Mérkőzések - 2022. 01. 19.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Bognár Tibor)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 19:30 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 15:15 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Keresztes Tamás
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Esztergályos Róbert, Földesi Ádám
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 16:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Marossy Gergely (Várhalmi Zsolt László)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 15:15 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán (Zalai Ákos István)
2022. január 19. 18:00 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Szabari János)
2022. január 19. 18:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 19. 19:00 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Bogárdi János)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 16:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Borsos Balázs
2022. január 19. 17:30 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina
2022. január 19. 19:00 Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Bujtor Péter, Borsos Balázs
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 17:20 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Boros Krisztina
2022. január 19. 18:15 Miklóssy János Sportközpont
2022. január 19. 19:00 British International School
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kiss Bálint
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 19:15 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Takács István
2022. január 19. 20:45 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 18:45 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Darai Zoé Grèta
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 19:15 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:45 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:45 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:15 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 20:20 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 16:30 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Kincső
2022. január 19. 17:30 Kalász János Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 16:30 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 19. 09:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Major Ádám, Gombos Márk Bálint (Vághy Tamás János)
2022. január 19. 11:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Major Ádám, Gombos Márk Bálint (Vághy Tamás János)
2022. január 19. 13:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Vághy Tamás János)
2022. január 19. 15:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Vághy Tamás János)

Megyei szövetségek