Mérkőzések - 2022. 10. 01.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 18:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
2022. október 1. 18:00 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Dernei Gábor)
2022. október 1. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
2022. október 1. 18:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 15:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Rácz Zsolt Róbert, dr. Németh Patrik (Balogh László György)
2022. október 1. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Sörlei Attila (Bogárdi János)
2022. október 1. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Bognár Tibor)
2022. október 1. 18:00 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Farkas János)
2022. október 1. 18:30 DVTK Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár (Fekete László)
2022. október 1. 18:00 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Farkas Péter Gábor (Reisz Péter)
2022. október 1. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2022. október 1. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Kéri István, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 16:00 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Váczi Mihály
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 15:30 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 18:00 Fóti úti Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 15:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. október 1. 15:00 Kaposvár Aréna
2022. október 1. 15:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 15:00 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2022. október 1. 15:15 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Zsók Áron
2022. október 1. 15:45 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland
2022. október 1. 19:45 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Hőgerl Bence
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 10:00 69 - 54 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet (Hegedűs Mária Viktória)
2022. október 1. 10:00 59 - 55
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (FÜLEKI Gyöngyi)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
2022. október 1. 12:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
2022. október 1. 12:30
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (FÜLEKI Gyöngyi)
2022. október 1. 14:30
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton)
2022. október 1. 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
2022. október 1. 15:00
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (FÜLEKI Gyöngyi)
2022. október 1. 15:15 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hőgerl Bence (Dr. Gencsev Plámen)
2022. október 1. 17:00
Játékvezetők: Kovács Máté, Németh Balázs (Szoó László Márton)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 10:00 93 - 55
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint (Schwarz Mária)
2022. október 1. 10:00 94 - 49
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Farkas Roland (Kele János)
2022. október 1. 10:00 84 - 60
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán)
2022. október 1. 10:00 105 - 43 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Szabari János)
2022. október 1. 10:00 78 - 63
Játékvezetők: Kovács István, Sancilio Mattia (Szabó Anita)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint (Schwarz Mária)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Scholtz Zoltán)
2022. október 1. 12:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Szabari János)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Kovács István, Sancilio Mattia (Szabó Anita)
2022. október 1. 12:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor)
2022. október 1. 14:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Tóth Kitti, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Kele János)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Scholtz Zoltán)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András (Szabó Anita)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Tóth Kitti, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS (Scholtz Zoltán)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András (Szabó Anita)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 0:
2022. október 1. 0:
2022. október 1. 11:00 33 - 77 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin (Dr. Kovács András)
2022. október 1. 16:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2022. október 1. 16:00 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 10:00 68 - 50
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. október 1. 10:00 122 - 34
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc)
2022. október 1. 10:00 65 - 42
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2022. október 1. 10:00 58 - 43
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2022. október 1. 10:00 70 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Róbert Márió (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Hegedűs Ferenc)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Farkas Dominik, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2022. október 1. 12:00
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter)
2022. október 1. 12:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Róbert Márió (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Mezei Tibor (Hegedűs Ferenc)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Horváth Alexandra (Kunvári József László)
2022. október 1. 16:00
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter)
2022. október 1. 16:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tóth Olivér (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Mezei Tibor (Hegedűs Ferenc)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: Farkas Dominik, Horváth Alexandra (Kunvári József László)
2022. október 1. 18:00
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2022. október 1. 18:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tóth Olivér (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 12:00 Fóti úti Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa András Junior
Rolling Basket CUP
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 10:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2022. október 1. 12:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2022. október 1. 14:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2022. október 1. 16:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 09:00 54 - 78 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Kristóf
Bornemissza Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. október 1. 09:00 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Belák Zoltán (Csordás Gábor)
2022. október 1. 11:00 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Belák Zoltán (Csordás Gábor)
2022. október 1. 15:00 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Belák Zoltán (Csordás Gábor)
2022. október 1. 16:45 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Belák Zoltán (Csordás Gábor)

Megyei szövetségek