• Fiú egyetemi Kelet
    EGER
    Eszterházy.
    BME-M
    BME-MAFC
    2024. 03. 05. 19:15
  • Fiú Junior
    Atome
    Atomerőmű.
    Zalak
    Zalakerámi.
    2024. 03. 05. 15:30
  • Fiú Junior
    Dunah
    Dunaharaszt.
    Budap
    Budapesti B.
    2024. 03. 05. 19:30
  • Leány Junior
    PVSK
    PVSK NKA/A
    Daraz
    Darazsak Sp.
    2024. 03. 05. 15:00
  • Leány Junior
    BEAC/
    BEAC-Újbud.
    Vasas
    Vasas Akad.
    2024. 03. 05. 16:30
  • Leány Junior
    BEAC/
    BEAC-Újbud.
    Szege
    Szegedi KE .
    2024. 03. 05. 18:15
  • Fiú Kadett
    Zugló
    Zuglói Sas.
    DEAC
    DEAC KA U16/B
    2024. 03. 05. 17:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt
    Alber
    Albertirsai.
    Gödi
    Gödi SE
    2024. 03. 05. 20:30
  • JNSZ Felnőtt férfi
    CEKK-
    CEKK-VBW
    Török
    Törökszen.
    2024. 03. 05. 19:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Sopro
    Soproni Spo.
    Junio
    Junior B
    2024. 03. 05. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK
    ETIK Nyíl.
    Roth
    Roth
    2024. 03. 05. 19:40
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    REHAB
    REHAB
    MS-Cl
    MS-Club
    2024. 03. 05. 20:45
  • Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
    Treff
    Treff 07 SE.
    REGI
    REGI Waldor.
    2024. 03. 05. 20:30
  • JNSZ Kadett fiú U16
    Szoln
    Szolnoki KA/C
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2024. 03. 05. 17:45
  • Regionális Fiú Kadett, Somogy
    Atome
    Atomerőmű.
    Dombó
    Dombóvári.
    2024. 03. 05. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    TARR
    TARR KSC Sz.
    Mohác
    Mohácsi TE.
    2024. 03. 05. 16:30
  • Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
    Ezüst
    Ezüst Rók.
    BEAC
    BEAC Senior
    2024. 03. 05. 19:15
  • Regionális Fiú Junior, Fejér
    Dávid
    Dávid Korn.
    AF-Du
    AF-Dunaújv.
    2024. 03. 05. 18:15
  • Regionális Fiú Kadett, Pest
    Gödöl
    Gödöllői.
    Monor
    Monor SE
    2024. 03. 05. 18:30
  • Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
    Kecsk
    Kecskeméti.
    Szede
    Szedeák U1.
    2024. 03. 05. 15:30
  • Regionális Fiú Junior, Baranya
    Atome
    Atomerőmű.
    AZÚR
    AZÚR Kapos.
    2024. 03. 05. 17:45
  • Regionális Fiú Serdülő, Heves
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    Szere
    Szerencsi V.
    2024. 03. 05. 16:00
  • Regionális Fiú Kadett, Heves
    Egri
    Egri VSI KO.
    Beszt
    Beszterce K.
    2024. 03. 05. 18:00
  • Regionális Fiú Kadett, HB
    DSI D
    DSI Debrece.
    DIFE
    DIFE KK
    2024. 03. 05. 18:15
  • Regionális Leány Kadett, GYMS
    Sport
    Sportdarázs
    Daraz
    Darazsak Sp.
    2024. 03. 05. 17:30
  • Regionális Fiú Serdülő, Budapest
    Kiss
    Kiss Lenke .
    BLF S
    BLF SE U14
    2024. 03. 05. 19:00
  • Regionális Leány Serdülő, Budapest
    ICT P
    ICT Pilots .
    WSK U
    WSK U14
    2024. 03. 05. 18:00
Műsor
ASE Atomerőmű SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület HONV
03. 09. /18:00
23. forduló
OSE MVM-OSE Lions - NKA Universitas Pécs PECS
03. 09. /18:00
23. forduló
DEAC DEAC - Zalakerámia ZTE KK ZTE
03. 09. /18:00
23. forduló
SZEG SZTE-Szedeák - Kometa Kaposvári KK KVÁR
03. 10. /18:00
23. forduló
SOPR Sopron KC - Arconic-Alba Fehérvár ALBA
03. 10. /18:00
23. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
20 2 42 2099 1658
2 Arconic-Alba Fehérvár
Arconic-Alba Fehérvár
18 4 40 2066 1847
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász
NHSZ-Szolnoki Olajbányász
12 10 34 1793 1825
4 DEAC
DEAC
12 10 34 1681 1701
5 Egis Körmend
Egis Körmend
11 11 33 1856 1877
6 Sopron KC
Sopron KC
11 11 33 1724 1795
7 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
10 12 32 1884 1929
8 Kometa Kaposvári KK
Kometa Kaposvári KK
9 13 31 1803 1888
9 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
9 13 31 1763 1874
10 Budapesti Honvéd Sportegyesület
Budapesti Honvéd Sportegyesület
9 13 31 1762 1791
11 NKA Universitas Pécs
NKA Universitas Pécs
9 13 31 1812 1856
12 MVM-OSE Lions
MVM-OSE Lions
9 13 31 1827 1842
13 SZTE-Szedeák
SZTE-Szedeák
8 14 30 1912 2002
14 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
7 15 29 1746 1843

Vármegyei szövetségek