Fiú Kadett - 2023/2024 Fiú Kadett - 2023/2024
Legutóbbi - Fiú Kadett
5. forduló Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/B 2024. április 13. szombat 80 - 45
5. forduló MAFC/A - Alba Fehérvár 2024. április 13. szombat 95 - 55
5. forduló NKA Pécs u16/B fiú - Szombathelyi Sportiskola U16 2024. április 13. szombat 85 - 60
1. forduló KASI/A - DEAC KA U16/A 2024. április 13. szombat 99 - 61
5. forduló Zalakerámia ZTE KK U16 - KASI/B 2024. április 12. péntek 73 - 74
5. forduló MVM-OSE Lions U16/A - NKA Pécs/A 2024. április 12. péntek 44 - 87
5. forduló SZEDEÁK U16/A - Lehel Kosársuli U16 2024. április 12. péntek 90 - 67
5. forduló Újpest-MT/A - MAFC/B 2024. április 12. péntek 79 - 61
5. forduló Dávid Kornél KA/A - Budapesti Honvéd SE/B 2024. április 12. péntek 84 - 58
5. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Soproni SI KA SKC/A 2024. április 11. csütörtök 85 - 65
Következik - Fiú Kadett
5. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - PVSK NKA/A 2024. április 14. vasárnap 13:00
5. forduló Budapesti Honvéd SE/A - BASKETBAJA SE/A 2024. április 14. vasárnap 13:15
1. forduló Kecskeméti KA U16/A - Vasas Akadémia/A 2024. április 14. vasárnap 13:30
5. forduló DEAC KA U16/B - Zuglói Sasok/A 2024. április 14. vasárnap 16:00
12. forduló Dávid Kornél KA/A - MAFC/A 2024. április 17. szerda 15:00
12. forduló Budapesti Honvéd SE/B - Alba Fehérvár 2024. április 17. szerda 15:15
12. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - NKA Pécs u16/B fiú 2024. április 17. szerda 16:00
12. forduló Soproni SI KA SKC/A - MAFC/B 2024. április 17. szerda 16:00
12. forduló Zalakerámia ZTE KK U16 - Szolnoki KA/A 2024. április 17. szerda 18:00
4. forduló Kiss Lenke KA/A - MEAFC-Jezsuita/A 2024. április 17. szerda 18:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
12 0.96 23 11 1 1015 731 GY3 8-1 11-0 4-1
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
11 0.86 19 8 3 885 690 V1 10-1 6-2 4-1
3. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
11 0.86 19 8 3 874 753 GY1 8-1 8-2 3-2
4. KASI/A
KASI/A
11 0.82 18 7 4 854 768 GY1 8-1 7-3 4-1
5. BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/A
11 0.68 15 4 7 675 821 V1 9-2 4-7 2-3
6. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
11 0.64 14 3 8 725 907 V2 8-4 4-6 1-4
7. Kecskeméti KA U16/A
Kecskeméti KA U16/A
11 0.59 13 2 9 699 809 V1 7-4 6-5 1-4
8. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
12 0.58 14 2 10 794 1042 V1 6-5 4-5 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
10 0.95 19 9 1 1073 627 GY7 8-3 6-5 5-0
2. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
10 0.95 19 9 1 808 637 GY4 11-2 10-2 4-1
3. KASI/B
KASI/B
10 0.85 17 7 3 846 800 GY3 11-3 11-3 4-1
4. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
10 0.85 17 7 3 783 730 GY4 7-5 5-8 4-1
5. Zalakerámia ZTE KK U16
Zalakerámia ZTE KK U16
10 0.65 13 3 7 683 776 V4 9-3 7-6 1-4
6. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
10 0.60 12 2 8 630 770 V3 4-7 1-10 2-3
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 0.60 12 2 8 620 824 V7 8-5 3-9 0-5
8. MAFC/B
MAFC/B
10 0.55 11 1 9 589 868 V5 3-11 3-10 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MAFC/A
MAFC/A
10 0.95 19 9 1 807 567 GY2 8-4 4-6 4-1
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
9 0.94 17 8 1 659 475 GY5 10-1 11-2 5-0
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
10 0.85 17 7 3 758 673 GY1 8-5 5-7 3-2
4. NKA Pécs u16/B fiú
NKA Pécs u16/B fiú
9 0.83 15 6 3 750 553 GY2 10-2 6-6 3-2
5. Szombathelyi Sportiskola U16
Szombathelyi Sportiskola U16
11 0.73 16 5 6 812 726 V2 10-3 5-8 3-2
6. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
9 0.61 11 2 7 508 725 V1 3-9 3-9 1-4
7. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
10 0.55 11 1 9 544 785 V6 5-9 3-10 0-5
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 0.55 11 1 9 514 848 V1 5-7 5-8 1-4
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MEAFC-Jezsuita/A
MEAFC-Jezsuita/A
11 1.00 22 11 0 896 594 GY5 9-3 5-5 5-0
2. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
9 0.94 17 8 1 710 472 V1 7-3 4-6 4-1
3. Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/A
10 0.90 18 8 2 735 620 GY4 4-6 5-6 4-1
4. Lehel Kosársuli U16
Lehel Kosársuli U16
11 0.68 15 4 7 739 859 V1 2-8 3-9 3-2
5. SZEDEÁK U16/A
SZEDEÁK U16/A
11 0.68 15 4 7 779 754 GY1 7-5 2-8 1-4
6. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
11 0.68 15 4 7 839 852 GY1 4-8 3-9 1-4
7. Győri KC U16/A
Győri KC U16/A
9 0.56 10 1 8 450 678 V4 1-10 3-8 1-4
8. Békési SZSK U16/A
Békési SZSK U16/A
10 0.55 11 1 9 565 884 V1 2-9 3-10 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
14 0.96 27 13 1 1110 742 GY5 10-1 11-2 5-0
2. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
14 0.93 26 12 2 1111 920 GY4 11-2 10-2 4-1
3. KASI/B
KASI/B
14 0.86 24 10 4 1304 899 GY3 11-3 11-3 4-1
4. Szombathelyi Sportiskola U16
Szombathelyi Sportiskola U16
14 0.79 22 8 6 1095 809 V2 10-3 5-8 3-2
5. MEAFC-Jezsuita/A
MEAFC-Jezsuita/A
14 0.75 21 7 7 917 862 GY5 9-3 5-5 5-0
6. Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/A
14 0.64 18 4 10 893 1118 GY4 4-6 5-6 4-1
7. Lehel Kosársuli U16
Lehel Kosársuli U16
14 0.54 15 1 13 769 1201 V1 2-8 3-9 3-2
8. Győri KC U16/A
Győri KC U16/A
14 0.54 15 1 13 635 1283 V4 1-10 3-8 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zalakerámia ZTE KK U16
Zalakerámia ZTE KK U16
14 0.93 26 12 2 1164 915 V4 9-3 7-6 1-4
2. NKA Pécs u16/B fiú
NKA Pécs u16/B fiú
14 0.89 25 11 3 1250 836 GY2 10-2 6-6 3-2
3. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
14 0.79 22 8 6 917 1053 V1 5-7 5-8 1-4
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
14 0.79 22 8 6 997 904 V7 8-5 3-9 0-5
5. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
14 0.79 22 8 6 968 892 V1 7-3 4-6 4-1
6. SZEDEÁK U16/A
SZEDEÁK U16/A
14 0.71 20 6 8 1016 1007 GY1 7-5 2-8 1-4
7. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
14 0.61 17 3 11 968 1160 GY1 4-8 3-9 1-4
8. Békési SZSK U16/A
Békési SZSK U16/A
14 0.50 14 0 14 779 1292 V1 2-9 3-10 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
14 0.96 27 13 1 1263 804 GY1 8-1 8-2 3-2
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.93 26 12 2 1429 753 V1 10-1 6-2 4-1
3. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
14 0.82 23 9 5 1197 1152 V1 6-5 4-5 1-4
4. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
14 0.79 22 8 6 1097 989 V2 8-4 4-6 1-4
5. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.68 19 5 9 994 1168 GY1 8-5 5-7 3-2
6. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.64 18 4 10 909 1263 GY4 7-5 5-8 4-1
7. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
14 0.61 17 3 11 871 1146 V3 4-7 1-10 2-3
8. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
14 0.57 16 2 12 750 1235 V6 5-9 3-10 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 1.00 28 14 0 1286 829 GY3 8-1 11-0 4-1
2. KASI/A
KASI/A
14 0.89 25 11 3 1260 916 GY1 8-1 7-3 4-1
3. Kecskeméti KA U16/A
Kecskeméti KA U16/A
14 0.82 23 9 5 1055 903 V1 7-4 6-5 1-4
4. BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/A
14 0.79 22 8 6 1027 919 V1 9-2 4-7 2-3
5. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.75 21 7 7 1113 992 GY7 8-3 6-5 5-0
6. MAFC/A
MAFC/A
14 0.68 19 5 9 1003 1071 GY2 8-4 4-6 4-1
7. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
14 0.57 16 2 12 859 1203 V1 3-9 3-9 1-4
8. MAFC/B
MAFC/B
14 0.50 14 0 14 617 1387 V5 3-11 3-10 0-5
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BKG Veresegyház
BKG Veresegyház
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
2. BLF SE U16
BLF SE U16
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
3. BL Basket
BL Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
4. Budafok
Budafok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-1 2-1 3-2
5. KKS/A
KKS/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-0 1-1 1-1
6. BSC
BSC
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
7. SZPA-HSE U16
SZPA-HSE U16
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
8. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 0-0 0-1
9. Gödi SE
Gödi SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 1-1 2-2 2-3
10. TF - RÓKÁK
TF - RÓKÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-1 1-0 1-1
11. Parthus SE/A
Parthus SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-0 1-1 2-1
12. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-0 1-1 1-1
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BASKETBAJA SE/A
BASKETBAJA SE/A
3 1.00 6 3 0 300 122 V1 9-2 4-7 2-3
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 270 150 GY5 10-1 11-2 5-0
3. Győri KC U16/A
Győri KC U16/A
3 0.67 4 1 2 133 280 V4 1-10 3-8 1-4
4. NYKK Eötvös U16
NYKK Eötvös U16
3 0.50 3 0 3 115 266 V3 0-1 0-2 0-3
5. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 296 161 GY1 8-5 5-7 3-2
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 263 173 V7 8-5 3-9 0-5
7. Békési SZSK U16/A
Békési SZSK U16/A
3 0.67 4 1 2 169 232 V1 2-9 3-10 1-4
8. Radobasket Törökbálint U16/A
Radobasket Törökbálint U16/A
3 0.50 3 0 3 146 308 V3 0-1 0-2 0-3
9. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 232 179 V1 3-9 3-9 1-4
10. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 218 177 GY4 11-2 10-2 4-1
11. NKA Pécs u16/B fiú
NKA Pécs u16/B fiú
3 0.67 4 1 2 188 197 GY2 10-2 6-6 3-2
12. Budafok
Budafok
3 0.67 4 1 2 136 221 GY1 1-1 2-1 3-2
13. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 1.00 6 3 0 265 214 GY4 7-5 5-8 4-1
14. Zalakerámia ZTE KK U16
Zalakerámia ZTE KK U16
3 0.83 5 2 1 279 205 V4 9-3 7-6 1-4
15. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 192 217 V1 7-3 4-6 4-1
16. Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 152 252 V3 1-1 2-2 2-3
17. Kecskeméti KA U16/A
Kecskeméti KA U16/A
3 1.00 6 3 0 292 152 V1 7-4 6-5 1-4
18. MEAFC-Jezsuita/A
MEAFC-Jezsuita/A
3 0.83 5 2 1 218 195 GY5 9-3 5-5 5-0
19. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
3 0.67 4 1 2 176 234 GY1 4-8 3-9 1-4
20. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 156 261 V3 0-1 0-2 0-3
21. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 1.00 6 3 0 275 163 V2 8-4 4-6 1-4
22. KASI/B
KASI/B
3 0.83 5 2 1 280 210 GY3 11-3 11-3 4-1
23. Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/A
3 0.67 4 1 2 223 257 GY4 4-6 5-6 4-1
24. Soproni Tigrisek U16
Soproni Tigrisek U16
3 0.50 3 0 3 178 326 V3 0-2 0-1 0-3
25. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 1.00 6 3 0 327 160 V6 5-9 3-10 0-5
26. SZEDEÁK U16/A
SZEDEÁK U16/A
3 0.83 5 2 1 328 157 GY1 7-5 2-8 1-4
27. Lehel Kosársuli U16
Lehel Kosársuli U16
3 0.67 4 1 2 204 239 V1 2-8 3-9 3-2
28. Félegyházi Térségi Sportiskola
Félegyházi Térségi Sportiskola
3 0.50 3 0 3 130 433 V3 0-2 0-1 0-3
29. MAFC/B
MAFC/B
3 1.00 6 3 0 259 197 V5 3-11 3-10 0-5
30. Szombathelyi Sportiskola U16
Szombathelyi Sportiskola U16
3 0.83 5 2 1 253 178 V2 10-3 5-8 3-2
31. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.67 4 1 2 220 232 V1 5-7 5-8 1-4
32. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 176 301 V3 0-2 0-1 0-3
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek