Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2023. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. szeptember 22. 17:30 70 - 95 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. szeptember 22. 19:30 75 - 65 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Hervay Tibor, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2023. szeptember 23. 16:45 76 - 90 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Jurák Krisztián, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert)
2023. szeptember 23. 17:30 104 - 86 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel, Polonkai Balázs István (Bogárdi János)
2023. szeptember 24. 16:00 74 - 56 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Balogh László György)
2023. szeptember 24. 17:00 71 - 96 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2023. szeptember 24. 17:00 79 - 70 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Gaál István Tamás, Tóth Bence (HOFFMANN Gergely)
2023. szeptember 29. 18:00 62 - 78 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2023. szeptember 30. 16:30 67 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Nagy János)
2023. szeptember 30. 16:45 91 - 92 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Tóth Kitti (Maár Gábor)
2023. szeptember 30. 17:00 102 - 76 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Domokos Lőrinc)
2023. szeptember 30. 17:00 65 - 89 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Hartyáni Zsolt)
2023. szeptember 30. 18:30 95 - 68 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Drenyovszki Dániel, Gombos Márk Bálint (Bogárdi János)
2023. október
2023. október 1. 18:00 81 - 74 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Utasi Balázs (Józsa András Junior)
2023. október 6. 17:00 122 - 81 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Borgula György, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2023. október 6. 17:30 106 - 90 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Domán István, Bács Csaba (Vághy Tamás János)
2023. október 6. 19:30 87 - 90 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Marcell, Tóth Bence (Bognár Tibor)
2023. október 8. 15:00 68 - 70 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Földi László Tibor, Tóth Kitti (Dernei Gábor)
2023. október 8. 16:00 100 - 58 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Polonkai Balázs István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. október 8. 17:00 82 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Bács Csaba, Utasi Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2023. október 8. 18:00 63 - 82 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bagi Bálint, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert)
2023. október 13. 17:00 107 - 93 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt, Farkas Péter Gábor (Bognár Tibor)
2023. október 13. 17:30 90 - 79 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Sentényi Barna, Gaál Norbert (Hartyáni Zsolt)
2023. október 14. 16:45 95 - 91 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gaál István Tamás, Bagi Bálint (Bogárdi János)
2023. október 14. 17:00 68 - 76 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Utasi Balázs (Józsa András Junior)
2023. október 14. 17:30 94 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. október 14. 18:00 67 - 90 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Balogh Gyula, Polonkai Balázs István, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István)
2023. október 14. 18:30 97 - 81 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hervay Tibor, Magyari Viktor (Herczeg Ágoston)
2023. október 20. 17:00 72 - 77 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Gál János)
2023. október 20. 19:30 81 - 88 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2023. október 21. 16:30 83 - 87 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor (Reisz Péter)
2023. október 21. 17:00 81 - 102 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár, Pécsi Zsolt (Gál János)
2023. október 21. 18:00 79 - 78 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Földesi Ádám, Gaál István Tamás, Szalai Zsolt (Németh Csaba János)
2023. október 21. 18:30 93 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Forrai Sámuel)
2023. október 22. 17:00 87 - 83 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor (Téczely Tamás)
2023. október 27. 17:00 86 - 71 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Borgula György, Utasi Balázs (Maár Gábor)
2023. október 27. 17:30 84 - 82 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2023. október 28. 16:45 80 - 78 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Tóth Kálmán)
2023. október 28. 17:00 64 - 90 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Marton Péter (Balogh László György)
2023. október 28. 18:30 112 - 80 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Major Ádám, Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint (Mocsai László)
2023. október 29. 17:00 106 - 65 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Földesi Marcell, Tóth Bence (Nagy János)
2023. október 29. 18:00 66 - 76 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
2023. november
2023. november 3. 19:00 94 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Fekete László)
2023. november 3. 19:15 82 - 84 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kéri István, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2023. november 4. 17:00 79 - 87 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. november 4. 17:00 80 - 90 Continental Aréna
Játékvezetők: Sörlei Attila, Földi László Tibor, Bács Csaba (Balogh László György)
2023. november 4. 18:00 76 - 70 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Gergely Csaba)
2023. november 4. 18:30 79 - 73 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
2023. november 5. 18:00 77 - 73 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs (Reisz Péter)
2023. november 10. 17:00 79 - 96 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Marton Péter (Gál János)
2023. november 10. 17:30 103 - 97 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Józsa András Junior)
2023. november 11. 16:45 81 - 107 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Nagy János)
2023. november 11. 17:00 90 - 59 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Török Daniella, Nyilas István, Utasi Balázs (Bogárdi János)
2023. november 12. 17:00 97 - 93 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hervay Tibor, Kéri István (Herczeg Ágoston)
2023. november 12. 18:00 67 - 80 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Marton Péter (Gergely Csaba)
2023. november 12. 18:30 100 - 101 Ludovika Aréna
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Varga-Záray Katalin, Szőts Dávid István (Mocsai László)
2023. november 17. 17:00 115 - 74 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2023. november 17. 18:00 66 - 78 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Menyhárt Ferenc Tamás, Gombos Márk Bálint (Vághy Tamás János)
2023. november 17. 19:30 93 - 72 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston)
2023. november 18. 17:30 92 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Polonkai Balázs István (Tóth Kálmán)
2023. november 18. 18:30 88 - 85 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Farkas Péter Gábor, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2023. november 19. 17:00 102 - 86 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel (Hartyáni Zsolt)
2023. november 19. 17:00 92 - 82 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Tóth Kitti (Józsa András Junior)
2023. november 23. 17:00 78 - 115 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Bács Csaba (Gergely Csaba)
2023. november 23. 19:00 91 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Jankovics Viktor Zsolt, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston)
2023. november 24. 16:30 68 - 65 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gaál Norbert, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
2023. november 24. 17:30 112 - 100 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Polonkai Balázs István, Marton Péter (Bogárdi János)
2023. november 26. 15:00 65 - 75 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2023. november 26. 17:00 59 - 60 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Gál János)
2023. november 26. 18:00 77 - 67 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István)
2023. november 30. 18:30 82 - 71 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Földesi Ádám, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Alajos (Németh Csaba János)
2023. december
2023. december 1. 17:00 107 - 70 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Nagy Bence László (Reisz Péter)
2023. december 1. 19:30 96 - 73 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gaál István Tamás, Menyhárt Ferenc Tamás (Nagy János)
2023. december 2. 16:45 91 - 90 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár, Gaál István Tamás (Józsa András Junior)
2023. december 2. 17:00 97 - 85 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Pécsi Zsolt, Szőts Dávid István (Mocsai László)
2023. december 2. 18:00 74 - 106 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Balogh László György)
2023. december 3. 18:00 56 - 60 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Marton Péter, Polonkai Balázs István (Gál János)
2023. december 8. 18:00 51 - 91 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Bács Csaba (Gergely Csaba)
2023. december 9. 16:30 83 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Maár Gábor)
2023. december 9. 17:00 104 - 98 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. december 9. 18:30 84 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Földesi Marcell, Gombos Márk Bálint (HOFFMANN Gergely)
2023. december 10. 17:00 75 - 60 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence (Tóth Kálmán)
2023. december 10. 18:00 107 - 76 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. december 11. 17:00 76 - 63 Continental Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint (Józsa András Junior)
2023. december 15. 17:00 97 - 78 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2023. december 15. 17:30 87 - 93 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Bács Csaba, Tóth Kitti (Zalai Ákos István)
2023. december 15. 19:30 82 - 88 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla, Polonkai Balázs István (Dernei Gábor)
2023. december 16. 16:45 87 - 122 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Csák Máté Károly, Magyari Viktor (Nagy János)
2023. december 16. 17:00 115 - 50 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Gál János)
2023. december 17. 18:30 77 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Mocsai László)
2023. december 22. 16:00 85 - 75 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, dr. Nagy Zsombor (Gergely Csaba)
2024. január
2024. január 5. 17:00 78 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bács Csaba, dr. Nagy Zsombor (Balogh László György)
2024. január 5. 17:00 92 - 84 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Tóth Kálmán)
2024. január 6. 17:30 120 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston)
2024. január 6. 18:00 66 - 74 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Magyari Viktor, Szőts Dávid István (Mocsai László)
2024. január 6. 18:30 78 - 74 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gaál István Tamás, Bagi Bálint (HOFFMANN Gergely)
2024. január 6. 18:30 78 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Maár Gábor)
2024. január 7. 18:00 85 - 74 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László Tibor, Utasi Balázs (Józsa András Junior)
2024. január 11. 17:00 89 - 49 Continental Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gruber Nikolett Lilla, Sentényi Barna (Józsa András Junior)
2024. január 12. 17:30 73 - 102 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Gergely Csaba)
2024. január 12. 19:30 96 - 85 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2024. január 13. 17:00 107 - 82 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Radnóti Miklós, Polonkai Balázs István (Domokos Lőrinc)
2024. január 13. 18:30 83 - 80 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2024. január 14. 16:00 62 - 95 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Borgula György, Utasi Balázs (Gál János)
2024. január 14. 17:00 85 - 86 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Nepp László Oszkár, Szalai Zsolt (Németh Csaba János)
2024. január 19. 18:30 70 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Marcell, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2024. január 20. 16:30 106 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Földesi Ádám, Gombos Márk Bálint (Bogárdi János)
2024. január 20. 17:00 87 - 62 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Maár Gábor)
2024. január 20. 17:00 89 - 76 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Bács Csaba (Zalai Ákos István)
2024. január 20. 18:00 71 - 81 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Földi László Tibor, Marton Péter, Polonkai Balázs István (Gál János)
2024. január 20. 18:30 87 - 69 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Radnóti Miklós, Nagy Bence László (Téczely Tamás)
2024. január 21. 16:45 78 - 84 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pécsi Zsolt, Tóth Kitti (Mocsai László)
2024. január 24. 17:00 102 - 92 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Bács Csaba, Fülöp Ádám László (Vághy Tamás János)
2024. január 26. 19:30 73 - 91 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)
2024. január 27. 17:00 77 - 90 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs (Balogh László György)
2024. január 27. 18:30 83 - 101 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2024. január 28. 17:00 80 - 71 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Esztergályos Róbert, Földesi Marcell (Mocsai László)
2024. január 28. 18:00 72 - 60 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Benczur Tamás, Dr. Popgyákunik Balázs, Farkas Péter Gábor (Nagy János)
2024. február
2024. február 2. 17:00 79 - 65 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Pécsi Zsolt (Maár Gábor)
2024. február 3. 16:45 104 - 105 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Hervay Tibor, Dr. Varga Zoltán (Bogárdi János)
2024. február 3. 17:00 76 - 96 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2024. február 3. 18:00 90 - 79 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, dr. Szűcs Sándor (Józsa András Junior)
2024. február 3. 18:30 63 - 77 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik, Nepp László Oszkár (Gál János)
2024. február 4. 18:00 68 - 73 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Gergely Csaba)
2024. február 5. 18:00 104 - 49 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gaál István Tamás, Sentényi Barna (Dernei Gábor)
2024. február 9. 19:30 69 - 76 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Jankovics Viktor Zsolt, Utasi Balázs (Bogárdi János)
2024. február 10. 17:00 105 - 67 Continental Aréna
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint (Józsa András Junior)
2024. február 10. 17:00 87 - 69 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Gergely Csaba)
2024. február 10. 17:30 102 - 88 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Rózsavölgyi Alexandra, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2024. február 10. 18:00 87 - 94 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla, Földi László Tibor (Mocsai László)
2024. február 10. 18:30 73 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor (Reisz Péter)
2024. február 11. 18:00 107 - 77 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor, Tóth Bence (Tóth Kálmán)
2024. február 16. 17:00 110 - 78 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Farkas Péter Gábor (Forrai Sámuel)
2024. február 16. 17:30 97 - 100 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, dr. Szűcs Sándor (Hartyáni Zsolt)
2024. február 17. 16:45 93 - 97 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István, Kiss Márton Balázs (Németh Csaba János)
2024. február 17. 18:30 86 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Bagi Bálint, Pécsi Zsolt (Maár Gábor)
2024. február 18. 16:00 73 - 70 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Zalai Ákos István)
2024. február 18. 17:00 96 - 70 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Hervay Tibor, Polonkai Balázs István (Józsa András Junior)
2024. február 18. 17:00 110 - 87 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (Herczeg Ágoston)
2024. február 23. 17:00 102 - 76 PVSK Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Utasi Balázs, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2024. február 23. 19:30 82 - 99 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint (Bognár Tibor)
2024. február 24. 17:00 74 - 82 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Balogh Gyula, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2024. február 24. 18:00 77 - 89 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Csongor Béla, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2024. február 25. 18:00 75 - 84 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balog György Attila, Gaál István Tamás, Kéri István (Herczeg Ágoston)
2024. február 28. 18:00 67 - 74 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Tóth Kitti (Józsa András Junior)
2024. február 28. 19:00 62 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Dr. Popgyákunik Balázs, Tóth Bence (Vághy Tamás János)
2024. március
2024. március 1. 17:00 78 - 128 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2024. március 2. 16:45 103 - 73 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter (Domokos Lőrinc)
2024. március 2. 17:00 78 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Földi László Tibor, Domán István (Gál János)
2024. március 3. 16:00 60 - 79 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Gergely Csaba)
2024. március 3. 17:00 79 - 68 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Polonkai Balázs István, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2024. március 3. 18:00 89 - 82 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint (Nagy János)
2024. március 7. 19:30 76 - 91 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Sentényi Barna, Utasi Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2024. március 8. 16:30 92 - 73 Lauber Dezső Városi sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár, Gombos Márk Bálint (Reisz Péter)
2024. március 9. 16:30 84 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2024. március 9. 16:45 82 - 80 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Dr. Popgyákunik Balázs, Földesi Marcell (Nagy János)
2024. március 9. 17:00 88 - 89 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Radnóti Miklós, Nagy Bence László (Domokos Lőrinc)
2024. március 9. 18:00 98 - 67 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István)
2024. március 9. 18:30 71 - 74 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2024. március 13. 18:00 99 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Szilágyi Bálint, Földesi Marcell (Dernei Gábor)
2024. március 14. 17:30 96 - 91 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Bács Csaba, Fülöp Ádám László (Gergely Csaba)
2024. március 16. 17:00 64 - 87 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Radnóti Miklós, Polonkai Balázs István (Bogárdi János)
2024. március 16. 17:30 81 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bagi Bálint, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2024. március 17. 17:00 92 - 85 Continental Aréna
Játékvezetők: Sörlei Attila, Balogh Gyula, dr. Nagy Zsombor (Hartyáni Zsolt)
2024. március 17. 17:00 88 - 87 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Tóth Bence, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János)
2024. március 17. 18:00 83 - 88 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hervay Tibor, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2024. március 17. 18:30 93 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs, Gombos Márk Bálint (Józsa András Junior)
2024. március 20. 18:30 67 - 51 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Jankovics Viktor Zsolt, Földesi Marcell (Herczeg Ágoston)
2024. március 21. 18:00 85 - 87 Lauber Dezső Városi sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Gruber Nikolett Lilla (Fekete László)
2024. március 22. 17:30 94 - 104 Miskolci Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2024. március 22. 19:30 85 - 90 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Radnóti Miklós, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2024. március 23. 16:45 100 - 83 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Szőts Dávid István (Mocsai László)
2024. március 23. 17:00 84 - 63 Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hervay Tibor, Utasi Balázs (Gál János)
2024. március 23. 18:30 78 - 65 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földi László Tibor, Pécsi Zsolt (Németh Csaba János)
2024. március 24. 16:00 69 - 63 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Polonkai Balázs István, Marton Péter (Gál János)
2024. március 31. 18:00 90 - 99 Városi Sportcsarnok (Salgótarján)
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sallai István József, dr. Nagy Zsombor (Gergely Csaba)
2024. március 31. 18:00 71 - 65 Continental Aréna
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2024. március 31. 18:00 80 - 42 Bercsényi Tornacsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Pécsi Zsolt, Magyari Viktor (Józsa András Junior)
2024. március 31. 18:00 59 - 65 Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János)
2024. március 31. 18:00 96 - 73 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Földi László Tibor, Borgula György, Polonkai Balázs István (Bogárdi János)
2024. március 31. 18:00 86 - 67 Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2024. március 31. 18:00 98 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)

Vármegyei szövetségek