Leány Kadett - 2023/2024 Leány Kadett - 2023/2024
Legutóbbi - Leány Kadett
6. forduló PVSK NKA/A - MVM-OSE Oroszlányok U16L 2024. április 13. szombat 77 - 65
7. forduló DVTK Akadémia/A - Darazsak Sportakadémia/A 2024. április 13. szombat 55 - 44
1. forduló Vasas Akadémia/A - Csata DSE/A 2024. április 13. szombat 59 - 44
6. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata DSE 2010/C 2024. április 12. péntek 62 - 64
3. forduló Kiss Lenke KA - Bajai Női Kosárlabda Klub 2024. április 12. péntek 63 - 49
3. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Csata DSE/A 2024. április 11. csütörtök 60 - 65
3. forduló TARR KSC Szekszárd - NKA Pécs/A 2024. április 10. szerda 74 - 59
5. forduló Kiss Lenke KA - PVSK NKA/A 2024. április 10. szerda 45 - 77
3. forduló Darazsak Sportakadémia/A - DVTK Akadémia/A 2024. április 10. szerda 69 - 55
2. forduló PVSK NKA/A - Kiss Lenke KA 2024. április 7. vasárnap 71 - 44
Következik - Leány Kadett
4. forduló Óbudai Kaszások - BEAC-Újbuda KA/H 2024. április 14. vasárnap 11:00
1. forduló Török Flóris-Törekvés SE/A - DEAC 2024. április 14. vasárnap 14:30
7. forduló NKA Pécs/A - TARR KSC Szekszárd 2024. április 14. vasárnap 15:00
7. forduló UNI Győr NKA/A - Vasas Akadémia/A 2024. április 14. vasárnap 16:00
8. forduló TARR KSC Szekszárd - UNI Győr NKA/A 2024. április 16. kedd 14:00
3. forduló NKA Pécs u16/B leány - KS Szeged U16 2024. április 17. szerda 13:00
3. forduló Óbudai Kaszások - Vasas Akadémia/B 2024. április 17. szerda 18:15
4. forduló DEAC - Török Flóris-Törekvés SE/A 2024. április 19. péntek 16:00
1. forduló Kecskeméti KA U16 - Dávid Kornél KA/A 2024. április 19. péntek 17:00
4. forduló Kiss Lenke KA - MVM-OSE Oroszlányok U16L 2024. április 19. péntek 18:30
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
13 0.92 24 11 2 809 649 V1 11-0 8-2 4-1
2. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
13 0.85 22 9 4 806 811 V1 9-1 8-3 2-3
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
13 0.85 22 9 4 763 700 GY1 11-0 6-4 4-1
4. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
12 0.75 18 6 6 768 746 V1 9-3 8-3 3-2
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
13 0.69 18 5 8 787 825 V1 8-2 5-6 3-2
6. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
13 0.65 17 4 9 731 791 V7 6-4 6-5 0-5
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
13 0.65 17 4 9 720 731 GY1 8-3 4-6 2-3
8. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
12 0.63 15 3 9 697 828 GY1 8-4 6-5 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE 2010/C
Csata DSE 2010/C
6 0.92 11 5 1 362 311 GY2 6-5 6-5 4-1
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
6 0.83 10 4 2 454 319 V1 4-6 5-5 4-1
3. NKA Pécs u16/B leány
NKA Pécs u16/B leány
5 0.70 7 2 3 288 301 V1 10-2 8-4 2-3
4. KS Szeged U16
KS Szeged U16
5 0.50 5 0 5 262 435 V9 1-9 1-8 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
6 1.00 12 6 0 446 284 GY6 7-4 6-5 5-0
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
4 0.75 6 2 2 216 233 V1 8-2 11-1 3-2
3. BEAC-Újbuda KA/H
BEAC-Újbuda KA/H
5 0.70 7 2 3 280 294 V1 4-7 6-5 2-3
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
5 0.50 5 0 5 213 344 V7 3-9 2-8 0-5
Tabella - Rájátszás - Zöld "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
5 1.00 10 5 0 354 307 GY5 7-4 4-6 5-0
2. Kecskeméti KA U16
Kecskeméti KA U16
5 0.80 8 3 2 311 278 GY2 8-2 4-7 3-2
3. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
4 0.63 5 1 3 249 288 V2 2-9 1-10 1-4
4. DEAC
DEAC
4 0.50 4 0 4 227 268 V4 3-7 3-8 1-4
Tabella - Rájátszás - Zöld "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
6 0.92 11 5 1 406 319 GY5 8-3 5-6 5-0
2. MVM-OSE Oroszlányok U16L
MVM-OSE Oroszlányok U16L
5 0.90 9 4 1 347 314 V1 4-8 2-9 4-1
3. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
5 0.60 6 1 4 257 335 GY1 3-8 0-11 1-4
4. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
6 0.58 7 1 5 325 367 V4 6-6 3-8 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
14 1.00 28 14 0 1026 655 V1 8-2 11-1 3-2
2. NKA Pécs u16/B leány
NKA Pécs u16/B leány
14 0.93 26 12 2 1017 688 V1 10-2 8-4 2-3
3. Kecskeméti KA U16
Kecskeméti KA U16
14 0.79 22 8 6 858 756 GY2 8-2 4-7 3-2
4. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
14 0.75 21 7 7 778 836 GY5 8-3 5-6 5-0
5. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
14 0.71 20 6 8 764 823 V4 6-6 3-8 1-4
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.68 19 5 9 821 917 GY5 7-4 4-6 5-0
7. DEAC
DEAC
14 0.64 18 4 10 807 931 V4 3-7 3-8 1-4
8. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
14 0.50 14 0 14 663 1128 GY1 3-8 0-11 1-4
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs u16/B leány
NKA Pécs u16/B leány
2 1.00 4 2 0 173 93 V1 10-2 8-4 2-3
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 1.00 4 2 0 142 94 V1 8-2 11-1 3-2
3. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
2 0.50 2 0 2 94 142 V2 2-9 1-10 1-4
4. MVM-OSE Oroszlányok U16L
MVM-OSE Oroszlányok U16L
2 0.50 2 0 2 93 173 V1 4-8 2-9 4-1
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
14 0.96 27 13 1 1082 616 V1 11-0 8-2 4-1
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
14 0.93 26 12 2 969 619 GY1 11-0 6-4 4-1
3. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
14 0.86 24 10 4 1107 775 V1 9-3 8-3 3-2
4. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.82 23 9 5 954 717 V1 8-2 5-6 3-2
5. BEAC-Újbuda KA/H
BEAC-Újbuda KA/H
14 0.68 19 5 9 764 927 V1 4-7 6-5 2-3
6. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.68 19 5 9 784 956 V1 4-6 5-5 4-1
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
14 0.57 16 2 12 617 956 V7 3-9 2-8 0-5
8. MVM-OSE Oroszlányok U16L
MVM-OSE Oroszlányok U16L
14 0.50 14 0 14 560 1271 V1 4-8 2-9 4-1
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
14 1.00 28 14 0 1109 755 V1 9-1 8-3 2-3
2. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
14 0.93 26 12 2 1027 681 V7 6-4 6-5 0-5
3. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
14 0.86 24 10 4 1008 811 GY1 8-4 6-5 1-4
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.79 22 8 6 921 685 GY1 8-3 4-6 2-3
5. Csata DSE 2010/C
Csata DSE 2010/C
14 0.68 19 5 9 822 740 GY2 6-5 6-5 4-1
6. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
14 0.68 19 5 9 816 999 GY6 7-4 6-5 5-0
7. KS Szeged U16
KS Szeged U16
14 0.57 16 2 12 653 1075 V9 1-9 1-8 0-5
8. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
14 0.50 14 0 14 610 1220 V2 2-9 1-10 1-4
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 1.00 4 2 0 186 121 GY6 7-4 6-5 5-0
2. Kecskeméti KA U16
Kecskeméti KA U16
2 0.75 3 1 1 172 116 GY2 8-2 4-7 3-2
3. Gödi SE Kiscicák
Gödi SE Kiscicák
2 0.50 2 0 2 69 190 V2 0-1 0-1 0-2
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 262 124 V7 3-9 2-8 0-5
5. DEAC
DEAC
3 0.83 5 2 1 190 159 V4 3-7 3-8 1-4
6. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 165 180 V2 1-1 0-1 1-2
7. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 91 245 V3 0-1 0-2 0-3
8. Csata DSE 2010/C
Csata DSE 2010/C
2 1.00 4 2 0 122 107 GY2 6-5 6-5 4-1
9. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 0.75 3 1 1 123 114 V1 8-2 11-1 3-2
10. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
2 0.50 2 0 2 103 127 V2 0-1 0-1 0-2
11. Török Flóris-Törekvés SE/A
Török Flóris-Törekvés SE/A
2 1.00 4 2 0 131 106 V2 2-9 1-10 1-4
12. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 0.75 3 1 1 142 97 GY5 8-3 5-6 5-0
13. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.50 2 0 2 94 164 V2 0-1 0-1 0-2
14. MVM-OSE Oroszlányok U16L
MVM-OSE Oroszlányok U16L
2 1.00 4 2 0 139 130 V1 4-8 2-9 4-1
15. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 140 141 GY5 7-4 4-6 5-0
16. BKG PRIMA Akadémia U16L/A
BKG PRIMA Akadémia U16L/A
2 0.50 2 0 2 120 128 V2 0-1 0-1 0-2
17. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 503 27 GY1 8-4 6-5 1-4
18. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.83 5 2 1 263 157 GY1 3-8 0-11 1-4
19. BSC
BSC
3 0.67 4 1 2 100 362 GY1 1-0 0-2 1-2
20. KKS
KKS
3 0.50 3 0 3 97 417 V3 0-1 0-2 0-3
21. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 1.00 6 3 0 284 103 V1 9-3 8-3 3-2
22. NKA Pécs u16/B leány
NKA Pécs u16/B leány
3 0.83 5 2 1 262 134 V1 10-2 8-4 2-3
23. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 0.67 4 1 2 181 172 V2 1-0 0-2 1-2
24. Szombathelyi Sportiskola U16L
Szombathelyi Sportiskola U16L
3 0.50 3 0 3 58 376 V3 0-1 0-2 0-3
25. BEAC-Újbuda KA/H
BEAC-Újbuda KA/H
3 1.00 6 3 0 283 132 V1 4-7 6-5 2-3
26. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 231 151 V4 6-6 3-8 1-4
27. Radobasket Törökbálint/A
Radobasket Törökbálint/A
3 0.67 4 1 2 249 178 V2 1-1 0-1 1-2
28. Török Flóris-Törekvés SE/B
Török Flóris-Törekvés SE/B
3 0.50 3 0 3 67 369 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek