Leány Serdülő - 2023/2024 Leány Serdülő - 2023/2024
Legutóbbi - Leány Serdülő
DEAC U14/A - Vasas Akadémia/B 2024. május 19. vasárnap 45 - 53
PVSK NKA/A - DEAC U14/A 2024. május 19. vasárnap 66 - 48
Vasas Akadémia/B - PVSK NKA/A 2024. május 19. vasárnap 37 - 48
UNI Győr NKA/A - DVTK Akadémia/A 2024. május 19. vasárnap 74 - 56
Csata DSE/B - Dávid Kornél KA/A 2024. május 19. vasárnap 105 - 21
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2024. május 19. vasárnap 95 - 52
TARR KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A 2024. május 19. vasárnap 71 - 87
Csata DSE/A - Darazsak Sportakadémia 2024. május 19. vasárnap 90 - 25
Gödi SE Gólyák - Kanizsa Diákkosárlabda Klub 2024. május 19. vasárnap 78 - 67
Óbudai Kaszások/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. május 19. vasárnap 37 - 71
Következik - Leány Serdülő
DVTK Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A 2024. május 30. csütörtök 09:00
UNI Győr NKA/A - Kecskeméti KA/A 2024. május 30. csütörtök 11:00
Csata DSE/A - TARR KSC Szekszárd 2024. május 30. csütörtök 13:00
Darazsak Sportakadémia - Vasas Akadémia/A 2024. május 30. csütörtök 15:00
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2024. május 30. csütörtök 17:15
BEAC-Újbuda KA/A - UNI Győr NKA/A 2024. május 30. csütörtök 19:15
Vasas Akadémia/A - Csata DSE/A 2024. május 31. péntek 09:00
Kanizsa Diákkosárlabda Klub - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. május 31. péntek 10:00
Darazsak Sportakadémia - TARR KSC Szekszárd 2024. május 31. péntek 11:00
Török Flóris - Törekvés SE/A - Dávid Kornél KA/A 2024. május 31. péntek 12:30
Tabella - Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság A Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 236 123 GY26 15-0 11-0 5-0
2. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 0.83 5 2 1 213 197 GY2 15-1 9-1 4-1
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 171 198 V2 11-4 7-4 3-2
4. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.50 3 0 3 144 246 V4 8-5 5-8 1-4
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 229 166 GY3 11-3 5-7 3-2
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 226 204 V1 10-4 4-8 2-3
7. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.67 4 1 2 180 211 GY1 10-3 6-7 2-3
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 177 231 V3 7-6 5-8 2-3
9. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 301 180 GY3 8-6 4-8 3-2
10. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 259 215 V1 8-6 6-5 3-2
11. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
3 0.67 4 1 2 202 244 GY1 8-4 6-8 2-3
12. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
3 0.50 3 0 3 180 303 V5 10-4 5-7 0-5
13. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 235 129 GY3 9-4 8-5 4-1
14. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 0.83 5 2 1 222 125 GY1 9-4 3-10 4-1
15. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 150 166 V1 8-5 6-7 2-3
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 91 278 V9 6-6 5-9 0-5
Tabella - Főtábla II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 1.00 6 3 0 211 145 GY2 15-1 9-1 4-1
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 207 191 V2 11-4 7-4 3-2
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 146 175 GY3 11-3 5-7 3-2
4. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.50 3 0 3 153 206 GY3 8-6 4-8 3-2
5. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 319 96 GY26 15-0 11-0 5-0
6. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.83 5 2 1 144 189 V4 8-5 5-8 1-4
7. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 0.67 4 1 2 146 215 V1 8-6 6-5 3-2
8. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 126 235 V1 10-4 4-8 2-3
9. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 240 142 V3 7-6 5-8 2-3
10. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 0.83 5 2 1 229 153 GY1 9-4 3-10 4-1
11. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
3 0.67 4 1 2 197 211 V5 10-4 5-7 0-5
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 109 269 V9 6-6 5-9 0-5
13. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
3 0.83 5 2 1 230 172 GY1 8-4 6-8 2-3
14. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 168 196 GY1 10-3 6-7 2-3
15. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 157 181 V1 8-5 6-7 2-3
16. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 171 177 GY3 9-4 8-5 4-1
Tabella - Főtábla I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 264 164 V2 11-4 7-4 3-2
2. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.83 5 2 1 222 168 V4 8-5 5-8 1-4
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 1 2 180 233 V3 7-6 5-8 2-3
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 133 234 V1 8-5 6-7 2-3
5. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 314 61 GY26 15-0 11-0 5-0
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 252 149 GY3 11-3 5-7 3-2
7. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 130 271 GY3 9-4 8-5 4-1
8. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
3 0.50 3 0 3 111 326 V5 10-4 5-7 0-5
9. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 1.00 6 3 0 305 146 GY2 15-1 9-1 4-1
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 244 199 V1 10-4 4-8 2-3
11. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 0.67 4 1 2 178 258 GY1 9-4 3-10 4-1
12. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
3 0.50 3 0 3 182 306 GY1 8-4 6-8 2-3
13. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 288 183 V1 8-6 6-5 3-2
14. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
2 0.75 3 1 1 199 106 GY3 8-6 4-8 3-2
15. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 175 120 GY1 10-3 6-7 2-3
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 107 360 V9 6-6 5-9 0-5
Tabella - 21-24. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
6 0.92 11 5 1 404 272 GY1 3-6 6-4 4-1
2. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
6 0.83 10 4 2 353 337 GY2 5-4 2-9 4-1
3. Kecskeméti KA Amazonok/B
Kecskeméti KA Amazonok/B
6 0.67 8 2 4 310 392 V4 1-8 4-7 1-4
4. DEAC U14/A
DEAC U14/A
6 0.58 7 1 5 334 400 V3 2-8 2-8 1-4
Tabella - 17-20. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 146 115 V2 6-4 5-6 1-4
2. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
2 0.75 3 1 1 133 144 GY2 6-3 8-4 4-1
3. Tapolcai Párducok
Tapolcai Párducok
2 0.75 3 1 1 135 155 GY3 6-4 6-5 3-2
4. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 7-5 2-7 1-4
Tabella - Főtábla selejtező II. - alsóház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Főtábla selejtező II. - felsőház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 261 100 GY26 15-0 11-0 5-0
2. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 0.83 5 2 1 152 161 GY2 15-1 9-1 4-1
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 141 184 V2 11-4 7-4 3-2
4. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 138 247 V1 8-6 6-5 3-2
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 263 156 V1 10-4 4-8 2-3
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 234 170 GY3 11-3 5-7 3-2
7. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 1 2 145 205 V3 7-6 5-8 2-3
8. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.50 3 0 3 146 257 GY1 10-3 6-7 2-3
9. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 194 145 V4 8-5 5-8 1-4
10. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.83 5 2 1 204 189 GY3 8-6 4-8 3-2
11. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 0.67 4 1 2 183 199 GY1 9-4 3-10 4-1
12. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 180 228 GY3 9-4 8-5 4-1
Tabella - Főtábla selejtező I. - felsőház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 305 113 GY26 15-0 11-0 5-0
2. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 195 214 V1 8-6 6-5 3-2
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 161 249 GY3 11-3 5-7 3-2
4. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.50 3 0 3 164 249 V4 8-5 5-8 1-4
5. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 1.00 6 3 0 221 141 GY2 15-1 9-1 4-1
6. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 209 168 V2 11-4 7-4 3-2
7. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 171 186 GY3 8-6 4-8 3-2
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 147 253 V3 7-6 5-8 2-3
Tabella - Főtábla selejtező I. - alsóház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 368 75 V1 10-4 4-8 2-3
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 284 106 GY1 10-3 6-7 2-3
3. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 1.00 6 3 0 261 121 GY1 9-4 3-10 4-1
4. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 276 161 GY3 9-4 8-5 4-1
5. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
3 0.83 5 2 1 274 155 GY1 8-4 6-8 2-3
6. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 180 172 V1 8-5 6-7 2-3
7. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 204 199 V5 10-4 5-7 0-5
8. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 158 233 GY1 7-5 2-7 1-4
9. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 141 215 V2 6-4 5-6 1-4
10. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
3 0.67 4 1 2 152 229 GY2 6-3 8-4 4-1
11. Tapolcai Párducok
Tapolcai Párducok
3 0.67 4 1 2 134 246 GY3 6-4 6-5 3-2
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 140 256 V9 6-6 5-9 0-5
13. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.50 3 0 3 156 202 GY2 5-4 2-9 4-1
14. Kecskeméti KA Amazonok/B
Kecskeméti KA Amazonok/B
3 0.50 3 0 3 121 227 V4 1-8 4-7 1-4
15. DEAC U14/A
DEAC U14/A
3 0.50 3 0 3 113 222 V3 2-8 2-8 1-4
16. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 125 268 GY1 3-6 6-4 4-1
Tabella - Alapszakasz - középház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
6 1.00 12 6 0 476 242 V5 10-4 5-7 0-5
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
8 0.94 15 7 1 584 325 GY1 10-3 6-7 2-3
3. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
8 0.94 15 7 1 616 406 GY3 9-4 8-5 4-1
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
6 0.75 9 3 3 314 332 V1 8-5 6-7 2-3
5. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
8 0.75 12 4 4 593 506 GY1 8-4 6-8 2-3
6. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
6 0.75 9 3 3 281 308 GY1 7-5 2-7 1-4
7. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
8 0.69 11 3 5 385 491 GY1 3-6 6-4 4-1
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
6 0.58 7 1 5 334 417 GY2 5-4 2-9 4-1
9. Kecskeméti KA Amazonok/B
Kecskeméti KA Amazonok/B
8 0.56 9 1 7 282 604 V4 1-8 4-7 1-4
10. DEAC U14/A
DEAC U14/A
8 0.56 9 1 7 279 513 V3 2-8 2-8 1-4
Tabella - Alapszakasz - felsőház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE/A
Csata DSE/A
8 1.00 16 8 0 913 204 GY26 15-0 11-0 5-0
2. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
8 1.00 16 8 0 710 389 GY2 15-1 9-1 4-1
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
8 0.88 14 6 2 515 557 V2 11-4 7-4 3-2
4. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
8 0.75 12 4 4 569 567 V1 8-6 6-5 3-2
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.75 12 4 4 446 512 GY3 11-3 5-7 3-2
6. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 0.75 12 4 4 502 608 V3 7-6 5-8 2-3
7. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
8 0.69 11 3 5 455 506 V4 8-5 5-8 1-4
8. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
8 0.56 9 1 7 361 681 GY3 8-6 4-8 3-2
9. Csata DSE/B
Csata DSE/B
8 0.56 9 1 7 441 607 GY1 9-4 3-10 4-1
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
8 0.56 9 1 7 389 670 V1 10-4 4-8 2-3
Tabella - Alsóház 2. kör
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - 25-39. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szombathelyi Sportiskola U14L
Szombathelyi Sportiskola U14L
6 1.00 12 6 0 467 247 GY10 5-1 6-3 5-0
2. NKA Pécs u14/B leány
NKA Pécs u14/B leány
6 0.75 9 3 3 294 349 V1 0-6 5-4 2-3
3. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
6 0.50 6 0 6 251 416 V12 1-7 0-7 0-5
4. MVM-OSE Amazonok U14L
MVM-OSE Amazonok U14L
3 1.00 6 3 0 198 138 V1 6-2 7-3 4-1
5. BSC
BSC
3 0.83 5 2 1 183 160 GY1 5-6 3-5 2-3
6. TSE Basket
TSE Basket
4 0.63 5 1 3 220 222 GY3 4-6 3-6 4-1
7. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
4 0.63 5 1 3 191 272 V7 1-6 0-12 0-5
8. MTK Budapest
MTK Budapest
6 1.00 12 6 0 393 278 GY1 7-2 6-4 4-1
9. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
4 0.88 7 3 1 250 175 GY2 5-4 5-5 4-1
10. Török Flóris-Törekvés SE/B
Török Flóris-Törekvés SE/B
4 0.75 6 2 2 186 218 V1 4-5 2-8 3-2
11. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
6 0.58 7 1 5 292 371 GY1 2-7 4-6 2-3
12. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
4 0.50 4 0 4 193 272 V12 2-7 0-10 0-5
13. Szarvas GFF Gyakorló
Szarvas GFF Gyakorló
4 1.00 8 4 0 372 177 GY7 5-2 7-3 5-0
14. Karcagi SE
Karcagi SE
4 0.75 6 2 2 285 266 V1 1-8 6-2 3-2
15. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
4 0.50 4 0 4 155 369 V7 0-9 1-7 0-5
Tabella - Alapszakasz - alsóház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
8 1.00 16 8 0 614 326 V9 6-6 5-9 0-5
2. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
8 1.00 16 8 0 602 370 GY2 6-3 8-4 4-1
3. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
8 0.94 15 7 1 629 367 V2 6-4 5-6 1-4
4. Tapolcai Párducok
Tapolcai Párducok
6 0.92 11 5 1 507 276 GY3 6-4 6-5 3-2
5. Szombathelyi Sportiskola U14L
Szombathelyi Sportiskola U14L
6 0.92 11 5 1 474 352 GY10 5-1 6-3 5-0
