(18-25, 23-12, 14-18, 25-16)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Kapitány Gellért, Györfy Rúben, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)

Hazai edző nyilatkozata
Kocsis Tamás : Ugye mint minden dolog az életben ami első az nehéz, hát ez most szerintem erre a meccsre fokozottan igaz volt, de úgy gondolom hogy szívvel szívvel lélekkel küzdöttünk mégha nem is játszottunk jól. Helyenként voltak jó dolgok, sajnos ezeket nem tudtuk huzamosabb ideig végrehajtani úgyhogy egy komolyabb előnyt tudjunk kialakítani. Ez a végére sikerült az utolsó negyedre, akkor sikerült 10 pontot csinálni és onnantól kezdve a kezünkben tartottuk a mérkőzést. Tényleg nagy gratuláció a csapatomnak, mert mert mindent megtettek, nem kevés a problémánk de ettől tudtuk függetleníteni magunkat és megnyerni a bajnokságban az első meccset, a Kaposvárnak sok sikert kívánok.

Vendég edző nyilatkozata
Váradi Kornél : Először én is gratulálnék a Körmendnek, úgy gondolom hogy egy remek szezonnyitó mérkőzés volt, jó hangulat volt, elég lüktető volt, nekünk volt mindkét félidőben egy ilyen 2-3 perces lefagyásunk amit egyből megbüntettek, de végig karaktert mutattunk és azokat a célokat amiket meccs előtt kitűztünk azokat most is tudtuk ezen a mérkőzésen is építeni. Ettől a meccstől már többet nem tudunk várni, innentől tényleg csak jövő, pénteki hazai pálya mérkőzésre fókuszálunk és abba tesszük bele azt a munkát hogy ott győztesen elhagyjuk a pályát és megvédjük a hazai pályát.

Hazai játékos nyilatkozata
Sage Tolbert : Úgy érzem, nem ez volt a legjobb a meccsünk, de a lényeg a győzelem. Vannak elemek, amikben fejlődnünk kell, de örülünk a győzelemnek.

Vendég játékos nyilatkozata
Krnjajszki Borisz : Először is szeretnék gratulálni a Körmendnek. Azért itt játszani meg nyerni soha nem könnyű, főleg nem a szezonnyitó mérkőzésen. Erre készültünk, hogy nagyon nehéz hazai pálya vár ránk, szerintem ezt tudtuk kontrollálni nagyjából ilyen 3 negyeden keresztül többnyire, sajnos itt az utolsó negyedben Körmend alakított egy szériát amit nem tudtunk visszahozni. Számomra ez a mérkőzés már a múlt, mert jövő pénteken játszuk az új mérkőzést hazai pályán, azt mindenképp szeretnénk megnyerni.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Gergely
Összesen 5 80 21 33 64 3 8 38 7 23 30 31 64 48 11 15 73 23 9 32 4 11 22 20 17 2 1 107 200

Bálint
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás