Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Major Ádám (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Hosszú idő után újra teltházas bajnoki meccset játszottunk, ami nagyon jó érzés volt számunkra. Sikerült megnyerni az első bajnokinkat, így kell kezdeni a bajnokságot. Az első hat percben nagyon jól játszottunk, de az első cserék után ritmust vesztettünk. Az időkérés jól sikerült, reagáltunk az elhangzottakra. A harmadik negyed végére pedig összeállt a játék. A negyedik negyeddel nem voltam elégedett, ezt kikell értékelni, mi volt a gyengeség és mit hibáztunk, de azt is, hogy mi működött. Összességében jó meccs volt, nyertünk es 30-35 percen keresztül megmutattuk hogyan játszunk tudunk játszani, és milyen energiák vannak a játékosaikban. Ez a mi játékunk. Köszönjük a szurkolóinknak és következő szombaton találkozunk.

Vendég edző nyilatkozata
Goran Tadic : Először is gratulálok a Falconak az elmúlt évekért ez egy nagyon jó dolog hogy Magyarországnak van egy ilyen jól menedzselt csapata, akik nemzetközi szinten is jegyzettek, követtem a magyar bajnokságot és nagy élmény volt Szombathelyen belekezdeni a szezonba. Ez volt a csapat történetének első nb1-es mérkőzése ,rögtön egy minőségi csapattal, nagyon jó élmény volt így kezdeni. A mérkőzéssel kapcsolatban, mind rutinban, mind kvalitásban meglátszott a különbség a játékosok között, már az első félidőben kialakult a különbség. A mi filozófiánk, hogy lehetőséget adjunk a fiataloknak, például a 15 éves Lukácsinak és ez egy nagyon fontos lépcsőfok volt számunkra. Két nagy célunk van, első hogy fiatal játékosainkat fejlesszük, mert hiszem hogy vannak olyanok akik meghatározó játékosok lehetnek majd akár majd a válogatottban is, de természetesen bent is akarunk maradni az első osztályban es mérkőzéseket nyerni. Egy hosszú kemény szezon és út előtt állunk, de mindig az első lépés a legnehezebb. Levonjuk a konzekvenciákat és megyünk tovább sok sikert kívánok a Falconak magunknak es hamarosan újra találkozunk.

Hazai játékos nyilatkozata
Perl Zoltán : Örülök a győzelemnek ez mindig fontos. Úgy érzem, jól kezdtünk viszont utána a Pécsnek volt egy jó sorozata, ezt nem engedhetjük meg magunknak. Utána újra kontrolláltuk a játékot es összességében jó volt van meg hova fejlődni de jó kezdet volt.

Vendég játékos nyilatkozata
Meleg Gergő : Előszőr is gratulálok a Falconak, liga egyik legjobb csapata erős szerkezettel nagy rotációval. Csapatunk a végére kicsit elfáradt és természetesen teljesen más célokért küzdünk majd. A csapat nagy része még nem játszott elsőosztályban meccset lehet izgultunk, viszont örülök hogy csodás nézők előtt játszottunk. Én úgy érzem, kihoztuk a maximumot egy légiósunk nem játszott, de nem erre kell fogni. Menni kell tovább

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-