| H. | Csapat / Női NB I. A csoport | M | % | PT | GY | V | DOB | KAP | SOR | HA | VE | UT.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H. | Csapat / Női NB I. A csoport | M | % | PT | GY | V | DOB | KAP | SOR | HA | VE | UT.5 |
| 1. |
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 528 | 363 | GY6 | 3-0 | 3-0 | 5-0 |
| 2. |
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 465 | 313 | GY6 | 3-0 | 3-0 | 5-0 |
| 3. |
|
7 | 0.86 | 12 | 5 | 2 | 523 | 446 | GY2 | 2-2 | 3-0 | 4-1 |
| 4. |
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 483 | 407 | GY2 | 3-0 | 1-2 | 3-2 |
| 5. |
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 407 | 395 | V1 | 2-1 | 2-1 | 3-2 |
| 6. |
|
7 | 0.79 | 11 | 4 | 3 | 483 | 500 | GY1 | 1-1 | 3-2 | 3-2 |
| 7. |
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 410 | 393 | V1 | 2-0 | 0-4 | 2-3 |
| 8. |
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 417 | 414 | V2 | 1-3 | 1-1 | 2-3 |
| 9. |
|
7 | 0.64 | 9 | 2 | 5 | 510 | 560 | V3 | 2-2 | 0-3 | 1-4 |
| 10. |
|
6 | 0.50 | 6 | 0 | 6 | 319 | 485 | V6 | 0-4 | 0-2 | 0-5 |
| 11. |
|
7 | 0.50 | 7 | 0 | 7 | 401 | 670 | V7 | 0-3 | 0-4 | 0-5 |
| 1. |
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 528 | 363 | GY6 | 3-0 | 3-0 | 5-0 |
| 2. |
|
6 | 1.00 | 12 | 6 | 0 | 465 | 313 | GY6 | 3-0 | 3-0 | 5-0 |
| 3. |
|
7 | 0.86 | 12 | 5 | 2 | 523 | 446 | GY2 | 2-2 | 3-0 | 4-1 |
| 4. |
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 483 | 407 | GY2 | 3-0 | 1-2 | 3-2 |
| 5. |
|
6 | 0.83 | 10 | 4 | 2 | 407 | 395 | V1 | 2-1 | 2-1 | 3-2 |
| 6. |
|
7 | 0.79 | 11 | 4 | 3 | 483 | 500 | GY1 | 1-1 | 3-2 | 3-2 |
| 7. |
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 410 | 393 | V1 | 2-0 | 0-4 | 2-3 |
| 8. |
|
6 | 0.67 | 8 | 2 | 4 | 417 | 414 | V2 | 1-3 | 1-1 | 2-3 |
| 9. |
|
7 | 0.64 | 9 | 2 | 5 | 510 | 560 | V3 | 2-2 | 0-3 | 1-4 |
| 10. |
|
6 | 0.50 | 6 | 0 | 6 | 319 | 485 | V6 | 0-4 | 0-2 | 0-5 |
| 11. |
|
7 | 0.50 | 7 | 0 | 7 | 401 | 670 | V7 | 0-3 | 0-4 | 0-5 |
M: lejátszott mérkőzések, PT: pontok, GY: győzelmek, V: vereségek, DOB:
dobott pontok,
KAP: kapott pontok, Sor: győzelmek/vereségek sorozata,
Ha: hazai pályán, Ve: vendégként, Ut.5: utolsó 5 mérkőzés