Kenguru Kupa - 2023/2024 Kenguru Kupa - 2023/2024
Legutóbbi - Kenguru Kupa
DKKA Zsiráfok - VUKE Medvék 2024. április 13. szombat 75 - 38
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Kenguru leány/B 2024. április 13. szombat 80 - 46
Török Sasfiókák - Kaszás Boszorkák 2024. április 13. szombat 58 - 33
MAFC Bikszádi - Csata Macik 2024. április 13. szombat 60 - 17
LPS CSS Satu Mare - Cívis KK KisTigrisek 2024. április 13. szombat 53 - 44
MAFC Farkasrét - Kőbányai Darázslányok 2024. április 13. szombat 49 - 64
Józsefvárosi KC - PEKOSI - KOALÁK 2024. április 13. szombat 7 - 30
VESC U11/A - DKKA Flamingók 2024. április 13. szombat 29 - 37
Pityke KSE - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi 2024. április 13. szombat 55 - 44
Hunyadis Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok 2024. április 13. szombat 40 - 34
Következik - Kenguru Kupa
Vasas Cicák - BLF Pandák 2024. április 14. vasárnap 08:30
TARR KSC Szekszárd/A - GYKSE Szekszárd/A 2024. április 14. vasárnap 09:00
Budafoki Ebihalak - Budapesti Honvéd/B 2024. április 14. vasárnap 09:00
Fót SE Leány/B - Pilisborosjenői Párducok 2024. április 14. vasárnap 09:00
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/LU11 2024. április 14. vasárnap 09:00
Cívis KK TK Rakéták - Cívis Efrém Kenguruk 2024. április 14. vasárnap 09:00
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Csepel-Bontó KK 2024. április 14. vasárnap 09:00
Törekvés Törpillák - Csata Csibék 2024. április 14. vasárnap 09:00
Hévíz SK - Kanizsa KK 2024. április 14. vasárnap 09:00
Gödöllői Sport Klub - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F 2024. április 14. vasárnap 09:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Várpalota Bébi Gepárdok
Várpalota Bébi Gepárdok
2 1.00 4 2 0 130 36 GY2 2-4 2-4 2-3
2. DKKA Ugrómókusok
DKKA Ugrómókusok
1 1.00 2 1 0 68 13 GY1 3-3 3-3 2-3
3. Vásárhelyi Hódok
Vásárhelyi Hódok
1 1.00 2 1 0 64 42 V1 3-3 3-1 3-2
4. Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
1 1.00 2 1 0 40 18 GY4 4-3 4-3 4-1
5. Cívis KK Jaguárok
Cívis KK Jaguárok
1 1.00 2 1 0 40 18 V2 5-2 3-2 3-2
6. Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér
1 1.00 2 1 0 40 19 GY1 2-0 2-4 3-2
7. Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi
1 1.00 2 1 0 48 29 V3 1-4 6-3 2-3
8. Szegedi Gedói Sólymok
Szegedi Gedói Sólymok
1 1.00 2 1 0 34 16 V1 3-2 2-3 3-2
9. Cívis KK KisTigrisek
Cívis KK KisTigrisek
1 1.00 2 1 0 46 31 V1 3-3 5-3 2-3
10. Szegedi Pingvinek
Szegedi Pingvinek
2 0.75 3 1 1 96 114 GY1 1-2 5-0 3-2
11. Wildcats Baia Mare Narancssárga
Wildcats Baia Mare Narancssárga
2 0.75 3 1 1 66 69 V1 1-4 4-3 1-4
12. Szegedi Hópárducok
Szegedi Hópárducok
2 0.75 3 1 1 110 65 V1 2-2 3-1 3-2
13. CEKK
CEKK
1 0.50 1 0 1 29 48 GY1 3-4 2-3 3-2
14. Lackneros Darazsak
Lackneros Darazsak
1 0.50 1 0 1 19 40 V8 0-3 0-5 0-5
15. AF-Velencei Csukák
AF-Velencei Csukák
1 0.50 1 0 1 18 40 V1 4-5 0-3 2-3
16. Wildcats Rózsaszín
Wildcats Rózsaszín
2 0.50 2 0 2 60 94 GY4 1-2 4-3 4-1
17. Marcali Szürkefarkasok/A
Marcali Szürkefarkasok/A
1 0.50 1 0 1 13 68 GY2 3-3 3-3 3-2
18. Szegedi Dorozsmai Darvak
Szegedi Dorozsmai Darvak
2 0.50 2 0 2 27 94 GY1 0-3 2-5 2-3
19. DKKA Flamingók
DKKA Flamingók
2 0.50 2 0 2 36 130 GY1 3-6 1-4 2-3
20. ACS Baschet Star Oradea Fehér
ACS Baschet Star Oradea Fehér
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 2-5 3-4 0-5
21. ACS Baschet Star Oradea Kék fiú
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
22. ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 2-5 2-3
23. ACS Baschet Star Oradea Sárga
ACS Baschet Star Oradea Sárga
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-4 3-3 2-3
24. AF-Velencei Vadkacsák
AF-Velencei Vadkacsák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
25. Ajka
Ajka
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-1 4-1 4-1
26. Alba Fehérvár Cápák
Alba Fehérvár Cápák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 3-3 2-3
27. Alba Fehérvár Kenguruk
Alba Fehérvár Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-4 3-3 2-3
28. Alba Fehérvár Oroszlánok
Alba Fehérvár Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-3 4-0 4-1
29. Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-4 4-2 3-2
30. Bajai Női Kosárlabda Klub
Bajai Női Kosárlabda Klub
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 4-3 3-2
31. BasketBaja SE
BasketBaja SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-2 3-3 3-2
32. BC Uzhgorod
BC Uzhgorod
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-2 5-1 3-2
33. BDSE RADOBASKET
BDSE RADOBASKET
0 0.00 0 0 0 0 0 V6 2-3 2-3 0-5
34. BDSEbasket U11
BDSEbasket U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
35. BEAC Grosics
BEAC Grosics
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-1 4-1 3-2
36. BEAC Kisvizslák
BEAC Kisvizslák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-3 4-2 2-3
37. BEAC Teleki
BEAC Teleki
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
38. BEAC Vizslák
BEAC Vizslák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-3 4-2 4-1
39. Békási/Dűlői Kaszások
Békási/Dűlői Kaszások
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
40. Békéscsabai KK/A
Békéscsabai KK/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-1 6-0 4-1
41. Békési Kisgladiátorok
Békési Kisgladiátorok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-3 5-2 3-2
42. Beszterce KK
Beszterce KK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
43. BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-4 1-4 2-3
44. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F
0 0.00 0 0 0 0 0 GY10 5-0 5-0 5-0
45. BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-2 3-4 2-3
46. BKG-Veresegyház
BKG-Veresegyház
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-3 4-3 3-2
47. BL Basket
BL Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 7-0 5-2 4-1
48. BLF Bolhák
BLF Bolhák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 1-5 1-5 2-3
49. BLF Kenguruk
BLF Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 2-5 3-2
50. BLF Pandák
BLF Pandák
0 0.00 0 0 0 0 0 V10 0-5 0-5 0-5
51. Bonyhádi KSE U11
Bonyhádi KSE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 3-4 2-3
52. BSC
BSC
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-3 4-2 3-2
53. BSC Bálint Márton U11
BSC Bálint Márton U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-2 2-2 3-2
54. BSC Budakeszi
BSC Budakeszi
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-3 3-2 3-2
55. BSC Fiú
BSC Fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
56. BSC Lány
BSC Lány
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-2 4-3 3-2
57. BSC Telki
BSC Telki
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-3 3-3 3-2
58. BSC X
BSC X
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
59. BTDSE Taksonyi Ördögök/A
BTDSE Taksonyi Ördögök/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 4-3 3-2
60. Budafoki Békák
Budafoki Békák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-3 3-4 2-3
61. Budafoki Bolhák
Budafoki Bolhák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-2 4-2 2-3
62. Budafoki Ebihalak
Budafoki Ebihalak
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-3 1-4 1-4
63. BUDAFOKI KisBolhák
BUDAFOKI KisBolhák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
64. Budapesti Bikák
Budapesti Bikák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
65. Budapesti Honvéd Bakáts
Budapesti Honvéd Bakáts
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
66. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-5 3-4 2-3
67. Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-0 1-3 3-2
68. Cívis Efrém Kenguruk
Cívis Efrém Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-3 3-3 3-2
69. Cívis KK Fehértigrisek
Cívis KK Fehértigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 3-4 3-2
70. Cívis KK Kossuth Leopárdok
Cívis KK Kossuth Leopárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-3 3-4 3-2
71. Cívis KK Macskatigrisek
Cívis KK Macskatigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
72. Cívis KK Tigrisek
Cívis KK Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 3-4 3-2
73. Cívis KK TK KisRakéták
Cívis KK TK KisRakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
74. Cívis KK TK Macskák
Cívis KK TK Macskák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 1-6 1-4
75. Cívis KK TK Rakéták
Cívis KK TK Rakéták
0 0.00 0 0 0 0 0 GY7 4-2 4-1 5-0
76. CKE U11
CKE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 0-5 2-3 2-3
77. CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-5 3-3 3-2
78. CS Vest Activ Timisoara fiú
CS Vest Activ Timisoara fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
79. Csata Csibék
Csata Csibék
0 0.00 0 0 0 0 0 V8 1-4 0-5 0-5
80. Csata Garfield
Csata Garfield
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-3 4-3 4-1
81. Csata Macik
Csata Macik
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-6 2-5 2-3
82. Csata Manók
Csata Manók
0 0.00 0 0 0 0 0 V8 1-5 1-5 0-5
83. Csepel-Bontó KK
Csepel-Bontó KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY6 4-2 4-2 5-0
84. Csípős Darazsak
Csípős Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-2 5-2 3-2
85. CSS Sighet Máramaros
CSS Sighet Máramaros
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-4 3-3 3-2
86. Dife KK
Dife KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 3-3 3-3 4-1
87. DIFE KK Berettyóújfalu
DIFE KK Berettyóújfalu
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-2 3-2 2-3
88. Diósdi Sasok KE
Diósdi Sasok KE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-2 5-1 3-2
89. DKKA Darazsak
DKKA Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 GY14 7-0 7-0 5-0
90. DKKA Ördögök
DKKA Ördögök
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 4-3 2-3
91. DKKA Párducok
DKKA Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
92. DKKA Tigrisek
DKKA Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-4 1-5 1-4
93. DKKA Vezérek
DKKA Vezérek
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 1-6 3-2
94. DKKA Zsiráfok
DKKA Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 2-3 3-2
95. Dombóvári Kosársuli KE U11/A
Dombóvári Kosársuli KE U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-3 2-5 3-2
96. Dombóvári Kosársuli KE U11/B
Dombóvári Kosársuli KE U11/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-3 2-5 2-3
97. Dülői Kaszások
Dülői Kaszások
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-1 5-1 4-1
98. Dunaharaszti MTK fiú
Dunaharaszti MTK fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 3-4 3-2
99. Dunaharaszti MTK leány
Dunaharaszti MTK leány
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 2-5 3-2
100. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY8 7-0 6-1 5-0
101. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-4 2-4 3-2
102. DVTK Encs
DVTK Encs
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 5-2 3-2
103. DVTK Mezőcsát
DVTK Mezőcsát
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
104. DVTK Mezőkövesd
DVTK Mezőkövesd
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-4 2-4 1-4
105. DVTK Miskolc/C
DVTK Miskolc/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 4-2 2-4 1-4
106. DVTK Ózd
DVTK Ózd
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-3 2-4 2-3
107. DVTK Szerencs
DVTK Szerencs
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 3-4 3-2
108. DVTK Tiszaújváros
DVTK Tiszaújváros
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-5 0-7 1-4
109. DVTK Zemplén
DVTK Zemplén
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-3 3-3 1-4
110. Egri Kék Oroszlánok
Egri Kék Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-0 3-1 4-1
111. EKE U11
EKE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-3 2-4 2-3
112. Erdért-Szűcs
Erdért-Szűcs
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 2-3 1-4 1-4
113. Fekete Mambák
Fekete Mambák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
114. Feketés Darazsak
Feketés Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
115. FKE kenguru
FKE kenguru
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-1 2-4 3-2
116. foglalt
foglalt
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
117. Fót SE Fiú/A
Fót SE Fiú/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 4-3 3-2
118. Fót SE Leány/B
Fót SE Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 0-6 2-4 1-4
119. FTSI Constantinum
FTSI Constantinum
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-1 3-6 1-4
120. FTSI Dózsa Gy. Iskola
FTSI Dózsa Gy. Iskola
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-3 6-1 3-2
121. FTSI József A. Iskola
FTSI József A. Iskola
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 1-4 2-3
122. FTSI Platán Iskola
FTSI Platán Iskola
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 3-3 2-3
123. Fűzfői AK
Fűzfői AK
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 3-3 3-3 1-4
124. Gödi Gödények
Gödi Gödények
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-4 1-5 1-4
125. Gödi Kiscicák
Gödi Kiscicák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 6-1 5-2 3-2
126. Gödöllői Sport Klub
Gödöllői Sport Klub
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 4-2 3-2
127. GÖNYŰI HARCSÁK
GÖNYŰI HARCSÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 2-6 2-3
128. Gyakorlós Mágusok
Gyakorlós Mágusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
129. Gyakorlós Törpék
Gyakorlós Törpék
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-2 2-2 3-2
130. Gyáli Apródok
Gyáli Apródok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-5 1-5 1-4
131. GYKSE Szekszárd/A
GYKSE Szekszárd/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-3 3-3 2-3
132. GYKSE Szekszárd/B
GYKSE Szekszárd/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
133. Győri KC Koalák
Győri KC Koalák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-6 7-0 3-2
134. Győri KC Vizslák
Győri KC Vizslák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 0-5 6-3 2-3
135. Gyulasport Nkft.
Gyulasport Nkft.
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-4 2-5 2-3
136. Harcias Kenguruk
Harcias Kenguruk
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
137. Harcos Darazsak
Harcos Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-4 3-1 3-2
138. Hévíz SK
Hévíz SK
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-3 2-3 3-2
139. HSE - ADY Ördögök
HSE - ADY Ördögök
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
140. HSE - DINÓK
HSE - DINÓK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
141. Hunyadis Darazsak
Hunyadis Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 5-0 4-1 4-1
142. ICT Pilots
ICT Pilots
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
143. ICT Pilots Farkasrét
ICT Pilots Farkasrét
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-2 3-4 3-2
144. Ifjú Sólyomfiókák
Ifjú Sólyomfiókák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-2 4-3 3-2
145. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 1-5 1-5 0-5
146. Kanizsa KK
Kanizsa KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-4 3-3 3-2
147. Kanizsai Mókusok/A
Kanizsai Mókusok/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 4-3 3-2
148. Kanizsai Mókusok/B
Kanizsai Mókusok/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 1-4 3-2 1-4
149. KARCAGI SE Oroszlánkák
KARCAGI SE Oroszlánkák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-5 3-4 3-2
150. Karcagi SE Oroszlánkölykök
Karcagi SE Oroszlánkölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-4 3-1 2-3
151. KARCAGI SE Pusztai Viperabébik
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
152. KASI/A
KASI/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 5-2 2-3
153. KASI/B
KASI/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-3 1-5 2-3
154. KASI/C
KASI/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 2-4 3-2
155. KASI/D
KASI/D
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
156. Kaszás Boszorkák
Kaszás Boszorkák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 4-3 2-3
157. Kaszás KisBoszik
Kaszás KisBoszik
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-2 0-5 2-3
158. Kaszás Mini
Kaszás Mini
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-1 2-3 2-3
159. Kaszás Mini Girls
Kaszás Mini Girls
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
160. Kécskei Vidrák
Kécskei Vidrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-6 2-4 3-2
161. Kecskeméti KA Párducok
Kecskeméti KA Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
162. Kecskeméti KA U11 Amazonok
Kecskeméti KA U11 Amazonok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 3-3 2-3
163. Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 6-0 5-1 4-1
164. Kecskeméti KA U11 Jimmy
Kecskeméti KA U11 Jimmy
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 3-3 4-1
165. Kecskeméti KA U11 Vadmacskák
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-2 5-2 2-3
166. Kecskeméti KA U11 Villámok
Kecskeméti KA U11 Villámok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-5 6-2 1-4
167. Kéksárga Okapik
Kéksárga Okapik
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-3 1-5 2-3
168. Kéksárga Zsiráfok
Kéksárga Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 2-5 2-3
169. Keresztúri SE
Keresztúri SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY12 6-0 6-0 5-0
170. KKC Hetény
KKC Hetény
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-5 0-8 1-4
171. KKC Mátyás
KKC Mátyás
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 6-4 2-2 3-2
172. KKC Méntelek
KKC Méntelek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
173. KLKA Angoltagozatos
KLKA Angoltagozatos
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 0-7 1-6 1-4
174. KLKA Homoktövis
KLKA Homoktövis
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
175. KLKS Benkő
KLKS Benkő
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-2 2-4 3-2
176. KLKS Dunaalmás
KLKS Dunaalmás
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
177. KLKS Erdért
KLKS Erdért
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
178. KLKS Károlyi
KLKS Károlyi
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 4-0 3-1 5-0
179. KLKS Szigeti
KLKS Szigeti
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-4 3-3 3-2
180. KLKS Szomód
KLKS Szomód
0 0.00 0 0 0 0 0 GY9 5-1 6-0 5-0
181. Kőbányai Darazsak
Kőbányai Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-1 5-1 4-1
182. Kőbányai Darazsak/Harmat
Kőbányai Darazsak/Harmat
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-2 4-3 2-3
183. Kőbányai Darazsak/Pannónia
Kőbányai Darazsak/Pannónia
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-4 3-3 2-3
184. Kőbányai Darázslányok
Kőbányai Darázslányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-4 4-3 2-3
185. Kőbányai Kisdarázslányok
Kőbányai Kisdarázslányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 1-5 3-2
186. Körmendi Törpördögök/A
Körmendi Törpördögök/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-2 3-3 3-2
187. Kozármisleny SE/A
Kozármisleny SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 4-2 3-2
188. Kozármisleny SE/B
Kozármisleny SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 0-2 3-3 2-3
189. KVSE U11
KVSE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
190. KWBC Körmend
KWBC Körmend
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 2-5 3-4 2-3
191. Lehel Kosársuli U11
Lehel Kosársuli U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 4-3 2-3
192. LPS CSS Satu Mare
LPS CSS Satu Mare
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-2 4-2 3-2
193. MAFC Bikszádi
MAFC Bikszádi
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-1 5-0 4-1
194. MAFC Csíkihegyek
MAFC Csíkihegyek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-1 4-2 3-2
195. MAFC Farkasrét
MAFC Farkasrét
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 3-4 2-3
196. MAFC Grosics
MAFC Grosics
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-3 2-4 2-3
197. Malév Kobrák
Malév Kobrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
198. MEAFC Basket Bulls U11
MEAFC Basket Bulls U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
199. MEAFC Gyarmati U11
MEAFC Gyarmati U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-2 2-4 2-3
200. MEAFC Kossuth U11
MEAFC Kossuth U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-2 2-1 2-3
201. MEAFC Mini Cápák
MEAFC Mini Cápák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-2 5-2 3-2
202. MEAFC Vidrák
MEAFC Vidrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
203. MEAFC Vörösmarty U11
MEAFC Vörösmarty U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-1 3-1 4-1
204. Mezőberényi KK Leány
Mezőberényi KK Leány
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 2-4 2-4 1-4
205. Mezőberényi KK Vegyes
Mezőberényi KK Vegyes
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 3-4 2-3
206. MEZŐÖRSI HANGYÁK
MEZŐÖRSI HANGYÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 1-5 1-5 1-4
207. Miklósi KékRókák KE
Miklósi KékRókák KE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-3 3-3 4-1
208. Mini Talent SE
Mini Talent SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
209. Miskolci Sportiskola Kossuth
Miskolci Sportiskola Kossuth
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 2-4 4-1
210. Mohácsi Torna Egylet 1888
Mohácsi Torna Egylet 1888
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 4-3 2-3
211. Monok SE
Monok SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-4 2-2 2-3
212. Monor SE/A
Monor SE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V14 0-7 0-7 0-5
213. Monor SE/B
Monor SE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-3 4-3 2-3
214. MTK Budapest
MTK Budapest
0 0.00 0 0 0 0 0 V7 2-5 1-6 0-5
215. MVM-OSE MÓR U11
MVM-OSE MÓR U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 4-3 4-3 4-1
216. MVM-OSE Mór U11/B
MVM-OSE Mór U11/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
217. MVM-OSE Simbák
MVM-OSE Simbák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-1 3-4 3-2
218. MVM-OSE TKC U11L
MVM-OSE TKC U11L
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-5 5-1 3-2
219. Nádoros Tigrisek
Nádoros Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-5 3-3 1-4
220. Nagykőrösi Sólymok U11/A
Nagykőrösi Sólymok U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-3 2-4 3-2
221. Nagykőrösi Sólymok/LU11
Nagykőrösi Sólymok/LU11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-4 2-2 2-3
222. Németvölgyi Bocsok
Németvölgyi Bocsok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 2-4 2-3
223. NKA Pécs Kenguru fiú/B
NKA Pécs Kenguru fiú/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 5-1 4-2 3-2
224. NKA Pécs Kenguru leány/B
NKA Pécs Kenguru leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 5-1 4-1
225. NKA Pécs u11 fiú
NKA Pécs u11 fiú
0 0.00 0 0 0 0 0 GY7 7-0 6-1 5-0
226. NKA Pécs u11 fiú/C
NKA Pécs u11 fiú/C
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 4-3 4-3 4-1
227. NKA Pécs u11 leány
NKA Pécs u11 leány
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 4-3 2-3
228. NKA Pécs u11 leány/C
NKA Pécs u11 leány/C
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 1-4 3-2
229. NYÍKSE Tűzgolyók/A
NYÍKSE Tűzgolyók/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-1 4-2 2-3
230. NYÍKSE Tűzgolyók/B
NYÍKSE Tűzgolyók/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
231. NYÍKSE Tűzlabdák
NYÍKSE Tűzlabdák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-1 2-3 3-2
232. NYÍKSE Tűzokádók
NYÍKSE Tűzokádók
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 6-1 4-3 4-1
233. NYÍKSE Tűzsárkányok
NYÍKSE Tűzsárkányok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-1 1-2 4-1
234. NYÍKSE Tűzvirágok
NYÍKSE Tűzvirágok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-1 2-2 3-2
235. Nyíregyházi Sportcentrum Jókai
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
236. Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 1-3 0-4 1-4
237. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 4-3 2-3
238. Nyírpazonyi KE
Nyírpazonyi KE
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 1-3 2-2 1-4
239. NYKK Bethlen U11
NYKK Bethlen U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
240. NYKK Eötvös U11
NYKK Eötvös U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 3-3 2-3
241. Óbudai Kaszások Girls
Óbudai Kaszások Girls
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
242. Pákozdi Kócsagok
Pákozdi Kócsagok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 4-1 4-3 3-2
243. PaSa Csillagai
PaSa Csillagai
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 4-2 2-3
244. Pásztói SZSE-Kisördögök
Pásztói SZSE-Kisördögök
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-2 4-2 3-2
245. Pátyi SE
Pátyi SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-2 2-2 2-3
246. PEKOSI - KOALÁK
PEKOSI - KOALÁK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 2-4 3-2
247. PEKOSI U11
PEKOSI U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
248. Pilis Basket
Pilis Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 1-6 2-3
249. PILIS BASKET Dunakanyar
PILIS BASKET Dunakanyar
0 0.00 0 0 0 0 0 GY10 5-0 5-0 5-0
250. Pilisborosjenői Párducok
Pilisborosjenői Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-1 2-3 4-1
251. Pilisi Mennydörgők
Pilisi Mennydörgők
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
252. Pilots SE U11
Pilots SE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 3-3 1-4
253. PINKK Pécs
PINKK Pécs
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-2 2-2 2-3
254. Pityke KSE
Pityke KSE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 2-5 3-2
255. Pomázi Pumák
Pomázi Pumák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
256. PSE Párducok
PSE Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 2-5 4-3 3-2
257. PVSK NKA Fiú/A
PVSK NKA Fiú/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 3-4 2-3
258. PVSK NKA Fiú/B
PVSK NKA Fiú/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 2-5 1-4
259. PVSK NKA Leány/A
PVSK NKA Leány/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-5 3-4 2-3
260. PVSK NKA Leány/B
PVSK NKA Leány/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 1-2 0-3 1-4
261. Radobasket Oroszlánok
Radobasket Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V10 0-5 0-5 0-5
262. Rákóczifalvai Párducok
Rákóczifalvai Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
263. RICSILLA Becsehely
RICSILLA Becsehely
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 1-5 1-5 1-4
264. Ricsilla Rakéta
Ricsilla Rakéta
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-4 5-1 4-1
265. RICSILLA Teskánd
RICSILLA Teskánd
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-2 3-3 2-3
266. Ricsilla Üstökösök
Ricsilla Üstökösök
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
267. Római Kaszások
Római Kaszások
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-1 4-2 2-3
268. Salgótarjáni KI (fiú)
Salgótarjáni KI (fiú)
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 4-3 3-2
269. Salgótarjáni KI Vadmacskák
Salgótarjáni KI Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 0-5 1-4
270. SLÁGER KKSE/A
SLÁGER KKSE/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-2 3-2 3-2
271. SLÁGER KKSE/B
SLÁGER KKSE/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
272. Sólyomfiókák
Sólyomfiókák
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-1 2-4 2-3
273. Soproni SI Bivalyok
Soproni SI Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-4 4-3 4-1
274. Soproni SI Deákos Bivalyok
Soproni SI Deákos Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
275. Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-2 2-5 2-3
276. Soproni SI Hunyadis Bivalyok
Soproni SI Hunyadis Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 3-3 2-3
277. Soproni SI Lackneros Bivalyok
Soproni SI Lackneros Bivalyok
0 0.00 0 0 0 0 0 V6 2-5 2-5 0-5
278. Soproni Tigrisek Kőszeg U11
Soproni Tigrisek Kőszeg U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-4 2-3 4-1
279. Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-1 4-2 3-2
280. Soproni Tigrisek U11/A
Soproni Tigrisek U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 4-3 6-1 4-1
281. Sopronkövesd Környe
Sopronkövesd Környe
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
282. Sportiskolás Csajok
Sportiskolás Csajok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-1 3-3 3-2
283. Sportiskolás Lányok U11
Sportiskolás Lányok U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
284. Szarvas GFE Gyakorló
Szarvas GFE Gyakorló
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-5 4-3 4-1
285. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 1-6 1-6 0-5
286. Szecska Szöcskék
Szecska Szöcskék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
287. SZEDEÁK Dózsa
SZEDEÁK Dózsa
0 0.00 0 0 0 0 0 GY10 5-0 5-0 5-0
288. SZEDEÁK Ezüstrókák
SZEDEÁK Ezüstrókák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
289. SZEDEÁK Karolina
SZEDEÁK Karolina
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-2 1-1 3-2
290. SZEDEÁK Tigrisek
SZEDEÁK Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 4-3 2-5 1-4
291. Szeged Karolina
Szeged Karolina
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
292. Szegedi Mókusok
Szegedi Mókusok
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 1-4 3-2 1-4
293. Szegedi Tabán Szellemek
Szegedi Tabán Szellemek
0 0.00 0 0 0 0 0 V9 2-7 0-3 0-5
294. Szegedi Vadmacskák
Szegedi Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 2-1 1-6 3-2
295. Szentendrei Kölyökfarkasok
Szentendrei Kölyökfarkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 3-3 4-2 2-3
296. Szentesi KK
Szentesi KK
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-3 5-1 3-2
297. Szerencsi Sólymok
Szerencsi Sólymok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 4-3 3-4 2-3
298. Szerencs VSE
Szerencs VSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
299. Szolnoki Kiskobrák
Szolnoki Kiskobrák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY14 7-0 7-0 5-0
300. Szolnoki Kobrák
Szolnoki Kobrák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
301. Szolnoki Párducok
Szolnoki Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
302. Szolnoki Pindúrok
Szolnoki Pindúrok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
303. Szolnoki Viperák
Szolnoki Viperák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-5 4-3 3-2
304. Szorgos Darazsak
Szorgos Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-4 2-5 3-2
305. SZPA-HSE U11
SZPA-HSE U11
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 5-1 3-2
306. Szúrós Darazsak
Szúrós Darazsak
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-3 0-2 2-3
307. Tapolcai Szöcskék
Tapolcai Szöcskék
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 4-3 4-3 2-3
308. TARR KSC Szekszárd/A
TARR KSC Szekszárd/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 2-4 4-2 3-2
309. TARR KSC Szekszárd/B
TARR KSC Szekszárd/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-4 4-3 2-3
310. TF - Farkaskutyák
TF - Farkaskutyák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 2-4 3-2
311. TF-BP - JAK - TITÁNOK
TF-BP - JAK - TITÁNOK
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
312. TF-JAK-OROSZLÁNOK
TF-JAK-OROSZLÁNOK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 4-1 5-0 4-1
313. TF-KFT - VM - U11
TF-KFT - VM - U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
314. TFSE
TFSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-3 3-4 2-3
315. Tiszai Kisvirágok
Tiszai Kisvirágok
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 2-3 3-2 2-3
316. Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 2-4 3-2
317. Törekvés Törpicúrok
Törekvés Törpicúrok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-3 2-3 1-4
318. Törekvés Törpillák
Törekvés Törpillák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-3 2-4 2-3
319. Török Sasfiókák
Török Sasfiókák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-4 3-4 3-2
320. TSE Basket U11 Kenguru
TSE Basket U11 Kenguru
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 2-5 5-2 1-4
321. TSK-Magiszter U11
TSK-Magiszter U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V8 0-4 1-5 0-5
322. Újfehértói Sportklub
Újfehértói Sportklub
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
323. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 5-2 5-2 3-2
324. Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 0-6 3-3 1-4
325. Újpest-MT/C
Újpest-MT/C
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
326. UNI Tét Tigrisek
UNI Tét Tigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
327. Vadmacskák
Vadmacskák
0 0.00 0 0 0 0 0 V3 4-2 4-2 2-3
328. Városgazda Utánpótlás Akadémia
Városgazda Utánpótlás Akadémia
0 0.00 0 0 0 0 0 GY10 5-0 5-0 5-0
329. Városi Sportegyesület Dunakeszi
Városi Sportegyesület Dunakeszi
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-4 3-4 1-4
330. Várpalota Gepárdok
Várpalota Gepárdok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
331. Vásárhelyi Bölények
Vásárhelyi Bölények
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 3-4 4-1
332. Vásárhelyi Farkaskölykök
Vásárhelyi Farkaskölykök
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 4-3 2-5 3-2
333. Vásárhelyi Mosómedvék
Vásárhelyi Mosómedvék
0 0.00 0 0 0 0 0 V6 2-5 4-3 0-5
334. Vásárhelyi Oroszlánok
Vásárhelyi Oroszlánok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
335. Vásárhelyi Palánták
Vásárhelyi Palánták
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
336. Vásárhelyi Párducok
Vásárhelyi Párducok
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
337. Vasas Akadémia U10
Vasas Akadémia U10
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-3 3-3 3-2
338. Vasas Akadémia U11
Vasas Akadémia U11
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 5-1 4-1
339. Vasas Áldás Basket
Vasas Áldás Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 7-0 6-1 4-1
340. Vasas Amazonok
Vasas Amazonok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-5 2-5 2-3
341. Vasas Bolhák
Vasas Bolhák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 5-1 3-3 4-1
342. Vasas Cicák
Vasas Cicák
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-0 1-3 3-2
343. VESC U11/A
VESC U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 1-5 0-6 1-4
344. Viadukt SE
Viadukt SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
345. Villámló Tigrisek/A
Villámló Tigrisek/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY8 4-0 4-0 5-0
346. Villámló Tigrisek/B
Villámló Tigrisek/B
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-1 0-4 2-3
347. VMG DSE
VMG DSE
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-4 2-6 2-3
348. VUKE Farkasok
VUKE Farkasok
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 2-2 4-2 3-2
349. VUKE Krokodilok
VUKE Krokodilok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 1-1 5-1 4-1
350. VUKE Medvék
VUKE Medvék
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 1-2 3-4 2-3
351. VUKE Sasok
VUKE Sasok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-1 2-2 3-2
352. Wildcats Baia Mare Fehér
Wildcats Baia Mare Fehér
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 4-2 3-3 2-3
353. Wildcats Baia Mare Piros
Wildcats Baia Mare Piros
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
354. Wildcats Feketék
Wildcats Feketék
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
355. Wildcats Narancs
Wildcats Narancs
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
356. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 3-3 2-4 3-2
357. Zalakarosi Fókák
Zalakarosi Fókák
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-4 1-4 1-4
358. Ziccer Bocsok
Ziccer Bocsok
0 0.00 0 0 0 0 0 V5 0-6 2-4 0-5
359. Ziccer Kistigrisek
Ziccer Kistigrisek
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 5-1 4-2 3-2
360. Ziccer Pumák
Ziccer Pumák
0 0.00 0 0 0 0 0 V0 0-0 0-0 0-0
361. Zsákoló kisZsiráfok
Zsákoló kisZsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY3 3-4 1-2 3-2
362. Zsákoló Zsiráfok
Zsákoló Zsiráfok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY5 7-1 3-3 5-0
363. Zsákoló Zsiráfok Nagykálló
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-3 2-4 1-4
364. Zsákoló Zsiráfok Záhony
Zsákoló Zsiráfok Záhony
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 3-2 1-4 3-2
365. ZTE KK U11/A
ZTE KK U11/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY4 6-0 4-2 4-1
366. ZTE KK U11/B
ZTE KK U11/B
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 5-2 4-3 3-2
367. ZTE NKK
ZTE NKK
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-6 4-3 3-2
368. Zuglói Sasok
Zuglói Sasok
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-1 4-3 4-1
369. Zuglói Sasok Herman
Zuglói Sasok Herman
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 3-4 3-4 3-2
Ranglisták - Kenguru Kupa
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek