(27-20, 18-21, 17-27, 17-28)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Balogh Gyula, Domán István, Marton Péter (Gál János)

Hazai edző nyilatkozata
Merim Mehmedovic : Az első félidőben nagy csatát vívtunk, a másodikban aztán előjött a vendégek legjobb játékosainak minősége. Markovics, Kinney és Juhos megvertek minket, amikor belecseréltünk, bedobták, amit be kellett dobniuk. Agresszív védekezésre kellett váltanunk, jobban kinyíltunk, amit kihasználtak a jól egy-egyező játékosaik mint Kinney és Tóth. A kinti dobószázalékunk megint rossz volt, az üres dobásokat is kihagytuk, az ellenfél így behúzódhatott és nem tudtunk visszajönni.

Vendég edző nyilatkozata
Surmann Gábor : Első és legfontosabb: mérhetetlen büszke vagyok a játékosaimra, és szívből gratulálok nekik! Nagyon fontos győzelmet arattunk, és tudtuk, hogy nehéz lesz. A Nyíregyházának ezt „kötelező" lett volna hoznia, jól fel is szívták magukat. Bus ma is bizonyította, hogy kiváló versenyző, sajnos – a mi szemszögünkből – nagyon jól játszott. Azonban hiába volt még egál környéke 25 percig, tudtunk fokozatot váltani. Kulcs volt, hogy a lepattanót nagyon megnyertük a második félidőben, illetve az 1-1 elleni védekezésünk is jelentősen feljavult, főleg az első negyedhez képest. No meg a szépen kidolgozott helyzeteink is jó százalékkal lettek értékesítve. Ma is kollektívek voltunk, és tényleg jól, egymásért küzdve kosárlabdáztunk. Ami még nagyon pozitív, hogy ezt a mérkőzést is jobban bírtuk erővel ellenfelünknél. Természetesen helyén kell kezelni ezt a győzelmet. Most még lehet örülni, de most kell majd rápakolni edzéseken, hogy esélyt teremtsünk jövő héten arra, hogy tovább tudjuk folytatni majd a négyes győztes szériánkat. Minden jót kívánok a Nyíregyházának! Csapatomnak pedig köszönöm és gratulálok!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-