Novomatic Aréna
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)

Hazai edző nyilatkozata
Bors Miklós : Készültünk arra, hogy egy nagyon kellemetlen csapat, a bajnok ellen lépünk pályára. Ez az első két percben nem tükröződött, aztán megtaláltuk a csapatjátékunkat, amit a harmadik negyedben teljesen bent hagytunk az öltözőben. Amíg az egyéni teljesítmények fontosabbak, addig nagyon nehéz. Ezzel küzdünk mérkőzésről mérkőzésre, ezen kell változtatnunk. A negyedik negyedben együtt tudott maradni a csapat. A mérkőzés addigra nyilván eldőlt, de ilyenkor sem szabad feladni, dolgozni kell, azonban a gólpasszok és az eladott labdák aránya ezen a mérkőzésen nem az elvárt módon alakult, számomra ez a legfájóbb, sok egyéb dolog mellett. A csapatjátékot még tanulnunk kell.

Vendég edző nyilatkozata
Milos Konakov : Gratulálok a csapatomnak, mert véghez vitték, amit elterveztünk. Az első félidőben az egy egy elleni védekezésünkben voltak olyan helyzetek, amelyeket átbeszéltünk a szünetben, a harmadik etap pedig fantasztikus volt, különösen az első hat, hét perc, amikor kialakítottunk egy nagyobb különbséget, amelyet meg is tudtunk tartani a végéig. Nagyon nehéz hetünk volt a hosszú utazás miatt, és mert zsinórban három idegenbeli mérkőzést játszottunk, de vár ránk még egy. Sok sikert kívánok a Sopronnak a következő mérkőzésekre!

Hazai játékos nyilatkozata
Meszlényi Róbert : Nagyon rosszul kezdtük a meccset, két perc alatt 0-10 állt az eredményjelzőn. Ezután tudtuk rendezni a sorokat, és az első félidőben jól játszottunk. Jól járt a labda, és a védekezésünk is jó volt. A második félidőre a Falco teljesen másképp jött ki, nagyon agresszívak voltak, és támadásban sem találtuk ellenük az ellenszert. Innentől csak rohantunk az eredmény után. Annak tudok egy kicsit örülni, hogy nem adtuk fel teljesen, és közelebb tudtunk jönni.

Vendég játékos nyilatkozata
Tanoh Dez András : Jó ritmusban kezdtük a mérkőzést. Védekezésben véghez vittük mindazt, amit szerettünk volna, agresszívek voltunk. A második félidőre is ugyanezzel a felfogással jöttünk ki, így sikerült egy nagyobb előnyt kialakítani, amit a mérkőzés végéig megtartottunk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Richárd
Összesen 5 74 14 21 67 6 14 43 7 27 26 27 62 44 13 18 72 17 8 25 5 14 21 22 13 2 1 87 200

Benedek Máté
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás