Fiú Serdülő - 2023/2024 Fiú Serdülő - 2023/2024
Legutóbbi - Fiú Serdülő
Óbudai Kaszások/B - MEAFC U14/A 2024. május 19. vasárnap 80 - 66
NKA Pécs/A - Budapesti Honvéd/A 2024. május 19. vasárnap 65 - 63
DEAC KA U14/A - Vasas Akadémia/A 2024. május 19. vasárnap 76 - 74
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Zalakerámia ZTE KK U14/A 2024. május 19. vasárnap 89 - 70
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Kecskeméti KA U14/A 2024. május 19. vasárnap 58 - 44
SZEDEÁK U14/A - Vasas Akadémia/B 2024. május 19. vasárnap 78 - 60
MAFC/A - Soproni SI KA SKC/A 2024. május 19. vasárnap 52 - 66
Szombathelyi Sportiskola U14 - Vásárhelyi Sólymok/A 2024. május 19. vasárnap 53 - 74
Budapesti Honvéd/A - Vasas Akadémia/A 2024. május 18. szombat 71 - 67
Zalakerámia ZTE KK U14/A - MEAFC U14/A 2024. május 18. szombat 51 - 67
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 197 105 GY7 21-1 12-0 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 154 117 V3 17-3 9-5 2-3
3. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
1 1.00 2 1 0 98 67 V1 19-1 13-1 4-1
4. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
1 1.00 2 1 0 78 54 GY1 12-6 9-7 3-2
5. MAFC/A
MAFC/A
1 0.50 1 0 1 54 78 V8 11-4 9-10 0-5
6. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
1 0.50 1 0 1 67 98 GY1 13-5 11-5 2-3
7. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
2 0.50 2 0 2 122 167 GY3 15-4 6-9 3-2
8. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
2 0.50 2 0 2 100 184 V1 10-7 6-11 1-4
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 253 188 GY10 16-3 13-2 5-0
2. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 211 180 V1 10-6 7-9 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 0.83 5 2 1 219 203 GY1 11-7 6-8 3-2
4. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 220 206 GY2 11-6 7-8 2-3
5. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.67 4 1 2 172 195 V2 9-6 8-9 1-4
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 182 203 V1 13-3 8-8 3-2
7. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.67 4 1 2 197 214 GY1 4-9 9-10 2-3
8. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.50 3 0 3 159 224 V3 8-8 3-13 2-3
Tabella - Országos Főtábla - 6. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 237 207 V1 19-1 13-1 4-1
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 268 187 GY7 21-1 12-0 5-0
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 219 273 V3 17-3 9-5 2-3
4. MAFC/A
MAFC/A
3 0.50 3 0 3 212 269 V8 11-4 9-10 0-5
5. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 1.00 6 3 0 280 148 GY1 12-6 9-7 3-2
6. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 211 133 GY3 15-4 6-9 3-2
7. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 224 201 GY1 13-5 11-5 2-3
8. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 0.83 5 2 1 215 180 V1 10-7 6-11 1-4
9. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.67 4 1 2 156 254 GY1 4-9 9-10 2-3
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 0.83 5 2 1 169 201 GY1 11-7 6-8 3-2
11. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.50 3 0 3 181 250 V2 9-6 8-9 1-4
12. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.50 3 0 3 148 217 GY2 11-6 7-8 2-3
13. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 242 141 V1 13-3 8-8 3-2
14. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 274 157 GY10 16-3 13-2 5-0
15. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.83 5 2 1 226 204 V3 8-8 3-13 2-3
16. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 221 189 V1 10-6 7-9 4-1
17. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 183 196 V1 7-7 8-7 2-3
18. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 213 214 V2 9-6 4-10 2-3
19. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.50 3 0 3 138 260 V6 8-6 6-9 0-5
20. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.50 3 0 3 144 280 V9 7-7 8-9 0-5
21. KASI/A
KASI/A
3 1.00 6 3 0 337 160 GY3 9-8 5-7 4-1
22. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 1.00 6 3 0 242 167 GY3 8-6 8-9 4-1
23. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 1.00 6 3 0 245 200 GY3 9-6 5-9 3-2
24. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.83 5 2 1 256 200 GY2 4-11 10-7 3-2
25. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 229 260 V1 9-5 5-10 1-4
26. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.67 4 1 2 206 214 V2 4-9 5-11 1-4
27. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 218 210 GY1 7-8 8-8 2-3
28. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 0.67 4 1 2 226 219 V2 11-4 7-7 3-2
29. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 0.67 4 1 2 204 249 GY1 11-3 7-8 3-2
30. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 166 241 V1 6-8 7-9 1-4
31. BSC
BSC
3 0.67 4 1 2 205 306 V2 8-4 9-10 2-3
32. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 193 301 V3 3-9 0-17 1-4
Tabella - Országos Főtábla - 5. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 249 152 GY7 21-1 12-0 5-0
2. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 0.83 5 2 1 223 214 V1 19-1 13-1 4-1
3. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 0.67 4 1 2 187 231 GY1 12-6 9-7 3-2
4. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.50 3 0 3 186 248 GY3 15-4 6-9 3-2
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 265 142 V3 17-3 9-5 2-3
6. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 153 204 V8 11-4 9-10 0-5
7. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.67 4 1 2 175 186 GY1 13-5 11-5 2-3
8. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 0.50 3 0 3 142 203 V1 10-7 6-11 1-4
9. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.83 5 2 1 237 181 V2 9-6 8-9 1-4
10. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 237 208 GY2 11-6 7-8 2-3
11. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 214 208 V1 10-6 7-9 4-1
12. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.50 3 0 3 168 259 V6 8-6 6-9 0-5
13. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 1.00 6 3 0 271 178 GY1 11-7 6-8 3-2
14. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.83 5 2 1 240 240 GY1 4-9 9-10 2-3
15. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.67 4 1 2 194 230 V3 8-8 3-13 2-3
16. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.50 3 0 3 176 233 V9 7-7 8-9 0-5
17. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 321 152 GY10 16-3 13-2 5-0
18. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 233 238 V2 9-6 4-10 2-3
19. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.67 4 1 2 185 227 GY2 4-11 10-7 3-2
20. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 178 300 V1 9-5 5-10 1-4
21. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 238 181 V1 13-3 8-8 3-2
22. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 256 226 V1 7-7 8-7 2-3
23. KASI/A
KASI/A
3 0.67 4 1 2 225 252 GY3 9-8 5-7 4-1
24. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 0.50 3 0 3 191 251 GY3 9-6 5-9 3-2
25. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 1.00 6 3 0 245 150 V2 11-4 7-7 3-2
26. BSC
BSC
3 0.83 5 2 1 186 215 V2 8-4 9-10 2-3
27. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 185 196 GY1 7-8 8-8 2-3
28. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.50 3 0 3 178 233 V2 4-9 5-11 1-4
29. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 1.00 6 3 0 288 144 GY1 11-3 7-8 3-2
30. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 180 251 V3 3-9 0-17 1-4
31. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 195 220 V1 6-8 7-9 1-4
32. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.67 4 1 2 207 255 GY3 8-6 8-9 4-1
Tabella - Országos Főtábla - 4. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 304 149 V1 19-1 13-1 4-1
2. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 0.83 5 2 1 205 165 V1 10-7 6-11 1-4
3. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.67 4 1 2 168 225 V1 10-6 7-9 4-1
4. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.50 3 0 3 141 279 V3 8-8 3-13 2-3
5. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 1.00 6 3 0 254 190 GY1 13-5 11-5 2-3
6. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 0.83 5 2 1 246 215 GY10 16-3 13-2 5-0
7. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 0.67 4 1 2 277 224 GY1 12-6 9-7 3-2
8. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.50 3 0 3 174 322 GY1 4-9 9-10 2-3
9. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 331 111 GY7 21-1 12-0 5-0
10. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 195 202 V8 11-4 9-10 0-5
11. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.67 4 1 2 167 270 GY2 11-6 7-8 2-3
12. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.50 3 0 3 158 268 V9 7-7 8-9 0-5
13. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 291 187 V3 17-3 9-5 2-3
14. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 216 171 GY3 15-4 6-9 3-2
15. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 0.67 4 1 2 192 219 GY1 11-7 6-8 3-2
16. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.50 3 0 3 130 252 V2 9-6 8-9 1-4
17. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 1.00 6 3 0 257 199 V6 8-6 6-9 0-5
18. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 0.83 5 2 1 243 173 GY3 9-6 5-9 3-2
19. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 218 271 GY1 7-8 8-8 2-3
20. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 213 288 V3 3-9 0-17 1-4
21. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 306 181 V1 13-3 8-8 3-2
22. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.83 5 2 1 271 235 V1 9-5 5-10 1-4
23. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 226 305 V1 6-8 7-9 1-4
24. BSC
BSC
3 0.50 3 0 3 208 290 V2 8-4 9-10 2-3
25. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 246 137 V2 9-6 4-10 2-3
26. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 268 208 V1 7-7 8-7 2-3
27. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 0.67 4 1 2 226 230 V2 11-4 7-7 3-2
28. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 144 309 GY3 8-6 8-9 4-1
29. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 308 236 GY3 9-8 5-7 4-1
30. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.83 5 2 1 243 226 GY2 4-11 10-7 3-2
31. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 0.83 5 2 1 221 258 GY1 11-3 7-8 3-2
32. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.50 3 0 3 212 264 V2 4-9 5-11 1-4
Tabella - Országos Főtábla - 3. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 298 157 V1 19-1 13-1 4-1
2. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 0.83 5 2 1 230 248 GY10 16-3 13-2 5-0
3. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 198 221 GY3 15-4 6-9 3-2
4. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.50 3 0 3 168 268 GY2 11-6 7-8 2-3
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 273 178 GY7 21-1 12-0 5-0
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 266 211 V3 17-3 9-5 2-3
7. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 0.67 4 1 2 224 275 GY1 12-6 9-7 3-2
8. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.50 3 0 3 178 277 V1 10-6 7-9 4-1
9. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 1.00 6 3 0 265 157 V1 10-7 6-11 1-4
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 0.83 5 2 1 231 219 GY1 11-7 6-8 3-2
11. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.67 4 1 2 220 267 V6 8-6 6-9 0-5
12. KASI/A
KASI/A
3 0.50 3 0 3 205 278 GY3 9-8 5-7 4-1
13. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 1.00 6 3 0 285 140 GY1 13-5 11-5 2-3
14. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.83 5 2 1 201 279 V9 7-7 8-9 0-5
15. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 247 239 V1 13-3 8-8 3-2
16. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 177 252 V2 9-6 4-10 2-3
17. MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 267 175 V8 11-4 9-10 0-5
18. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.83 5 2 1 244 206 GY1 4-9 9-10 2-3
19. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 244 249 V1 7-7 8-7 2-3
20. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 179 304 V1 9-5 5-10 1-4
21. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 1.00 6 3 0 224 167 V2 9-6 8-9 1-4
22. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.83 5 2 1 230 196 V3 8-8 3-13 2-3
23. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.67 4 1 2 174 220 GY2 4-11 10-7 3-2
24. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 0.50 3 0 3 184 229 GY3 9-6 5-9 3-2
25. MAFC/B
MAFC/B
3 0.83 5 2 1 240 220 GY1 7-8 8-8 2-3
26. BSC
BSC
3 0.83 5 2 1 220 229 V2 8-4 9-10 2-3
27. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.67 4 1 2 223 225 V2 4-9 5-11 1-4
28. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.67 4 1 2 225 234 GY3 8-6 8-9 4-1
29. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 1.00 6 3 0 283 129 V2 11-4 7-7 3-2
30. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 0.83 5 2 1 227 219 GY1 11-3 7-8 3-2
31. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 189 255 V1 6-8 7-9 1-4
32. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 158 254 V3 3-9 0-17 1-4
Tabella - Országos Főtábla - 2. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 323 154 V1 19-1 13-1 4-1
2. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 194 198 V1 10-6 7-9 4-1
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 0.67 4 1 2 236 231 GY1 11-7 6-8 3-2
4. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.50 3 0 3 125 295 V3 8-8 3-13 2-3
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 311 161 V3 17-3 9-5 2-3
6. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 224 179 GY3 15-4 6-9 3-2
7. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.67 4 1 2 191 242 GY1 13-5 11-5 2-3
8. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 169 313 V1 7-7 8-7 2-3
9. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 261 204 GY10 16-3 13-2 5-0
10. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 0.83 5 2 1 249 215 GY1 12-6 9-7 3-2
11. MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 222 194 V8 11-4 9-10 0-5
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 139 258 V2 9-6 4-10 2-3
13. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 373 92 GY7 21-1 12-0 5-0
14. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 165 271 GY2 11-6 7-8 2-3
15. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.67 4 1 2 147 223 V2 9-6 8-9 1-4
16. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 0.50 3 0 3 145 244 V1 10-7 6-11 1-4
17. KASI/A
KASI/A
3 1.00 6 3 0 276 161 GY3 9-8 5-7 4-1
18. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.83 5 2 1 257 190 GY2 4-11 10-7 3-2
19. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.67 4 1 2 188 227 V2 4-9 5-11 1-4
20. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 151 294 V3 3-9 0-17 1-4
21. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 249 196 V1 13-3 8-8 3-2
22. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.83 5 2 1 263 226 GY1 4-9 9-10 2-3
23. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 0.83 5 2 1 259 204 V2 11-4 7-7 3-2
24. BSC
BSC
3 0.50 3 0 3 150 295 V2 8-4 9-10 2-3
25. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 1.00 6 3 0 283 172 V1 9-5 5-10 1-4
26. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.83 5 2 1 240 193 V9 7-7 8-9 0-5
27. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 0.67 4 1 2 225 257 GY1 11-3 7-8 3-2
28. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.50 3 0 3 183 309 GY3 8-6 8-9 4-1
29. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 1.00 6 3 0 265 205 GY3 9-6 5-9 3-2
30. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.67 4 1 2 232 217 V6 8-6 6-9 0-5
31. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 222 256 GY1 7-8 8-8 2-3
32. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 221 262 V1 6-8 7-9 1-4
Tabella - Országos Főtábla - 1. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 400 99 GY7 21-1 12-0 5-0
2. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 328 100 V1 19-1 13-1 4-1
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 363 135 V3 17-3 9-5 2-3
4. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 1.00 6 3 0 320 95 V1 10-7 6-11 1-4
5. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 330 152 GY10 16-3 13-2 5-0
6. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 1.00 6 3 0 295 177 GY1 11-7 6-8 3-2
7. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
2 1.00 4 2 0 186 89 GY3 15-4 6-9 3-2
8. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 249 179 V1 10-6 7-9 4-1
9. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 0.83 5 2 1 216 147 V3 8-8 3-13 2-3
10. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 249 207 V1 7-7 8-7 2-3
11. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.83 5 2 1 231 222 GY2 11-6 7-8 2-3
12. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.83 5 2 1 180 212 V2 9-6 8-9 1-4
13. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 167 227 V2 9-6 4-10 2-3
14. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
2 0.75 3 1 1 129 125 V2 11-4 7-7 3-2
15. KASI/A
KASI/A
3 0.67 4 1 2 269 253 GY3 9-8 5-7 4-1
16. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 231 265 V1 9-5 5-10 1-4
17. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 189 254 V1 13-3 8-8 3-2
18. Budafok/B
Budafok/B
3 0.67 4 1 2 167 259 V1 6-8 7-9 1-4
19. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.67 4 1 2 151 246 GY2 4-11 10-7 3-2
20. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.67 4 1 2 176 303 V6 8-6 6-9 0-5
21. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 0.50 3 0 3 150 251 GY3 9-6 5-9 3-2
22. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.50 2 0 2 91 192 GY3 8-6 8-9 4-1
23. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.50 3 0 3 171 274 V9 7-7 8-9 0-5
24. MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 169 312 GY1 7-8 8-8 2-3
25. BSC
BSC
3 0.50 3 0 3 120 306 V2 8-4 9-10 2-3
26. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 108 310 V3 3-9 0-17 1-4
27. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.50 3 0 3 104 348 V2 4-9 5-11 1-4
28. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 12-6 9-7 3-2
29. MAFC/A
MAFC/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V8 11-4 9-10 0-5
30. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 13-5 11-5 2-3
31. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 11-3 7-8 3-2
32. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-9 9-10 2-3
Tabella - Alapszakasz - felsőház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 1.00 16 8 0 828 453 GY7 21-1 12-0 5-0
2. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
8 0.81 13 5 3 653 512 GY10 16-3 13-2 5-0
3. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
8 0.81 13 5 3 646 584 GY3 15-4 6-9 3-2
4. KASI/A
KASI/A
8 0.56 9 1 7 472 778 GY3 9-8 5-7 4-1
5. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
8 0.56 9 1 7 445 717 V3 8-8 3-13 2-3
6. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
8 1.00 16 8 0 656 441 V1 19-1 13-1 4-1
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.88 14 6 2 654 510 V3 17-3 9-5 2-3
8. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
8 0.75 12 4 4 484 559 GY1 12-6 9-7 3-2
9. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
8 0.63 10 2 6 482 601 V1 10-7 6-11 1-4
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
8 0.38 6 0 8 398 563 GY1 11-7 6-8 3-2
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alsóház 2. kör
