Gyermek Kupa - 2023/2024 Gyermek Kupa - 2023/2024
Legutóbbi - Gyermek Kupa
Nyíkse Tűzgolyók/A - Szolnoki KA 2024. május 12. vasárnap 45 - 48
KASI/A - Óbudai Kaszások/A 2024. május 12. vasárnap 52 - 76
Cívis KK Debrecen/A - Kecskeméti KA U12 Párducok 2024. május 12. vasárnap 75 - 21
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Budapesti Honvéd SE/A 2024. május 12. vasárnap 29 - 91
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2024. május 12. vasárnap 52 - 54
Soproni Darazsak Akadémia - Karcagi SE Oroszlánok 2024. május 12. vasárnap 47 - 42
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Cívis KK Macskatigrisek 2024. május 12. vasárnap 66 - 28
Török Sasok - NKA Pécs u12 leány/A 2024. május 12. vasárnap 54 - 50
TARR KSC Szekszárd - DVTK Tiszaújváros 2024. május 12. vasárnap 85 - 9
Szolnoki KA - KASI/A 2024. május 12. vasárnap 75 - 76
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BL Basket SE U12/B
BL Basket SE U12/B
1 1.00 2 1 0 62 24 GY1 5-1 4-4 4-1
2. Miklósi Kékrókák
Miklósi Kékrókák
1 1.00 2 1 0 35 16 GY2 3-3 6-4 2-3
3. Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra
1 1.00 2 1 0 46 37 GY4 4-0 4-4 4-1
4. SLÁGER KKSE
SLÁGER KKSE
1 1.00 2 1 0 66 61 GY1 4-5 2-5 3-2
5. CEKK
CEKK
2 0.75 3 1 1 79 43 V5 2-6 1-3 0-5
6. MEAFC Kossuth U12
MEAFC Kossuth U12
2 0.75 3 1 1 105 98 V4 2-4 5-5 1-4
7. NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzsárkányok
1 0.50 1 0 1 37 46 V4 3-3 2-4 1-4
8. Salgótarjáni KI(F)
Salgótarjáni KI(F)
1 0.50 1 0 1 32 44 GY2 4-5 3-4 3-2
9. Fót SE Fiú/A
Fót SE Fiú/A
1 0.50 1 0 1 24 62 V7 1-7 2-6 0-5
10. FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI Dózsa Gy. Iskola
1 0.50 1 0 1 8 63 GY1 1-5 6-4 2-3
11. ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-4 1-5 3-2
12. ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-6 6-2 2-3
13. ACS Tiger-Lion Cluj-Napoca
ACS Tiger-Lion Cluj-Napoca
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
14. AF-Velencei Gézengúzok
AF-Velencei Gézengúzok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
15. AF-Velencei Vadkacsák
AF-Velencei Vadkacsák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-2 6-2 2-3
16. Ajka
Ajka
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 4-4 2-3
17. Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Cápák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 4-4 2-3
18. ASBC Primo Carei Nagykároly
ASBC Primo Carei Nagykároly
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 6-3 3-2
19. Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 5-3 3-2
20. AZÚR KAPOSVÁR
AZÚR KAPOSVÁR
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
21. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-2 6-2 4-1
22. BasketBaja SE
BasketBaja SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 3-5 2-3
23. BC Uzhgorod
BC Uzhgorod
0 0.00 0 0 0 0 0 GY7 7-0 6-1 5-0
24. BDSE RADOBASKET
BDSE RADOBASKET
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 4-4 4-4 1-4
25. BEAC Újbuda KA/A
BEAC Újbuda KA/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-7 5-4 2-3
26. BEAC Újbuda KA/B
BEAC Újbuda KA/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-6 5-3 3-2
27. Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 4-4 3-2
28. Békési Gladiátorok
Békési Gladiátorok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 5-3 2-3
29. Beszterce KK U12
Beszterce KK U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
30. Beszterce KK.-Bolyky U12
Beszterce KK.-Bolyky U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
31. BKG PRIMA Akadémia Hajdú
BKG PRIMA Akadémia Hajdú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
32. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-2 8-0 4-1
33. BKG Veresegyház
BKG Veresegyház
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-4 5-3 3-2
34. BL Basket SE U12/A
BL Basket SE U12/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 3-5 2-3
35. BLF SE U12
BLF SE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 2-6 4-4 0-5
36. Bonyhádi KSE U12
Bonyhádi KSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 6-2 3-2
37. BSC Bálint Márton
BSC Bálint Márton
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-2 3-5 2-3
38. BSC Leány/A
BSC Leány/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 5-3 2-6 1-4
39. BSC Leány/B
BSC Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-1 5-2 4-1
40. BSC Levi
BSC Levi
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 5-3 1-4
41. BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-2 2-6 2-3
42. BTDSE Taksonyi Ördögök/B
BTDSE Taksonyi Ördögök/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
43. BUDAFOKI BAKOK
BUDAFOKI BAKOK
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-7 3-5 1-4
44. Budafoki Bikák
Budafoki Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 5-3 2-3
45. Budai Aranysakálok
Budai Aranysakálok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 6-2 4-4 5-0
46. Budapesti Bikák
Budapesti Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-3 3-5 3-2
47. Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd Bakáts
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
48. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 9-2 5-3 5-0
49. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 7-0 4-1
50. BUSC
BUSC
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
51. C.S. Vest Activ Timisoara fiú
C.S. Vest Activ Timisoara fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 6-2 6-2 5-0
52. Cívis KK Bulls
Cívis KK Bulls
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
53. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 10-0 7-1 4-1
54. Cívis KK Debrecen/B
Cívis KK Debrecen/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-7 3-5 3-2
55. Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Kossuth Leopárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
56. Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK Macskatigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 4-6 5-4 1-4
57. Cívis KK U12/C
Cívis KK U12/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
58. CKE U12
CKE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-1 6-2 2-3
59. CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 4-6 1-4
60. CS Crisul Oradea (Lány)
CS Crisul Oradea (Lány)
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
61. CS MP Sport Timisoara fiú
CS MP Sport Timisoara fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
62. Csata Csillagok
Csata Csillagok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-4 7-3 4-1
63. Csata Villámok
Csata Villámok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
64. CSC Mosnita Timisoara fiú
CSC Mosnita Timisoara fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
65. Csepel-Bontó KK
Csepel-Bontó KK
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-5 3-5 1-4
66. CSS Sighet Máramaros Fehér
CSS Sighet Máramaros Fehér
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-5 6-2 4-1
67. CSS Sighet Máramaros Kék
CSS Sighet Máramaros Kék
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-0 3-1 4-1
68. Dife KK Berettyóújfalu
Dife KK Berettyóújfalu
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-6 4-4 3-2
69. DIFE KK Derecske
DIFE KK Derecske
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 5-2 3-2
70. Diósdi Sasok KE
Diósdi Sasok KE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
71. DKKA/Alligators
DKKA/Alligators
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 7-4 2-3
72. DKKA/Bulls
DKKA/Bulls
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-3 5-3 3-2
73. DKKA/Cougars
DKKA/Cougars
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 4-4 3-2
74. DKKA/Pandák
DKKA/Pandák
0 0.00 0 0 0 0 0 V10 2-6 3-5 0-5
75. Dombóvári Kosársuli KE U12/A
Dombóvári Kosársuli KE U12/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-5 3-5 1-4
76. Dombóvári Kosársuli KE U12/B
Dombóvári Kosársuli KE U12/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-3 3-4 4-1
77. Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 0-8 1-7 1-4
78. Dunaharaszti MTK leány
Dunaharaszti MTK leány
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 4-4 2-3
79. Dunaújvárosi Sárkányok U12
Dunaújvárosi Sárkányok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-6 2-5 2-3
80. Dunavecsei Sárkányok U12
Dunavecsei Sárkányok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
81. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-5 6-4 2-3
82. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-2 7-1 4-1
83. DVTK Encs
DVTK Encs
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
84. DVTK Mezőcsát
DVTK Mezőcsát
0 0.00 0 0 0 0 0 V7 1-4 2-9 0-5
85. DVTK Ózd
DVTK Ózd
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 2-6 3-2
86. DVTK Tiszaújváros
DVTK Tiszaújváros
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-5 3-7 1-4
87. DVTK Zemplén
DVTK Zemplén
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 6-4 2-4 1-4
88. Egri Kék Oroszlánok
Egri Kék Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V12 2-6 2-6 0-5
89. Esztergomi KE U12
Esztergomi KE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 7-1 5-3 2-3
90. Fekete Mambák
Fekete Mambák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
91. FKE gyerek
FKE gyerek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-5 1-4 1-4
92. Fót SE Leány/B
Fót SE Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 4-4 3-5 5-0
93. FTSI Constantinum
FTSI Constantinum
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-7 4-2 3-2
94. FTSI József A. Iskola
FTSI József A. Iskola
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 4-5 2-3
95. FTSI Platán Iskola
FTSI Platán Iskola
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-4 3-4 2-3
96. Fürge Gyik DSE
Fürge Gyik DSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
97. Fűzfői AK
Fűzfői AK
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 6-3 3-2
98. Gödi SE Gödények
Gödi SE Gödények
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 4-4 2-3
99. Gödi SE Gólyák
Gödi SE Gólyák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-4 3-3 4-1
100. Gödöllői Sport Klub
Gödöllői Sport Klub
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 4-4 3-2
101. Gyakorlós Csibék
Gyakorlós Csibék
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-4 3-4 1-4
102. Gyakorlós Mágusok
Gyakorlós Mágusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 4-4 2-3
103. Gyáli Apródok
Gyáli Apródok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-2 2-6 2-3
104. GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-5 3-5 1-4
105. GYKSE Szekszárd/B
GYKSE Szekszárd/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-3 3-5 3-2
106. Gyömrői Funkcionális Tréning SE
Gyömrői Funkcionális Tréning SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
107. Győri KC Kenguruk
Győri KC Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 4-4 2-3
108. Győri KC Mókusok
Győri KC Mókusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
109. Győri KC Zsiráfok
Győri KC Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 3-5 3-2
110. Gyulasport Nkft.
Gyulasport Nkft.
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
111. Hadházi Farkasok
Hadházi Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
112. Hajdúböszörményi TE
Hajdúböszörményi TE
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-5 4-4 1-4
113. Harcos Sólymok
Harcos Sólymok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 3-4 2-3
114. Hernádi Kosárlabda Alapítvány
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
115. Hévíz SK
Hévíz SK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-3 4-3 4-1
116. HSE - Jaguárok
HSE - Jaguárok
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-4 4-3 1-4
117. HSE-ADY Érmek
HSE-ADY Érmek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
118. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-3 5-3 1-4
119. ICT Pilots U12
ICT Pilots U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 5-3 8-0 5-0
120. Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-3 4-4 3-2
121. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
0 0.00 0 0 0 0 0 V6 0-3 0-3 0-5
122. Jump Baschet Timisoara vegyes
Jump Baschet Timisoara vegyes
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-5 5-5 3-2
123. Kanizsa KK
Kanizsa KK
0 0.00 0 0 0 0 0 V16 0-8 0-8 0-5
124. Kanizsai Vadmacskák
Kanizsai Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 4-5 2-3
125. Kapuvári Párducok
Kapuvári Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 5-3 1-5 1-4
126. Karcagi SE Oroszlánok
Karcagi SE Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-4 5-4 3-2
127. KARCAGI SE Pusztai Viperák
KARCAGI SE Pusztai Viperák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 5-3 2-3
128. KASI/A
KASI/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-5 8-1 4-1
129. KASI/B
KASI/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 2-6 4-1
130. KASI/C
KASI/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
131. Kaszás Boys
Kaszás Boys
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 6-2 2-3
132. Kaszás Girls
Kaszás Girls
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-6 3-5 2-3
133. Kécskei Vidrák
Kécskei Vidrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 3-5 2-6 0-5
134. Kecskeméti KA Jimmy
Kecskeméti KA Jimmy
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
135. Kecskeméti KA Mitugrász
Kecskeméti KA Mitugrász
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
136. Kecskeméti KA U12 Amazonok
Kecskeméti KA U12 Amazonok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-3 2-5 2-3
137. Kecskeméti KA U12 Csillagok
Kecskeméti KA U12 Csillagok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 8-2 6-3 4-1
138. Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 6-4 5-4 1-4
139. Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-4 7-2 4-1
140. Kecskeméti KA U12 Párducok
Kecskeméti KA U12 Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 3-7 4-5 0-5
141. Kecskeméti KA U12 Villámok
Kecskeméti KA U12 Villámok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
142. Kéksárga Okapik
Kéksárga Okapik
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-3 4-2 4-1
143. Kerepesi Városi Sport Egyesület
Kerepesi Városi Sport Egyesület
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-2 4-4 3-2
144. Keresztúri SE
Keresztúri SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-6 5-3 1-4
145. Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
146. KKC Hetény
KKC Hetény
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-3 5-4 4-1
147. KKS
KKS
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-3 1-7 2-3
148. KLKS Dunaalmás
KLKS Dunaalmás
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 2-4 3-2
149. KLKS Szomód
KLKS Szomód
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
150. Kőbányai Darazsak/A
Kőbányai Darazsak/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-6 3-5 2-3
151. Kőbányai Darazsak/B
Kőbányai Darazsak/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-5 2-6 2-3
152. Kőbányai Darázslányok/A
Kőbányai Darázslányok/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY7 7-2 7-3 5-0
153. Kőbányai Darázslányok/B
Kőbányai Darázslányok/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-3 5-3 3-2
154. KöLöKöS Fiúk/A
KöLöKöS Fiúk/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-6 5-3 2-3
155. KöLöKöS Fiúk/B
KöLöKöS Fiúk/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-5 3-5 2-3
156. KöLöKöS Lányok
KöLöKöS Lányok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-3 5-3 1-4
157. Kölökös Törpék
Kölökös Törpék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
158. Komló Sport KK U12
Komló Sport KK U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
159. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 6-3 8-2 3-2
160. Kosársuli 8600 Kft
Kosársuli 8600 Kft
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 6-2 2-3
161. Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 5-3 5-3 5-0
162. Kozármisleny SE/B
Kozármisleny SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-4 3-7 2-3
163. KVSE U12
KVSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
164. KWBC Körmend/Lányok
KWBC Körmend/Lányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 4-4 3-2
165. Lehel Kosársuli U12
Lehel Kosársuli U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V8 0-7 1-8 0-5
166. LPS-CSS BihoruL Oradea
LPS-CSS BihoruL Oradea
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
167. MAFC Heisler
MAFC Heisler
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-2 5-3 4-1
168. MAFC Gabányi
MAFC Gabányi
0 0.00 0 0 0 0 0 GY11 8-1 8-2 5-0
169. MAFC Mokos
MAFC Mokos
0 0.00 0 0 0 0 0 GY7 7-0 5-2 5-0
170. Malév Kobrák
Malév Kobrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 5-3 2-3
171. Marcali Szürkefarkasok
Marcali Szürkefarkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 5-3 4-1
172. Mátészalkai VULE/A
Mátészalkai VULE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 4-5 2-3
173. Mátészalkai VULE/B
Mátészalkai VULE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-5 2-4 1-4
174. MEAFC Basket Bulls U12
MEAFC Basket Bulls U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-3 3-4 4-1
175. MEAFC Cápakölykök
MEAFC Cápakölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-2 5-3 4-1
176. MEAFC Rónai U12
MEAFC Rónai U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
177. Mezőberényi Kosárlabda Klub (F)
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F)
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
178. Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L)
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 5-4 5-5 2-3
179. MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V)
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V)
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 5-4 2-5 2-3
180. Miskolci Sportiskola Vadmacskák
Miskolci Sportiskola Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 7-2 3-2
181. Mohácsi Torna Egylet 1888
Mohácsi Torna Egylet 1888
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 4-4 2-3
182. Monok SE
Monok SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 6-3 3-2
183. Monor SE (F)
Monor SE (F)
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 5-3 3-5 5-0
184. Monor SE (L)
Monor SE (L)
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-6 4-3 3-2
185. MP Sport Timisoara fiú
MP Sport Timisoara fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
186. MTK Budapest
MTK Budapest
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 2-6 1-4
187. MVM-OSE Mór U12
MVM-OSE Mór U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-5 5-2 3-2
188. MVM-OSE Oroszlánok U12
MVM-OSE Oroszlánok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 5-3 3-5 1-4
189. MVM-OSE TKC U12L
MVM-OSE TKC U12L
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-3 2-5 2-3
190. MVM-OSE Vadmacskák
MVM-OSE Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
191. Nagykőrösi Sólymok U12
Nagykőrösi Sólymok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-5 3-5 3-2
192. Németvölgyi Bocsok
Németvölgyi Bocsok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-7 3-5 3-2
193. NKA Pécs Gyermek Leány/B
NKA Pécs Gyermek Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-3 1-6 2-3
194. NKA Pécs Szászvár
NKA Pécs Szászvár
0 0.00 0 0 0 0 0 V9 1-7 1-6 0-5
195. NKA Pécs u12 fiú/A
NKA Pécs u12 fiú/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 8-1 6-4 2-3
196. NKA Pécs u12 fiú/B
NKA Pécs u12 fiú/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 7-1 5-3 3-2
197. NKA Pécs u12 leány/A
NKA Pécs u12 leány/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-3 6-4 4-1
198. Nyíkse Tűzgolyók/A
Nyíkse Tűzgolyók/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-7 6-3 1-4
199. Nyíkse Tűzgolyók/B
Nyíkse Tűzgolyók/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
200. Nyíkse Tűzgolyók/C
Nyíkse Tűzgolyók/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
201. Nyíkse Tűzgolyók/D
Nyíkse Tűzgolyók/D
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
202. NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzlabdák
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 2-3 4-3 0-5
203. NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzokádók
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-2 2-6 2-3
204. NYÍKSE Tűzvirágok
NYÍKSE Tűzvirágok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-3 3-2 2-3
205. Nyíregyházi Sportcentrum Korányi
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
206. Nyíregyházi Sportcentrum Záhony
Nyíregyházi Sportcentrum Záhony
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
207. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 4-6 5-4 0-5
208. Nyírpazonyi KE
Nyírpazonyi KE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
209. NYKK Eötvös U12
NYKK Eötvös U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-5 2-6 1-4
210. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-3 7-3 4-1
211. Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 2-6 4-4 4-1
212. Optifit VKB Vác U12
Optifit VKB Vác U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-7 2-4 1-4
213. Pákozdi Kócsagok
Pákozdi Kócsagok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 1-7 3-2
214. Parthus SE/A
Parthus SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-5 5-3 2-3
215. Parthus SE/B
Parthus SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
216. PEKOSI U12
PEKOSI U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
217. PEKOSI-PANDÁK
PEKOSI-PANDÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-1 0-1 0-2
218. PILIS BASKET
PILIS BASKET
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 4-4 1-4
219. Pilisi Mennydörgők
Pilisi Mennydörgők
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-3 4-6 1-4
220. Pilots SE U12
Pilots SE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-4 4-4 2-3
221. Pityke KSE (V)
Pityke KSE (V)
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-6 3-5 2-3
222. PSE Párducok
PSE Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-5 4-3 3-2
223. PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-3 5-3 4-1
224. PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Fiú/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 4-3 3-2
225. PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-6 6-2 2-3
226. PVSK NKA Leány/B
PVSK NKA Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-3 4-5 3-2
227. Radobasket Oroszlánok
Radobasket Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 5-3 1-4
228. Rákóczifalvai Párducok
Rákóczifalvai Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 2-7 1-4
229. RICSILLA Becsehely
RICSILLA Becsehely
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-6 6-2 3-2
230. RICSILLA Rakéta
RICSILLA Rakéta
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-3 5-4 2-3
231. Salgó Basket Szécsény
Salgó Basket Szécsény
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
232. Salgótarjáni KI Vadmacskák
Salgótarjáni KI Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-4 3-4 2-3
233. Salgótarjáni KI(L)
Salgótarjáni KI(L)
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
234. Salgótarjáni KSE Szécsény
Salgótarjáni KSE Szécsény
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
235. Solti Sárkányok U12
Solti Sárkányok U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
236. Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-7 5-4 2-3
237. Soproni Sportiskolás Bivalyok
Soproni Sportiskolás Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-4 7-2 2-3
238. Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 4-4 2-3
239. Soproni Tigrisek Kőszeg U12
Soproni Tigrisek Kőszeg U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-4 3-6 3-2
240. Soproni Tigrisek SE U12/A
Soproni Tigrisek SE U12/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 4-4 3-2
241. Soproni Tigrisek SE U12/B
Soproni Tigrisek SE U12/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-2 4-2 3-2
242. Sportdarázs/A
Sportdarázs/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-6 3-6 1-4
243. Sportdarázs/B
Sportdarázs/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-3 2-4 4-1
244. Sportiskolás Lányok
Sportiskolás Lányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-4 4-3 4-1
245. Szarvas GFE Gyakorló
Szarvas GFE Gyakorló
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-3 5-3 2-3
246. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 8-0 6-2 5-0
247. SZEDEÁK Aranysakálok
SZEDEÁK Aranysakálok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
248. Szedeák Csikók
Szedeák Csikók
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-5 5-2 3-2
249. SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Ezüstrókák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-3 2-6 2-3
250. SZEDEÁK Kiscsikók
SZEDEÁK Kiscsikók
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
251. Szegedi Bulldogok
Szegedi Bulldogok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-3 4-7 3-2
252. Szegedi Tigrisek
Szegedi Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-8 2-5 2-3
253. Szentendrei KSE/A
Szentendrei KSE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 5-3 3-2
254. Szentendrei KSE/B
Szentendrei KSE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
255. Szentesi KK/A
Szentesi KK/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 7-2 4-3 2-3
256. Szerencs VSE
Szerencs VSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
257. SZKHSE U12
SZKHSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 5-3 1-4
258. Szolnoki Bikák
Szolnoki Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
259. Szolnoki KA
Szolnoki KA
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 8-2 8-1 3-2
260. Szolnoki Párducok
Szolnoki Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-5 5-2 3-2
261. Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Pindúrok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
262. Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-4 5-2 2-3
263. SZPA-HSE U12
SZPA-HSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-6 4-4 3-2
264. Tapolcai Lepkék
Tapolcai Lepkék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
265. Tapolcai Oroszlánok
Tapolcai Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
266. Tapolcai Sárkányok
Tapolcai Sárkányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 4-4 3-2
267. TARR KSC Szekszárd
TARR KSC Szekszárd
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-6 6-2 3-2
268. Téti Tigrisek
Téti Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 2-7 3-2
269. TF - Cetek
TF - Cetek
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 5-3 3-2
270. TF KFT - VM U12
TF KFT - VM U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
271. TF-JAK-Sáskák
TF-JAK-Sáskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
272. TF-JAK-Tigrisek
TF-JAK-Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 4-4 2-6 2-3
273. TFSE
TFSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 0-8 2-6 2-3
274. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 3-5 3-2
275. Törekvés Sascsibék
Törekvés Sascsibék
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 2-5 1-4
276. Török Sasmadarak
Török Sasmadarak
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-2 5-3 4-1
277. Török Sasok
Török Sasok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-4 6-4 4-1
278. Tószegi Vadmacskák
Tószegi Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
279. TSE Basket U12 Gyermek
TSE Basket U12 Gyermek
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 5-3 5-3 5-0
280. TSK-Magiszter U12
TSK-Magiszter U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-3 4-4 4-1
281. Újfehértói Sportklub
Újfehértói Sportklub
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-8 2-3 3-2
282. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY9 5-3 5-3 5-0
283. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 6-1 5-2 5-0
284. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
285. UNI Győr NKA/A
UNI Győr NKA/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-5 4-5 2-3
286. UNI GYŐR NKA/B
UNI GYŐR NKA/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
287. Városgazda UP Akadémia
Városgazda UP Akadémia
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 6-2 2-3
288. Városi Sportegyesület Dunakeszi
Városi Sportegyesület Dunakeszi
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 6-2 2-6 1-4
289. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-5 2-5 2-3
290. Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-4 1-3 1-4
291. Vásárhelyi Farkasok
Vásárhelyi Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
292. Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Gepárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
293. Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Palánták
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-4 3-4 2-3
294. Vásárhelyi Sólymok
Vásárhelyi Sólymok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 6-3 4-3 3-2
295. Vásárhelyi Tigrisek
Vásárhelyi Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
296. Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-2 6-2 2-3
297. Vasas Akadémia U12
Vasas Akadémia U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-4 4-7 2-3
298. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 2-6 2-6 4-1
299. Vasas Amazonok
Vasas Amazonok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-6 7-2 3-2
300. Vasas Bolhák
Vasas Bolhák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 4-4 2-3
301. VESC U12
VESC U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-5 3-4 3-2
302. Viadukt SE
Viadukt SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
303. Vidám Kenguruk
Vidám Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 3-5 2-3
304. VMG DSE U12
VMG DSE U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-6 2-6 2-3
305. VUKE U11 Bikák
VUKE U11 Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V12 1-5 0-10 0-5
306. VUKE U12 Oroszlánok
VUKE U12 Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 6-2 4-4 3-2
307. Wildcats Baia Mare Feketék
Wildcats Baia Mare Feketék
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 2-5 2-3
308. Wildcats Fehér
Wildcats Fehér
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
309. Wildcats Piros (Lány)
Wildcats Piros (Lány)
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
310. WSK U12
WSK U12
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-4 5-3 2-3
311. Ziccer Manók
Ziccer Manók
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 5-2 2-3
312. Ziccer Tigrisek
Ziccer Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 4-4 3-2
313. Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 5-5 3-6 2-3
314. ZTE KK U12
ZTE KK U12
0 0.00 0 0 0 0 0 GY11 8-1 8-2 5-0
315. ZTE NKK
ZTE NKK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 4-4 4-1
316. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 4-4 3-2
Ranglisták - Gyermek Kupa
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek