Mérkőzések - Tippmix Férfi NB I. A
2023. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. szeptember 29. 18:00 80 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)
2023. szeptember 29. 18:00 83 - 80 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Bognár Tibor)
2023. szeptember 29. 18:00 59 - 80 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2023. szeptember 29. 18:00 73 - 67 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Pozsonyi László (Vághy Tamás János)
2023. szeptember 30. 17:00 72 - 62 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
2023. szeptember 30. 18:00 112 - 92 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Major Ádám (Dernei Gábor)
2023. október
2023. október 3. 18:00 93 - 97 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Farkas Gábor (Téczely Tamás)
2023. október 6. 18:00 94 - 80 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kapusi Gábor (Németh Csaba János)
2023. október 6. 18:00 79 - 71 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Makrai Márton, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt)
2023. október 7. 18:00 98 - 102 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Balog György Attila (Bogárdi János)
2023. október 7. 18:00 73 - 80 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Földesi Ádám (Forrai Sámuel)
2023. október 7. 18:00 72 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, JAKAB László Imre, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
2023. október 7. 19:00 114 - 79 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Fekete László)
2023. október 8. 18:00 62 - 80 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc (Farkas Zoltán)
2023. október 12. 18:00 73 - 66 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2023. október 13. 19:00 82 - 80 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter)
2023. október 14. 17:00 90 - 80 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Nyilas István (Schäffer Béla Róbert)
2023. október 14. 17:00 92 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Dernei Gábor)
2023. október 14. 17:45 93 - 56 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Fekete László)
2023. október 14. 18:00 103 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
2023. október 17. 18:00 94 - 80 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs (Bognár Tibor)
2023. október 21. 18:00 78 - 75 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor)
2023. október 21. 18:00 89 - 83 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Makrai Márton, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter)
2023. október 21. 18:00 75 - 70 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Györfy Rúben, dr. Németh Patrik (Bogárdi János)
2023. október 21. 18:00 115 - 83 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Páli dr. Kálmán)
2023. október 21. 18:00 80 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kovács Nimród (Fekete László)
2023. október 21. 19:45 73 - 82 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Fodor Attila, Nyilas István (Téczely Tamás)
2023. október 22. 18:00 99 - 104 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2023. október 27. 18:00 89 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Hartyáni Zsolt)
2023. október 27. 18:00 86 - 88 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Goda László, Ádám József, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
2023. október 27. 19:00 79 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2023. október 27. 19:00 84 - 85 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter (Forrai Sámuel)
2023. október 28. 18:00 88 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Földesi Ádám (Páli dr. Kálmán)
2023. október 28. 19:00 75 - 64 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Fekete László)
2023. október 28. 20:00 93 - 73 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Makrai Márton (Dernei Gábor)
2023. november
2023. november 3. 18:00 80 - 78 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2023. november 3. 18:00 81 - 91 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, JAKAB László Imre, Nyilas István (Vághy Tamás János)
2023. november 3. 18:00 95 - 98 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Farkas Gábor (Téczely Tamás)
2023. november 4. 17:00 92 - 67 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2023. november 4. 18:00 91 - 65 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
2023. november 4. 18:00 89 - 85 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt (Bognár Tibor)
2023. november 4. 19:00 77 - 61 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Makrai Márton, Minár László Balázs (Zalai Ákos István)
2023. november 9. 18:00 93 - 86 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2023. november 11. 15:00 87 - 96 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Szilágyi Bálint, Sörlei Attila (Balogh László György)
2023. november 11. 18:00 72 - 78 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Makrai Márton, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2023. november 11. 18:00 89 - 78 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Balog György Attila, dr. Németh Patrik (Páli dr. Kálmán)
2023. november 11. 18:00 61 - 70 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Goda László, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2023. november 11. 18:00 74 - 89 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
2023. november 11. 19:00 80 - 86 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Farkas Gábor (Farkas Zoltán)
2023. november 17. 18:00 76 - 70 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)
2023. november 17. 18:00 96 - 103 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Goda László, Lengyel Ádám József (Balogh László György)
2023. november 18. 17:00 90 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila (Dernei Gábor)
2023. november 18. 17:00 105 - 77 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
2023. november 18. 18:00 86 - 92 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Makrai Márton, Szilágyi Bálint (HOFFMANN Gergely)
2023. november 18. 18:00 86 - 73 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János)
2023. november 18. 19:00 91 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2023. november 23. 18:00 90 - 97 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, JAKAB László Imre (Hartyáni Zsolt)
2023. november 24. 18:00 74 - 83 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Vághy Tamás János)
2023. november 25. 18:00 87 - 76 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Nagy Viktor (Fekete László)
2023. november 25. 18:00 80 - 87 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Török Daniella, Frányó Péter (Farkas Zoltán)
2023. november 25. 18:00 75 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Makrai Márton, Földesi Ádám (Dernei Gábor)
2023. november 25. 18:00 71 - 76 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Ádám József (Bognár Tibor)
2023. november 25. 18:00 87 - 68 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
2023. november 29. 18:00 108 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila (dr. Gincsai János Péter)
2023. november 30. 19:00 71 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor, dr. Németh Patrik (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. december
2023. december 2. 18:00 94 - 70 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
2023. december 2. 18:00 73 - 71 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2023. december 2. 18:00 90 - 105 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)
2023. december 2. 19:00 91 - 83 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Vághy Tamás János)
2023. december 2. 19:30 100 - 73 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
2023. december 3. 15:30 69 - 85 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2023. december 8. 18:00 93 - 92 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
2023. december 8. 18:00 79 - 73 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2023. december 8. 18:00 71 - 70 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Jankovics Viktor Zsolt (Farkas Zoltán)
2023. december 8. 19:00 87 - 67 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, JAKAB László Imre (Páli dr. Kálmán)
2023. december 9. 18:00 85 - 84 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (Bogárdi János)
2023. december 9. 18:00 87 - 78 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Fekete László)
2023. december 10. 19:00 100 - 72 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
2023. december 14. 18:00 93 - 105 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
2023. december 16. 15:00 65 - 101 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2023. december 16. 17:00 103 - 76 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2023. december 16. 18:00 95 - 82 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2023. december 16. 18:00 86 - 97 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, dr. Németh Patrik (Fekete László)
2023. december 16. 18:00 80 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter)
2023. december 16. 19:00 94 - 86 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Daniella, Söjtöry Tamás Ferenc (Farkas Zoltán)
2023. december 20. 18:00 94 - 82 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Pozsonyi László (Reisz Péter)
2023. december 20. 18:00 88 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
2023. december 20. 18:00 92 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Fodor Attila (Balogh László György)
2023. december 20. 18:00 75 - 80 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Makrai Márton, dr. Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2023. december 21. 19:00 79 - 57 Novomatic Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Nagy János)
2023. december 22. 18:00 91 - 95 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor (Téczely Tamás)
2023. december 29. 19:00 66 - 96 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Farkas Gábor (Fekete László)
2023. december 30. 16:30 78 - 81 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Fodor Attila (Bogárdi János)
2023. december 30. 17:00 68 - 61 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
2023. december 30. 18:00 89 - 91 Ludovika Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Pozsonyi László (Mocsai László)
2023. december 30. 18:00 101 - 81 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Balog György Attila, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
2023. december 30. 18:00 70 - 74 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán)
2023. december 30. 18:00 92 - 86 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Horváth Csongor Béla (Hartyáni Zsolt)
2024. január
2024. január 5. 18:00 84 - 90 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Györfy Rúben, Kovács Nimród (Dernei Gábor)
2024. január 6. 18:00 94 - 92 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Balog György Attila (Hartyáni Zsolt)
2024. január 6. 18:00 80 - 84 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Makrai Márton, Farkas Gábor (Téczely Tamás)
2024. január 6. 18:00 94 - 77 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nyilas István, JAKAB László Imre (Schäffer Béla Róbert)
2024. január 6. 18:00 89 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
2024. január 6. 19:00 67 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter)
2024. január 6. 19:00 92 - 100 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Vághy Tamás János)
2024. január 12. 18:00 93 - 81 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Lengyel Ádám József (Balogh László György)
2024. január 13. 18:00 81 - 79 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, JAKAB László Imre (Bognár Tibor)
2024. január 13. 18:00 92 - 76 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2024. január 13. 18:00 98 - 79 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Goda László, Györfy Rúben, Major Ádám (Forrai Sámuel)
2024. január 13. 18:00 80 - 88 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter)
2024. január 13. 18:00 76 - 93 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Török Daniella, Földesi Ádám (Farkas Zoltán)
2024. január 13. 18:00 88 - 106 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2024. január 18. 18:00 90 - 83 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
2024. január 20. 15:00 80 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
2024. január 20. 17:00 84 - 70 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Fodor Attila (Schäffer Béla Róbert)
2024. január 20. 18:00 110 - 80 Arena Savaria
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Pozsonyi László (HOFFMANN Gergely)
2024. január 20. 18:00 70 - 81 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Győrffy Pál Attila, Kapusi Gábor (Bognár Tibor)
2024. január 20. 19:00 89 - 83 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Farkas Gábor (Fekete László)
2024. január 21. 18:00 83 - 68 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs (Dernei Gábor)
2024. január 26. 18:00 67 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)
2024. január 27. 15:30 81 - 97 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2024. január 27. 18:00 101 - 110 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, dr. Németh Patrik (Dernei Gábor)
2024. január 27. 18:00 88 - 79 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Makrai Márton, Jankovics Viktor Zsolt (Forrai Sámuel)
2024. január 27. 18:00 82 - 118 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Nyilas István, Kovács Nimród (Bogárdi János)
2024. január 27. 18:00 85 - 78 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Török Daniella, Horváth Csongor Béla (Farkas Zoltán)
2024. január 27. 18:00 83 - 78 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2024. február
2024. február 3. 18:00 86 - 76 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Farkas Zoltán)
2024. február 3. 18:00 103 - 98 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Bognár Tibor)
2024. február 3. 18:00 79 - 91 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter)
2024. február 3. 18:00 99 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Farkas Gábor (Páli dr. Kálmán)
2024. február 3. 18:00 91 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs (Vághy Tamás János)
2024. február 3. 18:00 92 - 85 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2024. február 3. 19:00 93 - 81 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Tóth Cecília, Makrai Márton, Fodor Attila (Fekete László)
2024. február 9. 18:00 73 - 85 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2024. február 9. 18:00 87 - 85 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Makrai Márton, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2024. február 10. 17:00 101 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Balog György Attila (Dernei Gábor)
2024. február 10. 18:00 88 - 78 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Major Ádám (Páli dr. Kálmán)
2024. február 10. 18:00 94 - 90 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (Hartyáni Zsolt)
2024. február 10. 18:00 87 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Makrai Márton, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
2024. február 10. 19:00 92 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
2024. február 14. 18:00 92 - 89 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint, Földesi Ádám (Fekete László)
2024. február 14. 18:00 95 - 99 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)
2024. február 14. 18:00 99 - 81 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
2024. február 14. 18:00 90 - 88 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, JAKAB László Imre (Téczely Tamás)
2024. február 14. 18:00 94 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Kapusi Gábor (Vághy Tamás János)
2024. február 14. 19:00 95 - 63 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
2024. február 15. 19:00 69 - 64 Novomatic Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, dr. Németh Patrik (Bognár Tibor)
2024. február 29. 19:00 0 - 0 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
2024. március
2024. március 2. 17:00 0 - 0 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor)
2024. március 2. 18:00 0 - 0 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Goda László, Frányó Péter (Hartyáni Zsolt)
2024. március 2. 18:00 0 - 0 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
2024. március 2. 18:00 0 - 0 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Daniella, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
2024. március 2. 18:00 0 - 0 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Makrai Márton, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2024. március 2. 19:00 0 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2024. március 8. 18:00 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
2024. március 8. 18:00 0 - 0 Arena Savaria
2024. március 9. 18:00 0 - 0 ASE Sportcsarnok
2024. március 9. 18:00 0 - 0 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
2024. március 9. 18:00 0 - 0 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
2024. március 10. 18:00 0 - 0 Novomatic Aréna
2024. március 10. 18:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok
2024. március 16. 17:00 0 - 0 Alba Regia Sportcsarnok
2024. március 16. 18:00 0 - 0 Ludovika Aréna
2024. március 16. 18:00 0 - 0 Kaposvár Aréna
2024. március 16. 18:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok
2024. március 16. 18:00 0 - 0 Körmend Városi Sportcsarnok
2024. március 16. 18:00 0 - 0 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
2024. március 16. 19:00 0 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
2024. március 22. 18:00 0 - 0 Novomatic Aréna
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Szolnok Városi Sportcsarnok
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Arena Savaria
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
2024. március 23. 18:00 0 - 0 Messzi István Sportcsarnok
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
2024. március 30. 18:00 0 - 0 ASE Sportcsarnok
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Ludovika Aréna
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Városi Sportcsarnok
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Kaposvár Aréna
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Alba Regia Sportcsarnok
2024. március 30. 18:00 0 - 0 Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok

Vármegyei szövetségek