(20-19, 22-23, 27-14, 14-12)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Dalibor Damjanovic : Nem megfelelően kezdtünk a meccset, a megbeszéltekhez képest teljesen az ellenkezőjét csináltuk. Nem vagyok elégedett az leső 3-4 perccel. Nagyon jó csapat ellen játszottunk, akik az elmúlt hét meccsből hatot megnyertek, így tele vannak önbizalommal. Nem alapozhattunk arra, hogy hármast dobunk, mint ők. A második félidőben jobban kezdtünk már. Főleg, amikor Halmai Dani beállt és hozta azt az agresszív játékot, amit meg is beszéltünk. Jó ritmusunk volt ezt követően már végig a meccsen. Gratulálok a játékosoknak! Én csak egy edző vagyok, fel tudom készíteni a csapatot a meccsre, kérhetek időket, cserélhetek, de ha ők nem játszanak úgy, ahogy megbeszéltük nem tudok mit tenni. Ezért ez az ő győzelmük. Ez egy nagy diadal nekünk. Egy kis pihenő után folytatjuk a felkészülést a következő találkozóra. Szeretnék az Atomerőműnek is gratulálni, nagyon fair módon játszottak. És külön gratulálok Sebastjan Krasovecnek, aki remek munkát végzett az elmúlt két hónapban a csapatával.

Vendég edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Először is gratulálok a Kaposvárnak! Remekül játszanak az edzőváltás óta. Jól kezdtünk aztán, amikor agresszívebb védekezést kaptunk, már nem azt játszottuk, amit szerettünk volna. Sok védelmi hibát ejtettünk. A Kaposvár pedig agresszíven játszott és büntetőket dobhatott. Teljesen elvesztettük a fókuszt, a második félidőben pedig elfáradtunk. Kifogytam a játékosokból, akiket beállíthattam volna, és így elfogyott az energiánk. Megérdemelten nyert a Kaposvár. Készülünk a következő meccsünkre, ami szintén kemény lesz a Falco ellen.

Hazai játékos nyilatkozata
Halmai Dániel : Nem úgy kezdtük a meccset, ahogy szerettük volna. Könnyű kosarakat kaptunk az elején, de szerintem pozitívum, hogy volt tartásunk és vissza tudtunk jönni gyorsan, majd fej-fej mellett haladtunk félidőig. A második félidőben sokkal inkább csapatként védekeztünk és uralni tudtuk a meccset utána. Fontos győzelmet arattunk, úgyhogy nagyon örülünk.

Vendég játékos nyilatkozata
Maliek White : Jól kezdtünk, az első percekben és az első félidőben szerintem jól játszottunk. A második félidőben azonban szétestünk. Olyan nyomást gyakoroltak ránk, amitől nem tudtuk a játékunkat rendesen játszani, és nem is lepattanóztunk jól. A Kaposvár megtette, amit kell, hogy hazai pályán nyerhessenek és győztek is.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

2 1 2 50 0 0 0 0 0 0 1 2 50 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1 2 3 0
Összesen 5 83 16 37 43 5 11 45 7 17 41 28 65 43 20 30 67 24 13 37 4 9 25 23 17 0 5 108 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 -1 2 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás