Leány Junior - 2023/2024 Leány Junior - 2023/2024
Legutóbbi - Leány Junior
1. forduló Vasas Akadémia/A - PVSK NKA/A 2024. március 27. szerda 84 - 31
4. forduló DVTK Akadémia/A - NKA Pécs/A 2024. március 27. szerda 58 - 54
10. forduló DVTK Akadémia/A - Darazsak Sportakadémia/A 2024. március 23. szombat 63 - 65
10. forduló Csata DSE - NKA Pécs/A 2024. március 23. szombat 41 - 65
5. forduló BEAC-Újbuda KA/M - UNI Győr NKA 2024. március 23. szombat 50 - 80
5. forduló Darazsak Sportakadémia/B - PVSK NKA/A 2024. március 22. péntek 91 - 65
5. forduló TARR KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A 2024. március 21. csütörtök 69 - 90
10. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. március 21. csütörtök 82 - 76
6. forduló Vasas Akadémia/B - Radobasket Törökbálint 2024. március 20. szerda 63 - 50
3. forduló Darazsak Sportakadémia/A - NKA Pécs/A 2024. március 20. szerda 87 - 64
Következik - Leány Junior
1. forduló BEAC-Újbuda KA/M - BEAC-Újbuda KA/B 2024. április 19. péntek 10:00
1. forduló BEAC-Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. április 19. péntek 10:00
1. forduló UNI Győr NKA - Vasas Akadémia/B 2024. április 19. péntek 12:30
1. forduló Darazsak Sportakadémia/A - TARR KSC Szekszárd 2024. április 19. péntek 12:30
1. forduló PVSK NKA/A - Bajai Női Kosárlabda Klub 2024. április 19. péntek 15:00
1. forduló NKA Pécs/A - Csata DSE 2024. április 19. péntek 15:30
1. forduló Darazsak Sportakadémia/B - Radobasket Törökbálint 2024. április 19. péntek 17:30
1. forduló DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 2024. április 19. péntek 18:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.90 18 8 2 736 600 GY3 10-0 8-2 4-1
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.85 17 7 3 667 559 GY1 9-1 7-3 4-1
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.80 16 6 4 657 607 V1 9-1 3-7 2-3
4. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.80 16 6 4 674 678 GY1 7-3 5-5 2-3
5. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.60 12 2 8 618 740 V2 7-5 5-6 1-4
6. Csata DSE
Csata DSE
10 0.55 11 1 9 526 694 V8 4-6 3-7 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 1.00 20 10 0 946 495 GY11 10-2 8-3 5-0
2. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
10 0.80 16 6 4 738 618 V1 8-4 5-6 3-2
3. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
10 0.80 16 6 4 672 704 GY3 5-7 6-6 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
10 0.75 15 5 5 640 677 GY1 6-6 5-6 3-2
5. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 0.65 13 3 7 558 786 V3 8-5 7-5 1-4
6. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
10 0.50 10 0 10 557 831 V10 5-8 4-9 0-5
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
10 0.85 17 7 3 630 541 GY2 8-5 8-4 2-3
2. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
10 0.85 17 7 3 676 643 GY2 7-5 6-5 4-1
3. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
10 0.80 16 6 4 646 669 V2 9-2 5-7 3-2
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 0.70 14 4 6 567 602 GY1 6-5 5-7 3-2
5. Szegedi KE U18
Szegedi KE U18
10 0.70 14 4 6 560 568 V1 3-8 2-9 3-2
6. Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
10 0.60 12 2 8 598 654 V8 1-10 1-10 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 0.90 18 8 2 697 630 V3 8-5 7-5 1-4
2. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
10 0.85 17 7 3 637 608 GY2 8-5 8-4 2-3
3. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
10 0.80 16 6 4 650 655 V2 9-2 5-7 3-2
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
10 0.75 15 5 5 609 608 GY1 6-5 5-7 3-2
5. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
10 0.70 14 4 6 620 585 GY2 7-5 6-5 4-1
6. Szegedi KE U18
Szegedi KE U18
10 0.50 10 0 10 586 713 V1 3-8 2-9 3-2
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 1.00 4 2 0 146 109 V3 8-5 7-5 1-4
2. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
2 1.00 4 2 0 150 117 GY3 5-7 6-6 3-2
3. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 0.50 2 0 2 117 150 GY2 8-5 8-4 2-3
4. Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
2 0.50 2 0 2 109 146 V8 1-10 1-10 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.95 19 9 1 725 451 GY1 9-1 7-3 4-1
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.80 16 6 4 674 598 V1 9-1 3-7 2-3
3. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.80 16 6 4 758 653 GY1 7-3 5-5 2-3
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.75 15 5 5 624 634 GY11 10-2 8-3 5-0
5. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
10 0.65 13 3 7 555 719 GY1 6-6 5-6 3-2
6. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
10 0.55 11 1 9 559 840 GY3 5-7 6-6 3-2
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 1.00 20 10 0 839 493 GY3 10-0 8-2 4-1
2. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.85 17 7 3 788 597 V2 7-5 5-6 1-4
3. Csata DSE
Csata DSE
10 0.80 16 6 4 661 537 V8 4-6 3-7 0-5
4. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
10 0.70 14 4 6 668 612 V1 8-4 5-6 3-2
5. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
10 0.65 13 3 7 492 791 V10 5-8 4-9 0-5
6. Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
10 0.50 10 0 10 448 866 V8 1-10 1-10 0-5
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
3 1.00 6 3 0 250 149 GY1 2-1 2-1 3-2
2. Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
3 0.83 5 2 1 201 200 GY2 1-0 1-1 2-1
3. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.67 4 1 2 175 178 V2 1-1 0-1 1-2
4. SZPA-HSE U18
SZPA-HSE U18
3 0.50 3 0 3 118 217 V3 0-1 0-2 0-3
5. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
3 1.00 6 3 0 306 109 V10 5-8 4-9 0-5
6. Szombathelyi Sportiskola U18L
Szombathelyi Sportiskola U18L
3 0.83 5 2 1 172 193 V3 1-2 1-2 2-3
7. Darazsak Sportakadémia/C
Darazsak Sportakadémia/C
3 0.67 4 1 2 148 193 V2 1-0 0-2 1-2
8. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
3 0.50 3 0 3 111 242 V3 0-1 0-2 0-3
9. Parthus SE
Parthus SE
3 1.00 6 3 0 174 158 V2 1-1 3-1 3-2
10. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
3 0.83 5 2 1 189 157 V2 1-2 2-1 3-2
11. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.67 4 1 2 171 164 V2 1-1 0-1 1-2
12. KKS
KKS
3 0.50 3 0 3 124 179 V3 0-1 0-2 0-3
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 295 114 GY11 10-2 8-3 5-0
2. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 214 206 GY2 7-5 6-5 4-1
3. Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18
3 0.67 4 1 2 181 249 GY1 2-1 2-1 3-2
4. BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L
BKG PRIMA Szigetszentmiklós U18L
3 0.50 3 0 3 143 264 V3 0-1 0-2 0-3
5. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 300 133 V1 8-4 5-6 3-2
6. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
3 0.83 5 2 1 216 202 GY2 8-5 8-4 2-3
7. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.67 4 1 2 160 210 V2 1-0 0-2 1-2
8. Szombathelyi Sportiskola U18L
Szombathelyi Sportiskola U18L
3 0.50 3 0 3 151 282 V3 1-2 1-2 2-3
9. UNI Győr NKA
UNI Győr NKA
2 1.00 4 2 0 232 78 GY3 5-7 6-6 3-2
10. Szegedi KE U18
Szegedi KE U18
2 0.75 3 1 1 111 175 V1 3-8 2-9 3-2
11. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 99 189 V2 0-1 0-1 0-2
12. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 1.00 6 3 0 306 139 GY1 6-6 5-6 3-2
13. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 246 132 GY1 6-5 5-7 3-2
14. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
3 0.67 4 1 2 143 256 V2 1-2 2-1 3-2
15. Török Flóris Törekvés SE
Török Flóris Törekvés SE
3 0.50 3 0 3 138 306 V3 0-2 0-1 0-3
16. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 312 105 V2 7-5 5-6 1-4
17. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
3 0.83 5 2 1 207 183 V2 9-2 5-7 3-2
18. Parthus SE
Parthus SE
3 0.67 4 1 2 152 202 V2 1-1 3-1 3-2
19. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.50 3 0 3 77 258 V3 0-2 0-1 0-3
20. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
3 1.00 6 3 0 214 131 V10 5-8 4-9 0-5
21. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 216 147 V3 8-5 7-5 1-4
22. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
3 0.67 4 1 2 177 201 GY1 1-1 0-1 1-2
23. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.50 3 0 3 113 241 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek