Fiú Serdülő - 2023/2024
Szakaszok
EA csoport
EA csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest, Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd/A - DEAC KA U14/A 2024. április 13. szombat 83 - 75 Kovács István, Kutrik Andrea
NKA Pécs/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2024. április 13. szombat 92 - 56 Kovács István, Kutrik Andrea
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Budapesti Honvéd/A 2024. április 13. szombat 70 - 87 Kruk Melinda, Fajszi Zsombor Levente
NKA Pécs/A - DEAC KA U14/A 2024. április 13. szombat 88 - 43 Kruk Melinda, Fajszi Zsombor Levente
DEAC KA U14/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2024. április 14. vasárnap 09:00 Korompai Zsolt László, Vass Dávid Áron
Budapesti Honvéd/A - NKA Pécs/A 2024. április 14. vasárnap 11:00 Korompai Zsolt László, Vass Dávid Áron
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 1.00 4 2 0 180 99 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
2 1.00 4 2 0 170 145 GY2 1-0 1-0 2-0
3 AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
2 0.50 2 0 2 126 179 V2 0-1 0-1 0-2
4 DEAC KA U14/A
DEAC KA U14/A
2 0.50 2 0 2 118 171 V2 0-0 0-2 0-2


EB csoport
EB csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI KA SKC/A - Kecskeméti KA U14/A 2024. április 13. szombat 63 - 51 Korompai Zsolt László, Sancilio Mattia
Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2024. április 13. szombat 105 - 38 Korompai Zsolt László, Sancilio Mattia
MAFC/A - Soproni SI KA SKC/A 2024. április 13. szombat 64 - 56 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA U14/A 2024. április 13. szombat 89 - 48 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
Soproni SI KA SKC/A - Vasas Akadémia/A 2024. április 14. vasárnap 10:00 Kruk Melinda, Darai Zoé Grèta
Kecskeméti KA U14/A - MAFC/A 2024. április 14. vasárnap 12:00 Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 194 86 GY2 2-0 0-0 2-0
2 MAFC/A
MAFC/A
2 0.75 3 1 1 102 161 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
2 0.75 3 1 1 119 115 V1 1-0 0-1 1-1
4 Kecskeméti KA U14/A
Kecskeméti KA U14/A
2 0.50 2 0 2 99 152 V2 0-0 0-2 0-2


EC csoport
EC csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC U14/A - Soproni Tigrisek SE U14/A 2024. április 13. szombat 83 - 59 dr. Nagy Zsombor, Lónáth László
SZEDEÁK U14/A - Zalakerámia ZTE KK U14/A 2024. április 13. szombat 59 - 90 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
Zalakerámia ZTE KK U14/A - MEAFC U14/A 2024. április 13. szombat 61 - 64 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
SZEDEÁK U14/A - Soproni Tigrisek SE U14/A 2024. április 13. szombat 90 - 51 Sörlei Attila, Burján Márk
Soproni Tigrisek SE U14/A - Zalakerámia ZTE KK U14/A 2024. április 14. vasárnap 09:00 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
MEAFC U14/A - SZEDEÁK U14/A 2024. április 14. vasárnap 11:00 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MEAFC U14/A
MEAFC U14/A
2 1.00 4 2 0 147 120 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Zalakerámia ZTE KK U14/A
Zalakerámia ZTE KK U14/A
2 0.75 3 1 1 151 123 V1 0-1 1-0 1-1
3 SZEDEÁK U14/A
SZEDEÁK U14/A
2 0.75 3 1 1 149 141 GY1 1-1 0-0 1-1
4 Soproni Tigrisek SE U14/A
Soproni Tigrisek SE U14/A
2 0.50 2 0 2 110 173 V2 0-0 0-2 0-2


ED csoport
ED csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Sólymok/A - Szombathelyi Sportiskola U14 2024. április 13. szombat 80 - 76 Gombos Márk Bálint, Magyar Zoltán Gábor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - NYKK Eötvös U14/A 2024. április 13. szombat 86 - 47 Gombos Márk Bálint, Magyar Zoltán Gábor
NYKK Eötvös U14/A - Vásárhelyi Sólymok/A 2024. április 13. szombat 71 - 84 Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szombathelyi Sportiskola U14 2024. április 13. szombat 92 - 55 Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs
Szombathelyi Sportiskola U14 - NYKK Eötvös U14/A 2024. április 14. vasárnap 09:00 Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József
Vásárhelyi Sólymok/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2024. április 14. vasárnap 11:00 Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 1.00 4 2 0 178 102 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Vásárhelyi Sólymok/A
Vásárhelyi Sólymok/A
2 1.00 4 2 0 164 147 GY2 1-0 1-0 2-0
3 Szombathelyi Sportiskola U14
Szombathelyi Sportiskola U14
2 0.50 2 0 2 131 172 V2 0-0 0-2 0-2
4 NYKK Eötvös U14/A
NYKK Eötvös U14/A
2 0.50 2 0 2 118 170 V2 0-1 0-1 0-2


EE csoport
EE csoport Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/B - Alba Fehérvár/A 2024. április 13. szombat 125 - 46 Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt
Dávid Kornél KA/A - Pilis Basket 2024. április 13. szombat 83 - 54 Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt
Pilis Basket - Óbudai Kaszások/B 2024. április 13. szombat 48 - 87 Hegedűs Attila, Hartai Tamás
Dávid Kornél KA/A - Alba Fehérvár/A 2024. április 13. szombat 92 - 75 Hegedűs Attila, Hartai Tamás
Alba Fehérvár/A - Pilis Basket 2024. április 14. vasárnap 14:00 Magyar Zoltán Gábor, Petrik Boglárka
Óbudai Kaszások/B - Dávid Kornél KA/A 2024. április 14. vasárnap 16:00 Magyar Zoltán Gábor, Petrik Boglárka
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Óbudai Kaszások/B
Óbudai Kaszások/B
2 1.00 4 2 0 212 94 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 1.00 4 2 0 175 129 GY2 2-0 0-0 2-0
3 Pilis Basket
Pilis Basket
2 0.50 2 0 2 102 170 V2 0-1 0-1 0-2
4 Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
2 0.50 2 0 2 121 217 V2 0-0 0-2 0-2


EF csoport
EF csoport Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola (1046 Budapest, Fóti út 66.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - MVM-OSE Lions U14 2024. április 13. szombat 79 - 41 Novák Bence, Tóth Olivér
KASI/A - Kiss Lenke KA/A 2024. április 13. szombat 73 - 96 Novák Bence, Tóth Olivér
Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/B 2024. április 13. szombat 67 - 74 Kiss Bálint, NAGY ISTVÁN
KASI/A - MVM-OSE Lions U14 2024. április 13. szombat 79 - 71 Kiss Bálint, NAGY ISTVÁN
MVM-OSE Lions U14 - Kiss Lenke KA/A 2024. április 14. vasárnap 09:00 Korpás Máté, Gyenge Gábor
Vasas Akadémia/B - KASI/A 2024. április 14. vasárnap 11:00 B. Németh Kristóf, Gyenge Gábor
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 153 108 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 163 147 V1 0-1 1-0 1-1
3 KASI/A
KASI/A
2 0.75 3 1 1 152 167 GY1 1-1 0-0 1-1
4 MVM-OSE Lions U14
MVM-OSE Lions U14
2 0.50 2 0 2 112 158 V2 0-0 0-2 0-2


EG csoport
EG csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/B - BSC 2024. április 13. szombat 58 - 60 Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos
Szolnoki KA U14/A - NKA Pécs 14/B fiú 2024. április 13. szombat 82 - 48 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
NKA Pécs 14/B fiú - MAFC/B 2024. április 13. szombat 63 - 70 Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos
Szolnoki KA U14/A - BSC 2024. április 13. szombat 90 - 45 Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
MAFC/B - Szolnoki KA U14/A 2024. április 14. vasárnap 09:00 Lovász Balázs, Lenger Levente
BSC - NKA Pécs 14/B fiú 2024. április 14. vasárnap 11:00 Lovász Balázs, Lenger Levente
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szolnoki KA U14/A
Szolnoki KA U14/A
2 1.00 4 2 0 172 93 GY2 2-0 0-0 2-0
2 BSC
BSC
2 0.75 3 1 1 105 148 V1 0-0 1-1 1-1
3 MAFC/B
MAFC/B
2 0.75 3 1 1 128 123 GY1 0-1 1-0 1-1
4 NKA Pécs 14/B fiú
NKA Pécs 14/B fiú
2 0.50 2 0 2 111 152 V2 0-1 0-1 0-2


EH csoport
EH csoport Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok (3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafok/B - Újpest-MT/A 2024. április 13. szombat 74 - 62 Domán István, Béres Dávid
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Budapesti Honvéd/B 2024. április 13. szombat 99 - 61 Domán István, Béres Dávid
Budapesti Honvéd/B - Budafok/B 2024. április 13. szombat 85 - 72 Takács Zoltán, Béres Dávid
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Újpest-MT/A 2024. április 13. szombat 116 - 34 Domán István, Takács Zoltán
Újpest-MT/A - Budapesti Honvéd/B 2024. április 14. vasárnap 09:00 Domán István, Marton Péter
Budafok/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2024. április 14. vasárnap 11:00 Domán István, Marton Péter
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 1.00 4 2 0 215 95 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.75 3 1 1 146 171 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Budafok/B
Budafok/B
2 0.75 3 1 1 146 147 V1 1-0 0-1 1-1
4 Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 96 190 V2 0-0 0-2 0-2


Vármegyei szövetségek