Mérkőzések - 2024. 05. 30.
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 09:00:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Bende Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. május 30. 11:00:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Porkoláb Mercédesz Anett (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. május 30. 13:00:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Korpás Máté, Sellei Dalma Laura (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. május 30. 15:00:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Pettner Hanna (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. május 30. 17:15:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2024. május 30. 19:15:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Sellei Dalma Laura (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 20:15:00 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Szántó Dénes
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 18:05:00 Jókai Mór Gimnázium
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 20:45:00 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Csongrád-Csanád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 18:30:00 Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán)
2024. május 30. 19:10:00 SZTE Hattyas sori tornaterem
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Mustos Tamás János)
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 18:45:00 Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán (Gyurkovics István János)
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 15:30:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Adrián, Fehérvári Alíz
2024. május 30. 17:15:00 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő, Tóth Julianna
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 09:00:00 Mezőtúri Református Kollégium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet
2024. május 30. 10:15:00 Mezőtúri Református Kollégium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
2024. május 30. 11:30:00 Mezőtúri Református Kollégium
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 16:45:00 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Koncz Ádám
2024. május 30. 17:20:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Dávid László
Pest Megye - Tini
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 17:00:00 Baksay Sándor Református Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Balogh Csaba
2024. május 30. 18:00:00 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Váczi Mihály, Pintér András József (Agócs Gábor Mihály)
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 19:30:00 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Szatmári Roland, Laman Richard
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2024. május 30. 17:45:00 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Haag Panna

Vármegyei szövetségek