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Radobasket Törökbálint U14F/A
Radobasket Törökbálint U14F/A
6 1.00 12 6 0 655 289 GY8 8-3 6-3 5-0
2. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
4 1.00 8 4 0 298 261 GY3 5-7 4-5 4-1
3. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
6 0.92 11 5 1 547 430 GY3 4-5 7-3 4-1
4. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
6 0.92 11 5 1 476 379 GY3 6-4 6-3 4-1
5. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
4 0.88 7 3 1 281 266 V1 2-7 3-5 3-2
6. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
6 0.83 10 4 2 499 370 V1 5-3 4-5 3-2
7. VUKE U14/A
VUKE U14/A
6 0.83 10 4 2 481 384 GY4 5-4 7-3 4-1
8. DEAC KA U14/B
DEAC KA U14/B
6 0.83 10 4 2 491 395 V3 5-6 4-6 2-3
9. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
6 0.75 9 3 3 271 345 V2 1-8 2-8 1-4
10. Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/A
6 0.75 9 3 3 315 288 GY4 4-5 5-5 4-1
11. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
6 0.67 8 2 4 282 466 V2 1-7 2-7 1-4
12. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
4 0.63 5 1 3 245 331 V1 2-7 3-7 2-3
13. Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/A
4 0.63 5 1 3 268 307 GY1 4-7 2-8 2-3
14. TFSE
TFSE
4 0.63 5 1 3 249 255 V6 1-7 1-9 0-5
15. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
4 0.63 5 1 3 285 374 V6 3-8 3-7 0-5
16. Kecskeméti KA U13/B
Kecskeméti KA U13/B
8 0.56 9 1 7 369 515 V7 2-6 2-8 0-5
17. Lehel Kosársuli U14
Lehel Kosársuli U14
4 0.50 4 0 4 230 276 GY1 1-8 2-8 3-2
18. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
6 0.50 6 0 6 270 581 GY1 1-8 1-7 1-4
Tabella - Alapszakasz - középház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
8 1.00 16 8 0 875 390 GY1 13-5 11-5 2-3
2. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
8 0.81 13 5 3 557 593 V1 13-3 8-8 3-2
3. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
8 0.75 12 4 4 550 636 GY3 9-6 5-9 3-2
4. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
8 0.69 11 3 5 473 573 V2 9-6 4-10 2-3
5. Pilis Basket
Pilis Basket
8 0.50 8 0 8 450 713 GY2 4-11 10-7 3-2
6. MAFC/A
MAFC/A
8 1.00 16 8 0 612 459 V8 11-4 9-10 0-5
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
8 0.81 13 5 3 619 505 V1 7-7 8-7 2-3
8. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
8 0.75 12 4 4 460 479 V1 10-6 7-9 4-1
9. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
8 0.69 11 3 5 582 543 GY1 4-9 9-10 2-3
10. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
8 0.50 8 0 8 418 705 V3 3-9 0-17 1-4
Tabella - Alapszakasz - alsóház
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
8 1.00 16 8 0 741 484 V6 8-6 6-9 0-5
2. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
8 0.88 14 6 2 768 452 V1 9-5 5-10 1-4
3. VUKE U14/A
VUKE U14/A
8 0.75 12 4 4 591 554 GY4 5-4 7-3 4-1
4. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
8 0.63 10 2 6 507 636 V1 2-7 3-7 2-3
5. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
8 0.50 8 0 8 310 791 V1 2-7 3-5 3-2
6. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
8 0.94 15 7 1 746 404 V2 9-6 8-9 1-4
7. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
8 0.88 14 6 2 649 546 V2 4-9 5-11 1-4
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
8 0.69 11 3 5 587 676 V6 3-8 3-7 0-5
9. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
8 0.69 11 3 5 509 640 GY3 4-5 7-3 4-1
10. Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/A
8 0.56 9 1 7 441 666 GY1 4-7 2-8 2-3
11. BSC
BSC
8 1.00 16 8 0 824 439 V2 8-4 9-10 2-3
12. Radobasket Törökbálint U14F/A
Radobasket Törökbálint U14F/A
8 0.88 14 6 2 841 420 GY8 8-3 6-3 5-0
13. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
8 0.75 12 4 4 671 553 V1 5-3 4-5 3-2
14. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
8 0.56 9 1 7 339 777 V2 1-7 2-7 1-4
15. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
8 0.56 9 1 7 317 803 GY1 1-8 1-7 1-4
16. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
8 1.00 16 8 0 641 445 GY3 8-6 8-9 4-1
17. MAFC/B
MAFC/B
8 0.88 14 6 2 680 446 GY1 7-8 8-8 2-3
18. Budafok/B
Budafok/B
8 0.75 12 4 4 523 494 V1 6-8 7-9 1-4
19. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
8 0.63 10 2 6 427 577 GY3 5-7 4-5 4-1
20. TFSE
TFSE
8 0.50 8 0 8 378 687 V6 1-7 1-9 0-5
21. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
8 1.00 16 8 0 723 353 V9 7-7 8-9 0-5
22. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
8 0.88 14 6 2 552 554 GY1 11-3 7-8 3-2
23. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
8 0.75 12 4 4 478 491 GY3 6-4 6-3 4-1
24. DEAC KA U14/B
DEAC KA U14/B
8 0.63 10 2 6 434 583 V3 5-6 4-6 2-3
25. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
8 0.50 8 0 8 283 489 V2 1-8 2-8 1-4
26. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
8 1.00 16 8 0 712 319 GY2 11-6 7-8 2-3
27. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
8 0.88 14 6 2 696 453 V2 11-4 7-7 3-2
28. Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/A
8 0.75 12 4 4 548 596 GY4 4-5 5-5 4-1
29. Kecskeméti KA U13/B
Kecskeméti KA U13/B
8 0.63 10 2 6 423 617 V7 2-6 2-8 0-5
30. Lehel Kosársuli U14
Lehel Kosársuli U14
8 0.50 8 0 8 276 670 GY1 1-8 2-8 3-2
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
2 1.00 4 2 0 254 90 GY10 16-3 13-2 5-0
2. Pilis Basket
Pilis Basket
3 1.00 6 3 0 364 129 GY2 4-11 10-7 3-2
3. MAFC/B
MAFC/B
2 1.00 4 2 0 195 105 GY1 7-8 8-8 2-3
4. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 1.00 4 2 0 203 74 GY3 8-6 8-9 4-1
5. Budafok/B
Budafok/B
2 0.75 3 1 1 165 179 V1 6-8 7-9 1-4
6. BSC
BSC
3 0.83 5 2 1 275 265 V2 8-4 9-10 2-3
7. BLF KK/A
BLF KK/A
2 0.75 3 1 1 120 195 V1 0-1 1-0 1-1
8. TFSE
TFSE
2 0.75 3 1 1 135 131 V6 1-7 1-9 0-5
9. Zuglói Sasok/A
Zuglói Sasok/A
1 0.50 1 0 1 38 109 V1 0-1 0-0 0-1
10. BL Basket
BL Basket
1 0.50 1 0 1 77 93 V1 0-1 0-0 0-1
11. Radobasket Törökbálint U14F/A
Radobasket Törökbálint U14F/A
2 0.50 2 0 2 125 140 GY8 8-3 6-3 5-0
12. TF-JAK-Kosok
TF-JAK-Kosok
1 0.50 1 0 1 39 95 V1 0-0 0-1 0-1
13. KKS
KKS
1 0.50 1 0 1 34 111 V1 0-0 0-1 0-1
14. Vasas Áldás Basket/C
Vasas Áldás Basket/C
1 0.50 1 0 1 34 113 V1 0-1 0-0 0-1
15. Szentendrei KSE
Szentendrei KSE
1 0.50 1 0 1 69 106 V1 5-3 4-5 3-2
16. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
1 0.50 1 0 1 24 107 V2 1-7 2-7 1-4
17. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
1 0.50 1 0 1 29 138 GY1 1-8 1-7 1-4
18. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
2 1.00 4 2 0 159 84 V9 7-7 8-9 0-5
19. DEAC KA U14/B
DEAC KA U14/B
2 1.00 4 2 0 228 114 V3 5-6 4-6 2-3
20. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
3 0.83 5 2 1 173 168 GY1 11-3 7-8 3-2
21. Szerencsi Varázslók/A
Szerencsi Varázslók/A
2 0.75 3 1 1 130 138 V1 1-0 0-1 1-1
22. Kecskeméti KA U13/B
Kecskeméti KA U13/B
2 0.75 3 1 1 136 57 V7 2-6 2-8 0-5
23. Kecskeméti KA MathiÁSZ/C
Kecskeméti KA MathiÁSZ/C
2 0.75 3 1 1 125 119 V1 0-0 1-1 1-1
24. Szolnoki KA U13/C
Szolnoki KA U13/C
2 0.75 3 1 1 94 198 V1 0-0 1-1 1-1
25. NYÍKSE U14
NYÍKSE U14
2 0.75 3 1 1 129 148 V1 1-0 0-1 1-1
26. SZEDEÁK U14/B
SZEDEÁK U14/B
1 0.50 1 0 1 66 71 V1 0-0 0-1 0-1
27. Békési SZSK/A
Békési SZSK/A
1 0.50 1 0 1 56 57 V1 0-1 0-0 0-1
28. Félegyházi TSI/A
Félegyházi TSI/A
1 0.50 1 0 1 46 50 V1 0-1 0-0 0-1
29. DSI Debrecen
DSI Debrecen
1 0.50 1 0 1 40 89 V1 0-1 0-0 0-1
30. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
1 0.50 1 0 1 11 100 V1 0-1 0-0 0-1
31. Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/A
2 1.00 4 2 0 164 134 GY1 4-7 2-8 2-3
32. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 1.00 4 2 0 226 111 V6 3-8 3-7 0-5
33. PVSK NKA/B
PVSK NKA/B
3 0.83 5 2 1 326 158 V1 1-0 1-1 2-1
34. VUKE U14/A
VUKE U14/A
3 0.83 5 2 1 285 208 GY4 5-4 7-3 4-1
35. Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/A
2 0.75 3 1 1 139 164 V1 0-0 1-1 1-1
36. Soproni Tigrisek SE U13/B
Soproni Tigrisek SE U13/B
1 0.50 1 0 1 51 70 V1 0-0 0-1 0-1
37. Dávid Kornél KA/B
Dávid Kornél KA/B
1 0.50 1 0 1 51 64 V1 2-7 3-5 3-2
38. Kanizsa Kosárlabda Klub
Kanizsa Kosárlabda Klub
1 0.50 1 0 1 34 120 V1 0-0 0-1 0-1
39. Tapolcai Tigrisek
Tapolcai Tigrisek
1 0.50 1 0 1 47 91 V1 0-1 0-0 0-1
40. KASI/B
KASI/B
1 0.50 1 0 1 30 123 V1 0-1 0-0 0-1
41. Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/B
1 0.50 1 0 1 30 140 V1 0-0 0-1 0-1
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 412 98 GY7 21-1 12-0 5-0
2. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 201 201 V1 13-3 8-8 3-2
3. MAFC/B
MAFC/B
3 0.67 4 1 2 157 280 GY1 7-8 8-8 2-3
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 87 278 GY3 5-7 4-5 4-1
5. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 442 161 V1 19-1 13-1 4-1
6. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 253 238 V1 7-7 8-7 2-3
7. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 207 292 GY3 6-4 6-3 4-1
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.50 3 0 3 165 376 V6 3-8 3-7 0-5
9. KASI/A
KASI/A
3 1.00 6 3 0 309 213 GY3 9-8 5-7 4-1
10. Pilis Basket
Pilis Basket
3 0.83 5 2 1 244 226 GY2 4-11 10-7 3-2
11. Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
3 0.67 4 1 2 242 229 V2 11-4 7-7 3-2
12. NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
3 0.50 3 0 3 177 304 V2 4-9 5-11 1-4
13. Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
Zsíros Akadémia Kőbánya/A*
3 1.00 6 3 0 351 139 GY1 11-7 6-8 3-2
14. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 260 180 V2 9-6 4-10 2-3
15. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
3 0.67 4 1 2 177 242 GY3 8-6 8-9 4-1
16. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 93 320 V1 2-7 3-7 2-3
17. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 398 116 V3 17-3 9-5 2-3
18. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 274 148 GY1 13-5 11-5 2-3
19. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 178 310 V1 9-5 5-10 1-4
20. Dombóvári Kosársuli KE/A
Dombóvári Kosársuli KE/A
3 0.50 3 0 3 92 368 GY1 4-7 2-8 2-3
21. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
3 1.00 6 3 0 288 205 GY10 16-3 13-2 5-0
22. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 244 204 V8 11-4 9-10 0-5
23. SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
3 0.67 4 1 2 215 234 GY2 11-6 7-8 2-3
24. Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
3 0.50 3 0 3 187 291 V6 8-6 6-9 0-5
25. Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
3 1.00 6 3 0 310 105 V1 10-7 6-11 1-4
26. MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
3 0.83 5 2 1 246 156 V1 10-6 7-9 4-1
27. NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
3 0.67 4 1 2 196 243 V9 7-7 8-9 0-5
28. Budafok/A
Budafok/A
3 0.50 3 0 3 94 342 V3 0-1 0-2 0-3
29. DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
3 1.00 6 3 0 326 89 GY1 12-6 9-7 3-2
30. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.83 5 2 1 159 236 V3 3-9 0-17 1-4
31. DEAC KA U14/B
DEAC KA U14/B
3 0.67 4 1 2 172 224 V3 5-6 4-6 2-3
32. Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/A
3 0.50 3 0 3 120 228 GY4 4-5 5-5 4-1
33. Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
3 1.00 6 3 0 269 137 V3 8-8 3-13 2-3
34. Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
3 0.83 5 2 1 232 159 GY1 4-9 9-10 2-3
35. Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
3 0.67 4 1 2 174 169 V2 9-6 8-9 1-4
36. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 78 288 V2 1-8 2-8 1-4
37. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 311 87 GY3 15-4 6-9 3-2
38. MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
3 0.83 5 2 1 196 204 GY3 9-6 5-9 3-2
39. Atomerőmű GYKSE U14/A
Atomerőmű GYKSE U14/A
3 0.67 4 1 2 140 205 GY3 4-5 7-3 4-1
40. Lehel Kosársuli U14
Lehel Kosársuli U14
3 0.50 3 0 3 79 230 GY1 1-8 2-8 3-2
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek