Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mezőberényi KK Leány | Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. október 6. | 14:30 | 34 - 46 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp (Mustos Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | KKC Hetény | 2023. október 6. | 16:00 | 20 - 0 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Papp Attila, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
Vásárhelyi Bölények | Mezőberényi KK Leány | 2023. október 6. | 16:00 | 53 - 24 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp (Mustos Tamás János) | |||||
KKC Mátyás | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. október 6. | 17:15 | 0 - 20 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Papp Attila, Varga Sára (Király László Józsefné) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Vásárhelyi Bölények | 2023. október 6. | 17:30 | 23 - 51 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp (Mustos Tamás János) | |||||
KKC Hetény | KKC Mátyás | 2023. október 6. | 18:30 | 0 - 0 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | BasketBaja SE | 2023. október 7. | 08:30 | 25 - 66 | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Gergő (Kunvári József László) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | Kozármisleny SE/A | 2023. október 7. | 09:00 | 47 - 60 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lenger Levente, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Pityke KSE | 2023. október 7. | 09:00 | 48 - 38 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Király Evelin) | |||||
Újpest-MT/A | Római Kaszások | 2023. október 7. | 09:00 | 10 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Garami Júlia Eszter (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Vasas Áldás Basket | Pilis Basket | 2023. október 7. | 09:00 | 89 - 9 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Beniczky Márton (Sértő Róbert) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | PVSK NKA Fiú/B | 2023. október 7. | 09:00 | 48 - 38 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
BLF Kenguruk | KLKA Angoltagozatos | 2023. október 7. | 09:00 | 82 - 24 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
DVTK Zemplén | DVTK Encs | 2023. október 7. | 09:00 | 47 - 39 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán (Drahos László) | |||||
Csata Garfield | Vasas Amazonok | 2023. október 7. | 09:00 | 56 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Monor SE/A | 2023. október 7. | 09:00 | 74 - 16 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) | |||||
DVTK Akadémia/A | DVTK Tiszaújváros | 2023. október 7. | 09:00 | 87 - 13 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Domán István, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Gyáli Apródok | Diósdi Sasok KE | 2023. október 7. | 09:00 | 0 - 20 | Telki |
Játékvezetők: Nagy László, Zanati Márió (Solymosi Tamás) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Cívis KK Fehértigrisek | 2023. október 7. | 09:00 | 43 - 56 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Wágner Ferenc (Torzsa Csaba Péter) | |||||
PVSK NKA Leány/A | NKA Pécs u11 leány | 2023. október 7. | 09:00 | 25 - 65 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | GYKSE Szekszárd/A | 2023. október 7. | 09:00 | 48 - 76 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. október 7. | 09:00 | 54 - 30 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
FTSI József A. Iskola | FTSI Platán Iskola | 2023. október 7. | 09:00 | 12 - 78 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehér Péter, Bán Péter (Bogárdi János) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. október 7. | 09:00 | 94 - 16 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. október 7. | 09:00 | 14 - 71 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Horváth Márk (Farkas Dávid) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | Lehel Kosársuli U11 | 2023. október 7. | 09:30 | 86 - 29 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kozma Péter, Zsók Áron (Bernáth András) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. október 7. | 09:45 | 0 - 20 | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ |
Játékvezetők: Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő (Kunvári József László) | |||||
NYKK Eötvös U11 | BC Uzhgorod | 2023. október 7. | 10:00 | 24 - 40 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Pokoraczky Máté (Scholtz Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. október 7. | 10:00 | 44 - 30 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. október 7. | 10:00 | 77 - 41 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Szerencsi Sólymok | 2023. október 7. | 10:00 | 9 - 92 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Béres Dávid (Tolnai János) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Miskolc/C | 2023. október 7. | 10:00 | 9 - 75 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | EKE U11 | 2023. október 7. | 10:00 | 55 - 78 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (CSEH Gergely) | |||||
Monor SE/A | Fót SE Leány/B | 2023. október 7. | 10:15 | 35 - 50 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Cívis KK TK Macskák | 2023. október 7. | 10:15 | 25 - 54 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Akadémia/A | 2023. október 7. | 10:15 | 31 - 70 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Domán István, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | TSE Basket U11 Kenguru | 2023. október 7. | 10:15 | 23 - 92 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Gyáli Apródok | 2023. október 7. | 10:15 | 20 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Nagy László, Zanati Márió (Solymosi Tamás) | |||||
Dülői Kaszások | BLF Kenguruk | 2023. október 7. | 10:15 | 94 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. október 7. | 10:15 | 35 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Buzai Patrik (Farkas Dávid) | |||||
DVTK Szerencs | DVTK Zemplén | 2023. október 7. | 10:15 | 30 - 62 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán (Drahos László) | |||||
BEAC Vizslák | Csata Garfield | 2023. október 7. | 10:15 | 47 - 33 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Újpest-MT/A | 2023. október 7. | 10:15 | 25 - 30 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CEKK | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. október 7. | 10:15 | 17 - 78 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Király Evelin) | |||||
BKG-Veresegyház | Vasas Áldás Basket | 2023. október 7. | 10:15 | 26 - 91 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Beniczky Márton (Sértő Róbert) | |||||
Kécskei Vidrák | FTSI József A. Iskola | 2023. október 7. | 10:15 | 28 - 57 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
Kozármisleny SE/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. október 7. | 10:30 | 44 - 58 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lenger Levente, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | TARR KSC Szekszárd/A | 2023. október 7. | 10:30 | 52 - 54 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Finta Zétény (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs u11 leány | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. október 7. | 10:30 | 54 - 38 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. október 7. | 10:30 | 16 - 74 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | NKA Pécs u11 leány/C | 2023. október 7. | 10:30 | 44 - 30 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. október 7. | 11:00 | 40 - 38 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
BasketBaja SE | Miklósi KékRókák KE | 2023. október 7. | 11:00 | 20 - 0 | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. október 7. | 11:15 | 68 - 5 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Béres Dávid (Tolnai János) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Győri KC Vizslák | 2023. október 7. | 11:15 | 38 - 47 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Cívis KK Tigrisek | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. október 7. | 11:15 | 34 - 94 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
BC Uzhgorod | Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. október 7. | 11:15 | 44 - 23 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Pokoraczky Máté (Scholtz Zoltán) | |||||
Győri KC Koalák | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. október 7. | 11:15 | 2 - 0 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (CSEH Gergely) | |||||
MEAFC Mini Cápák | DVTK Akadémia/B | 2023. október 7. | 11:15 | 103 - 18 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kécskei Vidrák | 2023. október 7. | 11:30 | 81 - 11 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Bogárdi János) | |||||
Vasas Amazonok | BEAC Vizslák | 2023. október 7. | 11:30 | 52 - 60 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Pityke KSE | CEKK | 2023. október 7. | 11:30 | 78 - 12 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila (Király Evelin) | |||||
DVTK Encs | DVTK Szerencs | 2023. október 7. | 11:30 | 57 - 38 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán (Drahos László) | |||||
Római Kaszások | Zuglói Sasok Herman | 2023. október 7. | 11:30 | 75 - 23 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Zsákoló Zsiráfok | 2023. október 7. | 11:30 | 42 - 17 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Dülői Kaszások | 2023. október 7. | 11:30 | 13 - 103 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. október 7. | 11:30 | 11 - 111 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Domán István, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Szorgos Darazsak | 2023. október 7. | 11:30 | 63 - 24 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Farkas Dávid) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Soproni Tigrisek U11/A | 2023. október 7. | 11:30 | 45 - 74 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Fót SE Leány/B | Gödöllői Sport Klub | 2023. október 7. | 11:30 | 17 - 50 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Diósdi Sasok KE | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. október 7. | 11:30 | 55 - 38 | Telki |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Pilis Basket | BKG-Veresegyház | 2023. október 7. | 11:30 | 22 - 55 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka (Sértő Róbert) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. október 7. | 12:00 | 35 - 52 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. október 7. | 12:00 | 37 - 43 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | PVSK NKA Fiú/A | 2023. október 7. | 12:00 | 78 - 53 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Finta Zétény (Kollár Tamás) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | PVSK NKA Leány/A | 2023. október 7. | 12:00 | 53 - 50 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. október 7. | 12:00 | 53 - 37 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lenger Levente, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. október 7. | 12:00 | 47 - 57 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Törekvés Törpillák | MAFC Farkasrét | 2023. október 7. | 12:00 | 15 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Garami Júlia Eszter (Cseh Sándor Attila) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. október 7. | 12:30 | 2 - 0 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (CSEH Gergely) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Szolnoki Kiskobrák | 2023. október 7. | 12:30 | 29 - 86 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Zsók Áron, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
Szerencsi Sólymok | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. október 7. | 12:30 | 40 - 29 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Béres Dávid (Tolnai János) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | MVM-OSE TKC U11L | 2023. október 7. | 12:30 | 17 - 64 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Barlai Tamás) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | NYKK Eötvös U11 | 2023. október 7. | 12:30 | 47 - 18 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Pokoraczky Máté (Scholtz Zoltán) | |||||
DVTK Miskolc/C | MEAFC Mini Cápák | 2023. október 7. | 12:30 | 34 - 61 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis KK Tigrisek | 2023. október 7. | 12:30 | 66 - 42 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Gödi Kiscicák | Fót SE Fiú/A | 2023. október 7. | 12:45 | 78 - 12 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Egri Norbert (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Gödi Gödények | Százhalombattai KSE | 2023. október 7. | 12:45 | 50 - 23 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka (Sértő Róbert) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | BL Basket | 2023. október 7. | 12:45 | 15 - 69 | Telki |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Csajági Laura Borbála (Dr. Kovács András) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Vasas Bolhák | 2023. október 7. | 13:00 | 45 - 44 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Budapesti Honvéd/A | 2023. október 7. | 13:00 | 42 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tóth Olivér (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ördögök | 2023. október 7. | 13:15 | 32 - 58 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
MAFC Farkasrét | Csata Manók | 2023. október 7. | 13:15 | 60 - 22 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Garami Júlia Eszter (Cseh Sándor Attila) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Győri KC Vizslák | 2023. október 7. | 13:45 | 54 - 52 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Barlai Tamás) | |||||
EKE U11 | Győri KC Koalák | 2023. október 7. | 13:45 | 29 - 68 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal (CSEH Gergely) | |||||
Százhalombattai KSE | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. október 7. | 14:00 | 15 - 67 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Gergő János (Sértő Róbert) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. október 7. | 14:00 | 43 - 48 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Lengyel Dorka (Budai Csaba) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Gödi Kiscicák | 2023. október 7. | 14:00 | 19 - 38 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Egri Norbert (Agócs Gábor Mihály) | |||||
DKKA Tigrisek | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. október 7. | 14:00 | 62 - 37 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla (Bónitz István) | |||||
VMG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. október 7. | 14:00 | 46 - 34 | Telki |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Gombkötő Dávid (Dr. Kovács András) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Szolnoki Viperák | 2023. október 7. | 14:00 | 56 - 26 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Schönborn Tamás (Szabó László) | |||||
Ziccer Bocsok | PSE Párducok | 2023. október 7. | 14:00 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Veres Zsombor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. október 7. | 14:15 | 7 - 48 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Budafoki Békák | Kéksárga Zsiráfok | 2023. október 7. | 14:15 | 40 - 58 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Csata Manók | Törekvés Törpillák | 2023. október 7. | 14:30 | 60 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Miháczi Ádám (Cseh Sándor Attila) | |||||
DKKA Ördögök | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. október 7. | 14:30 | 61 - 25 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Gödi Gödények | 2023. október 7. | 15:15 | 47 - 13 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Gergő János (Sértő Róbert) | |||||
BL Basket | VMG DSE | 2023. október 7. | 15:15 | 69 - 24 | Telki |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Gombkötő Dávid (Dr. Kovács András) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. október 7. | 15:15 | 90 - 33 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor (Budai Csaba) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Ugrómókusok | 2023. október 7. | 15:15 | 13 - 68 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla (Bónitz István) | |||||
Csepel-Bontó KK | Ziccer Bocsok | 2023. október 7. | 15:15 | 57 - 21 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Veres Zsombor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Fót SE Fiú/A | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. október 7. | 15:15 | 11 - 64 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Egri Norbert (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Békési Kisgladiátorok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. október 7. | 15:30 | 42 - 23 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Terjéki András (Szabó László) | |||||
Vasas Bolhák | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. október 7. | 15:30 | 57 - 19 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Budafoki Békák | 2023. október 7. | 15:30 | 40 - 42 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Szlota Tibor Csaba) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Tigrisek | 2023. október 7. | 16:30 | 60 - 22 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla (Bónitz István) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. október 7. | 16:30 | 27 - 77 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Lédeczi Nándor (Budai Csaba) | |||||
PSE Párducok | Csepel-Bontó KK | 2023. október 7. | 16:30 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Veres Zsombor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szolnoki Viperák | Békési Kisgladiátorok | 2023. október 7. | 17:00 | 27 - 67 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Terjéki András (Szabó László) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. október 8. | 08:30 | 28 - 64 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Polyák Adrián (Deák Csaba) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Darazsak | 2023. október 8. | 09:00 | 21 - 46 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. október 8. | 09:00 | 0 - 2 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Török Sasfiókák | Kőbányai Darázslányok | 2023. október 8. | 09:00 | 33 - 42 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Budafoki Bolhák | Zuglói Sasok | 2023. október 8. | 09:00 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. október 8. | 09:00 | 65 - 42 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Varga Sándor (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
KASI/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. október 8. | 09:00 | 63 - 47 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Dife KK | NYÍKSE Tűzokádók | 2023. október 8. | 09:00 | 26 - 109 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Varga Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | TARR KSC Szekszárd/B | 2023. október 8. | 09:00 | 37 - 42 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Lipovszky Nóra (Villányi János) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | BSC Lány | 2023. október 8. | 09:00 | 25 - 78 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Jenei Zalán (Farkas László) | |||||
Kőbányai Darazsak | Vasas Akadémia U11 | 2023. október 8. | 09:00 | 60 - 77 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | KWBC Körmend | 2023. október 8. | 09:30 | 106 - 17 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Őri László Mihály) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | ZTE NKK | 2023. október 8. | 09:30 | 91 - 18 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Tóth Kálmán) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. október 8. | 09:30 | 32 - 30 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Dóra (Kovács Gyula Attila) | |||||
RICSILLA Becsehely | Kanizsai Mókusok/A | 2023. október 8. | 09:30 | 22 - 45 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Benedek Zoltán) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. október 8. | 09:45 | 16 - 71 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő, Polyák Adrián (Deák Csaba) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. október 8. | 10:00 | 21 - 25 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Wildcats Rózsaszín | 2023. október 8. | 10:00 | 76 - 21 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
Újpest-MT/B | Budafoki Bolhák | 2023. október 8. | 10:15 | 18 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. október 8. | 10:15 | 2 - 0 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Csata Macik | Török Sasfiókák | 2023. október 8. | 10:15 | 30 - 58 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. október 8. | 10:15 | 65 - 66 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Varga Sándor, Mezei Dóra (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2023. október 8. | 10:15 | 73 - 39 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
MAFC Grosics | Kőbányai Darazsak | 2023. október 8. | 10:15 | 30 - 71 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2023. október 8. | 10:15 | 62 - 53 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Kláris Zoltán) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | CSS Sighet Máramaros | 2023. október 8. | 10:15 | 84 - 21 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Varga Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
BSC Lány | ICT Pilots Farkasrét | 2023. október 8. | 10:15 | 63 - 34 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Jenei Zalán (Farkas László) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Bonyhádi KSE U11 | 2023. október 8. | 10:30 | 57 - 35 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra (Villányi János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. október 8. | 10:30 | 28 - 64 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
ZTE KK U11/A | Körmendi Törpördögök/A | 2023. október 8. | 10:45 | 85 - 54 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Őri László Mihály) | |||||
AF-Velencei Csukák | DKKA Flamingók | 2023. október 8. | 10:45 | 48 - 27 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Haag Panna, Nagy Patrik Milán (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Tapolcai Szöcskék | 2023. október 8. | 10:45 | 31 - 46 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Benedek Zoltán) | |||||
Ricsilla Rakéta | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. október 8. | 10:45 | 31 - 85 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Tóth Kálmán) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. október 8. | 11:00 | 126 - 14 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő (Deák Csaba) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Csípős Darazsak | 2023. október 8. | 11:30 | 47 - 57 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Kláris Zoltán) | |||||
CSS Sighet Máramaros | Dife KK | 2023. október 8. | 11:30 | 33 - 57 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Varga Sándor (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Cívis KK TK Rakéták | 2023. október 8. | 11:30 | 36 - 77 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Mezei Dóra (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Cápák | 2023. október 8. | 11:30 | 52 - 59 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Dunaharaszti MTK leány | 2023. október 8. | 11:30 | 42 - 15 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Balogh Csaba (Farkas László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. október 8. | 11:30 | 50 - 53 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Sinka-Pálinkás Szonja (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2023. október 8. | 11:30 | 98 - 26 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Cívis KK KisTigrisek | 2023. október 8. | 11:30 | 31 - 46 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. október 8. | 11:30 | 40 - 18 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Csata Macik | 2023. október 8. | 11:30 | 73 - 14 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Brunner Brúnó (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok | Újpest-MT/B | 2023. október 8. | 11:30 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KWBC Körmend | ZTE KK U11/A | 2023. október 8. | 12:00 | 19 - 74 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Németh Balázs (Őri László Mihály) | |||||
DKKA Flamingók | Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. október 8. | 12:00 | 17 - 62 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Lipovszky Dóra, Nagy Patrik Milán (Kovács Gyula Attila) | |||||
Tapolcai Szöcskék | RICSILLA Becsehely | 2023. október 8. | 12:00 | 71 - 26 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Benedek Zoltán) | |||||
ZTE NKK | Ricsilla Rakéta | 2023. október 8. | 12:00 | 41 - 49 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Tóth Kálmán) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. október 8. | 12:00 | 39 - 55 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Némedi Flóra Anna (Villányi János) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | KASI/A | 2023. október 8. | 12:00 | 76 - 58 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán (Kele János) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Monor SE/B | 2023. október 8. | 12:45 | 40 - 46 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Balogh Csaba (Vajda Gábor) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni SI Bivalyok | 2023. október 8. | 12:45 | 93 - 50 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Kláris Zoltán) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. október 8. | 13:00 | 39 - 37 | Mezőberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kardos Liza, Sajgó Lajos (Winter Ilona) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | TFSE | 2023. október 8. | 13:00 | 31 - 26 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MTK Budapest | Kéksárga Okapik | 2023. október 8. | 13:00 | 25 - 35 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Garami Júlia Eszter (Kővári Gyula) | |||||
AF-Velencei Csukák | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. október 8. | 13:15 | 18 - 40 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Dóra (Kovács Gyula Attila) | |||||
Pilots SE U11 | Dunaharaszti MTK fiú | 2023. október 8. | 14:00 | 41 - 34 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Vajda Gábor) | |||||
Kaszás Boszorkák | MTK Budapest | 2023. október 8. | 14:15 | 45 - 30 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter (Kővári Gyula) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. október 8. | 14:15 | 19 - 55 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Petrik Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. október 8. | 14:30 | 54 - 45 | Mezőberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
KASI/C | KASI/B | 2023. október 8. | 15:00 | 51 - 26 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán (Kele János) | |||||
Monor SE/B | Pilots SE U11 | 2023. október 8. | 15:15 | 48 - 46 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Vajda Gábor) | |||||
TFSE | Németvölgyi Bocsok | 2023. október 8. | 15:30 | 65 - 16 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Petrik Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kéksárga Okapik | Kaszás Boszorkák | 2023. október 8. | 15:30 | 40 - 30 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter (Kővári Gyula) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. október 8. | 16:00 | 31 - 46 | Mezőberényi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kardos Liza, Sajgó Lajos (Winter Ilona) | |||||
ZTE KK U11/B | Zalaegerszegi KTE | 2023. október 21. | 09:00 | 105 - 25 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Kanizsa KK | ZTE KK U11/B | 2023. október 21. | 10:15 | 31 - 94 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kanizsa KK | 2023. október 21. | 11:30 | 46 - 58 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Némethy Barna (Szalai Zsolt) |
Kaszás Boszorkák | Zuglói Sasok Herman | 2023. november 11. | 08:00 | 24 - 43 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon (Halmos Péter) | |||||
Kanizsa KK | RICSILLA Becsehely | 2023. november 11. | 08:45 | 47 - 44 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Török Olivér (Benedek Zoltán) | |||||
KLKS Benkő | KLKS Szigeti | 2023. november 11. | 09:00 | 20 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra (Kincs Károly) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek U11/A | 2023. november 11. | 09:00 | 63 - 73 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Dávid Viktória Katalin (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Vasas Áldás Basket | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. november 11. | 09:00 | 81 - 28 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Békési Benedek (Mihály Gyula) | |||||
BSC Budakeszi | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2023. november 11. | 09:00 | 43 - 45 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Ilyés Levente Ákos (Czéh Csaba Károly) | |||||
MAFC Grosics | Vasas Amazonok | 2023. november 11. | 09:00 | 73 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zuglói Sasok | BLF Bolhák | 2023. november 11. | 09:00 | 2 - 0 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Százhalombattai KSE | Monor SE/B | 2023. november 11. | 09:00 | 15 - 60 | Telki |
Játékvezetők: Dévai Ádám Dániel, Varga Panna (Sértő Róbert) | |||||
ZTE NKK | ZTE KK U11/B | 2023. november 11. | 09:00 | 32 - 94 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Németh Csaba János) | |||||
Török Sasfiókák | Dülői Kaszások | 2023. november 11. | 09:00 | 35 - 84 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Zemplén | 2023. november 11. | 09:00 | 28 - 40 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Drahos László) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK TK Rakéták | 2023. november 11. | 09:00 | 55 - 43 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | PVSK NKA Fiú/B | 2023. november 11. | 09:00 | 16 - 55 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. november 11. | 09:00 | 89 - 23 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
DVTK Akadémia/A | Szerencsi Sólymok | 2023. november 11. | 09:00 | 49 - 20 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Béres Dávid (Molnár Gábor) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | NKA Pécs u11 leány | 2023. november 11. | 09:00 | 76 - 58 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Bálind Attila, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2023. november 11. | 09:00 | 48 - 10 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hermann Anna Zsófia (Papp Attila) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | NYÍKSE Tűzokádók | 2023. november 11. | 09:00 | 64 - 58 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Pityke KSE | 2023. november 11. | 09:00 | 32 - 48 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Szedmák Levente (Budai Csaba) | |||||
Kéksárga Okapik | Kaszás Boszorkák | 2023. november 11. | 09:30 | 27 - 46 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon (Halmos Péter) | |||||
DVTK Miskolc/C | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. november 11. | 09:30 | 88 - 20 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő (Tolnai János) | |||||
ZTE KK U11/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. november 11. | 09:30 | 73 - 49 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Szorgos Darazsak | Győri KC Koalák | 2023. november 11. | 10:00 | 33 - 62 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund (Kovács Zoltán) | |||||
DKKA Zsiráfok | VESC U11/A | 2023. november 11. | 10:00 | 36 - 25 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | BasketBaja SE | 2023. november 11. | 10:00 | 100 - 35 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Lengyel Dorka (Bogárdi János) | |||||
AF-Velencei Csukák | Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. november 11. | 10:00 | 34 - 42 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Szabó Bakos András László) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2023. november 11. | 10:00 | 67 - 39 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovàcs Balàzs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Szolnoki Viperák | Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. november 11. | 10:00 | 35 - 68 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
RICSILLA Becsehely | Sportiskolás Csajok | 2023. november 11. | 10:15 | 56 - 37 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Török Olivér (Benedek Zoltán) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Soproni SI Bivalyok | 2023. november 11. | 10:15 | 14 - 68 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Dávid Viktória Katalin (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
BLF Kenguruk | Török Sasfiókák | 2023. november 11. | 10:30 | 71 - 46 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (László Zsolt Károly) | |||||
Csata Manók | Zuglói Sasok | 2023. november 11. | 10:30 | 51 - 56 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
BKG-Veresegyház | Vasas Áldás Basket | 2023. november 11. | 10:30 | 25 - 89 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Békési Benedek (Mihály Gyula) | |||||
Keresztúri SE | KLKS Benkő | 2023. november 11. | 10:30 | 67 - 17 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra (Kincs Károly) | |||||
KKC Hetény | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 11. | 10:30 | 5 - 90 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hermann Anna Zsófia (Papp Attila) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. november 11. | 10:30 | 20 - 0 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Varga Bence (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Akadémia/A | 2023. november 11. | 10:30 | 44 - 73 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Béres Dávid (Molnár Gábor) | |||||
Radobasket Oroszlánok | BSC Budakeszi | 2023. november 11. | 10:30 | 21 - 42 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Ilyés Levente Ákos (Czéh Csaba Károly) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | Bonyhádi KSE U11 | 2023. november 11. | 10:30 | 30 - 37 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lenger Levente, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. november 11. | 10:30 | 69 - 50 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | TARR KSC Szekszárd/B | 2023. november 11. | 10:30 | 27 - 39 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Haag Panna, Némedi Flóra Anna (Villányi János) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Százhalombattai KSE | 2023. november 11. | 10:30 | 68 - 33 | Telki |
Játékvezetők: Dévai Ádám Dániel, Varga Panna (Sértő Róbert) | |||||
Kécskei Vidrák | Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. november 11. | 10:30 | 27 - 62 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Pettner Dávid (Budai Csaba) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | DVTK Akadémia/B | 2023. november 11. | 10:30 | 65 - 20 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Drahos László) | |||||
NKA Pécs u11 leány | TARR KSC Szekszárd/A | 2023. november 11. | 10:30 | 49 - 54 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csepregi Ivett Virág (Kollár Tamás) | |||||
Budafoki Békák | MAFC Grosics | 2023. november 11. | 10:30 | 67 - 54 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Nádoros Tigrisek | 2023. november 11. | 10:45 | 25 - 35 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Király Csaba Gergely (CSEH Gergely) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Kéksárga Okapik | 2023. november 11. | 11:00 | 45 - 21 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Waigand Ágoston (Halmos Péter) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | DVTK Miskolc/C | 2023. november 11. | 11:00 | 57 - 51 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő (Tolnai János) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | ZTE KK U11/A | 2023. november 11. | 11:00 | 41 - 55 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Szorgos Darazsak | 2023. november 11. | 11:15 | 83 - 31 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund (Kovács Zoltán) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. november 11. | 11:30 | 73 - 29 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Bodnár Vivien, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. november 11. | 11:30 | 67 - 36 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. november 11. | 11:30 | 38 - 104 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. november 11. | 11:30 | 28 - 85 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | AF-Velencei Csukák | 2023. november 11. | 11:30 | 59 - 31 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Szabó Bakos András László) | |||||
VUKE Farkasok | Pákozdi Kócsagok | 2023. november 11. | 11:30 | 60 - 66 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | ZTE NKK | 2023. november 11. | 11:45 | 37 - 60 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Németh Csaba János) | |||||
Sportiskolás Csajok | Kanizsa KK | 2023. november 11. | 11:45 | 52 - 50 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Török Olivér (Benedek Zoltán) | |||||
Pityke KSE | Kécskei Vidrák | 2023. november 11. | 12:00 | 61 - 21 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Pettner Dávid, Szedmák Levente (Budai Csaba) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | Zsákoló Zsiráfok | 2023. november 11. | 12:00 | 66 - 24 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Dülői Kaszások | BLF Kenguruk | 2023. november 11. | 12:00 | 82 - 56 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Meszlényi-Bodnár Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
Monor SE/B | ICT Pilots Farkasrét | 2023. november 11. | 12:00 | 47 - 39 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Ács Zoltán (Sértő Róbert) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. november 11. | 12:00 | 50 - 77 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Amazonok | Budafoki Békák | 2023. november 11. | 12:00 | 51 - 61 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Tóth Olivér (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szerencsi Sólymok | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. november 11. | 12:00 | 37 - 27 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Béres Dávid (Molnár Gábor) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | NKA Pécs u11 leány/C | 2023. november 11. | 12:00 | 56 - 26 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lenger Levente, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. november 11. | 12:00 | 37 - 75 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Haag Panna, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. november 11. | 12:00 | 64 - 71 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Győri KC Vizslák | 2023. november 11. | 12:00 | 25 - 20 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Nagy Péter (CSEH Gergely) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BKG-Veresegyház | 2023. november 11. | 12:00 | 42 - 35 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Horváth Máté (Mihály Gyula) | |||||
DVTK Zemplén | Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. november 11. | 12:00 | 21 - 61 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Drahos László) | |||||
FTSI Constantinum | KKC Hetény | 2023. november 11. | 12:00 | 28 - 10 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Sára, Tál Csenge Kincső (Papp Attila) | |||||
BLF Bolhák | Csata Manók | 2023. november 11. | 12:00 | 0 - 2 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | Radobasket Oroszlánok | 2023. november 11. | 12:00 | 47 - 12 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Szilágyi András (Czéh Csaba Károly) | |||||
KLKS Szigeti | Keresztúri SE | 2023. november 11. | 12:00 | 0 - 20 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra (Kincs Károly) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2023. november 11. | 12:30 | 56 - 47 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
MTK Budapest | BEAC Kisvizslák | 2023. november 11. | 12:30 | 31 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Waigand Ágoston (Halmos Péter) | |||||
Győri KC Koalák | TSE Basket U11 Kenguru | 2023. november 11. | 12:30 | 59 - 64 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Söveges Tamás (Kovács Zoltán) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. november 11. | 12:30 | 24 - 75 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő (Tolnai János) | |||||