6. MVM-OSE Amazonok U14L
MVM-OSE Amazonok U14L
8 0.88 14 6 2 415 423 V1 6-2 7-3 4-1
7. Szarvas GFF Gyakorló
Szarvas GFF Gyakorló
8 0.81 13 5 3 585 465 GY7 5-2 7-3 5-0
8. MTK Budapest
MTK Budapest
8 0.81 13 5 3 498 507 GY1 7-2 6-4 4-1
9. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
8 0.75 12 4 4 538 442 GY2 5-4 5-5 4-1
10. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
8 0.75 12 4 4 521 480 GY1 2-7 4-6 2-3
11. BSC
BSC
8 0.69 11 3 5 514 461 GY1 5-6 3-5 2-3
12. Karcagi SE
Karcagi SE
8 0.69 11 3 5 519 529 V1 1-8 6-2 3-2
13. TSE Basket
TSE Basket
8 0.69 11 3 5 477 492 GY3 4-6 3-6 4-1
14. NKA Pécs u14/B leány
NKA Pécs u14/B leány
6 0.67 8 2 4 369 405 V1 0-6 5-4 2-3
15. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
8 0.63 10 2 6 434 564 V12 2-7 0-10 0-5
16. Török Flóris-Törekvés SE/B
Török Flóris-Törekvés SE/B
8 0.56 9 1 7 364 553 V1 4-5 2-8 3-2
17. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
8 0.56 9 1 7 275 688 V7 0-9 1-7 0-5
18. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
6 0.50 6 0 6 230 547 V12 1-7 0-7 0-5
19. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
8 0.50 8 0 8 186 504 V7 1-6 0-12 0-5
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 363 66 V2 11-4 7-4 3-2
2. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 176 227 V1 8-5 6-7 2-3
3. Radobasket Törökbálint
Radobasket Törökbálint
3 0.67 4 1 2 154 245 GY2 6-3 8-4 4-1
4. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
3 0.50 3 0 3 102 257 GY2 5-4 5-5 4-1
5. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
2 1.00 4 2 0 301 65 V1 8-6 6-5 3-2
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 109 176 GY1 3-6 6-4 4-1
7. MVM-OSE Amazonok U14L
MVM-OSE Amazonok U14L
2 0.50 2 0 2 52 221 V1 6-2 7-3 4-1
8. Csata DSE/A
Csata DSE/A
3 1.00 6 3 0 595 21 GY26 15-0 11-0 5-0
9. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
3 0.83 5 2 1 213 256 GY1 8-4 6-8 2-3
10. Karcagi SE
Karcagi SE
3 0.67 4 1 2 98 368 V1 1-8 6-2 3-2
11. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
3 0.50 3 0 3 89 350 GY1 2-7 4-6 2-3
12. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 367 65 GY3 8-6 4-8 3-2
13. DEAC U14/A
DEAC U14/A
3 0.83 5 2 1 132 207 V3 2-8 2-8 1-4
14. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.67 4 1 2 120 252 GY1 7-2 6-4 4-1
15. NKA Pécs u14/B leány
NKA Pécs u14/B leány
3 0.50 3 0 3 124 219 V1 0-6 5-4 2-3
16. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 408 60 GY3 11-3 5-7 3-2
17. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 200 209 GY2 5-4 2-9 4-1
18. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 227 213 V2 6-4 5-6 1-4
19. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 46 399 V7 0-9 1-7 0-5
20. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 339 66 V4 8-5 5-8 1-4
21. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 282 92 GY1 10-3 6-7 2-3
22. Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
3 0.67 4 1 2 73 258 V12 1-7 0-7 0-5
23. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
3 0.50 3 0 3 61 339 V7 1-6 0-12 0-5
24. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 383 86 V3 7-6 5-8 2-3
25. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 206 179 GY1 7-5 2-7 1-4
26. BSC
BSC
3 0.67 4 1 2 96 302 GY1 5-6 3-5 2-3
27. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.50 3 0 3 115 233 V12 2-7 0-10 0-5
28. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
3 1.00 6 3 0 449 54 GY2 15-1 9-1 4-1
29. Kecskeméti KA Amazonok/B
Kecskeméti KA Amazonok/B
3 0.83 5 2 1 148 231 V4 1-8 4-7 1-4
30. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 168 269 V9 6-6 5-9 0-5
31. TSE Basket
TSE Basket
3 0.50 3 0 3 104 315 GY3 4-6 3-6 4-1
32. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 324 68 V1 10-4 4-8 2-3
33. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.83 5 2 1 245 130 GY3 9-4 8-5 4-1
34. Szarvas GFF Gyakorló
Szarvas GFF Gyakorló
3 0.67 4 1 2 125 233 GY7 5-2 7-3 5-0
35. Török Flóris-Törekvés SE/B
Török Flóris-Törekvés SE/B
3 0.50 3 0 3 47 310 V1 4-5 2-8 3-2
36. Csata DSE/B
Csata DSE/B
3 0.83 5 2 1 231 144 GY1 9-4 3-10 4-1
37. Kanizsa Diákkosárlabda Klub
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
3 0.83 5 2 1 237 180 V5 10-4 5-7 0-5
38. Tapolcai Párducok
Tapolcai Párducok
3 0.83 5 2 1 189 235 GY3 6-4 6-5 3-2
39. Szombathelyi Sportiskola U14L
Szombathelyi Sportiskola U14L
3 0.50 3 0 3 120 218 GY10 5-1 6-3 5-0
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek