Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Földesi Ádám (Páli dr. Kálmán)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Az elmúlt két mérkőzésen nem a saját szintünkön játszottunk, ezért úgy érzem, extra nyomás volt a játékosaimon, nagyon akartunk nyerni. Jól kezdtük a mérkőzést, az első 20 percben látottakkal elégedett vagyok, taktikailag fegyelmezetten játszottunk. A 3. negyedben sok hibát vétettünk, emiatt vissza tudott jönni a meccsbe a Paks. Az előbb említett nagy nyomás miatt külön öröm számomra, hogy a 4. negyedben összezártunk, küzdöttünk és megmutattuk, mire vagyunk képesek együtt. A jó védekezéssel jött a jó támadás is. Szeretném megköszönni szurkolóinknak a támogatást, újra 6. emberként segítetettek minket. Ez a győzelem NEKIK is szól. Hosszú idő után újra lesz egy teljes hetünk, hogy felkészüljünk ak övetkező ellenfélből. Végül sok szerencsét kívánok a Paksnak, mert jobb csapat, mint amit az eredményeik mutatnak.

Vendég edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Gratulálok a Falconak, ma Ők voltak a jobbak, ez nem is kérdés. Mi sok lepattanót engedtünk Nekik, és sok eladott labdánk is volt. Auz első félidőben nagyon nem ment a támadás, összesen 28 pontot szereztünk. Egy ilyen szintű csapat ellen, ennyi ponttal nem lehet nyerni, meccsben maradni. A harmadik negyeddel elégedett vagyok, jól játszottuk, de az is látszik, hogy nem tudtuk tartani ezt a ritmust. Nagyon fájó volt Gulyás és Kovács kipontozódása, de dolgoznunk kell tovább. A harmadik negyedben mutatott játékot kell továbbvinnünk.

Hazai játékos nyilatkozata
Perl Zoltán : Nagyon örülök a győzelmnek, ránk fért, hogy újra nyerni tudjunk. A harmadik negyedben volt egy kisebb hullámvölgy, de a 4. negyedben tudtunk javítani, és sikerült megszerezni a győzelmet.

Vendég játékos nyilatkozata
Darrin Govens : Sajnos a sok eladott labda és a sok támadólepttanó miatt nagyon nehéz helyzetbe hoztuk magunkat. 30-35 percig partiban voltunk, de az utolsó 5 percre szétestünk. Kicsit többet vártam mindenkitől, küzdenünk kell, nem eshetünk szét, hiszen győzni szeretnénk minden meccsen. Ahogy nézem, én is sok labdát eladtam, nekem is oda kell figyelnem. Dolgoznunk kell tovább!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 0
Összesen 5 88 16 33 48 3 9 33 6 22 27 25 64 39 32 37 86 20 17 37 8 8 20 27 19 2 2 129 200