VESC U11/A | VUKE Farkasok | 2023. november 11. | 13:00 | 27 - 54 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. november 11. | 13:00 | 42 - 78 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka (Bogárdi János) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/A | 2023. november 11. | 13:00 | 80 - 89 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. november 11. | 13:00 | 38 - 42 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Szabó Bakos András László) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szolnoki Viperák | 2023. november 11. | 13:00 | 30 - 61 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Bodnár Vivien (Bernáth András) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Győri KC Vizslák | 2023. november 11. | 13:15 | 29 - 39 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna (CSEH Gergely) | |||||
ZTE KK U11/B | Kanizsai Mókusok/A | 2023. november 11. | 13:15 | 77 - 51 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Németh Csaba János) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Kaszás KisBoszik | 2023. november 11. | 13:30 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd (László Zsolt Károly) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Csata Macik | 2023. november 11. | 13:30 | 45 - 56 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Szerencs | 2023. november 11. | 13:30 | 11 - 64 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Burján Márk, Petró Szilvia Erika (Takács Zoltán) | |||||
Kaszás Mini | SZPA-HSE U11 | 2023. november 11. | 13:30 | 20 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak | Csata Garfield | 2023. november 11. | 13:30 | 68 - 39 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Tóth Olivér (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CKE U11 | BDSE RADOBASKET | 2023. november 11. | 13:30 | 15 - 70 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
Pilis Basket | BSC Lány | 2023. november 11. | 13:30 | 23 - 56 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Horváth Máté (Dr. Kovács András) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 11. | 13:30 | 47 - 62 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Sára, Tál Csenge Kincső (Papp Attila) | |||||
Gyáli Apródok | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. november 11. | 13:30 | 25 - 24 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Ács Zoltán (Sértő Róbert) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Cívis KK Fehértigrisek | 2023. november 11. | 14:00 | 64 - 31 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Németvölgyi Bocsok | MTK Budapest | 2023. november 11. | 14:00 | 34 - 35 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Marjai Réka, Horváth Alexandra (Halmos Péter) | |||||
DKKA Zsiráfok | Pákozdi Kócsagok | 2023. november 11. | 14:30 | 35 - 57 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Nádoros Tigrisek | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. november 11. | 14:30 | 38 - 19 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs (CSEH Gergely) | |||||
VMG DSE | Gyáli Apródok | 2023. november 11. | 15:00 | 30 - 46 | Telki |
Játékvezetők: Takács István, Gergő János (Sértő Róbert) | |||||
Ziccer Bocsok | Kaszás Mini | 2023. november 11. | 15:00 | 18 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Gödi Gödények | Pilis Basket | 2023. november 11. | 15:00 | 56 - 31 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Beniczky Márton (Dr. Kovács András) | |||||
Törekvés Törpillák | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. november 11. | 15:00 | 44 - 32 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Encs | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. november 11. | 15:00 | 2 - 0 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Burján Márk, Petró Szilvia Erika (Takács Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Kőbányai Darazsak | 2023. november 11. | 15:00 | 30 - 87 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kovács Róbert Márió (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | CKE U11 | 2023. november 11. | 15:00 | 35 - 16 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Fekete Szonja (Czéh Csaba Károly) | |||||
TFSE | KLKA Angoltagozatos | 2023. november 11. | 15:00 | 77 - 19 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Petrik Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | FTSI Platán Iskola | 2023. november 11. | 15:00 | 101 - 32 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Turi Péter (Papp Attila) | |||||
BEAC Kisvizslák | Németvölgyi Bocsok | 2023. november 11. | 15:30 | 43 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Marjai Réka, Horváth Alexandra (Halmos Péter) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. november 11. | 15:30 | 33 - 63 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kaszás KisBoszik | Törekvés Törpillák | 2023. november 11. | 16:30 | 15 - 33 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
Csata Garfield | Budapesti Honvéd/A | 2023. november 11. | 16:30 | 43 - 25 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kovács Róbert Márió (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SZPA-HSE U11 | Ziccer Bocsok | 2023. november 11. | 16:30 | 0 - 20 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. november 11. | 16:30 | 21 - 99 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehér Péter, Turi Péter (Papp Attila) | |||||
BDSE RADOBASKET | Pilisborosjenői Párducok | 2023. november 11. | 16:30 | 51 - 21 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Fekete Szonja (Czéh Csaba Károly) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | VMG DSE | 2023. november 11. | 16:30 | 48 - 53 | Telki |
Játékvezetők: Takács István, Gergő János (Sértő Róbert) | |||||
BSC Lány | Gödi Gödények | 2023. november 11. | 16:30 | 58 - 22 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Beniczky Márton (Dr. Kovács András) | |||||
Csata Macik | TFSE | 2023. november 11. | 16:30 | 21 - 76 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Petrik Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
DVTK Szerencs | DVTK Encs | 2023. november 11. | 16:30 | 32 - 37 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Burján Márk, Petró Szilvia Erika (Takács Zoltán) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. november 11. | 17:00 | 40 - 44 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Torzsa Csaba Péter) | |||||
FTSI Platán Iskola | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. november 11. | 18:00 | 60 - 39 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Fehér Péter (Papp Attila) | |||||
Csepel-Bontó KK | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. november 12. | 08:00 | 40 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka (Schwarz Mária) | |||||
Józsefvárosi KC | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2023. november 12. | 08:00 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
Sólyomfiókák | Zalaegerszegi KTE | 2023. november 12. | 08:30 | 49 - 19 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Esztergályos Róbert) | |||||
KWBC Körmend | Tapolcai Szöcskék | 2023. november 12. | 09:00 | 46 - 53 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Solymosi Tamás) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Mókusok | 2023. november 12. | 09:00 | 21 - 51 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Cívis KK TK Macskák | 2023. november 12. | 09:00 | 80 - 35 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
Monok SE | Gyakorlós Törpék | 2023. november 12. | 09:00 | 0 - 2 | MATE Kaposvári Campus tornacsarnoka |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs (Koncsek Balázs) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | PVSK NKA Fiú/A | 2023. november 12. | 09:00 | 20 - 82 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf (Parádi Péter) | |||||
PVSK NKA Leány/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. november 12. | 09:00 | 22 - 78 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Kozármisleny SE/A | 2023. november 12. | 09:00 | 30 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Kovács Marcell (Csatlós László) | |||||
Vasas Akadémia U11 | BEAC Vizslák | 2023. november 12. | 09:00 | 88 - 27 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok/B | 2023. november 12. | 09:00 | 15 - 65 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Silló Zsolt) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Újpest-MT/B | 2023. november 12. | 09:00 | 35 - 17 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Monor SE/A | Diósdi Sasok KE | 2023. november 12. | 09:00 | 15 - 106 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Upor Milán (Vajda Gábor) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | MVM-OSE Simbák | 2023. november 12. | 09:00 | 33 - 73 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
BL Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. november 12. | 09:00 | 64 - 38 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Békési Benedek (Gyurkovics István János) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | Gödöllői Sport Klub | 2023. november 12. | 09:00 | 41 - 44 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Körber Zita (Dr. Kovács András) | |||||
PaSa Csillagai | Csepel-Bontó KK | 2023. november 12. | 09:30 | 47 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka (Schwarz Mária) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. november 12. | 09:30 | 23 - 58 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Domokos Lőrinc) | |||||
PSE Párducok | Ziccer Kistigrisek | 2023. november 12. | 09:30 | 22 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Koncz Levente, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ajka | Fűzfői AK | 2023. november 12. | 09:30 | 69 - 55 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | FKE kenguru | 2023. november 12. | 09:30 | 47 - 18 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Darazsak | Alba Fehérvár Cápák | 2023. november 12. | 09:30 | 66 - 36 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Koller István, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. november 12. | 09:30 | 60 - 30 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Sajgó Lajos (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2023. november 12. | 09:30 | 85 - 9 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Bernáth András) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Ózd | 2023. november 12. | 09:30 | 66 - 6 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Gyulasport Nkft. | Békéscsabai KK/A | 2023. november 12. | 10:00 | 9 - 85 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Balogh László György) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. november 12. | 10:00 | 53 - 44 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Balog Sára (Hegedűs Ferenc) | |||||
Dife KK | Cívis KK Jaguárok | 2023. november 12. | 10:00 | 67 - 64 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DVTK Tiszaújváros | MEAFC Mini Cápák | 2023. november 12. | 10:00 | 4 - 66 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI József A. Iskola | 2023. november 12. | 10:00 | 69 - 24 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Attila, Bán Péter (Király László Józsefné) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Hévíz SK | 2023. november 12. | 10:00 | 2 - 0 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Schneider Bertold Antal (Esztergályos Róbert) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. november 12. | 10:00 | 6 - 117 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Bibok Liza, Balla Zita (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MVM-OSE Simbák | Csípős Darazsak | 2023. november 12. | 10:15 | 68 - 59 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
Szentesi KK | Szegedi Vadmacskák | 2023. november 12. | 10:15 | 68 - 6 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
KASI/C | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. november 12. | 10:30 | 58 - 45 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf (Parádi Péter) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Fót SE Fiú/A | 2023. november 12. | 10:30 | 60 - 39 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Békési Benedek (Gyurkovics István János) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Monor SE/A | 2023. november 12. | 10:30 | 49 - 19 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Upor Milán (Vajda Gábor) | |||||
KASI/B | PVSK NKA Leány/A | 2023. november 12. | 10:30 | 44 - 46 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
Pilots SE U11 | Dunaharaszti MTK leány | 2023. november 12. | 10:30 | 61 - 20 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Körber Zita (Dr. Kovács András) | |||||
Újpest-MT/B | Budafoki Bolhák | 2023. november 12. | 10:30 | 19 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Vasas Akadémia U11 | 2023. november 12. | 10:30 | 37 - 104 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Cívis KK TK Macskák | BC Uzhgorod | 2023. november 12. | 10:30 | 18 - 101 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Varga Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Szolnoki Kiskobrák | 2023. november 12. | 10:30 | 49 - 92 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Zsók Áron (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
RICSILLA Teskánd | Zalakarosi Fókák | 2023. november 12. | 10:30 | 48 - 18 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Silló Zsolt) | |||||
Ricsilla Rakéta | KWBC Körmend | 2023. november 12. | 10:30 | 64 - 53 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Solymosi Tamás) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | PaSa Csillagai | 2023. november 12. | 11:00 | 45 - 27 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka (Schwarz Mária) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. november 12. | 11:00 | 40 - 41 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Sajgó Lajos (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2023. november 12. | 11:00 | 36 - 66 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
LPS CSS Satu Mare | TSK-Magiszter U11 | 2023. november 12. | 11:00 | 52 - 19 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
Fűzfői AK | DKKA Flamingók | 2023. november 12. | 11:00 | 2 - 0 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | PSE Párducok | 2023. november 12. | 11:00 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Koncz Levente, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter) | |||||
TF - Farkaskutyák | Józsefvárosi KC | 2023. november 12. | 11:00 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Mezőkövesd | SLÁGER KKSE/A | 2023. november 12. | 11:00 | 0 - 2 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | DKKA Tigrisek | 2023. november 12. | 11:00 | 83 - 31 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Domokos Lőrinc) | |||||
Hévíz SK | Sólyomfiókák | 2023. november 12. | 11:30 | 0 - 2 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Esztergályos Róbert) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. november 12. | 11:30 | 77 - 26 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. november 12. | 11:30 | 49 - 29 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Bibok Liza, Balla Zita (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Békéscsabai KK/A | Tiszai Kisvirágok | 2023. november 12. | 11:30 | 71 - 19 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Balogh László György) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | Lehel Kosársuli U11 | 2023. november 12. | 11:30 | 19 - 53 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Balog Sára (Hegedűs Ferenc) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | DVTK Tiszaújváros | 2023. november 12. | 11:30 | 84 - 14 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Vadmacskák | 2023. november 12. | 11:30 | 29 - 20 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. november 12. | 11:30 | 30 - 62 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehér Péter, Bán Péter (Király László Józsefné) | |||||
Cívis KK Jaguárok | NYKK Eötvös U11 | 2023. november 12. | 11:30 | 38 - 55 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horányi András, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Fót SE Fiú/A | BL Basket | 2023. november 12. | 12:00 | 10 - 91 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Pozsgai Márta (Gyurkovics István János) | |||||
Budafoki Bolhák | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. november 12. | 12:00 | 38 - 34 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | RICSILLA Teskánd | 2023. november 12. | 12:00 | 41 - 34 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Silló Zsolt) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Pilots SE U11 | 2023. november 12. | 12:00 | 60 - 68 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Körber Zita (Dr. Kovács András) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ricsilla Rakéta | 2023. november 12. | 12:00 | 76 - 68 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Solymosi Tamás) | |||||
BC Uzhgorod | Cívis KK Tigrisek | 2023. november 12. | 12:00 | 82 - 26 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Varga Sándor, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
Diósdi Sasok KE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. november 12. | 12:00 | 33 - 25 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Egri Norbert (Vajda Gábor) | |||||
BEAC Vizslák | Kéksárga Zsiráfok | 2023. november 12. | 12:00 | 72 - 47 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. november 12. | 12:00 | 71 - 40 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zsók Áron, Polyák Adrián (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | KASI/C | 2023. november 12. | 12:00 | 93 - 28 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf (Parádi Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | KASI/B | 2023. november 12. | 12:00 | 68 - 9 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Mezőberényi KK Leány | 2023. november 12. | 12:30 | 43 - 73 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Sajgó Lajos (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
DKKA Flamingók | Ajka | 2023. november 12. | 12:30 | 0 - 2 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
FKE kenguru | TF - Farkaskutyák | 2023. november 12. | 12:30 | 38 - 29 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Tigrisek | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. november 12. | 12:30 | 24 - 50 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Domokos Lőrinc) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | TSK-Magiszter U11 | 2023. november 12. | 12:30 | 5 - 84 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
DVTK Ózd | DVTK Mezőkövesd | 2023. november 12. | 12:30 | 2 - 0 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ördögök | 2023. november 12. | 12:30 | 33 - 49 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka (Erős Zoltán) | |||||
Ziccer Kistigrisek | PEKOSI - KOALÁK | 2023. november 12. | 12:30 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szegedi Mókusok | Szentesi KK | 2023. november 12. | 12:45 | 12 - 46 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Gyulasport Nkft. | 2023. november 12. | 13:00 | 49 - 13 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Balogh László György) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Dife KK | 2023. november 12. | 13:00 | 66 - 48 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horányi András, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
FTSI József A. Iskola | Miklósi KékRókák KE | 2023. november 12. | 13:00 | 58 - 35 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Péter (Király László Józsefné) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Békési Kisgladiátorok | 2023. november 12. | 13:00 | 32 - 60 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Balog Sára (Hegedűs Ferenc) | |||||
Vásárhelyi Bölények | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. november 12. | 13:00 | 42 - 41 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. november 12. | 13:00 | 66 - 25 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Csomor Laura (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MEAFC Mini Cápák | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. november 12. | 13:00 | 42 - 24 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Vadmacskák | 2023. november 12. | 13:00 | 71 - 77 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
BSC Telki | BSC | 2023. november 12. | 13:30 | 18 - 40 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Ilyés Levente Ákos (Vajda Gábor) | |||||
Kőbányai Darázslányok | MAFC Farkasrét | 2023. november 12. | 13:30 | 39 - 57 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Fót SE Leány/B | Dunaharaszti MTK fiú | 2023. november 12. | 13:30 | 0 - 2 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Pozsgai Márta (Konta Gyula) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. november 12. | 13:30 | 62 - 64 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Polyák Adrián (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Újpest-MT/A | 2023. november 12. | 13:30 | 48 - 46 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budafoki Ebihalak | Vasas Bolhák | 2023. november 12. | 14:00 | 26 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
CSS Sighet Máramaros | Wildcats Rózsaszín | 2023. november 12. | 14:00 | 61 - 32 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | Cívis KK KisTigrisek | 2023. november 12. | 14:00 | 36 - 38 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Bács Csaba, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
EKE U11 | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. november 12. | 14:00 | 48 - 33 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Nagy Péter, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
BEAC Grosics | Csata Csibék | 2023. november 12. | 14:00 | 89 - 11 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Vezérek | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. november 12. | 14:00 | 64 - 24 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | LPS CSS Satu Mare | 2023. november 12. | 14:00 | 46 - 61 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Bernáth András) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. november 12. | 14:15 | 32 - 61 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. november 12. | 14:30 | 29 - 48 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Csomor Laura (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. november 12. | 14:30 | 22 - 28 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Római Kaszások | Kőbányai Darázslányok | 2023. november 12. | 15:00 | 67 - 9 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Gödi Kiscicák | Fót SE Leány/B | 2023. november 12. | 15:00 | 92 - 14 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szilágyi András (Konta Gyula) | |||||
KLKS Szomód | BSC Telki | 2023. november 12. | 15:00 | 63 - 13 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Ilyés Levente Ákos (Vajda Gábor) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. november 12. | 15:00 | 25 - 41 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | EKE U11 | 2023. november 12. | 15:15 | 65 - 64 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Farkas Roland, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Budafoki Ebihalak | 2023. november 12. | 15:30 | 84 - 37 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Marjai Réka (Réger Zsolt Péter) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. november 12. | 15:30 | 86 - 24 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ugrómókusok | 2023. november 12. | 15:30 | 33 - 51 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Szabó Csillag (Béndek Gábor Miklós) | |||||
BLF Pandák | BEAC Grosics | 2023. november 12. | 15:30 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
CSS Sighet Máramaros | Cívis KK KisTigrisek | 2023. november 12. | 15:30 | 29 - 37 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. november 12. | 15:30 | 29 - 48 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Bács Csaba, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Vásárhelyi Bölények | 2023. november 12. | 16:00 | 40 - 39 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Akadémia U10 | 2023. november 12. | 16:30 | 55 - 27 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BSC | KLKS Szomód | 2023. november 12. | 16:30 | 21 - 39 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Rákos Samu (Vajda Gábor) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. november 12. | 16:30 | 77 - 63 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Nagy Péter, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
MAFC Farkasrét | Római Kaszások | 2023. november 12. | 16:30 | 35 - 70 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Vigh Balázs (Kővári Gyula) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Gödi Kiscicák | 2023. november 12. | 16:30 | 33 - 61 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szilágyi Krisztina (Konta Gyula) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. november 12. | 16:45 | 57 - 44 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Csata Csibék | BLF Pandák | 2023. november 12. | 17:00 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Vezérek | 2023. november 12. | 17:00 | 22 - 61 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Szabó Csillag (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Vasas Bolhák | MAFC Csíkihegyek | 2023. november 12. | 17:00 | 33 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Marjai Réka, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Zsákoló kisZsiráfok | 2023. november 30. | 16:30 | 46 - 27 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) |
KLKS Szigeti | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2023. december 2. | 09:00 | 18 - 27 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Konta Csanád János (Kincs Károly) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Szegedi Vadmacskák | 2023. december 2. | 09:00 | 31 - 20 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2023. december 2. | 09:00 | 34 - 16 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Dife KK | Cívis KK KisTigrisek | 2023. december 2. | 09:00 | 54 - 73 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lakatos István, Oláh Donát (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. december 2. | 09:00 | 56 - 38 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Szekeres Ferenc László) | |||||
Pityke KSE | FTSI József A. Iskola | 2023. december 2. | 09:00 | 50 - 22 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehér Péter, Kocsis Attila (Bogárdi János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI Platán Iskola | 2023. december 2. | 09:00 | 51 - 68 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Velkey István, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
Monok SE | Kozármisleny SE/B | 2023. december 2. | 09:00 | 0 - 2 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. december 2. | 09:00 | 45 - 50 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csatlós László (Märcz Péter) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Kozármisleny SE/A | 2023. december 2. | 09:00 | 62 - 47 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | GYKSE Szekszárd/A | 2023. december 2. | 09:00 | 33 - 81 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény (Domokos Lőrinc) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kőbányai Darazsak | 2023. december 2. | 09:00 | 63 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Petrik Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Vasas Amazonok | Dülői Kaszások | 2023. december 2. | 09:00 | 37 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Földesi Boglárka (Schwarz Mária) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | Vásárhelyi Bölények | 2023. december 2. | 09:00 | 46 - 40 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
DVTK Szerencs | DVTK Akadémia/B | 2023. december 2. | 09:00 | 37 - 32 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Noémi (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Mini Cápák | 2023. december 2. | 09:00 | 90 - 25 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Molnár Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
BDSE RADOBASKET | BSC Budakeszi | 2023. december 2. | 09:00 | 65 - 29 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szilágyi András (Konta Gyula) | |||||
Százhalombattai KSE | Gödi Kiscicák | 2023. december 2. | 09:00 | 41 - 62 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Beniczky Tamás (Czéh Csaba Károly) | |||||
Vasas Áldás Basket | BSC Lány | 2023. december 2. | 09:00 | 77 - 35 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Beniczky Márton (Dr. Kovács András) | |||||
Kanizsa KK | Kanizsai Mókusok/A | 2023. december 2. | 09:00 | 34 - 71 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | ZTE KK U11/B | 2023. december 2. | 09:00 | 93 - 54 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Némethy Barna (Esztergályos Róbert) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | Ajka | 2023. december 2. | 09:00 | 0 - 2 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
FKE kenguru | PEKOSI - KOALÁK | 2023. december 2. | 09:00 | 53 - 14 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Budafoki Bolhák | 2023. december 2. | 09:00 | 46 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Bocsok | Keresztúri SE | 2023. december 2. | 09:00 | 37 - 87 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. december 2. | 09:00 | 77 - 31 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Szorgos Darazsak | 2023. december 2. | 09:00 | 42 - 48 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Győri KC Vizslák | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. december 2. | 09:00 | 40 - 46 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Bakó László Ferenc (Kozák Tamás) | |||||
Szúrós Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2023. december 2. | 09:00 | 43 - 35 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik (Farkas Dávid) | |||||
Szolnoki Viperák | Mezőberényi KK Leány | 2023. december 2. | 10:00 | 39 - 37 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | TSE Basket U11 Kenguru | 2023. december 2. | 10:00 | 39 - 49 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Pingvinek | 2023. december 2. | 10:15 | 50 - 54 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | MVM-OSE TKC U11L | 2023. december 2. | 10:15 | 26 - 99 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Vásárhelyi Hódok | 2023. december 2. | 10:15 | 28 - 32 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. december 2. | 10:30 | 34 - 84 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lakatos István, Oláh Donát (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
BasketBaja SE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. december 2. | 10:30 | 91 - 29 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Velkey István, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Pityke KSE | 2023. december 2. | 10:30 | 58 - 50 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Fehér Nóra (Bogárdi János) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Vasas Áldás Basket | 2023. december 2. | 10:30 | 36 - 80 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Beniczky Márton (Dr. Kovács András) | |||||
Szorgos Darazsak | Nádoros Tigrisek | 2023. december 2. | 10:30 | 54 - 15 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Dávid Viktória Katalin (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. december 2. | 10:30 | 55 - 92 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Sólyomfiókák | 2023. december 2. | 10:30 | 39 - 37 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
Ricsilla Rakéta | Körmendi Törpördögök/A | 2023. december 2. | 10:30 | 63 - 86 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Pesz Alexandra (Esztergályos Róbert) | |||||
Ajka | DKKA Tigrisek | 2023. december 2. | 10:30 | 55 - 33 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | Józsefvárosi KC | 2023. december 2. | 10:30 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
PSE Párducok | KLKS Szigeti | 2023. december 2. | 10:30 | 44 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Konta Csanád János (Kincs Károly) | |||||
Budafoki Bolhák | MTK Budapest | 2023. december 2. | 10:30 | 35 - 23 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. december 2. | 10:30 | 46 - 61 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Bakó László Ferenc (Kozák Tamás) | |||||
Vásárhelyi Bölények | Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. december 2. | 10:30 | 49 - 52 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
BEAC Vizslák | Vasas Akadémia U11 | 2023. december 2. | 10:30 | 39 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MAFC Farkasrét | Vasas Amazonok | 2023. december 2. | 10:30 | 46 - 35 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Miháczi Ádám (Schwarz Mária) | |||||
Törekvés Törpillák | Ziccer Bocsok | 2023. december 2. | 10:30 | 44 - 20 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Monor SE/A | Százhalombattai KSE | 2023. december 2. | 10:30 | 19 - 76 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Beniczky Tamás (Czéh Csaba Károly) | |||||
KASI/B | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. december 2. | 10:30 | 33 - 55 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csatlós László (Märcz Péter) | |||||
Kozármisleny SE/A | PVSK NKA Leány/A | 2023. december 2. | 10:30 | 41 - 43 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila) | |||||
DVTK Akadémia/B | SLÁGER KKSE/A | 2023. december 2. | 10:30 | 47 - 19 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | PVSK NKA Fiú/A | 2023. december 2. | 10:30 | 57 - 33 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Haag Panna, Kovàcs Balàzs (Domokos Lőrinc) | |||||
Lackneros Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2023. december 2. | 10:30 | 15 - 49 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Farkas Dávid) | |||||
Szerencsi Sólymok | DVTK Akadémia/A | 2023. december 2. | 10:30 | 61 - 51 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | KASI/A | 2023. december 2. | 10:30 | 47 - 79 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
KLKS Szomód | BDSE RADOBASKET | 2023. december 2. | 10:30 | 37 - 71 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szilágyi Krisztina (Konta Gyula) | |||||
Kozármisleny SE/B | PINKK Pécs | 2023. december 2. | 10:30 | 24 - 32 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. december 2. | 11:00 | 67 - 42 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. december 2. | 11:30 | 17 - 64 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Csomor Laura (Papp Attila) | |||||
Szegedi Dorozsmai Darvak | Szegedi Hópárducok | 2023. december 2. | 11:30 | 11 - 60 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Mezőberényi KK Leány | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. december 2. | 11:30 | 38 - 73 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Terjéki András, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Soproni SI Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. december 2. | 11:30 | 46 - 31 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
Vásárhelyi Hódok | SZEDEÁK Dózsa | 2023. december 2. | 11:30 | 25 - 36 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Tóth Tamás (Mustos Tamás János) | |||||
Villámló Tigrisek/A | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. december 2. | 11:45 | 99 - 30 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. december 2. | 12:00 | 58 - 88 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. december 2. | 12:00 | 37 - 52 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila) | |||||
Keresztúri SE | Törekvés Törpillák | 2023. december 2. | 12:00 | 88 - 31 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Győri KC Vizslák | 2023. december 2. | 12:00 | 62 - 63 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Nagy Péter (Kozák Tamás) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | Dife KK | 2023. december 2. | 12:00 | 84 - 29 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lakatos István, Oláh Donát (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Nádoros Tigrisek | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. december 2. | 12:00 | 21 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Dülői Kaszások | MAFC Farkasrét | 2023. december 2. | 12:00 | 43 - 41 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Miháczi Ádám (Schwarz Mária) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | TARR KSC Szekszárd/A | 2023. december 2. | 12:00 | 50 - 46 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Haag Panna (Domokos Lőrinc) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | PSE Párducok | 2023. december 2. | 12:00 | 58 - 12 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Nagy Soma (Kincs Károly) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | Lackneros Darazsak | 2023. december 2. | 12:00 | 47 - 24 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Márk (Farkas Dávid) | |||||
Kőbányai Darazsak | BEAC Vizslák | 2023. december 2. | 12:00 | 65 - 33 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. december 2. | 12:00 | 53 - 43 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
MTK Budapest | KLKA Angoltagozatos | 2023. december 2. | 12:00 | 36 - 30 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) | |||||
BSC Lány | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. december 2. | 12:00 | 59 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurkovics István János (Dr. Kovács András) | |||||
BSC Budakeszi | KLKS Szomód | 2023. december 2. | 12:00 | 33 - 47 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Szilágyi Krisztina , Rákos Samu (Konta Gyula) | |||||
Gödi Kiscicák | Monor SE/A | 2023. december 2. | 12:00 | 125 - 12 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Beniczky Tamás (Czéh Csaba Károly) | |||||
ZTE KK U11/B | Ricsilla Rakéta | 2023. december 2. | 12:00 | 73 - 98 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Pesz Alexandra, Némethy Barna (Esztergályos Róbert) | |||||
MEAFC Mini Cápák | Szerencsi Sólymok | 2023. december 2. | 12:00 | 47 - 27 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
PINKK Pécs | Monok SE | 2023. december 2. | 12:00 | 2 - 0 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
DKKA Tigrisek | Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. december 2. | 12:00 | 2 - 0 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
FTSI Platán Iskola | BasketBaja SE | 2023. december 2. | 12:00 | 44 - 57 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Velkey István, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
Sólyomfiókák | Kanizsa KK | 2023. december 2. | 12:00 | 44 - 25 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | KASI/B | 2023. december 2. | 12:00 | 52 - 37 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csatlós László, Barics Bálint (Märcz Péter) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Szerencs | 2023. december 2. | 12:00 | 22 - 43 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gulyás Márton, Molnár Zorka (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
FTSI József A. Iskola | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. december 2. | 12:00 | 36 - 58 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehér Péter, Fehér Nóra (Bogárdi János) | |||||
TF - Farkaskutyák | FKE kenguru | 2023. december 2. | 12:00 | 41 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. december 2. | 12:00 | 63 - 43 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Szekeres Ferenc László) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. december 2. | 12:30 | 53 - 35 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | Szegedi Pingvinek | 2023. december 2. | 12:45 | 23 - 49 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Gedra János, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Soproni SI Bivalyok | 2023. december 2. | 13:00 | 71 - 91 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Szolnoki Viperák | 2023. december 2. | 13:00 | 55 - 35 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2023. december 2. | 13:00 | 42 - 18 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás (KONCZ JÁNOS) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. december 2. | 13:00 | 67 - 18 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Pettner Dávid (Papp Attila) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Villámló Tigrisek/A | 2023. december 2. | 13:15 | 51 - 97 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Római Kaszások | 2023. december 2. | 13:30 | 34 - 70 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zalakarosi Fókák | RICSILLA Teskánd | 2023. december 2. | 13:30 | 26 - 116 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Pesz Alexandra, Némethy Barna (Esztergályos Róbert) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | EKE U11 | 2023. december 2. | 13:30 | 56 - 39 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Budafoki Békák | 2023. december 2. | 13:30 | 51 - 40 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Miháczi Ádám (Schwarz Mária) | |||||
Józsefvárosi KC | TF - Farkaskutyák | 2023. december 2. | 13:30 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kécskei Vidrák | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. december 2. | 13:30 | 35 - 50 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lédeczi Nándor, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Monor SE/B | Gödi Gödények | 2023. december 2. | 13:30 | 66 - 25 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurkovics István János (Sértő Róbert) | |||||
Szúrós Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2023. december 2. | 13:30 | 42 - 48 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik (Farkas Dávid) | |||||
Zuglói Sasok | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. december 2. | 13:30 | 59 - 40 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Fót SE Fiú/A | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2023. december 2. | 13:30 | 42 - 48 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Magda János József, Szilágyi András (Vajda Gábor) | |||||
Vasas Akadémia U10 | BEAC Kisvizslák | 2023. december 2. | 13:30 | 37 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) | |||||
Pilots SE U11 | ICT Pilots Farkasrét | 2023. december 2. | 13:30 | 40 - 43 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála (Czéh Csaba Károly) | |||||
SZPA-HSE U11 | Ziccer Kistigrisek | 2023. december 2. | 13:30 | 54 - 26 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma (Kincs Károly) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni Tigrisek U11/A | 2023. december 2. | 13:30 | 64 - 77 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Gyulasport Nkft. | Szegedi Mókusok | 2023. december 2. | 14:00 | 0 - 20 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Lehel Kosársuli U11 | 2023. december 2. | 14:00 | 31 - 73 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
ZTE KK U11/A | Tapolcai Szöcskék | 2023. december 2. | 14:10 | 88 - 64 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Molnár Krisztián (Silló Zsolt) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Miklósi KékRókák KE | 2023. december 2. | 14:30 | 41 - 48 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Pettner Dávid, Csomor Laura (Papp Attila) | |||||
Budafoki Ebihalak | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. december 2. | 15:00 | 8 - 85 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. december 2. | 15:00 | 31 - 51 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lédeczi Nándor, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Csata Macik | Vasas Akadémia U10 | 2023. december 2. | 15:00 | 24 - 38 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Fulai Bátor Szebasztián (László Zsolt Károly) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. december 2. | 15:00 | 48 - 52 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Gödi Gödények | BKG-Veresegyház | 2023. december 2. | 15:00 | 20 - 97 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Varga Panna (Sértő Róbert) | |||||
VMG DSE | Fót SE Fiú/A | 2023. december 2. | 15:00 | 39 - 45 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Magda János József, Szilágyi András (Vajda Gábor) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2023. december 2. | 15:00 | 85 - 72 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Csata Garfield | Kéksárga Zsiráfok | 2023. december 2. | 15:00 | 50 - 43 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Kara Zsombor (Schwarz Mária) | |||||
RICSILLA Teskánd | Hévíz SK | 2023. december 2. | 15:00 | 2 - 0 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Pesz Alexandra (Esztergályos Róbert) | |||||
KLKS Benkő | SZPA-HSE U11 | 2023. december 2. | 15:00 | 36 - 43 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma (Kincs Károly) | |||||
MAFC Grosics | Budapesti Honvéd/A | 2023. december 2. | 15:00 | 52 - 47 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Gödöllői Sport Klub | 2023. december 2. | 15:00 | 66 - 47 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála (Czéh Csaba Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Németvölgyi Bocsok | 2023. december 2. | 15:00 | 34 - 36 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Gyulasport Nkft. | 2023. december 2. | 15:15 | 20 - 0 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | ZTE KK U11/A | 2023. december 2. | 15:40 | 94 - 83 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Molnár Krisztián (Silló Zsolt) | |||||
Ziccer Kistigrisek | KLKS Benkő | 2023. december 2. | 16:30 | 50 - 26 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma (Kincs Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | VMG DSE | 2023. december 2. | 16:30 | 65 - 24 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Magda János József, Szilágyi Krisztina (Vajda Gábor) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Csípős Darazsak | 2023. december 2. | 16:30 | 45 - 63 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Római Kaszások | MAFC Grosics | 2023. december 2. | 16:30 | 63 - 49 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BKG-Veresegyház | Monor SE/B | 2023. december 2. | 16:30 | 57 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Varga Panna (Sértő Róbert) | |||||
Szegedi Mókusok | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. december 2. | 16:30 | 88 - 12 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Pilots SE U11 | 2023. december 2. | 16:30 | 23 - 51 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála (Czéh Csaba Károly) | |||||
EKE U11 | Győri KC Koalák | 2023. december 2. | 16:30 | 36 - 51 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Hévíz SK | Zalakarosi Fókák | 2023. december 2. | 16:30 | 0 - 2 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Némethy Barna (Esztergályos Róbert) | |||||
Kécskei Vidrák | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. december 2. | 16:30 | 28 - 56 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Sára, Lédeczi Nándor (Király Evelin) | |||||
BLF Pandák | Budafoki Ebihalak | 2023. december 2. | 16:30 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budafoki Békák | Csata Garfield | 2023. december 2. | 16:30 | 50 - 55 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Kara Zsombor (Schwarz Mária) | |||||
BEAC Kisvizslák | Csata Macik | 2023. december 2. | 16:30 | 39 - 27 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Fulai Bátor Szebasztián (László Zsolt Károly) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Zuglói Sasok | 2023. december 2. | 16:30 | 39 - 54 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2023. december 2. | 16:45 | 35 - 15 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2023. december 2. | 16:45 | 52 - 11 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. december 2. | 17:10 | 47 - 77 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Molnár Krisztián (Silló Zsolt) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | BLF Pandák | 2023. december 2. | 18:00 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. december 2. | 18:00 | 15 - 78 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Sára, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Pákozdi Kócsagok | AF-Velencei Csukák | 2023. december 3. | 08:30 | 40 - 29 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szabó Csillag (Béndek Gábor Miklós) | |||||
NKA Pécs u11 leány | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. december 3. | 09:00 | 40 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Märcz Péter, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Pilis Basket | Gyáli Apródok | 2023. december 3. | 09:00 | 58 - 38 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Fekete Szonja (Mihály Gyula) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Egri Kék Oroszlánok | 2023. december 3. | 09:00 | 0 - 2 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
BL Basket | Dunaharaszti MTK fiú | 2023. december 3. | 09:00 | 60 - 33 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Békési Benedek (Dr. Kovács András) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. december 3. | 09:00 | 2 - 0 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
Török Sasfiókák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. december 3. | 09:00 | 41 - 52 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Fulai Bátor Szebasztián (Schwarz Mária) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Zuglói Sasok Herman | 2023. december 3. | 09:00 | 49 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Cívis KK Tigrisek | 2023. december 3. | 09:00 | 39 - 76 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. december 3. | 09:00 | 49 - 41 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Suhajda Levente Ákos (Szécsi Balázs) | |||||
Kéksárga Okapik | TFSE | 2023. december 3. | 09:00 | 27 - 46 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Csata Csibék | Kaszás Mini | 2023. december 3. | 09:00 | 15 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Hunyadis Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2023. december 3. | 09:00 | 77 - 19 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Söveges Tamás (Farkas Dávid) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalaegerszegi KTE | 2023. december 3. | 09:00 | 35 - 47 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Kis Attila) | |||||
BLF Bolhák | BEAC Grosics | 2023. december 3. | 09:00 | 32 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik (Krékity Kornél) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2023. december 3. | 09:00 | 93 - 63 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | TARR KSC Szekszárd/B | 2023. december 3. | 09:00 | 41 - 25 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Lipovszky Dóra (Somodi András) | |||||
Radobasket Oroszlánok | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. december 3. | 09:00 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Borbély Nándor Tibor (Farkas László) | |||||
KWBC Körmend | RICSILLA Becsehely | 2023. december 3. | 09:00 | 68 - 17 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Pesz Alexandra (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Békéscsabai KK/A | 2023. december 3. | 09:30 | 23 - 57 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kardos Liza (Hegedűs Ferenc) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Encs | 2023. december 3. | 09:30 | 43 - 26 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Varga Laura Klára (Molnár Gábor) | |||||
VESC U11/A | VUKE Medvék | 2023. december 3. | 10:00 | 0 - 0 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. december 3. | 10:00 | 59 - 26 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Szabó László) | |||||
CEKK | KKC Hetény | 2023. december 3. | 10:00 | 80 - 7 | Móric Zsignomd Általános Iskola |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. december 3. | 10:00 | 43 - 30 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. december 3. | 10:00 | 52 - 19 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Villányi János) | |||||
Fűzfői AK | Pákozdi Kócsagok | 2023. december 3. | 10:00 | 56 - 51 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Szabó Csillag (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. december 3. | 10:00 | 72 - 57 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bibok Liza (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Sportiskolás Csajok | 2023. december 3. | 10:30 | 30 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Kis Attila) | |||||
RICSILLA Becsehely | ZTE NKK | 2023. december 3. | 10:30 | 18 - 47 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Pesz Alexandra (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | KASI/C | 2023. december 3. | 10:30 | 63 - 45 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Újpest-MT/A | Kéksárga Okapik | 2023. december 3. | 10:30 | 56 - 15 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | Radobasket Oroszlánok | 2023. december 3. | 10:30 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Borbély Nándor Tibor (Farkas László) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. december 3. | 10:30 | 2 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Miskolc/C | DVTK Tiszaújváros | 2023. december 3. | 10:30 | 87 - 10 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
BLF Kenguruk | Kőbányai Darázslányok | 2023. december 3. | 10:30 | 66 - 54 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | Bonyhádi KSE U11 | 2023. december 3. | 10:30 | 21 - 43 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Csepregi Ivett Virág (Somodi András) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Cívis KK TK Macskák | 2023. december 3. | 10:30 | 88 - 12 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kaszás Boszorkák | Török Sasfiókák | 2023. december 3. | 10:30 | 21 - 45 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Fulai Bátor Szebasztián (Schwarz Mária) | |||||
DVTK Ózd | DVTK Mezőkövesd | 2023. december 3. | 10:30 | 24 - 19 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Deák Csaba, Oravecz Olivér (Orbay Csaba) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2023. december 3. | 10:30 | 38 - 80 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
PaSa Csillagai | Csata Csibék | 2023. december 3. | 10:30 | 68 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Harcos Darazsak | 2023. december 3. | 10:30 | 38 - 48 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter Ferenc (Farkas Dávid) | |||||
Vasas Bolhák | BLF Bolhák | 2023. december 3. | 10:30 | 71 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik (László Zsolt Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Pilis Basket | 2023. december 3. | 10:30 | 53 - 36 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Fekete Szonja (Mihály Gyula) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Dunaharaszti MTK leány | 2023. december 3. | 10:30 | 47 - 42 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Békési Benedek (Dr. Kovács András) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | NYKK Eötvös U11 | 2023. december 3. | 10:45 | 74 - 34 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskolája Szakiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Békéscsabai KK/A | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. december 3. | 11:00 | 20 - 0 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kardos Liza (Hegedűs Ferenc) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | Nyírpazonyi KE | 2023. december 3. | 11:00 | 19 - 31 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Wágner Ferenc (Varga Katalin Szilvia) | |||||
DVTK Zemplén | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. december 3. | 11:00 | 70 - 22 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Burján Márk (Molnár Gábor) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Szentesi KK | 2023. december 3. | 11:15 | 21 - 57 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Polyák Adrián (Szabó László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. december 3. | 11:30 | 47 - 67 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Papp Attila, Bibok Liza (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. december 3. | 11:30 | 24 - 63 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Villányi János) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2023. december 3. | 11:30 | 67 - 7 | Móric Zsignomd Általános Iskola |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Vadmacskák | 2023. december 3. | 11:30 | 27 - 57 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
VUKE Krokodilok | VUKE Sasok | 2023. december 3. | 11:30 | 31 - 41 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
AF-Velencei Csukák | Fűzfői AK | 2023. december 3. | 11:30 | 33 - 39 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Mészáros András (Béndek Gábor Miklós) | |||||
TFSE | Újpest-MT/A | 2023. december 3. | 12:00 | 35 - 51 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
NYKK Eötvös U11 | TSK-Magiszter U11 | 2023. december 3. | 12:00 | 57 - 17 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskolája Szakiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Cívis KK Fehértigrisek | 2023. december 3. | 12:00 | 38 - 67 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. december 3. | 12:00 | 0 - 2 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Suhajda Levente Ákos (Szécsi Balázs) | |||||
Gyáli Apródok | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. december 3. | 12:00 | 49 - 59 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Fekete Szonja (Mihály Gyula) | |||||
DKKA Vezérek | DKKA Ördögök | 2023. december 3. | 12:00 | 59 - 36 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) | |||||
Zuglói Sasok Herman | BLF Kenguruk | 2023. december 3. | 12:00 | 31 - 65 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | DVTK Miskolc/C | 2023. december 3. | 12:00 | 0 - 2 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
BEAC Grosics | Vasas Bolhák | 2023. december 3. | 12:00 | 60 - 45 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Nagy Soma (László Zsolt Károly) | |||||
Kaszás Mini | PaSa Csillagai | 2023. december 3. | 12:00 | 36 - 48 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Mezőkövesd | 2023. december 3. | 12:00 | 0 - 2 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Orbay Csaba) | |||||
Sportiskolás Csajok | Kanizsai Mókusok/B | 2023. december 3. | 12:00 | 57 - 37 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Kis Attila) | |||||
ZTE NKK | KWBC Körmend | 2023. december 3. | 12:00 | 29 - 46 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matucza Gyula, Pesz Alexandra (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Pilisborosjenői Párducok | 2023. december 3. | 12:00 | 26 - 13 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Borbély Nándor Tibor (Farkas László) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. december 3. | 12:00 | 49 - 32 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra (Somodi András) | |||||
Harcos Darazsak | Hunyadis Darazsak | 2023. december 3. | 12:00 | 23 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás (Farkas Dávid) | |||||
KASI/C | NKA Pécs u11 leány | 2023. december 3. | 12:00 | 43 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Märcz Péter, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | BL Basket | 2023. december 3. | 12:00 | 24 - 79 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Békési Benedek (Dr. Kovács András) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2023. december 3. | 12:00 | 22 - 29 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Zsók Áron (Balogh László György) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Kaszás Boszorkák | 2023. december 3. | 12:00 | 39 - 47 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Brunner Brúnó (Schwarz Mária) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | Gyakorlós Törpék | 2023. december 3. | 12:30 | 39 - 37 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
DVTK Encs | DVTK Zemplén | 2023. december 3. | 12:30 | 40 - 57 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Burján Márk, Nagy Noémi (Molnár Gábor) | |||||
Szentesi KK | Tiszai Kisvirágok | 2023. december 3. | 12:30 | 32 - 33 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Polyák Adrián (Szabó László) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. december 3. | 12:30 | 0 - 20 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kardos Liza (Hegedűs Ferenc) | |||||
Nyírpazonyi KE | DIFE KK Berettyóújfalu | 2023. december 3. | 12:30 | 61 - 45 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Wágner Ferenc (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2023. december 3. | 13:00 | 38 - 28 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. december 3. | 13:00 | 45 - 40 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán (Villányi János) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ugrómókusok | 2023. december 3. | 13:00 | 53 - 38 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovátsné Fekete Csilla, Mészáros András (Szabó Bakos András László) | |||||
VESC U11/A | VUKE Krokodilok | 2023. december 3. | 13:00 | 0 - 2 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. december 3. | 13:00 | 61 - 44 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Papp Attila (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
KKC Hetény | FTSI Constantinum | 2023. december 3. | 13:00 | 9 - 45 | Móric Zsignomd Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Dóka Márton (Király László Józsefné) | |||||
TSK-Magiszter U11 | NYÍKSE Tűzokádók | 2023. december 3. | 13:15 | 12 - 113 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskolája Szakiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Jánkfalvi Máté Péter, Pokoraczky Máté (Scholtz Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Csepel-Bontó KK | 2023. december 3. | 13:30 | 49 - 40 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Fót SE Leány/B | Diósdi Sasok KE | 2023. december 3. | 13:30 | 25 - 53 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Gyurkovics István János) | |||||
DKKA Flamingók | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. december 3. | 13:30 | 0 - 2 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Mohai Gergő (Bónitz István) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | DVTK Ózd | 2023. december 3. | 13:30 | 95 - 13 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. december 3. | 13:30 | 21 - 26 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Zsók Áron (Balogh László György) | |||||
KLKS Károlyi | Törekvés Törpicúrok | 2023. december 3. | 13:30 | 74 - 23 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Nagy Soma (László Zsolt Károly) | |||||
CKE U11 | BSC Telki | 2023. december 3. | 13:30 | 38 - 52 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Békési Benedek (Vajda Gábor) | |||||
Pátyi SE | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. december 3. | 13:30 | 23 - 44 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Borbély Nándor Tibor (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Újpest-MT/B | MAFC Csíkihegyek | 2023. december 3. | 13:30 | 20 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Vasas Cicák | 2023. december 3. | 13:30 | 26 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Gedeon (Schwarz Mária) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2023. december 3. | 14:00 | 51 - 44 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Wágner Ferenc (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Gyakorlós Törpék | PVSK NKA Fiú/B | 2023. december 3. | 14:00 | 27 - 57 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Csatlós László (Parádi Péter) | |||||
Cívis KK Jaguárok | CSS Sighet Máramaros | 2023. december 3. | 14:00 | 39 - 22 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | BC Uzhgorod | 2023. december 3. | 14:00 | 45 - 68 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András (Csizmadia Levente) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Békési Kisgladiátorok | 2023. december 3. | 14:15 | 45 - 65 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Sándor János (Szabó László) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. december 3. | 14:30 | 49 - 41 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
CEKK | KKC Mátyás | 2023. december 3. | 14:30 | 30 - 56 | Móric Zsignomd Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Dóka Márton (Király László Józsefné) | |||||
VUKE Medvék | VUKE Sasok | 2023. december 3. | 14:30 | 0 - 2 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála (Solymosi Tamás) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | Pátyi SE | 2023. december 3. | 15:00 | 27 - 34 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Gombkötő Dávid (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Csata Manók | Újpest-MT/B | 2023. december 3. | 15:00 | 26 - 27 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Nagy Soma (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MAFC Bikszádi | Budapesti Honvéd/B | 2023. december 3. | 15:00 | 58 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
BSC | CKE U11 | 2023. december 3. | 15:00 | 34 - 12 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Upor Milán (Vajda Gábor) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Fót SE Leány/B | 2023. december 3. | 15:00 | 46 - 24 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Gyurkovics István János) | |||||
Kaszás KisBoszik | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. december 3. | 15:00 | 35 - 25 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Marjai Réka (Schwarz Mária) | |||||
Erdért-Szűcs | KLKS Károlyi | 2023. december 3. | 15:00 | 12 - 42 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Zsiráfok | VUKE Farkasok | 2023. december 3. | 15:00 | 31 - 78 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Szőcs Péter (Bónitz István) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Szolnoki Kiskobrák | 2023. december 3. | 15:30 | 42 - 97 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
CSS Sighet Máramaros | LPS CSS Satu Mare | 2023. december 3. | 15:30 | 28 - 37 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | NKA Pécs u11 leány/C | 2023. december 3. | 15:30 | 43 - 14 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csatlós László, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
BC Uzhgorod | Cívis KK TK Rakéták | 2023. december 3. | 15:30 | 45 - 80 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András (Csizmadia Levente) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Alba Fehérvár Cápák | 2023. december 3. | 16:00 | 33 - 43 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Vasas Cicák | Kaszás KisBoszik | 2023. december 3. | 16:30 | 41 - 16 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Gedeon (Schwarz Mária) | |||||
Csepel-Bontó KK | MAFC Bikszádi | 2023. december 3. | 16:30 | 44 - 56 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Csata Manók | 2023. december 3. | 16:30 | 45 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Nagy Soma (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Törekvés Törpicúrok | Erdért-Szűcs | 2023. december 3. | 16:30 | 63 - 11 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Flamingók | DKKA Zsiráfok | 2023. december 3. | 16:30 | 0 - 0 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka (Bónitz István) | |||||
Diósdi Sasok KE | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. december 3. | 16:30 | 22 - 36 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Gyurkovics István János) | |||||
BSC Telki | BSC | 2023. december 3. | 16:30 | 29 - 55 | Bálint Márton Általános és Középiskola |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Upor Milán (Vajda Gábor) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | BSC Bálint Márton U11 | 2023. december 3. | 16:30 | 37 - 19 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Gombkötő Dávid (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. december 3. | 16:45 | 112 - 40 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. december 3. | 17:00 | 70 - 41 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András (Csizmadia Levente) | |||||
LPS CSS Satu Mare | Cívis KK Jaguárok | 2023. december 3. | 17:00 | 25 - 38 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | VUKE Farkasok | 2023. december 3. | 18:00 | 51 - 59 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka (Bónitz István) |
NYÍKSE Tűzsárkányok | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. január 7. | 09:00 | 0 - 2 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté (Balogh Balázs Bence) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. január 7. | 10:15 | 2 - 0 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás (Balogh Balázs Bence) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 7. | 11:30 | 15 - 25 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter (Balogh Balázs Bence) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. január 15. | 16:45 | 28 - 58 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csontos Alex, Csatlós László (Märcz Péter) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok/B | 2024. január 20. | 08:30 | 22 - 44 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
BSC Budakeszi | BSC | 2024. január 20. | 09:00 | 63 - 28 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Beniczky Márton (Czéh Csaba Károly) | |||||
Csepel-Bontó KK | Vasas Cicák | 2024. január 20. | 09:00 | 58 - 42 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK TK Rakéták | 2024. január 20. | 09:00 | 43 - 87 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | TARR KSC Szekszárd/B | 2024. január 20. | 09:00 | 51 - 44 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Nóra (Kovács Gyula Attila) | |||||
BLF Bolhák | PaSa Csillagai | 2024. január 20. | 09:00 | 0 - 2 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | PVSK NKA Leány/A | 2024. január 20. | 09:00 | 62 - 53 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csatlós László, Pálfi Lili Hanna (Csatlós Ivett) | |||||
Csata Csibék | Keresztúri SE | 2024. január 20. | 09:00 | 44 - 73 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | SZEDEÁK Tigrisek | 2024. január 20. | 09:00 | 38 - 54 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Szegedi Tabán Szellemek | 2024. január 20. | 09:00 | 44 - 5 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Gyáli Apródok | BDSE RADOBASKET | 2024. január 20. | 09:00 | 2 - 0 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Horváth Máté (Konta Gyula) | |||||
BEAC Vizslák | Római Kaszások | 2024. január 20. | 09:00 | 48 - 66 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél) | |||||
KLKS Benkő | KLKS Károlyi | 2024. január 20. | 09:00 | 40 - 25 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
Nádoros Tigrisek | Vadmacskák | 2024. január 20. | 09:00 | 34 - 70 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (Csontos Attila) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | ICT Pilots Farkasrét | 2024. január 20. | 09:00 | 52 - 30 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Egri Norbert (Solymosi Tamás) | |||||
Csata Macik | Zuglói Sasok | 2024. január 20. | 09:00 | 29 - 46 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Barnabás Dominik (Schwarz Mária) | |||||
RICSILLA Becsehely | Sportiskolás Csajok | 2024. január 20. | 09:30 | 36 - 65 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra (Tóth Kálmán) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Mezőberényi KK Vegyes | 2024. január 20. | 09:30 | 45 - 28 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Balog Sára (Winter Ilona) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. január 20. | 09:30 | 31 - 9 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Ózd | 2024. január 20. | 09:30 | 8 - 44 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel (Orbay Csaba) | |||||
Dife KK | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. január 20. | 09:30 | 39 - 59 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kozma Péter (Bernáth András) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | Pákozdi Kócsagok | 2024. január 20. | 09:30 | 45 - 62 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. január 20. | 09:45 | 39 - 30 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund (Herczeg Ágoston) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Hévíz SK | 2024. január 20. | 10:00 | 39 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | KKC Mátyás | 2024. január 20. | 10:00 | 107 - 27 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Attila, Balla Zita (Budai Csaba) | |||||
Szentesi KK | Szegedi Mókusok | 2024. január 20. | 10:00 | 63 - 18 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Pál-Szabó Sándor János (Szabó Attila) | |||||
Békéscsabai KK/A | Vásárhelyi Bölények | 2024. január 20. | 10:00 | 49 - 44 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Sajgó Lajos (Hegedűs Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. január 20. | 10:00 | 100 - 17 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Csomor Laura (Király László József) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. január 20. | 10:00 | 85 - 22 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna (Kollár Tamás) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. január 20. | 10:00 | 40 - 22 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán (Scholtz Zoltán) | |||||
VUKE Medvék | VUKE Krokodilok | 2024. január 20. | 10:00 | 23 - 27 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
BDSE RADOBASKET | Fót SE Fiú/A | 2024. január 20. | 10:30 | 0 - 2 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Horváth Máté (Konta Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. január 20. | 10:30 | 61 - 41 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. január 20. | 10:30 | 73 - 31 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | BSC Budakeszi | 2024. január 20. | 10:30 | 39 - 61 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Beniczky Márton (Czéh Csaba Károly) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szarvas GFE Gyakorló | 2024. január 20. | 10:30 | 15 - 60 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
KASI/B | PVSK NKA Fiú/B | 2024. január 20. | 10:30 | 35 - 31 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila) | |||||
PVSK NKA Leány/A | KASI/C | 2024. január 20. | 10:30 | 2 - 0 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Pálfi Lili Hanna (Csatlós Ivett) | |||||
Vadmacskák | Győri KC Vizslák | 2024. január 20. | 10:30 | 68 - 30 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Mészáros Botond (Csontos Attila) | |||||
Monor SE/B | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. január 20. | 10:30 | 36 - 58 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Egri Norbert (Solymosi Tamás) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | BEAC Vizslák | 2024. január 20. | 10:30 | 25 - 66 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél) | |||||
Törekvés Törpillák | Csepel-Bontó KK | 2024. január 20. | 10:30 | 25 - 65 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
Budafoki Ebihalak | BLF Bolhák | 2024. január 20. | 10:30 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
PSE Párducok | KLKS Benkő | 2024. január 20. | 10:30 | 46 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
MTK Budapest | Csata Macik | 2024. január 20. | 10:30 | 41 - 40 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Barnabás Dominik (Schwarz Mária) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Csata Csibék | 2024. január 20. | 10:30 | 35 - 25 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Tiszai Kisvirágok | 2024. január 20. | 11:00 | 32 - 31 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Balog Sára (Winter Ilona) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | Wildcats Rózsaszín | 2024. január 20. | 11:00 | 14 - 34 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
Sólyomfiókák | RICSILLA Becsehely | 2024. január 20. | 11:00 | 56 - 25 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra (Tóth Kálmán) | |||||
LPS CSS Satu Mare | Dife KK | 2024. január 20. | 11:00 | 59 - 46 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Kozma Péter (Bernáth András) | |||||
Pákozdi Kócsagok | VUKE Farkasok | 2024. január 20. | 11:00 | 63 - 54 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
DVTK Ózd | SLÁGER KKSE/A | 2024. január 20. | 11:00 | 19 - 50 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Orbay Csaba) | |||||
Harcos Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. január 20. | 11:15 | 0 - 2 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. január 20. | 11:30 | 45 - 46 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Attila, Balla Zita (Budai Csaba) | |||||
Vásárhelyi Bölények | Szolnoki Viperák | 2024. január 20. | 11:30 | 47 - 36 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Sajgó Lajos (Hegedűs Ferenc) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 20. | 11:30 | 59 - 48 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán (Scholtz Zoltán) | |||||
NKA Pécs u11 leány | TARR KSC Szekszárd/A | 2024. január 20. | 11:30 | 42 - 56 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna (Kollár Tamás) | |||||
Hévíz SK | Zalakarosi Fókák | 2024. január 20. | 11:30 | 77 - 18 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Szegedi Mókusok | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. január 20. | 11:30 | 35 - 36 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Szabó Attila) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. január 20. | 11:30 | 53 - 48 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kocsis Attila (Király László József) | |||||
DKKA Flamingók | VESC U11/A | 2024. január 20. | 11:30 | 58 - 45 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Mónus Péter, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | SZEDEÁK Dózsa | 2024. január 20. | 12:00 | 8 - 73 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Fót SE Fiú/A | Gyáli Apródok | 2024. január 20. | 12:00 | 50 - 34 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor (Konta Gyula) | |||||
PaSa Csillagai | Budafoki Ebihalak | 2024. január 20. | 12:00 | 62 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Koncz Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | KASI/B | 2024. január 20. | 12:00 | 55 - 47 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter (Kovács Gyula Attila) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. január 20. | 12:00 | 76 - 68 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vasas Cicák | Törekvés Törpillák | 2024. január 20. | 12:00 | 62 - 17 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
KASI/C | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. január 20. | 12:00 | 0 - 2 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csatlós László, Pálfi Lili Hanna (Csatlós Ivett) | |||||
Római Kaszások | Kéksárga Zsiráfok | 2024. január 20. | 12:00 | 115 - 39 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Krékity Kornél) | |||||
BSC | Pilisborosjenői Párducok | 2024. január 20. | 12:00 | 41 - 42 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Monor SE/B | 2024. január 20. | 12:00 | 37 - 54 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Tamás (Dr. Kovács András) | |||||
KLKS Károlyi | PSE Párducok | 2024. január 20. | 12:00 | 64 - 15 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Győri KC Vizslák | Nádoros Tigrisek | 2024. január 20. | 12:00 | 34 - 36 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Mészáros Botond (Csontos Attila) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. január 20. | 12:00 | 49 - 54 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Zuglói Sasok | MTK Budapest | 2024. január 20. | 12:00 | 60 - 29 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs (Schwarz Mária) | |||||
Keresztúri SE | Budapesti Honvéd/B | 2024. január 20. | 12:00 | 59 - 40 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
SLÁGER KKSE/A | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. január 20. | 12:30 | 62 - 24 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor (Orbay Csaba) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. január 20. | 12:30 | 28 - 20 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
VUKE Farkasok | Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. január 20. | 12:30 | 49 - 45 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Mezőberényi KK Leány | 2024. január 20. | 12:30 | 44 - 58 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Balog Sára (Winter Ilona) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | LPS CSS Satu Mare | 2024. január 20. | 12:30 | 47 - 45 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Schönborn Tamás (Bernáth András) | |||||
Sportiskolás Csajok | Sólyomfiókák | 2024. január 20. | 12:30 | 45 - 42 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Tóth Kálmán) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | Harcos Darazsak | 2024. január 20. | 12:45 | 37 - 23 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Herczeg Ágoston) | |||||
Szolnoki Viperák | Békéscsabai KK/A | 2024. január 20. | 13:00 | 34 - 41 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Sajgó Lajos (Hegedűs Ferenc) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC Mini Cápák | 2024. január 20. | 13:00 | 43 - 62 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Bagdi Panna (Sztrakovics István László) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Szentesi KK | 2024. január 20. | 13:00 | 30 - 37 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Terjéki András (Szabó Attila) | |||||
VESC U11/A | VUKE Medvék | 2024. január 20. | 13:00 | 29 - 30 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 20. | 13:00 | 26 - 36 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | FTSI Platán Iskola | 2024. január 20. | 13:00 | 24 - 87 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Csomor Laura (Király László József) | |||||
FTSI József A. Iskola | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. január 20. | 13:00 | 24 - 41 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Fehér Nóra (Király László Józsefné) | |||||
Kanizsa KK | RICSILLA Teskánd | 2024. január 20. | 13:00 | 36 - 44 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pajor Máté (Halász Ernő István) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. január 20. | 13:00 | 32 - 95 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szedmák Levente, Turi Péter (Budai Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | NKA Pécs u11 leány | 2024. január 20. | 13:00 | 37 - 72 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna (Kollár Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd/A | BLF Kenguruk | 2024. január 20. | 13:30 | 41 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Vasas Áldás Basket | BKG-Veresegyház | 2024. január 20. | 13:30 | 65 - 26 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Tamás (Dr. Kovács András) | |||||
BLF Pandák | MAFC Bikszádi | 2024. január 20. | 13:30 | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. január 20. | 13:30 | 32 - 28 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | BEAC Grosics | 2024. január 20. | 13:30 | 39 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs (Schwarz Mária) | |||||
Csata Manók | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. január 20. | 13:30 | 29 - 72 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
Radobasket Oroszlánok | PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. január 20. | 13:30 | 22 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | KLKS Szomód | 2024. január 20. | 13:30 | 29 - 59 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor (Vajda Gábor) | |||||
SZPA-HSE U11 | Kaszás KisBoszik | 2024. január 20. | 13:30 | 45 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | Wildcats Rózsaszín | 2024. január 20. | 14:00 | 28 - 21 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | BC Uzhgorod | 2024. január 20. | 14:00 | 47 - 56 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2024. január 20. | 14:00 | 43 - 73 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Kőbányai Darazsak | Csata Garfield | 2024. január 20. | 14:00 | 85 - 43 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Miklósi KékRókák KE | FTSI József A. Iskola | 2024. január 20. | 14:30 | 74 - 44 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja (Király László Józsefné) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kanizsa KK | 2024. január 20. | 14:30 | 17 - 44 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pajor Máté (Halász Ernő István) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. január 20. | 14:30 | 27 - 67 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szedmák Levente, Turi Péter (Budai Csaba) | |||||
DKKA Flamingók | VUKE Krokodilok | 2024. január 20. | 14:30 | 22 - 62 | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
DVTK Miskolc/C | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. január 20. | 14:30 | 50 - 49 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika (Sztrakovics István László) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. január 20. | 14:30 | 18 - 31 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. január 20. | 15:00 | 86 - 21 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
MAFC Farkasrét | Budapesti Honvéd/A | 2024. január 20. | 15:00 | 35 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BSC Telki | Radobasket Oroszlánok | 2024. január 20. | 15:00 | 49 - 31 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Szilágyi András (Czéh Csaba Károly) | |||||
Kaszás KisBoszik | Ziccer Bocsok | 2024. január 20. | 15:00 | 39 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula) | |||||
Kaszás Mini | BLF Pandák | 2024. január 20. | 15:00 | 2 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Bolhák | Csata Manók | 2024. január 20. | 15:00 | 67 - 32 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
BSC Lány | Vasas Áldás Basket | 2024. január 20. | 15:00 | 39 - 74 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. január 20. | 15:00 | 25 - 44 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Újpest-MT/B | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. január 20. | 15:00 | 29 - 52 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kara Zsombor (Schwarz Mária) | |||||
KLKS Szomód | VMG DSE | 2024. január 20. | 15:00 | 52 - 43 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Ács Zoltán (Vajda Gábor) | |||||
ZTE KK U11/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. január 20. | 15:30 | 75 - 59 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
BC Uzhgorod | Cívis KK Tigrisek | 2024. január 20. | 15:30 | 39 - 34 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kőbányai Darazsak | 2024. január 20. | 15:30 | 69 - 75 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
RICSILLA Teskánd | Zalaegerszegi KTE | 2024. január 20. | 16:00 | 37 - 20 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pajor Máté (Halász Ernő István) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Miklósi KékRókák KE | 2024. január 20. | 16:00 | 48 - 61 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Fehér Nóra (Király László Józsefné) | |||||
MEAFC Mini Cápák | DVTK Miskolc/C | 2024. január 20. | 16:00 | 73 - 28 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Hágen-Kovács Eszter (Sztrakovics István László) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. január 20. | 16:30 | 50 - 28 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Vasas Bolhák | 2024. január 20. | 16:30 | 49 - 44 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Bocsok | SZPA-HSE U11 | 2024. január 20. | 16:30 | 37 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula) | |||||
BKG-Veresegyház | BSC Lány | 2024. január 20. | 16:30 | 58 - 56 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
VMG DSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. január 20. | 16:30 | 45 - 46 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Ács Zoltán (Vajda Gábor) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | BSC Telki | 2024. január 20. | 16:30 | 59 - 24 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Szilágyi András (Czéh Csaba Károly) | |||||
BEAC Grosics | Újpest-MT/B | 2024. január 20. | 16:30 | 44 - 35 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kara Zsombor (Schwarz Mária) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | MVM-OSE Simbák | 2024. január 20. | 16:30 | 58 - 90 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
BLF Kenguruk | MAFC Farkasrét | 2024. január 20. | 16:30 | 48 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MAFC Bikszádi | Kaszás Mini | 2024. január 20. | 16:30 | 49 - 29 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | ZTE KK U11/A | 2024. január 20. | 17:00 | 58 - 56 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Cívis Efrém Kenguruk | 2024. január 20. | 17:00 | 43 - 50 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Lakatos István (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Csata Garfield | Vasas Akadémia U11 | 2024. január 20. | 17:00 | 25 - 68 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | TSE Basket U11 Kenguru | 2024. január 20. | 18:00 | 40 - 89 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | PVSK NKA Fiú/A | 2024. január 21. | 08:00 | 49 - 60 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csatlós László (Heiling Csaba) | |||||
ZTE NKK | ZTE KK U11/B | 2024. január 21. | 08:00 | 43 - 86 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Cívis KK TK Macskák | NYKK Eötvös U11 | 2024. január 21. | 09:00 | 37 - 64 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Erdért-Szűcs | PEKOSI - KOALÁK | 2024. január 21. | 09:00 | 38 - 23 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Blaskovits Márk Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2024. január 21. | 09:00 | 64 - 52 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) | |||||
Gyulasport Nkft. | Szegedi Pingvinek | 2024. január 21. | 09:00 | 19 - 38 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
DVTK Mezőkövesd | MEAFC Kossuth U11 | 2024. január 21. | 09:00 | 15 - 36 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika (Drahos László) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2024. január 21. | 09:00 | 64 - 63 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
Csípős Darazsak | Soproni SI Bivalyok | 2024. január 21. | 09:00 | 48 - 34 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | SZEDEÁK Karolina | 2024. január 21. | 09:00 | 24 - 43 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János (Farkas Zoltán) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Cívis KK KisTigrisek | 2024. január 21. | 09:00 | 59 - 29 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BL Basket | 2024. január 21. | 09:00 | 43 - 55 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy Csenge (Dr. Kovács András) | |||||
Monor SE/A | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. január 21. | 09:00 | 17 - 86 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Márton (Mihály Gyula) | |||||
Fót SE Leány/B | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. január 21. | 09:00 | 35 - 51 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Vasas Amazonok | Török Sasfiókák | 2024. január 21. | 09:00 | 68 - 38 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. január 21. | 09:00 | 82 - 19 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Burján Márk (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Budafoki Békák | Dülői Kaszások | 2024. január 21. | 09:00 | 58 - 47 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Hunyadis Darazsak | 2024. január 21. | 09:00 | 23 - 50 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Kapusi Gábor) | |||||
Kozármisleny SE/A | Bonyhádi KSE U11 | 2024. január 21. | 09:00 | 51 - 39 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
Szúrós Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. január 21. | 09:00 | 70 - 34 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Szlávik Bence (Kozák Tamás) | |||||
Kaszás Boszorkák | BEAC Kisvizslák | 2024. január 21. | 09:00 | 51 - 22 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Hetény | 2024. január 21. | 09:30 | 63 - 12 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Samu Petra (Budai Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. január 21. | 09:30 | 66 - 38 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Barics Bálint, Kovács Marcell (Heiling Csaba) | |||||
ZTE KK U11/B | Kanizsai Mókusok/A | 2024. január 21. | 09:30 | 81 - 30 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. január 21. | 09:30 | 62 - 61 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. január 21. | 09:30 | 40 - 44 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Bagdi Panna (Molnár Gábor) | |||||
EKE U11 | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. január 21. | 10:00 | 56 - 39 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | Nyírpazonyi KE | 2024. január 21. | 10:00 | 58 - 30 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Molnár Péter Zoltán (Balogh Balázs Bence) | |||||
DVTK Encs | Egri Kék Oroszlánok | 2024. január 21. | 10:00 | 30 - 39 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Ajka | Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. január 21. | 10:00 | 41 - 52 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | BasketBaja SE | 2024. január 21. | 10:00 | 95 - 33 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bibok Liza (Király Evelin) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | Zsákoló Zsiráfok | 2024. január 21. | 10:00 | 18 - 73 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Tigrisek | 2024. január 21. | 10:00 | 66 - 36 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mester Milán, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Szorgos Darazsak | 2024. január 21. | 10:00 | 86 - 29 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. január 21. | 10:00 | 36 - 75 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Bogárdi János) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Csípős Darazsak | 2024. január 21. | 10:30 | 61 - 62 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Vasas Amazonok | 2024. január 21. | 10:30 | 31 - 71 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
TSK-Magiszter U11 | Cívis KK Jaguárok | 2024. január 21. | 10:30 | 15 - 73 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
Százhalombattai KSE | Gödöllői Sport Klub | 2024. január 21. | 10:30 | 14 - 70 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy Csenge (Dr. Kovács András) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Lackneros Darazsak | 2024. január 21. | 10:30 | 41 - 20 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Szlávik Bence (Kozák Tamás) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Kozármisleny SE/A | 2024. január 21. | 10:30 | 12 - 48 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
MAFC Grosics | Budafoki Békák | 2024. január 21. | 10:30 | 59 - 40 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Pilis Basket | Fót SE Leány/B | 2024. január 21. | 10:30 | 0 - 2 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. január 21. | 10:30 | 35 - 25 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János (Farkas Zoltán) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | Cívis KK TK Macskák | 2024. január 21. | 10:30 | 75 - 8 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | DVTK Mezőkövesd | 2024. január 21. | 10:30 | 68 - 12 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Petró Szilvia Erika (Drahos László) | |||||
TFSE | Kaszás Boszorkák | 2024. január 21. | 10:30 | 31 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Cápák | 2024. január 21. | 10:30 | 90 - 61 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | FKE kenguru | 2024. január 21. | 10:30 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Blaskovits Márk Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Monor SE/A | 2024. január 21. | 10:30 | 67 - 17 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Márton (Mihály Gyula) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Villámló Tigrisek/A | 2024. január 21. | 10:30 | 14 - 96 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Vásárhelyi Hódok | Szegedi Vadmacskák | 2024. január 21. | 10:30 | 58 - 13 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. január 21. | 10:30 | 44 - 13 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Kapusi Gábor) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2024. január 21. | 10:30 | 83 - 46 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
Szerencsi Sólymok | DVTK Akadémia/A | 2024. január 21. | 10:30 | 26 - 62 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Burján Márk (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. január 21. | 11:00 | 63 - 46 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Csatlós László (Heiling Csaba) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. január 21. | 11:00 | 38 - 56 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | DVTK Szerencs | 2024. január 21. | 11:00 | 48 - 20 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Hágen-Kovács Eszter (Molnár Gábor) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | ZTE NKK | 2024. január 21. | 11:00 | 52 - 31 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
CEKK | FTSI Constantinum | 2024. január 21. | 11:00 | 46 - 13 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Samu Petra (Budai Csaba) | |||||
Pityke KSE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. január 21. | 11:30 | 39 - 33 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Bogárdi János) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Encs | 2024. január 21. | 11:30 | 33 - 39 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sznagyik Roland (Sztrakovics István László) | |||||
Győri KC Koalák | MVM-OSE MÓR U11 | 2024. január 21. | 11:30 | 43 - 87 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. január 21. | 11:30 | 60 - 37 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | EKE U11 | 2024. január 21. | 11:30 | 36 - 34 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Zsákoló kisZsiráfok | 2024. január 21. | 11:30 | 81 - 12 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
DKKA Tigrisek | Fűzfői AK | 2024. január 21. | 11:30 | 38 - 40 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mester Milán, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. január 21. | 11:30 | 67 - 76 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lengyel Dorka (Király Evelin) | |||||
CSS Sighet Máramaros | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. január 21. | 11:30 | 60 - 32 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Pokoraczky Máté (Balogh Balázs Bence) | |||||
Török Sasfiókák | Kőbányai Darázslányok | 2024. január 21. | 12:00 | 39 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. január 21. | 12:00 | 36 - 37 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
Józsefvárosi KC | Erdért-Szűcs | 2024. január 21. | 12:00 | 48 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Kovalcsik Emese Zsófia (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. január 21. | 12:00 | 44 - 25 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Dülői Kaszások | MAFC Grosics | 2024. január 21. | 12:00 | 49 - 75 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/A | 2024. január 21. | 12:00 | 56 - 72 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
BEAC Kisvizslák | TFSE | 2024. január 21. | 12:00 | 34 - 28 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | TSK-Magiszter U11 | 2024. január 21. | 12:00 | 85 - 10 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
BL Basket | Százhalombattai KSE | 2024. január 21. | 12:00 | 63 - 17 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Dr. Kovács András) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. január 21. | 12:00 | 36 - 67 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Dunaharaszti MTK fiú | 2024. január 21. | 12:00 | 58 - 54 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Beniczky Márton (Mihály Gyula) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Darazsak | 2024. január 21. | 12:00 | 40 - 83 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Erős Zoltán) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek U11/A | 2024. január 21. | 12:00 | 70 - 79 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Szerencsi Sólymok | 2024. január 21. | 12:00 | 27 - 49 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Burján Márk (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | Lackneros Darazsak | 2024. január 21. | 12:00 | 53 - 24 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Németh Balázs (Kozák Tamás) | |||||
Gyulasport Nkft. | Szegedi Vadmacskák | 2024. január 21. | 12:00 | 54 - 5 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. január 21. | 12:00 | 46 - 44 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Markó Milán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Hunyadis Darazsak | MVM-OSE TKC U11L | 2024. január 21. | 12:00 | 49 - 36 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Kapusi Gábor) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | Pilis Basket | 2024. január 21. | 12:00 | 2 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. január 21. | 12:00 | 22 - 41 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Szalontai Dorina Enikő (Drahos László) | |||||
DVTK Szerencs | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. január 21. | 12:30 | 39 - 53 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Bagdi Panna (Molnár Gábor) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | Cívis KK Fehértigrisek | 2024. január 21. | 12:30 | 85 - 43 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
KKC Hetény | FTSI Constantinum | 2024. január 21. | 12:30 | 5 - 29 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Tál Csenge Kincső (Budai Csaba) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | DVTK Akadémia/B | 2024. január 21. | 13:00 | 49 - 23 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Ziccer Kistigrisek | Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. január 21. | 13:00 | 53 - 28 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka (Schwarz Mária) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | Békési Kisgladiátorok | 2024. január 21. | 13:00 | 66 - 30 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Zsók Áron (Balogh László György) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Ajka | 2024. január 21. | 13:00 | 31 - 52 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. január 21. | 13:00 | 19 - 95 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Bibok Liza (Király Evelin) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Ugrómókusok | 2024. január 21. | 13:00 | 45 - 28 | ASE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Villányi János, Lipovszky Nóra (Maár Gábor) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Pityke KSE | 2024. január 21. | 13:00 | 69 - 49 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Bogárdi János) | |||||
Szorgos Darazsak | Győri KC Koalák | 2024. január 21. | 13:00 | 39 - 64 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. január 21. | 13:00 | 47 - 58 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Fűzfői AK | Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. január 21. | 13:00 | 38 - 47 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mester Milán, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. január 21. | 13:00 | 37 - 49 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Tapolcai Szöcskék | KWBC Körmend | 2024. január 21. | 13:00 | 66 - 57 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
Nyírpazonyi KE | CSS Sighet Máramaros | 2024. január 21. | 13:00 | 17 - 97 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Pokoraczky Máté (Balogh Balázs Bence) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Kéksárga Okapik | 2024. január 21. | 13:30 | 45 - 40 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
Gyakorlós Törpék | PVSK NKA Leány/B | 2024. január 21. | 13:30 | 47 - 19 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | DVTK Zemplén | 2024. január 21. | 13:30 | 62 - 24 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Szécsi Balázs) | |||||
CKE U11 | BSC Bálint Márton U11 | 2024. január 21. | 13:30 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina (Farkas László) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Újpest-MT/A | 2024. január 21. | 13:30 | 25 - 46 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
FKE kenguru | Józsefvárosi KC | 2024. január 21. | 13:30 | 82 - 12 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKS Szigeti | TF - Farkaskutyák | 2024. január 21. | 13:30 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Nagy Soma (László Zsolt Károly) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. január 21. | 13:30 | 77 - 22 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Markó Milán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Hópárducok | 2024. január 21. | 13:30 | 55 - 62 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. január 21. | 13:30 | 31 - 46 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Vajda Gábor) | |||||
AF-Velencei Csukák | VUKE Sasok | 2024. január 21. | 13:30 | 66 - 11 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hederics Fanni Rebeka, Szabó Csillag (Birkás Károly) | |||||
Szúrós Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2024. január 21. | 13:30 | 69 - 38 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Németh Balázs (Kozák Tamás) | |||||
Szegedi Pingvinek | Vásárhelyi Hódok | 2024. január 21. | 13:30 | 42 - 64 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Gödi Gödények | Gödi Kiscicák | 2024. január 21. | 13:30 | 26 - 40 | Telki |
Játékvezetők: Egri Norbert, Gátas András (Gyurkovics István János) | |||||
Kécskei Vidrák | CEKK | 2024. január 21. | 14:00 | 24 - 32 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Tál Csenge Kincső (Budai Csaba) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Lehel Kosársuli U11 | 2024. január 21. | 14:30 | 43 - 49 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. január 21. | 14:30 | 40 - 27 | ASE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Villányi János, Lipovszky Nóra (Maár Gábor) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. január 21. | 14:30 | 25 - 35 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta (Schwarz Mária) | |||||
Ricsilla Rakéta | Tapolcai Szöcskék | 2024. január 21. | 14:30 | 65 - 70 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Csajági Laura Borbála (Kiss István) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Zuglói Sasok Herman | 2024. január 21. | 15:00 | 50 - 44 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kozármisleny SE/B | Monok SE | 2024. január 21. | 15:00 | 45 - 56 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Diósdi Sasok KE | Dunaharaszti MTK leány | 2024. január 21. | 15:00 | 57 - 19 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Vajda Gábor) | |||||
Törekvés Törpicúrok | KLKS Szigeti | 2024. január 21. | 15:00 | 30 - 37 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Nagy Soma (László Zsolt Károly) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | DKKA Zsiráfok | 2024. január 21. | 15:00 | 23 - 40 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hederics Fanni Rebeka, Szabó Csillag (Birkás Károly) | |||||
Budafoki Bolhák | Vasas Akadémia U10 | 2024. január 21. | 15:00 | 29 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. január 21. | 15:00 | 25 - 67 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Szécsi Balázs) | |||||
Pilots SE U11 | Gödi Gödények | 2024. január 21. | 15:00 | 74 - 41 | Telki |
Játékvezetők: Egri Norbert, Gátas András (Gyurkovics István János) | |||||
Pátyi SE | CKE U11 | 2024. január 21. | 15:00 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina (Farkas László) | |||||
KLKA Angoltagozatos | MAFC Csíkihegyek | 2024. január 21. | 15:00 | 31 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KWBC Körmend | Ricsilla Rakéta | 2024. január 21. | 16:00 | 52 - 54 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Csajági Laura Borbála (Kiss István) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | Ziccer Kistigrisek | 2024. január 21. | 16:00 | 26 - 33 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta (Schwarz Mária) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ördögök | 2024. január 21. | 16:00 | 47 - 58 | ASE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Villányi János, Lipovszky Nóra (Maár Gábor) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Kiskobrák | 2024. január 21. | 16:00 | 28 - 87 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Zsók Áron, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
Gödi Kiscicák | Pilots SE U11 | 2024. január 21. | 16:30 | 56 - 46 | Telki |
Játékvezetők: Egri Norbert, Gátas András (Gyurkovics István János) | |||||
Újpest-MT/A | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. január 21. | 16:30 | 56 - 29 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
TF - Farkaskutyák | Törekvés Törpicúrok | 2024. január 21. | 16:30 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Nagy Soma (László Zsolt Károly) | |||||
Németvölgyi Bocsok | KLKA Angoltagozatos | 2024. január 21. | 16:30 | 51 - 38 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Kozármisleny SE/B | 2024. január 21. | 16:30 | 53 - 36 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Kéksárga Okapik | Budafoki Bolhák | 2024. január 21. | 16:30 | 41 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
DVTK Zemplén | DVTK Tiszaújváros | 2024. január 21. | 16:30 | 47 - 41 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Szécsi Balázs) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | Pátyi SE | 2024. január 21. | 16:30 | 58 - 37 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina (Farkas László) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Diósdi Sasok KE | 2024. január 21. | 16:30 | 45 - 60 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Vajda Gábor) | |||||
VUKE Sasok | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. január 21. | 16:30 | 31 - 32 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, RAJKÓ ARNOLD (Birkás Károly) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Németvölgyi Bocsok | 2024. január 21. | 18:00 | 55 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Fulai Bátor Szebasztián (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
AF-Velencei Csukák | DKKA Zsiráfok | 2024. január 21. | 18:00 | 35 - 30 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Mohai Gergő (Birkás Károly) | |||||
Gyakorlós Törpék | Monok SE | 2024. január 21. | 18:00 | 62 - 25 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
PINKK Pécs | NKA Pécs u11 leány/C | 2024. január 22. | 16:30 | 14 - 47 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Kovács Marcell (Märcz Péter) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | PINKK Pécs | 2024. január 22. | 18:00 | 59 - 15 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Kovács Marcell (Märcz Péter) |
DVTK Akadémia/A | MEAFC Mini Cápák | 2024. február 17. | 08:30 | 70 - 39 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok/B | 2024. február 17. | 08:30 | 33 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Silló Zsolt) | |||||
Budafoki Bolhák | MAFC Csíkihegyek | 2024. február 17. | 09:00 | 57 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | Fót SE Fiú/A | 2024. február 17. | 09:00 | 35 - 36 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Vajda Gábor) | |||||
Százhalombattai KSE | Diósdi Sasok KE | 2024. február 17. | 09:00 | 55 - 38 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Jáni Zsófia (Sértő Róbert) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | NKA Pécs u11 fiú | 2024. február 17. | 09:00 | 38 - 92 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
KASI/B | Gyakorlós Törpék | 2024. február 17. | 09:00 | 50 - 41 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Szúrós Darazsak | 2024. február 17. | 09:00 | 48 - 31 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Herczeg Ágoston (Kapusi Gábor) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. február 17. | 09:00 | 66 - 50 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Csata Csibék | SZPA-HSE U11 | 2024. február 17. | 09:00 | 26 - 42 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
VMG DSE | PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. február 17. | 09:00 | 25 - 58 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. február 17. | 09:00 | 50 - 53 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2024. február 17. | 09:00 | 84 - 47 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. február 17. | 09:00 | 74 - 29 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter Ferenc (Szabadvári János László) | |||||
MAFC Farkasrét | Újpest-MT/A | 2024. február 17. | 09:00 | 41 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis Efrém Kenguruk | 2024. február 17. | 09:00 | 32 - 49 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Varga Katalin Szilvia) | |||||
BLF Pandák | Csepel-Bontó KK | 2024. február 17. | 09:00 | 38 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Török Sasfiókák | Kaszás Boszorkák | 2024. február 17. | 09:00 | 45 - 41 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett (Krékity Kornél) | |||||
Vásárhelyi Hódok | Szegedi Mókusok | 2024. február 17. | 09:00 | 23 - 62 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Dülői Kaszások | Vasas Amazonok | 2024. február 17. | 09:00 | 65 - 43 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. február 17. | 09:00 | 41 - 35 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. február 17. | 09:00 | 45 - 75 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Tapolcai Szöcskék | 2024. február 17. | 09:30 | 107 - 66 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Szűcs József) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Zalakarosi Fókák | 2024. február 17. | 10:00 | 57 - 37 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Silló Zsolt) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. február 17. | 10:00 | 45 - 56 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kozma Péter (Bernáth András) | |||||
Szerencsi Sólymok | DVTK Akadémia/A | 2024. február 17. | 10:00 | 37 - 60 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Molnár Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. február 17. | 10:00 | 27 - 71 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Fűzfői AK | 2024. február 17. | 10:00 | 46 - 56 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
DVTK Akadémia/B | MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. február 17. | 10:00 | 50 - 22 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Hágen-Kovács Eszter (Sztrakovics István László) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | TARR KSC Szekszárd/B | 2024. február 17. | 10:00 | 31 - 34 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Domokos Lőrinc) | |||||
Nyírpazonyi KE | DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. február 17. | 10:00 | 26 - 29 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. február 17. | 10:00 | 64 - 29 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Bagdi Panna (Tolnai János) | |||||
DVTK Mezőkövesd | MEAFC Kossuth U11 | 2024. február 17. | 10:00 | 28 - 44 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | Pilisborosjenői Párducok | 2024. február 17. | 10:30 | 46 - 28 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Szilágyi András (Czéh Csaba Károly) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Cívis KK Jaguárok | 2024. február 17. | 10:30 | 13 - 65 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
DKKA Vezérek | DKKA Ördögök | 2024. február 17. | 10:30 | 68 - 56 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. február 17. | 10:30 | 37 - 39 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. február 17. | 10:30 | 44 - 72 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás (Szabadvári János László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. február 17. | 10:30 | 62 - 35 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Sinka-Pálinkás Szonja (Király Evelin) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Győri KC Vizslák | 2024. február 17. | 10:30 | 39 - 43 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Fót SE Leány/B | Dunaharaszti MTK leány | 2024. február 17. | 10:30 | 32 - 43 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Vajda Gábor) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. február 17. | 10:30 | 46 - 35 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Szlávik Bence (Kapusi Gábor) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Százhalombattai KSE | 2024. február 17. | 10:30 | 71 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Jáni Zsófia (Sértő Róbert) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | KASI/B | 2024. február 17. | 10:30 | 39 - 45 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Farkas Roland (Kele János) | |||||
Kozármisleny SE/A | PVSK NKA Leány/A | 2024. február 17. | 10:30 | 74 - 24 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
KASI/A | PVSK NKA Fiú/A | 2024. február 17. | 10:30 | 84 - 48 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Barics Bálint (Parádi Péter) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. február 17. | 10:30 | 36 - 20 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Kőbányai Darázslányok | MAFC Farkasrét | 2024. február 17. | 10:30 | 62 - 33 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Korpás Máté, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula) | |||||
BLF Kenguruk | Dülői Kaszások | 2024. február 17. | 10:30 | 54 - 58 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Cicák | Csata Csibék | 2024. február 17. | 10:30 | 52 - 18 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Török Sasfiókák | 2024. február 17. | 10:30 | 55 - 47 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Vigh Barnabás Dominik (Krékity Kornél) | |||||
Szegedi Mókusok | Szarvas GFE Gyakorló | 2024. február 17. | 10:30 | 38 - 72 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Budapesti Honvéd/B | BLF Pandák | 2024. február 17. | 10:30 | 64 - 27 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
MTK Budapest | Budafoki Bolhák | 2024. február 17. | 10:30 | 39 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Gedeon (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ZTE KK U11/A | Körmendi Törpördögök/A | 2024. február 17. | 11:00 | 94 - 79 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Szűcs József) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. február 17. | 11:30 | 31 - 29 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Haag Panna, Dávid Róbert (Domokos Lőrinc) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. február 17. | 11:30 | 46 - 17 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
MEAFC Mini Cápák | Szerencsi Sólymok | 2024. február 17. | 11:30 | 54 - 39 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | Békéscsabai KK/A | 2024. február 17. | 11:30 | 54 - 58 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Faragó Márton (Bernáth András) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalaegerszegi KTE | 2024. február 17. | 11:30 | 37 - 44 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Silló Zsolt) | |||||
Fűzfői AK | Pákozdi Kócsagok | 2024. február 17. | 11:30 | 66 - 51 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Mezőkövesd | 2024. február 17. | 11:30 | 0 - 20 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Zemplén | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. február 17. | 11:30 | 0 - 2 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Béres Dávid (Tolnai János) | |||||
DVTK Ózd | DVTK Akadémia/B | 2024. február 17. | 11:30 | 23 - 47 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Petró Szilvia Erika (Sztrakovics István László) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | Nyírpazonyi KE | 2024. február 17. | 11:30 | 24 - 54 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vasas Amazonok | BLF Kenguruk | 2024. február 17. | 12:00 | 66 - 49 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Újpest-MT/A | Kőbányai Darázslányok | 2024. február 17. | 12:00 | 54 - 46 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Korpás Máté, Blaskovits Márk Mihály (Kővári Gyula) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | VMG DSE | 2024. február 17. | 12:00 | 46 - 20 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | KASI/A | 2024. február 17. | 12:00 | 65 - 37 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Barics Bálint, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
Diósdi Sasok KE | Dunaharaszti MTK fiú | 2024. február 17. | 12:00 | 42 - 65 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Nagy Csenge (Sértő Róbert) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Kozármisleny SE/A | 2024. február 17. | 12:00 | 0 - 0 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs (Kollár Tamás) | |||||
Fót SE Fiú/A | Fót SE Leány/B | 2024. február 17. | 12:00 | 40 - 39 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna (Vajda Gábor) | |||||
Csepel-Bontó KK | Budapesti Honvéd/B | 2024. február 17. | 12:00 | 52 - 29 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
MAFC Csíkihegyek | MTK Budapest | 2024. február 17. | 12:00 | 50 - 33 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Vizslák | Hunyadis Darazsak | 2024. február 17. | 12:00 | 22 - 78 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
SZPA-HSE U11 | Vasas Cicák | 2024. február 17. | 12:00 | 46 - 26 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Petrik Boglárka, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Győri KC Koalák | 2024. február 17. | 12:00 | 51 - 65 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Söveges Tamás (Szabadvári János László) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Cívis KK Fehértigrisek | 2024. február 17. | 12:00 | 60 - 41 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. február 17. | 12:00 | 58 - 41 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. február 17. | 12:00 | 47 - 16 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Szúrós Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. február 17. | 12:00 | 29 - 44 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Szlávik Bence (Kapusi Gábor) | |||||
DKKA Zsiráfok | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. február 17. | 12:00 | 23 - 37 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Mészáros András (Szabó Bakos András László) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Hódok | 2024. február 17. | 12:00 | 88 - 18 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. február 17. | 12:00 | 42 - 55 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Gyakorlós Törpék | NKA Pécs u11 leány/C | 2024. február 17. | 12:00 | 56 - 29 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs (Kele János) | |||||
Kaszás Boszorkák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. február 17. | 12:00 | 32 - 27 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik (Krékity Kornél) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2024. február 17. | 12:00 | 57 - 82 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Tapolcai Szöcskék | ZTE KK U11/A | 2024. február 17. | 12:30 | 59 - 93 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Szűcs József) | |||||
KWBC Körmend | Sportiskolás Csajok | 2024. február 17. | 13:00 | 59 - 47 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. február 17. | 13:00 | 20 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | DVTK Zemplén | 2024. február 17. | 13:00 | 2 - 0 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Béres Dávid, Bagdi Panna (Tolnai János) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | Bonyhádi KSE U11 | 2024. február 17. | 13:00 | 44 - 38 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Dávid Róbert (Domokos Lőrinc) | |||||
Hévíz SK | Kanizsa KK | 2024. február 17. | 13:00 | 79 - 31 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Kiss Benedek (Kis Attila) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | DVTK Ózd | 2024. február 17. | 13:00 | 45 - 43 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Hágen-Kovács Eszter (Sztrakovics István László) | |||||
Békéscsabai KK/A | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. február 17. | 13:00 | 63 - 72 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. február 17. | 13:00 | 83 - 18 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. február 17. | 13:00 | 42 - 24 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. február 17. | 13:00 | 29 - 35 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
BLF Bolhák | Keresztúri SE | 2024. február 17. | 13:30 | 38 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Vadmacskák | 2024. február 17. | 13:30 | 56 - 8 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | NYKK Eötvös U11 | 2024. február 17. | 13:30 | 78 - 21 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ugrómókusok | 2024. február 17. | 13:30 | 50 - 25 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Birkás Károly) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. február 17. | 13:30 | 68 - 65 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Balla Zita (Király Evelin) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | BSC Telki | 2024. február 17. | 13:30 | 44 - 46 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Szilágyi András (Konta Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Budapesti Honvéd/A | 2024. február 17. | 13:30 | 52 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Krékity Kornél) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. február 17. | 13:30 | 61 - 87 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Korpás Máté (Kővári Gyula) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | VUKE Krokodilok | 2024. február 17. | 13:30 | 37 - 41 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András (Szabó Bakos András László) | |||||
PSE Párducok | Erdért-Szűcs | 2024. február 17. | 13:30 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Gyáli Apródok | Pilis Basket | 2024. február 17. | 13:30 | 49 - 69 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Nagy Csenge (Sértő Róbert) | |||||
Vásárhelyi Bölények | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. február 17. | 13:30 | 40 - 23 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bende Réka (Szabó Attila) | |||||
Csata Manók | MAFC Bikszádi | 2024. február 17. | 14:00 | 26 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | BC Uzhgorod | 2024. február 17. | 14:00 | 57 - 37 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | KWBC Körmend | 2024. február 17. | 14:30 | 45 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Kanizsa KK | RICSILLA Becsehely | 2024. február 17. | 14:30 | 37 - 63 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Kiss Benedek (Kis Attila) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. február 17. | 14:30 | 76 - 23 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Mezőberényi KK Leány | 2024. február 17. | 15:00 | 43 - 32 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bende Réka (Szabó Attila) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | KLKA Angoltagozatos | 2024. február 17. | 15:00 | 39 - 45 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Törekvés Törpicúrok | PSE Párducok | 2024. február 17. | 15:00 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budafoki Békák | Kéksárga Zsiráfok | 2024. február 17. | 15:00 | 44 - 30 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea (Krékity Kornél) | |||||
DKKA Zsiráfok | Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. február 17. | 15:00 | 51 - 35 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Kaszás Mini | BLF Bolhák | 2024. február 17. | 15:00 | 49 - 28 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. február 17. | 15:00 | 37 - 49 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Birkás Károly) | |||||
Pilis Basket | KLKS Szomód | 2024. február 17. | 15:00 | 30 - 78 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Szécsi Adrián (Sértő Róbert) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. február 17. | 15:00 | 50 - 67 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila (Király Evelin) | |||||
BSC | BSC Bálint Márton U11 | 2024. február 17. | 15:00 | 37 - 31 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Gátas András (Konta Gyula) | |||||
BC Uzhgorod | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. február 17. | 15:30 | 58 - 55 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Varga Katalin Szilvia) | |||||
Budafoki Ebihalak | Csata Manók | 2024. február 17. | 15:30 | 53 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
RICSILLA Becsehely | Hévíz SK | 2024. február 17. | 16:00 | 66 - 82 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Kiss Benedek (Kis Attila) | |||||
Sportiskolás Csajok | Kanizsai Mókusok/A | 2024. február 17. | 16:00 | 53 - 58 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Erdért-Szűcs | Törekvés Törpicúrok | 2024. február 17. | 16:30 | 41 - 28 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Nagy Soma (Réger Zsolt Péter) | |||||
KLKS Szomód | Gyáli Apródok | 2024. február 17. | 16:30 | 75 - 23 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Szécsi Adrián (Sértő Róbert) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | VUKE Krokodilok | 2024. február 17. | 16:30 | 35 - 25 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. február 17. | 16:30 | 60 - 46 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Budafoki Békák | 2024. február 17. | 16:30 | 36 - 51 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vass Dávid Áron (Krékity Kornél) | |||||
Keresztúri SE | Kaszás Mini | 2024. február 17. | 16:30 | 65 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Alba Fehérvár Cápák | 2024. február 17. | 16:30 | 40 - 58 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Birkás Károly) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | FTSI Platán Iskola | 2024. február 17. | 16:30 | 70 - 54 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Papp Attila, Balla Zita (Király Evelin) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Vásárhelyi Bölények | 2024. február 17. | 16:30 | 31 - 70 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bende Réka (Szabó Attila) | |||||
BSC Telki | BSC | 2024. február 17. | 16:30 | 30 - 24 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Gátas András (Konta Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2024. február 17. | 17:00 | 76 - 87 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Varga Katalin Szilvia) | |||||
MAFC Bikszádi | Budafoki Ebihalak | 2024. február 17. | 17:00 | 66 - 18 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KKC Mátyás | KKC Hetény | 2024. február 18. | 08:00 | 58 - 18 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Hermann Anna Zsófia (Király László Józsefné) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Gödi Gödények | 2024. február 18. | 08:30 | 58 - 37 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté (Farkas László) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | BL Basket | 2024. február 18. | 09:00 | 46 - 42 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
VUKE Sasok | VESC U11/A | 2024. február 18. | 09:00 | 54 - 32 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
BDSE RADOBASKET | BSC Budakeszi | 2024. február 18. | 09:00 | 0 - 2 | Telki |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szilágyi András (Agócs Gábor Mihály) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | TARR KSC Szekszárd/A | 2024. február 18. | 09:00 | 70 - 30 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Villányi János) | |||||
Törekvés Törpillák | Ziccer Kistigrisek | 2024. február 18. | 09:00 | 22 - 60 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Blaskovits Márk Mihály (Belák Zoltán) | |||||
Cívis KK Tigrisek | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. február 18. | 09:00 | 72 - 49 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Oláh Donát (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Vasas Áldás Basket | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. február 18. | 09:00 | 81 - 41 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Upor Milán (Solymosi Tamás) | |||||
Harcos Darazsak | Lackneros Darazsak | 2024. február 18. | 09:00 | 2 - 0 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Farkas Dávid) | |||||
NKA Pécs u11 leány | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. február 18. | 09:00 | 47 - 45 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | KLKS Szigeti | 2024. február 18. | 09:00 | 55 - 19 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
PINKK Pécs | Kozármisleny SE/B | 2024. február 18. | 09:00 | 36 - 31 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Csatlós László (Heiling Csaba) | |||||
ZTE KK U11/B | Ricsilla Rakéta | 2024. február 18. | 09:00 | 71 - 76 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Hópárducok | 2024. február 18. | 09:00 | 23 - 63 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Sajgó Lajos Fülöp , Vétek Frigyes Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Egri Kék Oroszlánok | 2024. február 18. | 09:00 | 35 - 60 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Burján Márk, Sznagyik Roland (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Kőbányai Darazsak | Római Kaszások | 2024. február 18. | 09:00 | 77 - 73 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Dernei Gábor) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Vasas Akadémia U10 | 2024. február 18. | 09:00 | 33 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. február 18. | 09:30 | 74 - 20 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
Kécskei Vidrák | FTSI Constantinum | 2024. február 18. | 09:30 | 17 - 28 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Hermann Anna Zsófia (Király László Józsefné) | |||||
FKE kenguru | TF - Farkaskutyák | 2024. február 18. | 10:00 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. február 18. | 10:00 | 30 - 33 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. február 18. | 10:00 | 51 - 73 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor (Deák Csaba) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. február 18. | 10:00 | 73 - 43 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Bibok Liza, Fehér Nóra (Király László József) | |||||
AF-Velencei Csukák | DKKA Tigrisek | 2024. február 18. | 10:00 | 27 - 38 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Mohai Gergő (Erős Zoltán) | |||||
TSK-Magiszter U11 | LPS CSS Satu Mare | 2024. február 18. | 10:00 | 20 - 75 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Villámló Tigrisek/A | 2024. február 18. | 10:00 | 30 - 133 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2024. február 18. | 10:00 | 52 - 70 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
FTSI József A. Iskola | CEKK | 2024. február 18. | 10:00 | 46 - 25 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Bogárdi János) | |||||
Tiszai Kisvirágok | SZEDEÁK Dózsa | 2024. február 18. | 10:00 | 17 - 37 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Péter, Tóth Julianna (Balogh László György) | |||||
DVTK Encs | DVTK Szerencs | 2024. február 18. | 10:00 | 52 - 27 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Lónáth László, Varga Laura Klára (Molnár Gábor) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Kiskobrák | 2024. február 18. | 10:00 | 38 - 80 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Miklósi KékRókák KE | 2024. február 18. | 10:00 | 73 - 53 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Varga Sára, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Papp Attila) | |||||
Gödi Gödények | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. február 18. | 10:00 | 39 - 64 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Horváth Máté, Varga Panna (Farkas László) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szolnoki Viperák | 2024. február 18. | 10:00 | 35 - 47 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
Ajka | Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. február 18. | 10:00 | 87 - 49 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
KLKS Károlyi | Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. február 18. | 10:30 | 37 - 24 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kőbányai Darazsak | 2024. február 18. | 10:30 | 88 - 37 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Dernei Gábor) | |||||
Ziccer Bocsok | Törekvés Törpillák | 2024. február 18. | 10:30 | 37 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Blaskovits Márk Mihály (Belák Zoltán) | |||||
DKKA Flamingók | VUKE Medvék | 2024. február 18. | 10:30 | 2 - 0 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lénárt Arthúr (Mosonyi József) | |||||
BSC Budakeszi | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. február 18. | 10:30 | 40 - 48 | Telki |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szilágyi András (Agócs Gábor Mihály) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. február 18. | 10:30 | 76 - 44 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szabó Gréta (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
BEAC Kisvizslák | Zuglói Sasok Herman | 2024. február 18. | 10:30 | 46 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Réger Zsolt Péter) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs u11 leány | 2024. február 18. | 10:30 | 50 - 59 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán (Csatlós Ivett) | |||||
Ricsilla Rakéta | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. február 18. | 10:30 | 56 - 85 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | GYKSE Szekszárd/A | 2024. február 18. | 10:30 | 23 - 67 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka (Villányi János) | |||||
BKG-Veresegyház | Vasas Áldás Basket | 2024. február 18. | 10:30 | 63 - 47 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Upor Milán (Solymosi Tamás) | |||||
Pilots SE U11 | ICT Pilots Farkasrét | 2024. február 18. | 10:30 | 34 - 56 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
Monok SE | PVSK NKA Leány/B | 2024. február 18. | 10:30 | 49 - 47 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Csatlós László (Heiling Csaba) | |||||
Szegedi Pingvinek | Gyulasport Nkft. | 2024. február 18. | 10:30 | 41 - 22 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. február 18. | 10:30 | 39 - 35 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Farkas Dávid) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Tiszaújváros | 2024. február 18. | 10:30 | 51 - 45 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Burján Márk, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | TSE Basket U11 Kenguru | 2024. február 18. | 11:00 | 51 - 70 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. február 18. | 11:00 | 21 - 99 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
KKC Hetény | Kécskei Vidrák | 2024. február 18. | 11:00 | 30 - 35 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | FKE kenguru | 2024. február 18. | 11:30 | 24 - 46 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
VUKE Farkasok | AF-Velencei Csukák | 2024. február 18. | 11:30 | 55 - 32 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Mohai Gergő (Erős Zoltán) | |||||
DVTK Miskolc/C | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. február 18. | 11:30 | 48 - 44 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor (Deák Csaba) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. február 18. | 11:30 | 0 - 2 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csomor Laura, Bán Péter (Bogárdi János) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. február 18. | 11:30 | 71 - 23 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György) | |||||
DVTK Szerencs | SLÁGER KKSE/A | 2024. február 18. | 11:30 | 44 - 23 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Lónáth László, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor) | |||||
Szolnoki Viperák | Szentesi KK | 2024. február 18. | 11:30 | 52 - 36 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Gödöllői Sport Klub | 2024. február 18. | 11:30 | 38 - 49 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté (Farkas László) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | SZEDEÁK Tigrisek | 2024. február 18. | 11:30 | 72 - 46 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | BasketBaja SE | 2024. február 18. | 11:30 | 56 - 50 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Bibok Liza (Király László József) | |||||
Pityke KSE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. február 18. | 11:30 | 44 - 60 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Varga Sára (Papp Attila) | |||||
LPS CSS Satu Mare | CSS Sighet Máramaros | 2024. február 18. | 11:30 | 20 - 59 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Wildcats Rózsaszín | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 18. | 11:30 | 40 - 26 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Nádoros Tigrisek | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. február 18. | 11:30 | 34 - 69 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Mészáros Botond (CSEH Gergely) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Csípős Darazsak | 2024. február 18. | 11:30 | 66 - 70 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. február 18. | 11:30 | 25 - 48 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Ziccer Kistigrisek | Ziccer Bocsok | 2024. február 18. | 12:00 | 51 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Blaskovits Márk Mihály (Belák Zoltán) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | Cívis KK Tigrisek | 2024. február 18. | 12:00 | 38 - 76 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Római Kaszások | Vasas Akadémia U11 | 2024. február 18. | 12:00 | 48 - 77 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (Dernei Gábor) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Gyulasport Nkft. | 2024. február 18. | 12:00 | 27 - 64 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp (Farkas Zoltán) | |||||
KLKS Szigeti | KLKS Károlyi | 2024. február 18. | 12:00 | 23 - 47 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U10 | BEAC Kisvizslák | 2024. február 18. | 12:00 | 48 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | BDSE RADOBASKET | 2024. február 18. | 12:00 | 2 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Fekete Szonja (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Lackneros Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. február 18. | 12:00 | 0 - 2 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Farkas Dávid) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BKG-Veresegyház | 2024. február 18. | 12:00 | 26 - 53 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Upor Milán (Solymosi Tamás) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. február 18. | 12:00 | 41 - 38 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Finta Zétény (Villányi János) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. február 18. | 12:00 | 66 - 29 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Sznagyik Roland (Bene Szilárd Csaba) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. február 18. | 12:00 | 63 - 41 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
BL Basket | Pilots SE U11 | 2024. február 18. | 12:00 | 47 - 37 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina (Czéh Csaba Károly) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Kozármisleny SE/B | 2024. február 18. | 12:00 | 48 - 54 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csatlós László, Kovács Marcell (Heiling Csaba) | |||||
VESC U11/A | VUKE Medvék | 2024. február 18. | 12:00 | 2 - 0 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Mosonyi József) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | ZTE KK U11/B | 2024. február 18. | 12:00 | 111 - 48 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Békési Kisgladiátorok | 2024. február 18. | 12:30 | 25 - 50 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Soproni SI Bivalyok | 2024. február 18. | 12:30 | 67 - 61 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2024. február 18. | 12:30 | 71 - 6 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Tál Csenge Kincső (Király László Józsefné) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Encs | 2024. február 18. | 13:00 | 20 - 37 | Encs Városi Sportközpont |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Varga Laura Klára (Molnár Gábor) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Pityke KSE | 2024. február 18. | 13:00 | 56 - 45 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Papp Attila) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 18. | 13:00 | 48 - 38 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Lehel Kosársuli U11 | 2024. február 18. | 13:00 | 56 - 53 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. február 18. | 13:00 | 21 - 73 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fehér Nóra (Király László József) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | Ajka | 2024. február 18. | 13:00 | 73 - 59 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Tiszai Kisvirágok | 2024. február 18. | 13:00 | 27 - 36 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő, Tóth Julianna (Balogh László György) | |||||
Szentesi KK | Mezőberényi KK Vegyes | 2024. február 18. | 13:00 | 52 - 34 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
CSS Sighet Máramaros | TSK-Magiszter U11 | 2024. február 18. | 13:00 | 114 - 7 | Nyírpazonyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán (Scholtz Zoltán) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Nádoros Tigrisek | 2024. február 18. | 13:00 | 115 - 34 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Mészáros Botond (CSEH Gergely) | |||||
CEKK | Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2024. február 18. | 13:00 | 2 - 0 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Bogárdi János) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | DVTK Miskolc/C | 2024. február 18. | 13:00 | 86 - 50 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor (Deák Csaba) | |||||
DKKA Tigrisek | VUKE Farkasok | 2024. február 18. | 13:00 | 39 - 42 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF (Erős Zoltán) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni Tigrisek U11/A | 2024. február 18. | 13:00 | 84 - 71 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bognár Tibor) | |||||
Újpest-MT/B | PaSa Csillagai | 2024. február 18. | 13:30 | 35 - 53 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Horváth Petra (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | KASI/C | 2024. február 18. | 13:30 | 42 - 43 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csontos Alex, Ignácz Kristóf (Parádi Péter) | |||||
Monor SE/B | BSC Lány | 2024. február 18. | 13:30 | 43 - 54 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka (Solymosi Tamás) | |||||
Harcos Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2024. február 18. | 13:30 | 42 - 33 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Farkas Dávid) | |||||
Monok SE | PINKK Pécs | 2024. február 18. | 13:30 | 35 - 66 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Csatlós László (Heiling Csaba) | |||||
VUKE Sasok | DKKA Flamingók | 2024. február 18. | 13:30 | 68 - 38 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Pingvinek | 2024. február 18. | 13:30 | 30 - 66 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp (Farkas Zoltán) | |||||
Radobasket Oroszlánok | CKE U11 | 2024. február 18. | 13:30 | 0 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Fekete Szonja (Vajda Gábor) | |||||
Csata Macik | BEAC Grosics | 2024. február 18. | 13:30 | 29 - 42 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Blaskovits Márk Mihály (Krékity Kornél) | |||||
Csata Garfield | MAFC Grosics | 2024. február 18. | 13:30 | 40 - 66 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (Dernei Gábor) | |||||
Monor SE/A | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. február 18. | 13:30 | 19 - 78 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Gátas András (Czéh Csaba Károly) | |||||
RICSILLA Teskánd | Sólyomfiókák | 2024. február 18. | 13:30 | 40 - 103 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter (Halász Ernő István) | |||||
TFSE | Zuglói Sasok | 2024. február 18. | 14:00 | 43 - 38 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni SI Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2024. február 18. | 14:00 | 63 - 35 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. február 18. | 14:00 | 26 - 59 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Wágner Ferenc, Oláh Donát (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Vadmacskák | EKE U11 | 2024. február 18. | 14:00 | 31 - 32 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
FTSI József A. Iskola | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. február 18. | 14:30 | 44 - 61 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Csomor Laura (Bogárdi János) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. február 18. | 14:30 | 71 - 42 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | Wildcats Rózsaszín | 2024. február 18. | 14:30 | 37 - 45 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Monor SE/A | 2024. február 18. | 15:00 | 90 - 24 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Gátas András (Czéh Csaba Károly) | |||||
Sólyomfiókák | ZTE NKK | 2024. február 18. | 15:00 | 59 - 54 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter (Halász Ernő István) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Csata Macik | 2024. február 18. | 15:00 | 63 - 37 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Nagy Soma (Krékity Kornél) | |||||
Pátyi SE | Radobasket Oroszlánok | 2024. február 18. | 15:00 | 2 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Békési Benedek (Vajda Gábor) | |||||
BEAC Vizslák | Csata Garfield | 2024. február 18. | 15:00 | 39 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Korpás Máté (Dernei Gábor) | |||||
Vasas Bolhák | Újpest-MT/B | 2024. február 18. | 15:00 | 40 - 28 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Horváth Petra (Kővári Gyula) | |||||
BSC Lány | Gödi Kiscicák | 2024. február 18. | 15:00 | 51 - 41 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka (Solymosi Tamás) | |||||
KASI/C | PVSK NKA Fiú/B | 2024. február 18. | 15:00 | 67 - 32 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Ignácz Kristóf (Parádi Péter) | |||||
Kaszás KisBoszik | KLKS Benkő | 2024. február 18. | 15:00 | 38 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kéksárga Okapik | TFSE | 2024. február 18. | 15:30 | 33 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Marjai Réka, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | Cívis KK KisTigrisek | 2024. február 18. | 15:30 | 39 - 44 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Wágner Ferenc (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
EKE U11 | Szorgos Darazsak | 2024. február 18. | 15:30 | 54 - 52 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. február 18. | 16:00 | 57 - 35 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
PaSa Csillagai | Vasas Bolhák | 2024. február 18. | 16:30 | 45 - 53 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Brunner Brúnó (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Grosics | BEAC Vizslák | 2024. február 18. | 16:30 | 41 - 51 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Korpás Máté (Dernei Gábor) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | Kaszás KisBoszik | 2024. február 18. | 16:30 | 31 - 27 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CKE U11 | Pátyi SE | 2024. február 18. | 16:30 | 0 - 2 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Békési Benedek (Vajda Gábor) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. február 18. | 16:30 | 34 - 66 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csontos Alex, Leutsch Liza (Parádi Péter) | |||||
ZTE NKK | RICSILLA Teskánd | 2024. február 18. | 16:30 | 83 - 38 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter (Halász Ernő István) | |||||
BEAC Grosics | Németvölgyi Bocsok | 2024. február 18. | 16:30 | 17 - 54 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Nagy Soma (Krékity Kornél) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. február 18. | 16:30 | 55 - 45 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Jenei Zalán, Gátas András (Czéh Csaba Károly) | |||||
Gödi Kiscicák | Monor SE/B | 2024. február 18. | 16:30 | 48 - 44 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka (Solymosi Tamás) | |||||
Szorgos Darazsak | Vadmacskák | 2024. február 18. | 17:00 | 45 - 48 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Zuglói Sasok | Kéksárga Okapik | 2024. február 18. | 17:00 | 48 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Marjai Réka, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | Cívis KK TK Macskák | 2024. február 18. | 17:00 | 37 - 36 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Oláh Donát (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | MVM-OSE TKC U11L | 2024. február 18. | 17:30 | 36 - 75 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Varga Tamás (Bónitz István) | |||||
KLKS Benkő | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. február 18. | 18:00 | 38 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Salgótarjáni KI (fiú) | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. március 2. | 09:00 | 27 - 75 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Varga Laura Klára (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. március 2. | 10:30 | 47 - 35 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Egri Kék Oroszlánok | 2024. március 2. | 12:00 | 48 - 34 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Varga Laura Klára (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
TF - Farkaskutyák | Józsefvárosi KC | 2024. március 3. | 08:30 | 53 - 66 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Dife KK | Zsákoló Zsiráfok | 2024. március 3. | 09:30 | 43 - 25 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
Józsefvárosi KC | PEKOSI - KOALÁK | 2024. március 3. | 10:00 | 21 - 53 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | Dife KK | 2024. március 3. | 11:00 | 25 - 50 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. március 3. | 12:30 | 53 - 22 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | PVSK NKA Leány/B | 2024. március 9. | 08:30 | 84 - 30 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
MEAFC Mini Cápák | DVTK Akadémia/A | 2024. március 9. | 08:30 | 38 - 100 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna (Takács Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Budafoki Bolhák | 2024. március 9. | 08:30 | 47 - 19 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Petrik Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. március 9. | 08:30 | 37 - 50 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Varga Laura Klára (Drahos László) | |||||
Vásárhelyi Hódok | SZEDEÁK Karolina | 2024. március 9. | 09:00 | 66 - 14 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vétek Frigyes Balázs (Mustos Tamás János) | |||||
Gödi Gödények | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. március 9. | 09:00 | 40 - 55 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos (Dr. Kovács András) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. március 9. | 09:00 | 22 - 18 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Zalai Ákos István (KONCZ JÁNOS) | |||||
Pilots SE U11 | Dunaharaszti MTK fiú | 2024. március 9. | 09:00 | 48 - 63 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Sértő Róbert) | |||||
Újpest-MT/B | Keresztúri SE | 2024. március 9. | 09:00 | 39 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka (Vághy Tamás János) | |||||
BLF Bolhák | SZPA-HSE U11 | 2024. március 9. | 09:00 | 40 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Kovács Tamás (Kincs Károly) | |||||
Csata Macik | Vasas Bolhák | 2024. március 9. | 09:00 | 24 - 36 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | KKC Mátyás | 2024. március 9. | 09:00 | 77 - 34 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra (Király László József) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. március 9. | 09:00 | 139 - 21 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin (Kapusi Gábor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | KKC Hetény | 2024. március 9. | 09:00 | 80 - 28 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Balla Zita (Király László Józsefné) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | NKA Pécs u11 leány | 2024. március 9. | 09:00 | 65 - 43 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. március 9. | 09:00 | 69 - 50 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Haag Panna, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | BasketBaja SE | 2024. március 9. | 09:00 | 32 - 72 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) | |||||
Szorgos Darazsak | Hunyadis Darazsak | 2024. március 9. | 09:00 | 44 - 35 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) | |||||
BSC Budakeszi | Gyáli Apródok | 2024. március 9. | 09:00 | 70 - 27 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja (Vajda Gábor) | |||||
ZTE KK U11/B | Sólyomfiókák | 2024. március 9. | 09:00 | 92 - 26 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2024. március 9. | 09:00 | 95 - 31 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (Réger Zsolt Péter) | |||||
Török Sasfiókák | TFSE | 2024. március 9. | 09:00 | 51 - 42 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tahin András, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Ördögök | Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. március 9. | 09:00 | 57 - 32 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka (Egri Tibor) | |||||
DVTK Ózd | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. március 9. | 09:30 | 34 - 13 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Orbay Csaba) | |||||
Győri KC Koalák | MVM-OSE MÓR U11 | 2024. március 9. | 09:30 | 57 - 68 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Mészáros Botond (CSEH Gergely) | |||||
Szerencsi Sólymok | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. március 9. | 09:30 | 58 - 46 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Zemplén | DVTK Encs | 2024. március 9. | 09:30 | 63 - 85 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter (Sztrakovics István László) | |||||
ZTE KK U11/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. március 9. | 09:30 | 65 - 56 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Szentesi KK | SZEDEÁK Dózsa | 2024. március 9. | 10:00 | 21 - 63 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Budai Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. március 9. | 10:00 | 57 - 44 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Villányi János, Murvai Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Cívis KK KisTigrisek | 2024. március 9. | 10:00 | 73 - 31 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Szolnoki Kiskobrák | 2024. március 9. | 10:00 | 30 - 81 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Farkas Zoltán) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | SLÁGER KKSE/A | 2024. március 9. | 10:00 | 19 - 62 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Varga Laura Klára (Drahos László) | |||||
DVTK Akadémia/A | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. március 9. | 10:00 | 99 - 23 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna (Takács Zoltán) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/B | 2024. március 9. | 10:00 | 18 - 60 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter (Tolnai János) | |||||
TSK-Magiszter U11 | DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. március 9. | 10:00 | 30 - 54 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki Viperák | Békéscsabai KK/A | 2024. március 9. | 10:00 | 39 - 50 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kozma Péter, Fehérvári Alíz (Balogh László György) | |||||
Monok SE | Kozármisleny SE/B | 2024. március 9. | 10:00 | 58 - 65 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Budafoki Bolhák | Zuglói Sasok | 2024. március 9. | 10:00 | 25 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Szorgos Darazsak | 2024. március 9. | 10:30 | 0 - 2 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) | |||||
Budafoki Ebihalak | Újpest-MT/B | 2024. március 9. | 10:30 | 36 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka (Vághy Tamás János) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | Wildcats Rózsaszín | 2024. március 9. | 10:30 | 12 - 61 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | PVSK NKA Fiú/A | 2024. március 9. | 10:30 | 63 - 71 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Parádi Péter) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. március 9. | 10:30 | 63 - 25 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Sallai István József (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Szegedi Hópárducok | Gyulasport Nkft. | 2024. március 9. | 10:30 | 27 - 22 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
FTSI Constantinum | Kécskei Vidrák | 2024. március 9. | 10:30 | 19 - 51 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Balla Zita (Király László Józsefné) | |||||
Kőbányai Darazsak | Vasas Akadémia U11 | 2024. március 9. | 10:30 | 75 - 71 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kozármisleny SE/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. március 9. | 10:30 | 47 - 67 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Haag Panna, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. március 9. | 10:30 | 54 - 56 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Mészáros András (Egri Tibor) | |||||
FTSI Platán Iskola | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. március 9. | 10:30 | 40 - 29 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Gergő (Kunvári József László) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | ZTE KK U11/B | 2024. március 9. | 10:30 | 57 - 97 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Pilots SE U11 | 2024. március 9. | 10:30 | 47 - 49 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Sértő Róbert) | |||||
Budapesti Honvéd/B | BLF Bolhák | 2024. március 9. | 10:30 | 45 - 36 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Kovács Tamás (Kincs Károly) | |||||
FTSI József A. Iskola | CEKK | 2024. március 9. | 10:30 | 59 - 22 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Király László József) | |||||
BEAC Kisvizslák | Török Sasfiókák | 2024. március 9. | 10:30 | 37 - 51 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tahin András, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Csata Macik | 2024. március 9. | 10:30 | 40 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek U11/A | 2024. március 9. | 10:30 | 51 - 77 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin (Kapusi Gábor) | |||||
Százhalombattai KSE | Gödi Gödények | 2024. március 9. | 10:30 | 32 - 61 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos (Dr. Kovács András) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | BSC Budakeszi | 2024. március 9. | 10:30 | 67 - 32 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja (Vajda Gábor) | |||||
DVTK Mezőkövesd | DVTK Ózd | 2024. március 9. | 11:00 | 10 - 59 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Deák Csaba, Oravecz Olivér (Orbay Csaba) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Zemplén | 2024. március 9. | 11:00 | 57 - 50 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter (Sztrakovics István László) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | ZTE KK U11/A | 2024. március 9. | 11:00 | 44 - 65 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
EKE U11 | Győri KC Koalák | 2024. március 9. | 11:00 | 48 - 58 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Mészáros Botond (CSEH Gergely) | |||||
DVTK Miskolc/C | Szerencsi Sólymok | 2024. március 9. | 11:00 | 33 - 72 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Mezőberényi KK Leány | 2024. március 9. | 11:30 | 75 - 40 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Budai Csaba) | |||||
Dife KK | TSK-Magiszter U11 | 2024. március 9. | 11:30 | 81 - 22 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Zuglói Sasok | Vasas Akadémia U10 | 2024. március 9. | 11:30 | 65 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Petrik Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KASI/C | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. március 9. | 11:30 | 56 - 42 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Villányi János, Murvai Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Monok SE | 2024. március 9. | 11:30 | 25 - 45 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Csontos Alex, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | MEAFC Mini Cápák | 2024. március 9. | 11:30 | 44 - 73 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna (Takács Zoltán) | |||||
DVTK Szerencs | DVTK Tiszaújváros | 2024. március 9. | 11:30 | 78 - 15 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter (Tolnai János) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Kossuth U11 | 2024. március 9. | 11:30 | 52 - 34 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika (Drahos László) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. március 9. | 11:30 | 34 - 48 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Békéscsabai KK/A | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. március 9. | 11:30 | 53 - 28 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Tóth Julianna (Balogh László György) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | Békési Kisgladiátorok | 2024. március 9. | 11:30 | 70 - 35 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Farkas Zoltán) | |||||
Gyáli Apródok | PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. március 9. | 12:00 | 0 - 2 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Jáni Zsófia (Vajda Gábor) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ördögök | 2024. március 9. | 12:00 | 40 - 51 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Mészáros András, Hederics Fanni Rebeka (Egri Tibor) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Soproni SI Bivalyok | 2024. március 9. | 12:00 | 33 - 78 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán (Kapusi Gábor) | |||||
Sólyomfiókák | Kanizsai Mókusok/A | 2024. március 9. | 12:00 | 64 - 49 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. március 9. | 12:00 | 30 - 29 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
NKA Pécs u11 leány | TARR KSC Szekszárd/A | 2024. március 9. | 12:00 | 47 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Barics Bálint, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. március 9. | 12:00 | 82 - 54 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Sértő Róbert) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | Százhalombattai KSE | 2024. március 9. | 12:00 | 57 - 26 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos (Dr. Kovács András) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | CSS Sighet Máramaros | 2024. március 9. | 12:00 | 21 - 45 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán) | |||||
BasketBaja SE | FTSI Platán Iskola | 2024. március 9. | 12:00 | 59 - 38 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő (Kunvári József László) | |||||
Hunyadis Darazsak | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. március 9. | 12:00 | 2 - 0 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Gyulasport Nkft. | 2024. március 9. | 12:00 | 14 - 75 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs (Mustos Tamás János) | |||||
TFSE | BEAC Kisvizslák | 2024. március 9. | 12:00 | 40 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
SZPA-HSE U11 | Budapesti Honvéd/B | 2024. március 9. | 12:00 | 42 - 61 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Kozármisleny SE/A | 2024. március 9. | 12:00 | 77 - 42 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Haag Panna, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
KKC Hetény | FTSI Constantinum | 2024. március 9. | 12:00 | 41 - 19 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia (Király László Józsefné) | |||||
Vasas Bolhák | KLKA Angoltagozatos | 2024. március 9. | 12:00 | 63 - 42 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
KKC Mátyás | CEKK | 2024. március 9. | 12:00 | 24 - 53 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Fehér Nóra (Király László József) | |||||
Keresztúri SE | Budafoki Ebihalak | 2024. március 9. | 12:00 | 87 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Korpás Máté (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC Grosics | Kőbányai Darazsak | 2024. március 9. | 12:00 | 51 - 60 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (Réger Zsolt Péter) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Mezőkövesd | 2024. március 9. | 12:30 | 43 - 33 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2024. március 9. | 12:30 | 53 - 62 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal (Dokmanovic Milivoj) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | EKE U11 | 2024. március 9. | 12:30 | 33 - 22 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Nagy Péter (CSEH Gergely) | |||||
DVTK Encs | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. március 9. | 12:30 | 41 - 42 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter (Sztrakovics István László) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Miskolc/C | 2024. március 9. | 12:30 | 87 - 60 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Szerencs | 2024. március 9. | 13:00 | 28 - 35 | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter (Tolnai János) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Szentesi KK | 2024. március 9. | 13:00 | 31 - 66 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Budai Csaba) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Szolnoki Viperák | 2024. március 9. | 13:00 | 39 - 53 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Polyák Adrián, Fehérvári Alíz (Balogh László György) | |||||
Békési Kisgladiátorok | SZEDEÁK Tigrisek | 2024. március 9. | 13:00 | 57 - 52 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp (Farkas Zoltán) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | Cívis KK Fehértigrisek | 2024. március 9. | 13:00 | 45 - 52 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | Dife KK | 2024. március 9. | 13:00 | 31 - 67 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | Kozármisleny SE/B | 2024. március 9. | 13:00 | 60 - 30 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | KASI/C | 2024. március 9. | 13:00 | 58 - 63 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Villányi János, Murvai Szabolcs (Kovács Gyula Attila) | |||||
Csepel-Bontó KK | Kaszás Mini | 2024. március 9. | 13:30 | 46 - 38 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Petrik Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Csata Csibék | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. március 9. | 13:30 | 27 - 62 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | Wildcats Rózsaszín | 2024. március 9. | 13:30 | 25 - 57 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
CSS Sighet Máramaros | NYKK Eötvös U11 | 2024. március 9. | 13:30 | 32 - 49 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Ziccer Bocsok | KLKS Károlyi | 2024. március 9. | 13:30 | 20 - 41 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovács Gedeon (Kincs Károly) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Ajka | 2024. március 9. | 13:30 | 40 - 58 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Szabó Csillag (Bónitz István) | |||||
KLKS Benkő | Erdért-Szűcs | 2024. március 9. | 13:30 | 30 - 23 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ablonczy Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Monor SE/B | Gödöllői Sport Klub | 2024. március 9. | 13:30 | 56 - 48 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Dr. Kovács András) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | Radobasket Oroszlánok | 2024. március 9. | 13:30 | 91 - 21 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Jáni Zsófia (Konta Gyula) | |||||
Kanizsa KK | Zalakarosi Fókák | 2024. március 9. | 13:30 | 52 - 37 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Vásárhelyi Hódok | Szegedi Hópárducok | 2024. március 9. | 13:30 | 46 - 28 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs (Mustos Tamás János) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | BDSE RADOBASKET | 2024. március 9. | 13:30 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás (Sértő Róbert) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. március 9. | 13:30 | 38 - 49 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Kécskei Vidrák | 2024. március 9. | 13:30 | 80 - 21 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia (Király László Józsefné) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI József A. Iskola | 2024. március 9. | 13:30 | 65 - 46 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra (Király László József) | |||||
MVM-OSE Simbák | TSE Basket U11 Kenguru | 2024. március 9. | 13:30 | 97 - 46 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Harcos Darazsak | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. március 9. | 13:45 | 23 - 32 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Szlávik Botond (Farkas Dávid) | |||||
Tapolcai Szöcskék | KWBC Körmend | 2024. március 9. | 14:00 | 0 - 2 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal (Dokmanovic Milivoj) | |||||
Római Kaszások | Budafoki Békák | 2024. március 9. | 14:00 | 77 - 55 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tóth Olivér (Réger Zsolt Péter) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | Cívis KK Jaguárok | 2024. március 9. | 15:00 | 73 - 30 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
Ajka | Fűzfői AK | 2024. március 9. | 15:00 | 88 - 37 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. március 9. | 15:00 | 49 - 51 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
BDSE RADOBASKET | BSC Telki | 2024. március 9. | 15:00 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás (Sértő Róbert) | |||||
BL Basket | Monor SE/B | 2024. március 9. | 15:00 | 61 - 41 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Dr. Kovács András) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Kanizsa KK | 2024. március 9. | 15:00 | 13 - 50 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Kaszás KisBoszik | Ziccer Bocsok | 2024. március 9. | 15:00 | 36 - 32 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
CKE U11 | BSC Bálint Márton U11 | 2024. március 9. | 15:00 | 32 - 63 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Egri Norbert (Konta Gyula) | |||||
Törekvés Törpillák | Csata Csibék | 2024. március 9. | 15:00 | 47 - 24 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | KLKS Benkő | 2024. március 9. | 15:00 | 68 - 29 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ablonczy Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2024. március 9. | 15:00 | 64 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Pityke KSE | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. március 9. | 15:00 | 58 - 24 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Velkey István, Csomor Laura (Papp Attila) | |||||
Kaszás Mini | Csata Manók | 2024. március 9. | 15:00 | 64 - 37 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Harcos Darazsak | 2024. március 9. | 15:15 | 34 - 36 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Szlávik Botond (Farkas Dávid) | |||||
BEAC Vizslák | Római Kaszások | 2024. március 9. | 15:30 | 47 - 41 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Földesi Boglárka (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ricsilla Rakéta | Tapolcai Szöcskék | 2024. március 9. | 15:30 | 2 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Dokmanovic Milivoj) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Csípős Darazsak | 2024. március 9. | 16:30 | 43 - 94 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. március 9. | 16:30 | 30 - 60 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok/B | 2024. március 9. | 16:30 | 38 - 32 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. március 9. | 16:30 | 39 - 35 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Csata Manók | Csepel-Bontó KK | 2024. március 9. | 16:30 | 28 - 62 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Petrik Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Fűzfői AK | DKKA Ugrómókusok | 2024. március 9. | 16:30 | 0 - 2 | Tóparti Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szabó Csillag (Bónitz István) | |||||
KLKS Károlyi | Kaszás KisBoszik | 2024. március 9. | 16:30 | 40 - 22 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Pityke KSE | 2024. március 9. | 16:30 | 29 - 34 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Velkey István, Horváth Barbara (Papp Attila) | |||||
Erdért-Szűcs | Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. március 9. | 16:30 | 34 - 55 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ablonczy Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BL Basket | 2024. március 9. | 16:30 | 35 - 38 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Dr. Kovács András) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | Törekvés Törpillák | 2024. március 9. | 16:30 | 54 - 21 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
Radobasket Oroszlánok | CKE U11 | 2024. március 9. | 16:30 | 29 - 60 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Magda János József, Egri Norbert (Konta Gyula) | |||||
BSC Telki | Pilisborosjenői Párducok | 2024. március 9. | 16:30 | 51 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás (Sértő Róbert) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. március 9. | 16:45 | 51 - 41 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Szlávik Botond (Farkas Dávid) | |||||
KWBC Körmend | Ricsilla Rakéta | 2024. március 9. | 17:00 | 37 - 40 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Dokmanovic Milivoj) | |||||
Budafoki Békák | BEAC Vizslák | 2024. március 9. | 17:00 | 37 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Földesi Boglárka (Réger Zsolt Péter) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. március 9. | 18:00 | 26 - 62 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Csomor Laura (Papp Attila) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. március 9. | 18:00 | 46 - 72 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (KONCZ JÁNOS) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. március 10. | 08:00 | 24 - 35 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
PSE Párducok | TF - Farkaskutyák | 2024. március 10. | 08:30 | 21 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | PINKK Pécs | 2024. március 10. | 08:30 | 68 - 24 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. március 10. | 09:00 | 37 - 68 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS (Csizmadia Levente) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2024. március 10. | 09:00 | 65 - 62 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK Tigrisek | 2024. március 10. | 09:00 | 59 - 39 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | VUKE Medvék | 2024. március 10. | 09:00 | 68 - 24 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | PVSK NKA Fiú/B | 2024. március 10. | 09:00 | 49 - 43 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Domokos Lőrinc) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | ICT Pilots Farkasrét | 2024. március 10. | 09:00 | 43 - 63 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
Csata Garfield | Dülői Kaszások | 2024. március 10. | 09:00 | 36 - 79 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs (László Zsolt Károly) | |||||
Szúrós Darazsak | Lackneros Darazsak | 2024. március 10. | 09:00 | 39 - 32 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
KLKS Szigeti | FKE kenguru | 2024. március 10. | 09:00 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | MAFC Bikszádi | 2024. március 10. | 09:00 | 41 - 52 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Kovács Gedeon (Kővári Gyula) | |||||
Diósdi Sasok KE | Fót SE Fiú/A | 2024. március 10. | 09:00 | 62 - 33 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jáni Zsófia (Gyurkovics István János) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. március 10. | 09:00 | 74 - 42 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Samu Petra (Király László Józsefné) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Újpest-MT/A | 2024. március 10. | 09:00 | 67 - 51 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Vass Dávid Áron (Krékity Kornél) | |||||
RICSILLA Teskánd | Zalaegerszegi KTE | 2024. március 10. | 09:00 | 80 - 31 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
VMG DSE | Pátyi SE | 2024. március 10. | 09:00 | 96 - 22 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Bognár Mátyás (Vajda Gábor) | |||||
Sportiskolás Csajok | Hévíz SK | 2024. március 10. | 09:15 | 55 - 43 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Mezőberényi KK Vegyes | 2024. március 10. | 09:30 | 83 - 35 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. március 10. | 09:30 | 49 - 21 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Párducz Levente László (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Nádoros Tigrisek | MVM-OSE TKC U11L | 2024. március 10. | 09:30 | 41 - 64 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. március 10. | 10:00 | 37 - 38 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
TF - Farkaskutyák | PEKOSI - KOALÁK | 2024. március 10. | 10:00 | 57 - 21 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Koncz Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Gyakorlós Törpék | NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. március 10. | 10:00 | 52 - 57 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2024. március 10. | 10:00 | 38 - 61 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Mészáros Botond (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | DKKA Tigrisek | 2024. március 10. | 10:00 | 41 - 24 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán (Bónitz István) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. március 10. | 10:30 | 54 - 47 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Törekvés Törpicúrok | KLKS Szigeti | 2024. március 10. | 10:30 | 32 - 57 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
RICSILLA Becsehely | RICSILLA Teskánd | 2024. március 10. | 10:30 | 42 - 72 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
Fót SE Fiú/A | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. március 10. | 10:30 | 48 - 55 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jáni Zsófia (Gyurkovics István János) | |||||
BSC | VMG DSE | 2024. március 10. | 10:30 | 36 - 58 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Bognár Mátyás (Vajda Gábor) | |||||
Cívis KK Tigrisek | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. március 10. | 10:30 | 31 - 83 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. március 10. | 10:30 | 79 - 70 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lengyel Dorka (Király László Józsefné) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. március 10. | 10:30 | 49 - 13 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, KONCZ JÁNOS (Csizmadia Levente) | |||||
Vasas Amazonok | Budapesti Honvéd/A | 2024. március 10. | 10:30 | 50 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Hőgerl Bence (Krékity Kornél) | |||||
PaSa Csillagai | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. március 10. | 10:30 | 54 - 60 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Kovács Gedeon (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Csata Garfield | 2024. március 10. | 10:30 | 44 - 64 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Cápák | 2024. március 10. | 10:30 | 58 - 53 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
DKKA Flamingók | VESC U11/A | 2024. március 10. | 10:30 | 44 - 41 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | KASI/B | 2024. március 10. | 10:30 | 45 - 35 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Domokos Lőrinc) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Gödi Kiscicák | 2024. március 10. | 10:30 | 51 - 38 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
ZTE NKK | Sportiskolás Csajok | 2024. március 10. | 10:45 | 46 - 47 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. március 10. | 11:00 | 55 - 47 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fehérvári Alíz (Bernáth András) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Tiszai Kisvirágok | 2024. március 10. | 11:00 | 28 - 55 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Győri KC Vizslák | Nádoros Tigrisek | 2024. március 10. | 11:00 | 44 - 53 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. március 10. | 11:00 | 0 - 2 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vétek Frigyes Balázs (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
PINKK Pécs | Gyakorlós Törpék | 2024. március 10. | 11:30 | 34 - 72 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | LPS CSS Satu Mare | 2024. március 10. | 11:30 | 20 - 51 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. március 10. | 11:30 | 51 - 42 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Nagy Péter (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
AF-Velencei Csukák | VUKE Sasok | 2024. március 10. | 11:30 | 61 - 37 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Mosonyi József) | |||||
DKKA Tigrisek | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. március 10. | 11:30 | 37 - 42 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán (Bónitz István) | |||||
Zalaegerszegi KTE | RICSILLA Becsehely | 2024. március 10. | 12:00 | 60 - 51 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. március 10. | 12:00 | 49 - 57 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Samu Petra (Király László Józsefné) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. március 10. | 12:00 | 44 - 35 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (Csizmadia Levente) | |||||
Vásárhelyi Bölények | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. március 10. | 12:00 | 59 - 45 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Pátyi SE | BSC | 2024. március 10. | 12:00 | 33 - 71 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Beniczky Márton (Vajda Gábor) | |||||
VUKE Medvék | VESC U11/A | 2024. március 10. | 12:00 | 60 - 24 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
KASI/B | Bonyhádi KSE U11 | 2024. március 10. | 12:00 | 43 - 74 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Domokos Lőrinc) | |||||
Józsefvárosi KC | PSE Párducok | 2024. március 10. | 12:00 | 22 - 25 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Lackneros Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. március 10. | 12:00 | 19 - 40 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Kozák Tamás) | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Amazonok | 2024. március 10. | 12:00 | 37 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Vass Dávid Áron (Krékity Kornél) | |||||
FKE kenguru | Törekvés Törpicúrok | 2024. március 10. | 12:00 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dülői Kaszások | Kéksárga Zsiráfok | 2024. március 10. | 12:00 | 117 - 49 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Darazsak | 2024. március 10. | 12:00 | 59 - 61 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
MAFC Bikszádi | PaSa Csillagai | 2024. március 10. | 12:00 | 55 - 59 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. március 10. | 12:00 | 79 - 76 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Diósdi Sasok KE | 2024. március 10. | 12:00 | 42 - 56 | Telki |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jáni Zsófia (Gyurkovics István János) | |||||
Gödi Kiscicák | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. március 10. | 12:00 | 44 - 62 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba (Dr. Kovács András) | |||||
Hévíz SK | ZTE NKK | 2024. március 10. | 12:15 | 36 - 57 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Szegedi Dorozsmai Darvak | Szegedi Vadmacskák | 2024. március 10. | 12:30 | 13 - 77 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Győri KC Vizslák | 2024. március 10. | 12:30 | 47 - 51 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. március 10. | 12:30 | 50 - 36 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fehérvári Alíz (Bernáth András) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Szarvas GFE Gyakorló | 2024. március 10. | 12:30 | 42 - 53 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Vadmacskák | 2024. március 10. | 13:00 | 88 - 58 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Mészáros Botond (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. március 10. | 13:00 | 36 - 48 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. március 10. | 13:00 | 28 - 43 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán (Bónitz István) | |||||
VUKE Krokodilok | DKKA Zsiráfok | 2024. március 10. | 13:00 | 2 - 0 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Sebesi Gábor (Mosonyi József) | |||||
LPS CSS Satu Mare | Cívis KK TK Macskák | 2024. március 10. | 13:00 | 41 - 32 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szúrós Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2024. március 10. | 13:30 | 38 - 27 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Kozák Tamás) | |||||
BLF Pandák | Ziccer Kistigrisek | 2024. március 10. | 13:30 | 35 - 59 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
MTK Budapest | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. március 10. | 13:30 | 35 - 62 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. március 10. | 13:30 | 42 - 49 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Fehér Péter (Király Evelin) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. március 10. | 13:30 | 93 - 13 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | Józsefvárosi KC | 2024. március 10. | 13:30 | 27 - 26 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BKG-Veresegyház | BSC Lány | 2024. március 10. | 13:30 | 58 - 48 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Upor Milán (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Pákozdi Kócsagok | 2024. március 10. | 13:30 | 42 - 36 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Hederics Fanni Rebeka (Szabó Bakos András László) | |||||
Monor SE/A | KLKS Szomód | 2024. március 10. | 13:30 | 0 - 2 | Telki |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Plajos Zsuzsa Mária (Gyurkovics István János) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Pilis Basket | 2024. március 10. | 13:30 | 42 - 30 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Takács István, Beniczky Márton (Farkas László) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | DKKA Flamingók | 2024. március 10. | 13:30 | 68 - 19 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. március 10. | 13:30 | 44 - 22 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (Csizmadia Levente) | |||||
MAFC Farkasrét | Zuglói Sasok Herman | 2024. március 10. | 14:00 | 72 - 29 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Kovács Gedeon (Krékity Kornél) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Lehel Kosársuli U11 | 2024. március 10. | 14:00 | 42 - 64 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János (Bernáth András) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2024. március 10. | 14:00 | 31 - 82 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente (Téczely Tamás) | |||||
BLF Kenguruk | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. március 10. | 14:00 | 62 - 42 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
Szegedi Pingvinek | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. március 10. | 14:00 | 26 - 72 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs (Mustos Tamás János) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis Efrém Kenguruk | 2024. március 10. | 14:00 | 66 - 35 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
VUKE Sasok | DKKA Zsiráfok | 2024. március 10. | 14:30 | 2 - 0 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Lénárt Arthúr (Mosonyi József) | |||||
PVSK NKA Leány/A | TARR KSC Szekszárd/B | 2024. március 10. | 14:30 | 46 - 32 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. március 10. | 15:00 | 44 - 35 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Vasas Cicák | BLF Pandák | 2024. március 10. | 15:00 | 45 - 30 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Vásárhelyi Bölények | 2024. március 10. | 15:00 | 25 - 83 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Vasas Áldás Basket | BKG-Veresegyház | 2024. március 10. | 15:00 | 81 - 32 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Upor Milán (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BEAC Grosics | MTK Budapest | 2024. március 10. | 15:00 | 48 - 25 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Okapik | Németvölgyi Bocsok | 2024. március 10. | 15:00 | 46 - 25 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Fót SE Leány/B | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. március 10. | 15:00 | 19 - 57 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Takács István, Gátas András (Farkas László) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. március 10. | 15:00 | 43 - 29 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Pettner Dávid (Király Evelin) | |||||
VUKE Farkasok | Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. március 10. | 15:00 | 32 - 42 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Szabó Csillag (Szabó Bakos András László) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | Monor SE/A | 2024. március 10. | 15:00 | 2 - 0 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Plajos Zsuzsa Mária (Gyurkovics István János) | |||||
Kőbányai Darázslányok | BLF Kenguruk | 2024. március 10. | 15:30 | 60 - 72 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Szegedi Mókusok | 2024. március 10. | 15:30 | 46 - 10 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
Kaszás Boszorkák | MAFC Farkasrét | 2024. március 10. | 15:30 | 40 - 65 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Bálint Bence Zoltán (Krékity Kornél) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/A | 2024. március 10. | 15:30 | 55 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente (Téczely Tamás) | |||||
AF-Velencei Csukák | VUKE Krokodilok | 2024. március 10. | 16:00 | 30 - 44 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Mosonyi József) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | PVSK NKA Leány/A | 2024. március 10. | 16:00 | 77 - 41 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Miklósi KékRókák KE | 2024. március 10. | 16:30 | 37 - 45 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fehér Péter, Pettner Dávid (Király Evelin) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | BEAC Grosics | 2024. március 10. | 16:30 | 58 - 37 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Korpás Máté, Vigh Balázs (Kővári Gyula) | |||||
BSC Lány | Vasas Áldás Basket | 2024. március 10. | 16:30 | 18 - 85 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Balogh Csaba (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Nyírpazonyi KE | Zsákoló Zsiráfok | 2024. március 10. | 16:30 | 10 - 46 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Kéksárga Okapik | 2024. március 10. | 16:30 | 47 - 43 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Gerzson (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Ziccer Kistigrisek | Vasas Cicák | 2024. március 10. | 16:30 | 36 - 29 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Blaskovits Márk Mihály (Réger Zsolt Péter) | |||||
Pilis Basket | Fót SE Leány/B | 2024. március 10. | 16:30 | 55 - 20 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Takács István, Gátas András (Farkas László) | |||||
Pákozdi Kócsagok | VUKE Farkasok | 2024. március 10. | 16:30 | 44 - 37 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Szabó Csillag (Szabó Bakos András László) | |||||
KLKS Szomód | Dunaharaszti MTK leány | 2024. március 10. | 16:30 | 52 - 38 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Plajos Zsuzsa Mária (Gyurkovics István János) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Kőbányai Darázslányok | 2024. március 10. | 17:00 | 29 - 54 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
Szegedi Mókusok | Szegedi Pingvinek | 2024. március 10. | 17:00 | 31 - 42 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2024. március 10. | 17:00 | 89 - 31 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente (Téczely Tamás) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Kaszás Boszorkák | 2024. március 10. | 17:00 | 43 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Bálint Bence Zoltán (Krékity Kornél) | |||||
Németvölgyi Bocsok | MAFC Csíkihegyek | 2024. március 10. | 18:00 | 32 - 45 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Gerzson (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | Nyírpazonyi KE | 2024. március 10. | 18:00 | 75 - 19 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter (Scholtz Zoltán) |
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Tabán Szellemek | 2024. április 8. | 15:30 | 64 - 19 | Karolina Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Szegedi Dorozsmai Darvak | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. április 8. | 17:00 | 26 - 33 | Karolina Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. április 10. | 15:00 | 39 - 35 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. április 10. | 15:00 | 41 - 29 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS (Scholtz Zoltán) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. április 10. | 15:30 | 21 - 38 | Karolina Általános Iskola |
Játékvezetők: Bende Réka, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | Zsákoló kisZsiráfok | 2024. április 10. | 16:30 | 27 - 29 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS (Scholtz Zoltán) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. április 10. | 16:30 | 43 - 45 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. április 10. | 17:00 | 37 - 22 | Karolina Általános Iskola |
Játékvezetők: Bende Réka, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
Vásárhelyi Farkaskölykök | Vásárhelyi Bölények | 2024. április 12. | 14:30 | 58 - 37 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. április 12. | 16:00 | 49 - 56 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Vásárhelyi Bölények | SZEDEÁK Tigrisek | 2024. április 12. | 17:30 | 60 - 53 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. április 13. | 08:30 | 51 - 69 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Finta Zétény (Villányi János) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Zuglói Sasok | 2024. április 13. | 08:30 | 57 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
TFSE | MAFC Csíkihegyek | 2024. április 13. | 09:00 | 54 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Blaskovits Márk Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Gyáli Apródok | BSC | 2024. április 13. | 09:00 | 29 - 36 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
KLKS Benkő | Erdért-Szűcs | 2024. április 13. | 09:00 | 54 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Cívis KK Fehértigrisek | 2024. április 13. | 09:00 | 80 - 55 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Varga Sándor, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Szúrós Darazsak | Harcos Darazsak | 2024. április 13. | 09:00 | 27 - 42 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán (Barlai Tamás) | |||||
Budafoki Békák | Budapesti Honvéd/A | 2024. április 13. | 09:00 | 51 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Vass Dávid Áron (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Csípős Darazsak | Soproni Tigrisek U11/A | 2024. április 13. | 09:00 | 70 - 86 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Vezérek | 2024. április 13. | 09:00 | 87 - 43 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Sportiskolás Csajok | Sólyomfiókák | 2024. április 13. | 09:00 | 48 - 38 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. április 13. | 09:00 | 65 - 29 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | ZTE KK U11/B | 2024. április 13. | 09:00 | 84 - 72 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. április 13. | 09:00 | 42 - 47 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Samu Petra (Király Evelin) | |||||
KASI/C | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. április 13. | 09:00 | 33 - 85 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Áldás Basket | ICT Pilots Farkasrét | 2024. április 13. | 09:00 | 93 - 26 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
DVTK Szerencs | DVTK Encs | 2024. április 13. | 09:00 | 39 - 44 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
Fót SE Fiú/A | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. április 13. | 09:00 | 57 - 44 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Dr. Gombos Ádám Attila, Szilágyi András (Farkas László) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | PVSK NKA Fiú/A | 2024. április 13. | 09:00 | 91 - 36 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Csatlós László (Téczely Tamás) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | BLF Kenguruk | 2024. április 13. | 09:00 | 81 - 68 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | PVSK NKA Fiú/B | 2024. április 13. | 09:00 | 59 - 38 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Vecsernyés Mónika, Zsigár Zsófia Brigitta (Märcz Péter) | |||||
Monor SE/A | PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. április 13. | 09:00 | 0 - 2 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Balogh Csaba (Mihály Gyula) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2024. április 13. | 09:00 | 67 - 14 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia (Budai Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. április 13. | 09:00 | 49 - 44 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Szlávik Botond (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Törekvés Törpicúrok | FKE kenguru | 2024. április 13. | 09:00 | 7 - 67 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
DVTK Akadémia/A | Szerencsi Sólymok | 2024. április 13. | 09:30 | 84 - 38 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Drahos László) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Szentesi KK | 2024. április 13. | 09:30 | 22 - 46 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Cívis KK TK Macskák | 2024. április 13. | 10:00 | 44 - 35 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté (Szulics Zsolt János) | |||||
BEAC Kisvizslák | Zuglói Sasok Herman | 2024. április 13. | 10:00 | 48 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | DVTK Tiszaújváros | 2024. április 13. | 10:00 | 50 - 30 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Bagdi Panna (Takács Zoltán) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. április 13. | 10:00 | 58 - 57 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Gyulasport Nkft. | 2024. április 13. | 10:00 | 66 - 12 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Farkas Zsanna (Winter Ilona) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. április 13. | 10:00 | 27 - 41 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág (Kovács Gyula Attila) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | Lehel Kosársuli U11 | 2024. április 13. | 10:00 | 129 - 37 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | PVSK NKA Leány/A | 2024. április 13. | 10:00 | 51 - 65 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Finta Zétény (Villányi János) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. április 13. | 10:00 | 50 - 62 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS | |||||
Békéscsabai KK/A | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. április 13. | 10:00 | 55 - 33 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kardos Liza, Miklósik Ivett (Hegedűs Ferenc) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Győri KC Koalák | 2024. április 13. | 10:00 | 49 - 59 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Vasas Akadémia U10 | TFSE | 2024. április 13. | 10:30 | 45 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Blaskovits Márk Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK Encs | Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. április 13. | 10:30 | 40 - 61 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Krisztián (Sztrakovics István László) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Nádoros Tigrisek | 2024. április 13. | 10:30 | 52 - 40 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | KASI/A | 2024. április 13. | 10:30 | 52 - 86 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid (Téczely Tamás) | |||||
Harcos Darazsak | GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. április 13. | 10:30 | 33 - 40 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán (Barlai Tamás) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Hetény | 2024. április 13. | 10:30 | 49 - 7 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia (Budai Csaba) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. április 13. | 10:30 | 50 - 92 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Varga Sándor, Szabó Gréta (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
MVM-OSE Simbák | Csípős Darazsak | 2024. április 13. | 10:30 | 80 - 72 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Szolnoki Viperák | 2024. április 13. | 10:30 | 37 - 60 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
BKG-Veresegyház | Vasas Áldás Basket | 2024. április 13. | 10:30 | 27 - 94 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
KLKS Szigeti | KLKS Benkő | 2024. április 13. | 10:30 | 29 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
BSC Telki | VMG DSE | 2024. április 13. | 10:30 | 61 - 53 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | TARR KSC Szekszárd/B | 2024. április 13. | 10:30 | 40 - 55 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Papp Gergely, Vecsernyés Mónika (Märcz Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | Fót SE Fiú/A | 2024. április 13. | 10:30 | 32 - 43 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Dr. Gombos Ádám Attila, Szilágyi András (Farkas László) | |||||
Csata Garfield | Budafoki Békák | 2024. április 13. | 10:30 | 60 - 43 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Marjai Réka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
DKKA Vezérek | DKKA Ördögök | 2024. április 13. | 10:30 | 62 - 42 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. április 13. | 10:30 | 65 - 42 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Varga Sára (Király Evelin) | |||||
TF - Farkaskutyák | Törekvés Törpicúrok | 2024. április 13. | 10:30 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Sólyomfiókák | Tapolcai Szöcskék | 2024. április 13. | 10:30 | 46 - 69 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Horváth-Magyar Gyöngyi (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Vasas Amazonok | Kéksárga Zsiráfok | 2024. április 13. | 10:30 | 45 - 68 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs u11 leány | KASI/C | 2024. április 13. | 10:30 | 82 - 57 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
Pilis Basket | Monor SE/A | 2024. április 13. | 10:30 | 2 - 0 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Balogh Csaba (Mihály Gyula) | |||||
KWBC Körmend | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. április 13. | 10:30 | 30 - 94 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
MEAFC Mini Cápák | DVTK Akadémia/A | 2024. április 13. | 11:00 | 41 - 84 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Drahos László) | |||||
Szentesi KK | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. április 13. | 11:00 | 0 - 0 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Fűzfői AK | Pákozdi Kócsagok | 2024. április 13. | 11:30 | 48 - 52 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág (Kovács Gyula Attila) | |||||
Gyulasport Nkft. | Vásárhelyi Hódok | 2024. április 13. | 11:30 | 35 - 46 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Farkas Zsanna (Winter Ilona) | |||||
BC Uzhgorod | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. április 13. | 11:30 | 35 - 49 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS | |||||
Zuglói Sasok | BEAC Kisvizslák | 2024. április 13. | 11:30 | 64 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Kaluha Csaba (László Zsolt Károly) | |||||
Győri KC Vizslák | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. április 13. | 11:30 | 46 - 49 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Békési Kisgladiátorok | 2024. április 13. | 11:30 | 48 - 63 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György) | |||||
Cívis KK TK Macskák | DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. április 13. | 11:30 | 68 - 40 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté (Szulics Zsolt János) | |||||
Soproni SI Bivalyok | TSE Basket U11 Kenguru | 2024. április 13. | 11:30 | 82 - 49 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. április 13. | 11:30 | 37 - 36 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kardos Liza, Miklósik Ivett (Hegedűs Ferenc) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | Bonyhádi KSE U11 | 2024. április 13. | 11:30 | 80 - 59 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Finta Zétény (Villányi János) | |||||
DVTK Ózd | MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. április 13. | 11:30 | 14 - 51 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika (Takács Zoltán) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | Pilis Basket | 2024. április 13. | 12:00 | 46 - 28 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Balogh Csaba (Mihály Gyula) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Dunaharaszti MTK leány | 2024. április 13. | 12:00 | 39 - 41 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szilágyi Krisztina (Farkas László) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | DVTK Szerencs | 2024. április 13. | 12:00 | 80 - 29 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Zoltán (Sztrakovics István László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Szorgos Darazsak | 2024. április 13. | 12:00 | 44 - 37 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Bognár Tibor) | |||||
Gyáli Apródok | VMG DSE | 2024. április 13. | 12:00 | 58 - 49 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis KK Tigrisek | 2024. április 13. | 12:00 | 46 - 58 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2024. április 13. | 12:00 | 56 - 106 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | MVM-OSE Simbák | 2024. április 13. | 12:00 | 97 - 84 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor (Herczeg Ágoston) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Sportiskolás Csajok | 2024. április 13. | 12:00 | 57 - 35 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
ZTE KK U11/B | KWBC Körmend | 2024. április 13. | 12:00 | 98 - 60 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. április 13. | 12:00 | 48 - 40 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Samu Petra (Király Evelin) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | BKG-Veresegyház | 2024. április 13. | 12:00 | 35 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Gátas András (Agócs Gábor Mihály) | |||||
FTSI Constantinum | KKC Hetény | 2024. április 13. | 12:00 | 55 - 8 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Tál Csenge Kincső (Budai Csaba) | |||||
TARR KSC Szekszárd/B | NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. április 13. | 12:00 | 49 - 53 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Papp Gergely, Zsigár Zsófia Brigitta (Märcz Péter) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Szúrós Darazsak | 2024. április 13. | 12:00 | 47 - 26 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán (Barlai Tamás) | |||||
Szolnoki Viperák | SZEDEÁK Dózsa | 2024. április 13. | 12:00 | 23 - 52 | Bonifert Domonkos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gedra János, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | NKA Pécs u11 leány | 2024. április 13. | 12:00 | 64 - 47 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
BLF Kenguruk | Vasas Amazonok | 2024. április 13. | 12:00 | 64 - 57 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Erdért-Szűcs | KLKS Szigeti | 2024. április 13. | 12:00 | 15 - 23 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
Nádoros Tigrisek | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. április 13. | 12:00 | 40 - 43 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Horváth Márk, Szlávik Botond (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Csata Garfield | 2024. április 13. | 12:00 | 50 - 55 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vass Dávid Áron (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2024. április 13. | 12:00 | 41 - 63 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Marcell, Mogyorósi Balázs Dávid (Téczely Tamás) | |||||
FKE kenguru | TF - Farkaskutyák | 2024. április 13. | 12:00 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Vasas Akadémia U10 | 2024. április 13. | 12:00 | 64 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Szarvas GFE Gyakorló | 2024. április 13. | 12:30 | 0 - 0 | Fő Téri Általános Iskola |
Játékvezetők: Sajgó Lajos, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Szerencsi Sólymok | MEAFC Mini Cápák | 2024. április 13. | 12:30 | 48 - 71 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Drahos László) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Szolnoki Kiskobrák | 2024. április 13. | 13:00 | 40 - 58 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kozma Péter, Faragó Márton (Balogh László György) | |||||
Vásárhelyi Hódok | Mezőberényi KK Vegyes | 2024. április 13. | 13:00 | 27 - 47 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Kónya László Tamás, Farkas Zsanna (Winter Ilona) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | BC Uzhgorod | 2024. április 13. | 13:00 | 55 - 63 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Fűzfői AK | 2024. április 13. | 13:00 | 67 - 49 | Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág (Kovács Gyula Attila) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Ózd | 2024. április 13. | 13:00 | 51 - 18 | Széchenyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika (Takács Zoltán) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Bivalyok | 2024. április 13. | 13:00 | 24 - 103 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | RICSILLA Teskánd | 2024. április 13. | 13:00 | 84 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | Győri KC Vizslák | 2024. április 13. | 13:00 | 36 - 56 | UFM Aréna |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | Zsákoló Zsiráfok | 2024. április 13. | 13:00 | 26 - 40 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté (Szulics Zsolt János) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | Békéscsabai KK/A | 2024. április 13. | 13:00 | 26 - 40 | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem |
Játékvezetők: Kardos Liza, Miklósik Ivett (Hegedűs Ferenc) | |||||
DKKA Zsiráfok | VESC U11/A | 2024. április 13. | 13:30 | 89 - 16 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András (Bónitz István) | |||||
KKC Mátyás | Kécskei Vidrák | 2024. április 13. | 13:30 | 57 - 24 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Tál Csenge Kincső (Budai Csaba) | |||||
SZPA-HSE U11 | BLF Bolhák | 2024. április 13. | 13:30 | 43 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
PSE Párducok | Józsefvárosi KC | 2024. április 13. | 13:30 | 32 - 19 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. április 13. | 13:30 | 40 - 86 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
BSC | BSC Telki | 2024. április 13. | 13:30 | 40 - 38 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | MVM-OSE TKC U11L | 2024. április 13. | 13:30 | 41 - 56 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Keresztúri SE | 2024. április 13. | 13:30 | 45 - 83 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
Vadmacskák | MVM-OSE MÓR U11 | 2024. április 13. | 13:30 | 47 - 58 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Bognár Tibor) | |||||
Gödi Kiscicák | Dunaharaszti MTK fiú | 2024. április 13. | 13:30 | 49 - 27 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos (Gyurkovics István János) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Újpest-MT/A | 2024. április 13. | 13:30 | 43 - 57 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
BSC Lány | BL Basket | 2024. április 13. | 13:30 | 60 - 39 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Konta Gyula) | |||||
Százhalombattai KSE | KLKS Szomód | 2024. április 13. | 13:30 | 46 - 85 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szilágyi Krisztina (Vajda Gábor) | |||||
MTK Budapest | MAFC Bikszádi | 2024. április 13. | 14:00 | 36 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kaluha Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Török Sasfiókák | 2024. április 13. | 14:00 | 59 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Marjai Réka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | CSS Sighet Máramaros | 2024. április 13. | 14:00 | 52 - 39 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
ZTE NKK | Kanizsai Mókusok/A | 2024. április 13. | 14:30 | 52 - 54 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Kozármisleny SE/A | 2024. április 13. | 14:30 | 30 - 71 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barics Bálint, Kilián Annamari (Csatlós Ivett) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Pityke KSE | 2024. április 13. | 15:00 | 60 - 27 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Sinka-Pálinkás Szonja (Király Evelin) | |||||
PaSa Csillagai | KLKA Angoltagozatos | 2024. április 13. | 15:00 | 91 - 59 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
Monor SE/B | Gödi Kiscicák | 2024. április 13. | 15:00 | 32 - 37 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos (Gyurkovics István János) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Hunyadis Darazsak | 2024. április 13. | 15:00 | 51 - 53 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
DKKA Flamingók | VUKE Medvék | 2024. április 13. | 15:00 | 30 - 35 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András (Bónitz István) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Százhalombattai KSE | 2024. április 13. | 15:00 | 91 - 55 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Laman Richard (Vajda Gábor) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | PSE Párducok | 2024. április 13. | 15:00 | 19 - 29 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szorgos Darazsak | Vadmacskák | 2024. április 13. | 15:00 | 54 - 35 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Bognár Tibor) | |||||
Újpest-MT/A | MAFC Farkasrét | 2024. április 13. | 15:00 | 54 - 45 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BSC Lány | 2024. április 13. | 15:00 | 59 - 64 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Konta Gyula) | |||||
Ziccer Kistigrisek | SZPA-HSE U11 | 2024. április 13. | 15:00 | 43 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Csata Macik | MTK Budapest | 2024. április 13. | 15:30 | 43 - 23 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kaluha Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Boszorkák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. április 13. | 15:30 | 29 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Blaskovits Márk Mihály (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CSS Sighet Máramaros | LPS CSS Satu Mare | 2024. április 13. | 15:30 | 43 - 42 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
RICSILLA Teskánd | ZTE NKK | 2024. április 13. | 16:00 | 45 - 91 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. április 13. | 16:00 | 55 - 51 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barics Bálint, Horváth Szilárd (Csatlós Ivett) | |||||
Józsefvárosi KC | PEKOSI - KOALÁK | 2024. április 13. | 16:30 | 7 - 30 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Monor SE/B | 2024. április 13. | 16:30 | 25 - 43 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos (Gyurkovics István János) | |||||
KLKS Szomód | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. április 13. | 16:30 | 76 - 29 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Szatmári Roland, Laman Richard (Vajda Gábor) | |||||
VESC U11/A | DKKA Flamingók | 2024. április 13. | 16:30 | 29 - 37 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka (Bónitz István) | |||||
BL Basket | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. április 13. | 16:30 | 49 - 41 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Gátas András (Konta Gyula) | |||||
MAFC Farkasrét | Kőbányai Darázslányok | 2024. április 13. | 16:30 | 49 - 64 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, dr. Horváth Brúnó József (Kővári Gyula) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. április 13. | 16:30 | 40 - 34 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Szabadvári János László) | |||||
BLF Bolhák | Ziccer Kistigrisek | 2024. április 13. | 16:30 | 58 - 35 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Keresztúri SE | PaSa Csillagai | 2024. április 13. | 16:30 | 86 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Kovács Gerzson (Kincs Károly) | |||||
Pityke KSE | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. április 13. | 16:30 | 55 - 44 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Török Sasfiókák | Kaszás Boszorkák | 2024. április 13. | 17:00 | 58 - 33 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Blaskovits Márk Mihály (Szlota Tibor Csaba) | |||||
LPS CSS Satu Mare | Cívis KK KisTigrisek | 2024. április 13. | 17:00 | 53 - 44 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
MAFC Bikszádi | Csata Macik | 2024. április 13. | 17:00 | 60 - 17 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kozármisleny SE/A | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. április 13. | 17:30 | 80 - 46 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Szilárd, Kilián Annamari (Csatlós Ivett) | |||||
DKKA Zsiráfok | VUKE Medvék | 2024. április 13. | 18:00 | 75 - 38 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka (Bónitz István) | |||||
Vasas Cicák | BLF Pandák | 2024. április 14. | 08:30 | 57 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik (László Zsolt Károly) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis Efrém Kenguruk | 2024. április 14. | 09:00 | 96 - 26 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Varga Sándor, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Csepel-Bontó KK | 2024. április 14. | 09:00 | 23 - 45 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
Törekvés Törpillák | Csata Csibék | 2024. április 14. | 09:00 | 56 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
Fót SE Leány/B | Pilisborosjenői Párducok | 2024. április 14. | 09:00 | 45 - 46 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Czéh Csaba Károly) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | GYKSE Szekszárd/A | 2024. április 14. | 09:00 | 44 - 67 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc) | |||||
Kőbányai Darazsak | BEAC Vizslák | 2024. április 14. | 09:00 | 79 - 38 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett (Szlota Tibor Csaba) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2024. április 14. | 09:00 | 20 - 0 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Balla Zita (Király László Józsefné) | |||||
Gyakorlós Törpék | KASI/B | 2024. április 14. | 09:00 | 35 - 59 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs (Koncsek Balázs) | |||||
Nyírpazonyi KE | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. április 14. | 09:00 | 14 - 18 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila (Csizmadia Levente) | |||||
Budafoki Ebihalak | Budapesti Honvéd/B | 2024. április 14. | 09:00 | 47 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. április 14. | 09:00 | 37 - 72 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Csajági Laura Borbála (Dr. Kovács András) | |||||
Hévíz SK | Kanizsa KK | 2024. április 14. | 09:00 | 59 - 35 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
ZTE KK U11/A | Ricsilla Rakéta | 2024. április 14. | 09:00 | 89 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Novák Marcell, Németh Balázs (Szűcs József) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. április 14. | 09:30 | 56 - 51 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna (Sztrakovics István László) | |||||
DKKA Tigrisek | Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. április 14. | 09:30 | 23 - 36 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Dóra (Mosonyi József) | |||||
DVTK Mezőkövesd | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. április 14. | 09:30 | 31 - 41 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Deák Csaba) | |||||
DVTK Zemplén | SLÁGER KKSE/A | 2024. április 14. | 09:30 | 39 - 43 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Lackneros Darazsak | 2024. április 14. | 10:00 | 14 - 70 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Botond (Farkas Dávid) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | Vasas Cicák | 2024. április 14. | 10:00 | 38 - 56 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Miskolc/C | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. április 14. | 10:00 | 82 - 33 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland (Csordás Gábor) | |||||
Dife KK | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. április 14. | 10:00 | 54 - 36 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2024. április 14. | 10:00 | 43 - 91 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Mészáros Botond (Csontos Attila) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Mezőberényi KK Leány | 2024. április 14. | 10:00 | 45 - 64 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Péter, Polyák Adrián (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | DKKA Ugrómókusok | 2024. április 14. | 10:00 | 38 - 42 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Mohai Gergő (Birkás Károly) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | BasketBaja SE | 2024. április 14. | 10:00 | 94 - 43 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Csomor Laura (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
FTSI József A. Iskola | CEKK | 2024. április 14. | 10:30 | 56 - 24 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Balla Zita (Király László Józsefné) | |||||
BSC Budakeszi | Fót SE Leány/B | 2024. április 14. | 10:30 | 62 - 39 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Czéh Csaba Károly) | |||||
KLKS Károlyi | Törekvés Törpillák | 2024. április 14. | 10:30 | 35 - 39 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. április 14. | 10:30 | 30 - 25 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila (Csizmadia Levente) | |||||
KASI/B | NKA Pécs u11 leány/C | 2024. április 14. | 10:30 | 53 - 46 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs (Koncsek Balázs) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kőbányai Darazsak | 2024. április 14. | 10:30 | 72 - 66 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | ZTE KK U11/A | 2024. április 14. | 10:30 | 96 - 93 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Novák Marcell, Németh Balázs (Szűcs József) | |||||
Kaszás Mini | Budafoki Ebihalak | 2024. április 14. | 10:30 | 73 - 19 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Újpest-MT/B | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. április 14. | 10:30 | 41 - 44 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
Pilots SE U11 | Gödöllői Sport Klub | 2024. április 14. | 10:30 | 73 - 31 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Csajági Laura Borbála (Dr. Kovács András) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Hévíz SK | 2024. április 14. | 10:30 | 18 - 69 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. április 14. | 10:30 | 38 - 114 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Varga Sándor, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc László) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. április 14. | 10:30 | 78 - 53 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | MEAFC Kossuth U11 | 2024. április 14. | 11:00 | 33 - 38 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor (Deák Csaba) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. április 14. | 11:00 | 59 - 40 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna (Sztrakovics István László) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Zemplén | 2024. április 14. | 11:00 | 26 - 52 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
AF-Velencei Csukák | VUKE Sasok | 2024. április 14. | 11:00 | 41 - 35 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Dóra (Mosonyi József) | |||||
Ajka | Alba Fehérvár Cápák | 2024. április 14. | 11:00 | 45 - 58 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | DVTK Miskolc/C | 2024. április 14. | 11:30 | 41 - 70 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland (Csordás Gábor) | |||||
BLF Pandák | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. április 14. | 11:30 | 36 - 66 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Tamás (László Zsolt Károly) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. április 14. | 11:30 | 91 - 65 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Bibok Liza, Csomor Laura (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. április 14. | 11:30 | 47 - 30 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Botond (Farkas Dávid) | |||||
EKE U11 | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. április 14. | 11:30 | 18 - 78 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Nagy Péter, Mészáros Botond (Csontos Attila) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. április 14. | 11:30 | 38 - 25 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka (Birkás Károly) | |||||
Mezőberényi KK Leány | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. április 14. | 11:30 | 20 - 0 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Fehérvári Alíz (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
VUKE Farkasok | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. április 14. | 11:30 | 30 - 44 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Solymosi Tamás) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. április 14. | 11:30 | 35 - 45 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | CEKK | 2024. április 14. | 12:00 | 0 - 2 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Fehér Nóra (Király László Józsefné) | |||||
Ricsilla Rakéta | Körmendi Törpördögök/A | 2024. április 14. | 12:00 | 45 - 95 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Novák Marcell, Németh Balázs (Szűcs József) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2024. április 14. | 12:00 | 86 - 83 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kanizsa KK | Zalaegerszegi KTE | 2024. április 14. | 12:00 | 58 - 38 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Pajor Máté (Kis Attila) | |||||
BEAC Vizslák | Vasas Akadémia U11 | 2024. április 14. | 12:00 | 57 - 92 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | TARR KSC Szekszárd/A | 2024. április 14. | 12:00 | 64 - 70 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | BSC Budakeszi | 2024. április 14. | 12:00 | 41 - 63 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Czéh Csaba Károly) | |||||
Nyírpazonyi KE | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. április 14. | 12:00 | 39 - 35 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
Csepel-Bontó KK | Újpest-MT/B | 2024. április 14. | 12:00 | 71 - 30 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Földesi Zsófia, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
Csata Csibék | KLKS Károlyi | 2024. április 14. | 12:00 | 43 - 31 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ablonczy Csaba (Réger Zsolt Péter) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | Pilots SE U11 | 2024. április 14. | 12:00 | 62 - 74 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Csajági Laura Borbála (Dr. Kovács András) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Kaszás Mini | 2024. április 14. | 12:00 | 26 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Bálint Bence Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | Gyakorlós Törpék | 2024. április 14. | 12:00 | 36 - 37 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Gyarmati Szabolcs (Koncsek Balázs) | |||||
DKKA Tigrisek | VUKE Sasok | 2024. április 14. | 12:30 | 45 - 37 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Dóra (Mosonyi József) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Akadémia/B | 2024. április 14. | 12:30 | 36 - 28 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Supák Sára (Szécsi Balázs) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. április 14. | 12:30 | 2 - 0 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. április 14. | 12:30 | 42 - 44 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna (Sztrakovics István László) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | DVTK Mezőkövesd | 2024. április 14. | 12:30 | 59 - 21 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel (Deák Csaba) | |||||
Villámló Tigrisek/A | EKE U11 | 2024. április 14. | 13:00 | 99 - 11 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter (Csontos Attila) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Tiszai Kisvirágok | 2024. április 14. | 13:00 | 0 - 20 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. április 14. | 13:00 | 29 - 47 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Szlávik Botond, Sebestyén Zoltán (Farkas Dávid) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Egri Kék Oroszlánok | 2024. április 14. | 13:00 | 45 - 63 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland (Csordás Gábor) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. április 14. | 13:00 | 42 - 90 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Bibok Liza (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | VUKE Krokodilok | 2024. április 14. | 13:00 | 2 - 0 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Solymosi Tamás) | |||||
Wildcats Baia Mare Narancssárga | Dife KK | 2024. április 14. | 13:00 | 32 - 49 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. április 14. | 13:00 | 34 - 60 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Mohai Gergő (Birkás Károly) | |||||
RICSILLA Becsehely | Kanizsai Mókusok/B | 2024. április 14. | 13:30 | 48 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. április 14. | 13:30 | 34 - 22 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | Radobasket Oroszlánok | 2024. április 14. | 13:30 | 81 - 14 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ács Zoltán, Jáni Zsófia (Czéh Csaba Károly) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | FTSI József A. Iskola | 2024. április 14. | 13:30 | 52 - 58 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Fehér Nóra (Király László Józsefné) | |||||
Gödi Gödények | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. április 14. | 13:30 | 39 - 82 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos (Vajda Gábor) | |||||
Budafoki Bolhák | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. április 14. | 13:30 | 39 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Tamás (László Zsolt Károly) | |||||
Kaszás KisBoszik | Ziccer Bocsok | 2024. április 14. | 13:30 | 40 - 42 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Grosics | Dülői Kaszások | 2024. április 14. | 14:00 | 75 - 25 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | AF-Velencei Csukák | 2024. április 14. | 14:00 | 45 - 47 | Nepomuki Szent János Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Dóra (Mosonyi József) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | Ajka | 2024. április 14. | 14:00 | 0 - 2 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Vasas Bolhák | 2024. április 14. | 14:00 | 30 - 46 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
VUKE Krokodilok | VUKE Farkasok | 2024. április 14. | 14:30 | 0 - 2 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr (Solymosi Tamás) | |||||
Lackneros Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2024. április 14. | 14:30 | 27 - 35 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán (Farkas Dávid) | |||||
Pátyi SE | CKE U11 | 2024. április 14. | 15:00 | 13 - 44 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ács Zoltán, Jáni Zsófia (Czéh Csaba Károly) | |||||
Miklósi KékRókák KE | FTSI Platán Iskola | 2024. április 14. | 15:00 | 48 - 78 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter (Király László József) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Kaszás KisBoszik | 2024. április 14. | 15:00 | 38 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | Wildcats Rózsaszín | 2024. április 14. | 15:00 | 59 - 32 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Diósdi Sasok KE | 2024. április 14. | 15:00 | 102 - 30 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos (Vajda Gábor) | |||||
Zalakarosi Fókák | RICSILLA Becsehely | 2024. április 14. | 15:00 | 41 - 48 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Kéksárga Okapik | Budafoki Bolhák | 2024. április 14. | 15:00 | 62 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kovalcsik Emese Zsófia (László Zsolt Károly) | |||||
Római Kaszások | MAFC Grosics | 2024. április 14. | 15:30 | 86 - 52 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BEAC Grosics | Németvölgyi Bocsok | 2024. április 14. | 15:30 | 52 - 33 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kovács Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Kéksárga Okapik | 2024. április 14. | 16:30 | 46 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Horváth Alexandra (László Zsolt Károly) | |||||
Diósdi Sasok KE | Gödi Gödények | 2024. április 14. | 16:30 | 40 - 53 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos (Vajda Gábor) | |||||
Radobasket Oroszlánok | Pátyi SE | 2024. április 14. | 16:30 | 50 - 26 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Laman Richard (Czéh Csaba Károly) | |||||
Wildcats Rózsaszín | TSK-Magiszter U11 | 2024. április 14. | 16:30 | 36 - 28 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Ziccer Bocsok | Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. április 14. | 16:30 | 44 - 35 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalakarosi Fókák | 2024. április 14. | 16:30 | 50 - 53 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Kecskeméti KA U11 Amazonok | Miklósi KékRókák KE | 2024. április 14. | 16:30 | 102 - 15 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Horváth Barbara (Király László József) | |||||
Dülői Kaszások | Római Kaszások | 2024. április 14. | 17:00 | 31 - 79 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Vasas Bolhák | BEAC Grosics | 2024. április 14. | 17:00 | 42 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Ablonczy Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. április 14. | 18:00 | 44 - 73 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Bán Péter (Király László József) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | CKE U11 | 2024. április 14. | 18:00 | 90 - 22 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Laman Richard (Czéh Csaba Károly) | |||||
TSK-Magiszter U11 | NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. április 14. | 18:00 | 35 - 66 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Szegedi Mókusok | Szegedi Vadmacskák | 2024. április 21. | 08:00 | 35 - 27 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Vétek Frigyes Balázs (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Cívis KK Jaguárok | 2024. április 21. | 09:00 | 36 - 48 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila (Csizmadia Levente) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Pingvinek | 2024. április 21. | 09:30 | 33 - 69 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Paulik Benjámin (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. április 21. | 10:30 | 47 - 63 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila (Csizmadia Levente) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Hópárducok | 2024. április 21. | 11:00 | 47 - 26 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Vétek Frigyes Balázs (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Wildcats Baia Mare Fehér | NYKK Eötvös U11 | 2024. április 21. | 12:00 | 74 - 26 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Szegedi Mókusok | Szegedi Pingvinek | 2024. április 21. | 12:30 | 55 - 42 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Vétek Frigyes Balázs (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
PINKK Pécs | PVSK NKA Leány/B | 2024. április 27. | 09:00 | 45 - 42 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mándity Marko, Mándity Mirna (Parádi Péter) | |||||
Kozármisleny SE/B | Monok SE | 2024. április 27. | 10:30 | 84 - 27 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mándity Marko, Mándity Mirna (Parádi Péter) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Monok SE | 2024. április 27. | 12:00 | 59 - 52 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csatlós László, Csernik Eszter Zorka (Parádi Péter) | |||||
PINKK Pécs | Kozármisleny SE/B | 2024. április 27. | 13:30 | 34 - 57 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csatlós László, Csernik Eszter Zorka (Parádi Péter) |
Vásárhelyi Farkaskölykök | Vásárhelyi Bölények | 2024. május 2. | 15:00 | 49 - 28 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Vásárhelyi Bölények | Békéscsabai KK/A | 2024. május 2. | 16:30 | 32 - 58 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
Békéscsabai KK/A | Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. május 2. | 18:00 | 45 - 43 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
BEAC Kisvizslák | Zuglói Sasok | 2024. május 4. | 08:30 | 43 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Blaskovits Márk Mihály, Kaluha Csaba (Krékity Kornél) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK Tigrisek | 2024. május 4. | 09:00 | 70 - 32 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Varga Sándor, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | BSC Lány | 2024. május 4. | 09:00 | 61 - 44 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán (Konta Gyula) | |||||
Kéksárga Okapik | Budafoki Bolhák | 2024. május 4. | 09:00 | 72 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik (Halmos Péter) | |||||
NKA Pécs u11 fiú/C | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. május 4. | 09:00 | 53 - 68 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Kaszás KisBoszik | Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. május 4. | 09:00 | 43 - 36 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett (Kővári Gyula) | |||||
PSE Párducok | Törekvés Törpicúrok | 2024. május 4. | 09:00 | 65 - 31 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Tamás (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Bocsok | Csata Csibék | 2024. május 4. | 09:00 | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | FTSI Constantinum | 2024. május 4. | 09:00 | 84 - 8 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Balla Zita (Bogárdi János) | |||||
Zalaegerszegi KTE | RICSILLA Becsehely | 2024. május 4. | 09:00 | 39 - 36 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Silló Zsolt) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | SZEDEÁK Dózsa | 2024. május 4. | 09:00 | 91 - 45 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Gedra János, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
PVSK NKA Leány/A | NKA Pécs u11 leány | 2024. május 4. | 09:00 | 40 - 100 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Csatlós László (Csatlós Ivett) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. május 4. | 09:00 | 67 - 39 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | Pilis Basket | 2024. május 4. | 09:00 | 66 - 39 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Szécsi Adrián (Czéh Csaba Károly) | |||||
Nádoros Tigrisek | Villámló Tigrisek/B | 2024. május 4. | 09:00 | 60 - 26 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Markó Milán (CSEH Gergely) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szarvas GFE Gyakorló | 2024. május 4. | 09:30 | 40 - 50 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kiszely Zoltán (Bernáth András) | |||||
Salgótarjáni KI (fiú) | SLÁGER KKSE/A | 2024. május 4. | 09:30 | 31 - 53 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
DVTK Akadémia/B | MEAFC Kossuth U11 | 2024. május 4. | 10:00 | 62 - 31 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bagdi Panna (Tolnai János) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. május 4. | 10:00 | 36 - 29 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
TARR KSC Szekszárd/B | Bonyhádi KSE U11 | 2024. május 4. | 10:00 | 43 - 49 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter (Kovács Gyula Attila) | |||||
Vasas Akadémia U10 | BEAC Kisvizslák | 2024. május 4. | 10:00 | 37 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Blaskovits Márk Mihály, Kaluha Csaba (Krékity Kornél) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. május 4. | 10:00 | 60 - 54 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
Sólyomfiókák | Hévíz SK | 2024. május 4. | 10:00 | 48 - 41 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Vargáné Derda Dóra Ildikó (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Cívis KK KisTigrisek | Dife KK | 2024. május 4. | 10:00 | 43 - 30 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szolnoki Viperák | Szentesi KK | 2024. május 4. | 10:00 | 51 - 60 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Tóth Julianna (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. május 4. | 10:00 | 16 - 100 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. május 4. | 10:00 | 49 - 83 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bibok Liza (Király László József) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Egri Kék Oroszlánok | 2024. május 4. | 10:00 | 69 - 39 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dudás Csaba (Csordás Gábor) | |||||
Zalakarosi Fókák | Zalaegerszegi KTE | 2024. május 4. | 10:30 | 44 - 43 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Silló Zsolt) | |||||
Harcos Darazsak | Nádoros Tigrisek | 2024. május 4. | 10:30 | 26 - 60 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Markó Milán (CSEH Gergely) | |||||
KLKS Károlyi | Ziccer Bocsok | 2024. május 4. | 10:30 | 2 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
BL Basket | ICT Pilots Farkasrét | 2024. május 4. | 10:30 | 41 - 38 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán (Konta Gyula) | |||||
Törekvés Törpicúrok | PEKOSI - KOALÁK | 2024. május 4. | 10:30 | 29 - 22 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Tamás (László Zsolt Károly) | |||||
Győri KC Vizslák | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. május 4. | 10:30 | 24 - 48 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
KLKS Benkő | Kaszás KisBoszik | 2024. május 4. | 10:30 | 43 - 50 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett (Kővári Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. május 4. | 10:30 | 34 - 29 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Darkó Attila (Csizmadia Levente) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Körmendi Törpördögök/A | 2024. május 4. | 10:30 | 43 - 94 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté (Schneider Bertold Antal) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. május 4. | 10:30 | 31 - 62 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Szécsi Adrián (Czéh Csaba Károly) | |||||
NYÍKSE Tűzokádók | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. május 4. | 10:30 | 49 - 85 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Varga Sándor, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
FTSI József A. Iskola | CEKK | 2024. május 4. | 10:30 | 61 - 19 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Balla Zita (Bogárdi János) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. május 4. | 10:30 | 73 - 42 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Bolhák | Kéksárga Okapik | 2024. május 4. | 10:30 | 45 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik (Halmos Péter) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. május 4. | 10:30 | 20 - 0 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Gedra János, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
NKA Pécs u11 leány | Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. május 4. | 10:30 | 96 - 8 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csatlós László, Mándity Mirna (Csatlós Ivett) | |||||
Szorgos Darazsak | Kanizsai Mókusok/A | 2024. május 4. | 11:00 | 35 - 52 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Farkas Dávid) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. május 4. | 11:00 | 20 - 0 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kiszely Zoltán (Bernáth András) | |||||
DVTK Encs | Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. május 4. | 11:00 | 29 - 30 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
Zuglói Sasok | Vasas Akadémia U10 | 2024. május 4. | 11:30 | 58 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kaluha Csaba (Krékity Kornél) | |||||
Szentesi KK | Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. május 4. | 11:30 | 66 - 57 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Terjéki András, Orbán Zsombor (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Nyírpazonyi KE | Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. május 4. | 11:30 | 75 - 24 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. május 4. | 11:30 | 71 - 78 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
Bonyhádi KSE U11 | KASI/B | 2024. május 4. | 11:30 | 49 - 35 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. május 4. | 11:30 | 42 - 61 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bibok Liza (Király László József) | |||||
ZTE NKK | Sólyomfiókák | 2024. május 4. | 11:30 | 37 - 51 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Vargáné Derda Dóra Ildikó (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Cívis KK KisTigrisek | 2024. május 4. | 11:30 | 30 - 39 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Pásztói SZSE-Kisördögök | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. május 4. | 11:30 | 52 - 58 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dudás Csaba (Csordás Gábor) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/B | 2024. május 4. | 11:30 | 37 - 36 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Tolnai János) | |||||
DVTK Miskolc/C | Zsákoló Zsiráfok | 2024. május 4. | 11:30 | 116 - 20 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Józsefvárosi KC | PSE Párducok | 2024. május 4. | 12:00 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Tamás (László Zsolt Károly) | |||||
MVM-OSE Simbák | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. május 4. | 12:00 | 50 - 74 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Matucza Gyula (Schneider Bertold Antal) | |||||
Cívis KK Tigrisek | NYÍKSE Tűzokádók | 2024. május 4. | 12:00 | 79 - 61 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Varga Sándor, Oláh Donát (Szekeres Ferenc László) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. május 4. | 12:00 | 60 - 67 | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Várpalota Bébi Gepárdok | PVSK NKA Leány/A | 2024. május 4. | 12:00 | 37 - 91 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csatlós László, Horváth Szilárd (Csatlós Ivett) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Fehér | SZEDEÁK Tigrisek | 2024. május 4. | 12:00 | 0 - 20 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Gedra János, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes Ilma) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | KLKS Benkő | 2024. május 4. | 12:00 | 44 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Erős Dániel (Kővári Gyula) | |||||
Pilis Basket | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. május 4. | 12:00 | 71 - 36 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Czéh Csaba Károly) | |||||
TSK-Magiszter U11 | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. május 4. | 12:00 | 29 - 35 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
RICSILLA Becsehely | Zalakarosi Fókák | 2024. május 4. | 12:00 | 49 - 48 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Silló Zsolt) | |||||
Budafoki Bolhák | Vasas Bolhák | 2024. május 4. | 12:00 | 79 - 48 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik (Halmos Péter) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Hetény | 2024. május 4. | 12:00 | 65 - 13 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Fehér Nóra (Király Evelin) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Harcos Darazsak | 2024. május 4. | 12:00 | 41 - 48 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Markó Milán (CSEH Gergely) | |||||
FTSI Constantinum | CEKK | 2024. május 4. | 12:00 | 17 - 45 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Dóka Márton (Bogárdi János) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Ajka | 2024. május 4. | 12:00 | 60 - 54 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Borsos Miklós (Erős Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | Győri KC Vizslák | 2024. május 4. | 12:00 | 46 - 43 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Csata Csibék | KLKS Károlyi | 2024. május 4. | 12:00 | 47 - 32 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Petrik Boglárka (Réger Zsolt Péter) | |||||
BSC Lány | BL Basket | 2024. május 4. | 12:00 | 80 - 50 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Csegény Csenge Janka (Konta Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak | Vasas Akadémia U11 | 2024. május 4. | 12:00 | 66 - 76 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Korpás Máté (Schwarz Mária) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Mezőberényi KK Vegyes | 2024. május 4. | 12:30 | 0 - 20 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kiszely Zoltán (Bernáth András) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Sportiskolás Csajok | 2024. május 4. | 12:30 | 50 - 46 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Horváth Márk (Farkas Dávid) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Encs | 2024. május 4. | 12:30 | 39 - 27 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
KASI/B | TARR KSC Szekszárd/B | 2024. május 4. | 13:00 | 42 - 30 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter (Kovács Gyula Attila) | |||||
Pityke KSE | Miklósi KékRókák KE | 2024. május 4. | 13:00 | 59 - 20 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Velkey István, Szedmák Levente (Papp Attila) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. május 4. | 13:00 | 40 - 66 | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dudás Csaba (Csordás Gábor) | |||||
Dife KK | NYKK Eötvös U11 | 2024. május 4. | 13:00 | 53 - 40 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Zsákoló Zsiráfok | 2024. május 4. | 13:00 | 59 - 47 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
NKA Pécs u11 leány/C | Monok SE | 2024. május 4. | 13:00 | 82 - 26 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Csernik Eszter Zorka, Zsigár Zsófia Brigitta (Parádi Péter) | |||||
Hévíz SK | ZTE NKK | 2024. május 4. | 13:00 | 51 - 37 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Soós Tamás Rezső (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | Nyírpazonyi KE | 2024. május 4. | 13:00 | 32 - 37 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | DVTK Tiszaújváros | 2024. május 4. | 13:00 | 23 - 64 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Bagdi Panna (Tolnai János) | |||||
Tiszai Kisvirágok | Mezőberényi KK Leány | 2024. május 4. | 13:00 | 53 - 40 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik (Király László József) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. május 4. | 13:00 | 62 - 68 | Széchenyi István Gimnázium |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
Vásárhelyi Mosómedvék | Szolnoki Viperák | 2024. május 4. | 13:00 | 59 - 97 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő, Fehérvári Alíz (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Ajka | DKKA Ugrómókusok | 2024. május 4. | 13:30 | 53 - 24 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Borsos Miklós (Erős Zoltán) | |||||
BSC | BSC Telki | 2024. május 4. | 13:30 | 58 - 52 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Czéh Csaba Károly) | |||||
Gödi Kiscicák | Monor SE/B | 2024. május 4. | 13:30 | 34 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Upor Milán (Agócs Gábor Mihály) | |||||
CKE U11 | Pátyi SE | 2024. május 4. | 13:30 | 63 - 20 | Telki |
Játékvezetők: Szilágyi András , Szilágyi Krisztina (Dr. Kovács András) | |||||
Soproni SI Bivalyok | MVM-OSE Simbák | 2024. május 4. | 13:30 | 67 - 76 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Matucza Gyula (Schneider Bertold Antal) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | FTSI József A. Iskola | 2024. május 4. | 13:30 | 58 - 67 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Dóka Márton (Bogárdi János) | |||||
TFSE | MAFC Csíkihegyek | 2024. május 4. | 13:30 | 2 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Bálint Bence Zoltán (Krékity Kornél) | |||||
NYÍKSE Tűzvirágok | TSK-Magiszter U11 | 2024. május 4. | 13:30 | 2 - 0 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
BLF Kenguruk | Vasas Amazonok | 2024. május 4. | 13:30 | 86 - 74 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Erős Dániel (Kővári Gyula) | |||||
PEKOSI - KOALÁK | Józsefvárosi KC | 2024. május 4. | 13:30 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
KLKS Szigeti | Erdért-Szűcs | 2024. május 4. | 13:30 | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Petrik Boglárka (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | PVSK NKA Fiú/A | 2024. május 4. | 13:30 | 87 - 78 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Horváth Szilárd (Heiling Csaba) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | KKC Mátyás | 2024. május 4. | 13:30 | 54 - 24 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Fehér Nóra (Király Evelin) | |||||
Cívis KK Jaguárok | BC Uzhgorod | 2024. május 4. | 14:00 | 26 - 89 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Varga Sándor (Szekeres Ferenc László) | |||||
VUKE Medvék | VUKE Krokodilok | 2024. május 4. | 14:00 | 59 - 47 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
Szorgos Darazsak | Sportiskolás Csajok | 2024. május 4. | 14:00 | 41 - 70 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Sebestyén Zoltán (Farkas Dávid) | |||||
Kőbányai Darázslányok | MAFC Farkasrét | 2024. május 4. | 14:00 | 52 - 56 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Korpás Máté (Schwarz Mária) | |||||
FTSI Platán Iskola | Pityke KSE | 2024. május 4. | 14:30 | 52 - 29 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Papp Attila) | |||||
Cívis KK TK Macskák | DVTK Miskolc/C | 2024. május 4. | 14:30 | 34 - 83 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Bajai Női Kosárlabda Klub | Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. május 4. | 14:30 | 59 - 40 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik (Király László József) | |||||
PINKK Pécs | PVSK NKA Leány/B | 2024. május 4. | 14:30 | 2 - 0 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Zsigár Zsófia Brigitta, Csernik Eszter Zorka (Parádi Péter) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Gödi Kiscicák | 2024. május 4. | 15:00 | 59 - 42 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Borbély Nándor Tibor (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2024. május 4. | 15:00 | 70 - 66 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté (Schneider Bertold Antal) | |||||
Török Sasfiókák | Kaszás Boszorkák | 2024. május 4. | 15:00 | 62 - 39 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Veres Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. május 4. | 15:00 | 79 - 58 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Heiling Csaba) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Alba Fehérvár Cápák | 2024. május 4. | 15:00 | 27 - 72 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
Újpest-MT/A | BLF Kenguruk | 2024. május 4. | 15:00 | 57 - 71 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kara Zsombor (Kővári Gyula) | |||||
FKE kenguru | KLKS Szigeti | 2024. május 4. | 15:00 | 2 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | TFSE | 2024. május 4. | 15:00 | 42 - 45 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Krékity Kornél) | |||||
Fót SE Leány/B | BSC | 2024. május 4. | 15:00 | 45 - 43 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Jáni Zsófia (Czéh Csaba Károly) | |||||
Radobasket Oroszlánok | CKE U11 | 2024. május 4. | 15:00 | 32 - 29 | Telki |
Játékvezetők: Szilágyi András , Laman Richard (Dr. Kovács András) | |||||
KKC Mátyás | KKC Hetény | 2024. május 4. | 15:00 | 45 - 19 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Tál Csenge Kincső (Király Evelin) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Kőbányai Darázslányok | 2024. május 4. | 15:30 | 42 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő (Schwarz Mária) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Villámló Tigrisek/A | 2024. május 4. | 15:30 | 66 - 58 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán (Farkas Dávid) | |||||
DKKA Zsiráfok | VUKE Medvék | 2024. május 4. | 15:30 | 64 - 51 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
BC Uzhgorod | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. május 4. | 15:30 | 63 - 52 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Miklósi KékRókák KE | FTSI Platán Iskola | 2024. május 4. | 16:00 | 13 - 52 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Szedmák Levente, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma (Papp Attila) | |||||
Monok SE | PVSK NKA Leány/B | 2024. május 4. | 16:00 | 2 - 0 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kilián Annamari, Papp Gergely (Parádi Péter) | |||||
Erdért-Szűcs | FKE kenguru | 2024. május 4. | 16:30 | 19 - 33 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Nagykőrösi Sólymok/LU11 | Kécskei Vidrák | 2024. május 4. | 16:30 | 60 - 23 | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Tál Csenge Kincső (Király Evelin) | |||||
Vasas Amazonok | Újpest-MT/A | 2024. május 4. | 16:30 | 68 - 38 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kara Zsombor (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Török Sasfiókák | 2024. május 4. | 16:30 | 48 - 50 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
MAFC Csíkihegyek | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. május 4. | 16:30 | 34 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bíró Brigitta (Krékity Kornél) | |||||
Pátyi SE | Radobasket Oroszlánok | 2024. május 4. | 16:30 | 11 - 74 | Telki |
Játékvezetők: Szilágyi Krisztina , Laman Richard (Dr. Kovács András) | |||||
PVSK NKA Fiú/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. május 4. | 16:30 | 54 - 64 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Horváth Szilárd (Heiling Csaba) | |||||
Monor SE/B | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. május 4. | 16:30 | 44 - 62 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Borbély Nándor Tibor (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BSC Telki | Fót SE Leány/B | 2024. május 4. | 16:30 | 45 - 55 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Jáni Zsófia (Czéh Csaba Károly) | |||||
MAFC Farkasrét | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. május 4. | 17:00 | 64 - 44 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő (Schwarz Mária) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis KK Jaguárok | 2024. május 4. | 17:00 | 64 - 39 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
VUKE Krokodilok | DKKA Zsiráfok | 2024. május 4. | 17:00 | 27 - 68 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
NKA Pécs u11 leány/C | PINKK Pécs | 2024. május 4. | 17:30 | 37 - 45 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Papp Gergely, Kilián Annamari (Parádi Péter) | |||||
Kaszás Boszorkák | Zuglói Sasok Herman | 2024. május 4. | 18:00 | 40 - 42 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Tabán Szellemek | 2024. május 5. | 08:00 | 67 - 12 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Nánai Fruzsina, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Budafoki Ebihalak | 2024. május 5. | 08:30 | 44 - 43 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Erős Dániel (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKS Szomód | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. május 5. | 09:00 | 73 - 45 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szécsi Adrián (Sértő Róbert) | |||||
BSC Budakeszi | Pilisborosjenői Párducok | 2024. május 5. | 09:00 | 52 - 60 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
Ricsilla Rakéta | Tapolcai Szöcskék | 2024. május 5. | 09:00 | 86 - 59 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Pilots SE U11 | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. május 5. | 09:00 | 56 - 67 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge (Solymosi Tamás) | |||||
VUKE Sasok | DKKA Flamingók | 2024. május 5. | 09:00 | 57 - 48 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
BEAC Vizslák | Dülői Kaszások | 2024. május 5. | 09:00 | 61 - 29 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Újpest-MT/B | 2024. május 5. | 09:00 | 52 - 51 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. május 5. | 09:00 | 62 - 42 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kapusi Gábor) | |||||
Csata Macik | MTK Budapest | 2024. május 5. | 09:00 | 42 - 39 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
Lackneros Darazsak | Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. május 5. | 09:00 | 44 - 47 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Kozármisleny SE/A | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. május 5. | 09:00 | 58 - 54 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Märcz Péter) | |||||
Szegedi Gedói Sólymok | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. május 5. | 09:30 | 46 - 39 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Ózd | 2024. május 5. | 09:30 | 28 - 16 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Deák Csaba) | |||||
EKE U11 | MVM-OSE MÓR U11 | 2024. május 5. | 10:00 | 29 - 67 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Csípős Darazsak | KWBC Körmend | 2024. május 5. | 10:00 | 67 - 30 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Esztergályos Róbert) | |||||
BLF Bolhák | Budapesti Honvéd/B | 2024. május 5. | 10:00 | 52 - 46 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Erős Dániel (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | DKKA Vezérek | 2024. május 5. | 10:00 | 64 - 44 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Borsos Miklós (Egri Tibor) | |||||
Vadmacskák | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. május 5. | 10:00 | 0 - 2 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. május 5. | 10:00 | 50 - 112 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Fehér Péter (Király Evelin) | |||||
Római Kaszások | BKG-Veresegyház | 2024. május 5. | 10:00 | 106 - 30 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Vigh Balázs (Schwarz Mária) | |||||
Szerencsi Sólymok | Cívis Efrém Kenguruk | 2024. május 5. | 10:00 | 39 - 74 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Varga Sándor (Szekeres Ferenc László) | |||||
Kecskeméti KA U11 Villámok | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. május 5. | 10:00 | 69 - 40 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Szedmák Levente (Király László Józsefné) | |||||
Karcagi SE Oroszlánkölykök | NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. május 5. | 10:00 | 37 - 47 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | ZTE KK U11/A | 2024. május 5. | 10:00 | 48 - 93 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Dunaharaszti MTK fiú | Pilots SE U11 | 2024. május 5. | 10:30 | 48 - 63 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge (Solymosi Tamás) | |||||
Monor SE/A | BSC Budakeszi | 2024. május 5. | 10:30 | 21 - 122 | Telki |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Plajos Zsuzsa Mária (Dr. Kovács András) | |||||
Csata Garfield | BEAC Vizslák | 2024. május 5. | 10:30 | 44 - 47 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) | |||||
PVSK NKA Fiú/B | Kozármisleny SE/B | 2024. május 5. | 10:30 | 66 - 15 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csatlós László, Horváth Szilárd (Parádi Péter) | |||||
KASI/C | Kozármisleny SE/A | 2024. május 5. | 10:30 | 68 - 69 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István (Märcz Péter) | |||||
Szúrós Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. május 5. | 10:30 | 45 - 25 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. május 5. | 10:30 | 52 - 44 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kapusi Gábor) | |||||
VESC U11/A | VUKE Sasok | 2024. május 5. | 10:30 | 0 - 2 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Hederics Fanni Rebeka (Erős Zoltán) | |||||
Kaszás Mini | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. május 5. | 10:30 | 38 - 64 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Keresztúri SE | Csata Macik | 2024. május 5. | 10:30 | 72 - 62 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
ZTE KK U11/B | Ricsilla Rakéta | 2024. május 5. | 10:30 | 64 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
Diósdi Sasok KE | KLKS Szomód | 2024. május 5. | 10:30 | 40 - 78 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szécsi Adrián (Sértő Róbert) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | DVTK Akadémia/A | 2024. május 5. | 10:30 | 29 - 107 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Tóth Julianna (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. május 5. | 11:00 | 24 - 42 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
VUKE Farkasok | AF-Velencei Csukák | 2024. május 5. | 11:00 | 46 - 27 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
DVTK Ózd | DVTK Mezőkövesd | 2024. május 5. | 11:00 | 2 - 0 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel (Deák Csaba) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | MEAFC Mini Cápák | 2024. május 5. | 11:00 | 101 - 42 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Zsók Áron (Balogh László György) | |||||
Vasas Áldás Basket | MAFC Grosics | 2024. május 5. | 11:30 | 48 - 68 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Vigh Balázs (Schwarz Mária) | |||||
DIFE KK Berettyóújfalu | Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. május 5. | 11:30 | 16 - 28 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Darkó Attila (Scholtz Zoltán) | |||||
Budafoki Ebihalak | BLF Bolhák | 2024. május 5. | 11:30 | 34 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MVM-OSE TKC U11L | Vadmacskák | 2024. május 5. | 11:30 | 2 - 0 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | DKKA Darazsak | 2024. május 5. | 11:30 | 75 - 37 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Szalai Zsolt) | |||||
TARR KSC Szekszárd/A | DKKA Tigrisek | 2024. május 5. | 11:30 | 120 - 10 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Esztergályos Róbert) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. május 5. | 11:30 | 100 - 29 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Hunyadis Darazsak | 2024. május 5. | 11:30 | 64 - 19 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
Békési Kisgladiátorok | BasketBaja SE | 2024. május 5. | 11:30 | 78 - 59 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Fehér Péter (Király Evelin) | |||||
KASI/A | DKKA Ördögök | 2024. május 5. | 11:30 | 74 - 27 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Borsos Miklós (Egri Tibor) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. május 5. | 11:30 | 37 - 64 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fehér Nóra, Bán Péter (Király László Józsefné) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | Dunaharaszti MTK fiú | 2024. május 5. | 12:00 | 57 - 66 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge (Solymosi Tamás) | |||||
Tapolcai Szöcskék | ZTE KK U11/B | 2024. május 5. | 12:00 | 56 - 85 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Imre Márk, Kovács Marcell (Silló Zsolt) | |||||
DKKA Flamingók | VESC U11/A | 2024. május 5. | 12:00 | 2 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Mészáros András (Erős Zoltán) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | Diósdi Sasok KE | 2024. május 5. | 12:00 | 2 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szécsi Adrián (Sértő Róbert) | |||||
Újpest-MT/B | Kaszás Mini | 2024. május 5. | 12:00 | 56 - 36 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. május 5. | 12:00 | 50 - 74 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kozármisleny SE/B | Gyakorlós Törpék | 2024. május 5. | 12:00 | 33 - 56 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csatlós László, Kilián Annamari (Parádi Péter) | |||||
Dülői Kaszások | Csata Garfield | 2024. május 5. | 12:00 | 41 - 71 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Pilisborosjenői Párducok | Monor SE/A | 2024. május 5. | 12:00 | 119 - 20 | Telki |
Játékvezetők: Laman Richard, Fernengel Ákos (Dr. Kovács András) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | KASI/C | 2024. május 5. | 12:00 | 59 - 46 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Lenger Levente, Győr Marcell István (Märcz Péter) | |||||
Lackneros Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. május 5. | 12:00 | 61 - 38 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. május 5. | 12:00 | 26 - 49 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Kapusi Gábor) | |||||
MTK Budapest | Keresztúri SE | 2024. május 5. | 12:00 | 31 - 65 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Lukács Rezső Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
AF-Velencei Csukák | Fűzfői AK | 2024. május 5. | 12:30 | 44 - 66 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
DVTK Mezőkövesd | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. május 5. | 12:30 | 0 - 2 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér (Deák Csaba) | |||||
Szolnoki Kiskobrák | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. május 5. | 12:30 | 87 - 80 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Zsók Áron (Balogh László György) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szegedi Gedói Sólymok | 2024. május 5. | 12:30 | 36 - 19 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Mustos Tamás János) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | BasketBaja SE | 2024. május 5. | 13:00 | 39 - 86 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Papp Attila, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
DKKA Vezérek | DKKA Ördögök | 2024. május 5. | 13:00 | 84 - 58 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Szerencsi Sólymok | MEAFC Gyarmati U11 | 2024. május 5. | 13:00 | 45 - 33 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. május 5. | 13:00 | 31 - 63 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Fehér Nóra, Bán Péter (Király László Józsefné) | |||||
Hunyadis Darazsak | EKE U11 | 2024. május 5. | 13:00 | 23 - 50 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) | |||||
BKG-Veresegyház | Vasas Áldás Basket | 2024. május 5. | 13:00 | 31 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Vass Dávid Áron (Schwarz Mária) | |||||
NYÍKSE Tűzsárkányok | DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. május 5. | 13:00 | 57 - 23 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté (Scholtz Zoltán) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | MVM-OSE TKC U11L | 2024. május 5. | 13:00 | 48 - 90 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Cívis KK Fehértigrisek | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. május 5. | 13:30 | 74 - 84 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Gyakorlós Törpék | PVSK NKA Fiú/B | 2024. május 5. | 13:30 | 39 - 56 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Horváth Szilárd, Kilián Annamari (Parádi Péter) | |||||
TF-JAK-OROSZLÁNOK | BLF Pandák | 2024. május 5. | 13:30 | 57 - 30 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Lukács Rezső Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
BEAC Grosics | Németvölgyi Bocsok | 2024. május 5. | 13:30 | 41 - 29 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bárány Levente, Veres Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Soproni Tigrisek U11/A | DKKA Darazsak | 2024. május 5. | 13:30 | 70 - 58 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Némethy Barna, Pajor Máté (Szalai Zsolt) | |||||
KWBC Körmend | DKKA Tigrisek | 2024. május 5. | 13:30 | 72 - 26 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Soós Tamás Rezső (Szoó László Márton) | |||||
SZPA-HSE U11 | Ziccer Kistigrisek | 2024. május 5. | 13:30 | 37 - 62 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
VMG DSE | BSC Bálint Márton U11 | 2024. május 5. | 13:30 | 57 - 100 | Telki |
Játékvezetők: Laman Richard, Fernengel Ákos (Dr. Kovács András) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Pákozdi Kócsagok | 2024. május 5. | 13:30 | 54 - 36 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | Szúrós Darazsak | 2024. május 5. | 13:30 | 49 - 33 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | Százhalombattai KSE | 2024. május 5. | 13:30 | 51 - 44 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Szilágyi András (Sértő Róbert) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Gödi Gödények | 2024. május 5. | 13:30 | 65 - 62 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Solymosi Tamás) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. május 5. | 13:30 | 60 - 59 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
PaSa Csillagai | KLKA Angoltagozatos | 2024. május 5. | 14:00 | 60 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Ablonczy Csaba (Krékity Kornél) | |||||
MEAFC Mini Cápák | Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. május 5. | 14:00 | 59 - 98 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Orbán Zsombor (Balogh László György) | |||||
Szegedi Mókusok | SZEDEÁK Karolina | 2024. május 5. | 14:00 | 48 - 24 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Fűzfői AK | VUKE Farkasok | 2024. május 5. | 14:00 | 63 - 61 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Kiss István) | |||||
Budafoki Békák | Budapesti Honvéd/A | 2024. május 5. | 14:00 | 50 - 72 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Kara Zsombor (László Zsolt Károly) | |||||
Római Kaszások | MAFC Grosics | 2024. május 5. | 14:30 | 75 - 35 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Vass Dávid Áron (Schwarz Mária) | |||||
Kecskeméti KA U11 Jimmy | Békési Kisgladiátorok | 2024. május 5. | 14:30 | 103 - 40 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Papp Attila, Szedmák Levente (Király Evelin) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. május 5. | 14:30 | 57 - 96 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Varga Sándor (Szekeres Ferenc László) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/A | 2024. május 5. | 14:30 | 54 - 73 | Hétvezér Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Törekvés Törpillák | TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. május 5. | 15:00 | 18 - 51 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. május 5. | 15:00 | 57 - 45 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Solymosi Tamás) | |||||
Fót SE Fiú/A | Dunaharaszti MTK leány | 2024. május 5. | 15:00 | 92 - 32 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Szilágyi Krisztina (Sértő Róbert) | |||||
Gyáli Apródok | VMG DSE | 2024. május 5. | 15:00 | 50 - 32 | Telki |
Játékvezetők: Laman Richard, Páncsics István Zsigmond (Dr. Kovács András) | |||||
TSE Basket U11 Kenguru | Győri KC Koalák | 2024. május 5. | 15:00 | 81 - 42 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Markó Milán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
MAFC Bikszádi | BEAC Grosics | 2024. május 5. | 15:00 | 37 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Nagy Lili, Erős Dániel (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. május 5. | 15:00 | 54 - 53 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
Vasas Cicák | SZPA-HSE U11 | 2024. május 5. | 15:00 | 34 - 58 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Marjai Réka (Kővári Gyula) | |||||
Csípős Darazsak | TARR KSC Szekszárd/A | 2024. május 5. | 15:00 | 70 - 48 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Soós Tamás Rezső (Szoó László Márton) | |||||
ZTE KK U11/A | NKA Pécs u11 fiú | 2024. május 5. | 15:00 | 71 - 82 | Mindszenty József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
DVTK Akadémia/A | Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. május 5. | 15:00 | 81 - 32 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Tóth Julianna (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Szolnoki Kiskobrák | 2024. május 5. | 15:30 | 101 - 56 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Orbán Zsombor (Balogh László György) | |||||
Csepel-Bontó KK | PaSa Csillagai | 2024. május 5. | 15:30 | 63 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta (Krékity Kornél) | |||||
Szegedi Pingvinek | Szegedi Vadmacskák | 2024. május 5. | 15:30 | 45 - 26 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Hermann Anna Zsófia (Farkas Zoltán) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Budafoki Békák | 2024. május 5. | 15:30 | 64 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Vigh Balázs (László Zsolt Károly) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | TSE Basket U11 Kenguru | 2024. május 5. | 16:30 | 56 - 66 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Markó Milán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. május 5. | 16:30 | 66 - 49 | Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás (Bőle László) | |||||
Németvölgyi Bocsok | MAFC Bikszádi | 2024. május 5. | 16:30 | 42 - 51 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Nagy Lili, Erős Dániel (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BSC Bálint Márton U11 | Gyáli Apródok | 2024. május 5. | 16:30 | 68 - 52 | Telki |
Játékvezetők: Laman Richard, Páncsics István Zsigmond (Dr. Kovács András) | |||||
BLF Pandák | Törekvés Törpillák | 2024. május 5. | 16:30 | 35 - 56 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Kovács Tamás (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ziccer Kistigrisek | Vasas Cicák | 2024. május 5. | 16:30 | 40 - 34 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Kovács Gerzson (Kővári Gyula) | |||||
Gödi Gödények | Gödöllői Sport Klub | 2024. május 5. | 16:30 | 28 - 80 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Bognár Mátyás, Pintér András József (Solymosi Tamás) | |||||
Százhalombattai KSE | Fót SE Fiú/A | 2024. május 5. | 16:30 | 37 - 73 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Csegény Csenge Janka, Szilágyi András (Sértő Róbert) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Csepel-Bontó KK | 2024. május 5. | 17:00 | 63 - 65 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba (Krékity Kornél) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Kéksárga Zsiráfok | 2024. május 5. | 17:00 | 76 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Vigh Balázs (László Zsolt Károly) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Vadmacskák | 2024. május 5. | 17:00 | 36 - 54 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Hermann Anna Zsófia (Farkas Zoltán) | |||||
Szegedi Mókusok | Szegedi Pingvinek | 2024. május 5. | 18:30 | 39 - 19 | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme |
Játékvezetők: Varga Sára, Hermann Anna Zsófia (Farkas Zoltán) | |||||
Zsákoló kisZsiráfok | Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. május 7. | 15:00 | 43 - 29 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. május 7. | 16:30 | 39 - 41 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Zsákoló Zsiráfok Záhony | Zsákoló kisZsiráfok | 2024. május 7. | 18:00 | 30 - 37 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
DVTK Szerencs | MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. május 8. | 14:00 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Béres Dávid (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Zemplén | DVTK Szerencs | 2024. május 8. | 15:30 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | DVTK Zemplén | 2024. május 8. | 17:00 | 0 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Béres Dávid, Molnár Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
Gyulasport Nkft. | Vásárhelyi Hódok | 2024. május 11. | 10:00 | 0 - 0 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Vásárhelyi Hódok | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. május 11. | 11:30 | 0 - 0 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Gyulasport Nkft. | 2024. május 11. | 13:00 | 0 - 0 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
RICSILLA Teskánd | Kanizsai Mókusok/B | 2024. május 12. | 09:00 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Marcell (Németh Csaba János) | |||||
Kanizsa KK | RICSILLA Teskánd | 2024. május 12. | 10:30 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Marcell (Németh Csaba János) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Kanizsa KK | 2024. május 12. | 12:00 | 0 - 0 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Marcell (Németh Csaba János) |
BC Uzhgorod | Cívis KK TK Rakéták | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Cívis Efrém Kenguruk | BC Uzhgorod | -0001. november 30. | 0 - 0 |