(20-24, 35-14, 12-21, 18-25)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (Bogárdi János)

Hazai edző nyilatkozata
Simon Petrov : Kemény volt, ahogyan arra számítottunk. Jó első félidőt játszottunk, illetve a második elején is, ezután sajnos elfáradtunk, ami normális ennyi hiányzó mellett, nem csak ma, de egész héten az edzéseken is nélkülöznünk kellett jó néhány játékost. Köszönjük a szurkolóknak az extra energiát, amivel befejezhettük a meccset. Megyünk előre, a hiányzók is visszatérnek lassan és hatékonyabbak lehetünk majd.

Vendég edző nyilatkozata
Szőke Balázs : Hát, nehéz ilyen vereség után okosat mondani. Azt gondolom, hogy a szerencsésebb csapat győzött, gratulálok az Oroszlánynak természetesen, semmit nem von le az érdemükből. Jól mentünk bele a meccsbe, a megbeszéltek szerint ment minden, aztán volt egy óriási hullámvölgy a második negyedben, 35-14 volt a második negyed az OSE-nak. Ez egy brutális szám, a tranzíciós támadásaikból szerezték ezeket a gólokat, és nagyon jól dobtak, 10-ből 8 hárompontos volt az első félidő. Aztán a másodikban fordult a kocka, szépen visszajöttünk a meccsbe, én is büszke vagyok a srácokra, hogy ilyen küzdeni tudással vissza tudtunk jönni. De sajnos, ahogyan már említettem, a vége a szerencsén múlott és nem mi voltunk a szerencsésebbek. Remélem, hogy a sors majd visszaadja egy másik alkalommal. Köszönöm a fiúknak a munkát, illetve én is megköszönöm a szurkolóknak, hogy ilyen jó hangulatot teremtettek és kitartottak a mérkőzés végéig mellettünk. Megyünk tovább, dolgozunk.

Hazai játékos nyilatkozata
Deandre Gholston : Nagyon kemény meccs volt, két olyan csapat küzdött, akik mindenképpen győzni akartak, ez megmutatkozott. Nagyon küzdöttünk, egész héten jól edzettünk az edzőnk irányítása alatt. Jól meg tudtuk valósítani az elképzeléseinket, és győzni tudtunk.

Vendég játékos nyilatkozata
Krnjajszki Borisz : Elsősorban szeretnék gratulálni az oroszlányi csapatnak. Hát így nehéz, hogy megengedtünk nekik, hogy +24-et csináljanak, aztán próbáltuk a második félidőben összehozni magunkat. Azért eléggé büszke vagyok a srácokra, hogy nem adtuk fel és nem engedtük, hogy +50-re menjenek el, hanem küzdöttünk végig, az utolsó másodpercig. Tényleg, ez egy balszerencsés mozdulat volt, és így az oroszlányi csapat nyert. Szeretném megköszönni a szurkolóinknak, mert mindenki tudja milyen erős az oroszlányi hazai pálya, milyen szurkolótáboruk van. Azért a mi szurkolóink is nagyon jó szurkolást produkáltak és ezért hálásak vagyunk nekik.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-