| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 0.4 | 5.7 | 0.2 | 0.6 | 39.9 | 0 | 0.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.3 | 0.8 | 0.1 | 0 | 0.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 4 | 51 | 2 | 5 | 40 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 3.1 | 40 | 1.6 | 3.9 | 39.9 | 0 | 6.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.1 | 2.4 | 5.5 | 0.8 | 0 | 3.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 09. 22. |
|
BUDAFOK | 75 –65 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2023. 09. 30. |
|
Jászberényi KSE | 65 –89 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 3 | 2023. 10. 08. |
|
Salgótarjáni KSE | 82 –84 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5 | 2023. 10. 20. |
|
Óbudai Kaszások | 72 –77 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 6 | 2023. 10. 27. |
|
MEAFC-Peka Bau | 84 –82 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2023. 11. 04. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 80 –90 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 21 | 2024. 02. 25. |
|
Phoenix-MT Fót | 75 –84 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 24 | 2024. 03. 17. |
|
CKE | 92 –85 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 26 | 2024. 03. 31. |
|
TF-BP | 71 –65 | 2 | 4 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 44 | 1313 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 11 | 0 | 1.618 | 6.369 | 0.56 | 1.112 | 5050 | 0.22 | 1.415 | 13.313.3 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.33 | 0.78 | 0.11 | 0.67 | 1.314 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.33 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 17 | 0 | 0.24 | 351 | 0.12 | 0.35 | 40.140.1 | 00 | 0.58 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.23 | 0.47 | 0.11 | 00 | 0.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 8 | 1 | 1.512 | 10.886 | 0.43 | 0.97 | 42.942.9 | 0.32 | 1.19 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 1.310 | 0.32 | 1.512 | 0.32 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 1.915 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 9 | 1 | 2.220 | 6.357 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.33 | 0.65 | 59.959.9 | 0.65 | 1.110 | 5050 | 0.98 | 0.11 | 19 | 00 | 0.76 | 1.110 | 0.65 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.715 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 6 | 1 | 16 | 4.829 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 0.32 | 00 | 00 | 1.59 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 12 | 0 | 2.822 | 9.682 | 0.87 | 215 | 37.846.6 | 0.12 | 1.216 | 7.712.5 | 12 | 24 | 5050 | 0.76 | 0.64 | 1.410 | 01 | 0.88 | 1.115 | 12 | 1.14 | 00 | 01 | 2.17 | ||||
| 3 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 34 | 2 | 1.336 | 6.7194 | 0.38 | 0.823 | 34.534.8 | 0.25 | 0.722 | 27.122.7 | 0.25 | 0.410 | 5050 | 0.822 | 0.26 | 128 | 0.13 | 0.410 | 0.823 | 0.26 | 0.24 | 01 | 0.12 | 1.231 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 6 | 1 | 16 | 4.829 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 0.32 | 00 | 00 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 52 | 3 | 1.864 | 7.4305 | 0.416 | 1.140 | 37.240 | 0.28 | 0.840 | 19.220 | 0.58 | 0.916 | 5050 | 0.628 | 0.311 | 139 | 0.14 | 0.518 | 0.943 | 0.511 | 0.510 | 01 | 0.13 | 1.647 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 00 | 13 | 0.31 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 2 | 436 | 1199 | 1.312 | 2.623 | 52.252.2 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 19 | 1.917 | 52.952.9 | 1.211 | 1.110 | 2.321 | 0.33 | 0.44 | 1.110 | 1.312 | 0.65 | 0.22 | 00 | 5.852 | |||
| 3 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 13 | 2 | 1.638 | 5.6116 | 0.613 | 1.125 | 51.752 | 01 | 0.47 | 9.114.3 | 0.39 | 0.617 | 52.952.9 | 0.714 | 0.410 | 1.124 | 0.24 | 0.14 | 0.713 | 0.412 | 0.25 | 0.12 | 00 | 2.355 | ||||
| Összesítés | 13 | 2 | 1.638 | 5.6116 | 0.613 | 1.125 | 51.752 | 01 | 0.47 | 9.114.3 | 0.39 | 0.617 | 52.952.9 | 0.714 | 0.410 | 1.124 | 0.24 | 0.14 | 0.713 | 0.412 | 0.25 | 0.12 | 00 | 2.355 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 44 | 1313 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 11 | 00 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2022/2023 |
|
DEAC | Férfi NB I. B Piros | 11 | 0 | 1.618 | 6.369 | 0.56 | 1.112 | 5050 | 0.22 | 1.415 | 13.313.3 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.33 | 0.78 | 0.11 | 0.67 | 1.314 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.33 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 18 | 0 | 0.24 | 2.851 | 0.12 | 0.35 | 40.140.1 | 00 | 0.48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.23 | 0.47 | 0.11 | 00 | 0.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 1 | 1.314 | 9.4103 | 0.44 | 0.89 | 44.444.4 | 0.22 | 111 | 18.218.2 | 00 | 00 | 00 | 1.213 | 0.22 | 1.415 | 0.33 | 0.44 | 111 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 0.11 | 1.618 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 18 | 3 | 3.156 | 8.7156 | 0.815 | 1.934 | 44.144.1 | 0.24 | 0.610 | 39.939.9 | 0.814 | 1.527 | 51.951.9 | 1.119 | 0.611 | 1.730 | 0.23 | 0.610 | 1.120 | 0.917 | 0.47 | 0.12 | 0.11 | 3.767 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 6 | 1 | 16 | 4.829 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 0.32 | 00 | 00 | 1.59 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC | 12 | 0 | 2.822 | 9.682 | 0.87 | 215 | 37.846.6 | 0.12 | 1.216 | 7.712.5 | 12 | 24 | 5050 | 0.76 | 0.64 | 1.410 | 01 | 0.88 | 1.115 | 12 | 1.14 | 00 | 01 | 2.17 | ||||
| 3 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 47 | 4 | 1.574 | 7310 | 0.421 | 148 | 43.843.7 | 0.16 | 0.729 | 20.220.7 | 0.314 | 0.527 | 51.951.9 | 0.836 | 0.316 | 1.152 | 0.27 | 0.314 | 0.836 | 0.318 | 0.29 | 0.13 | 02 | 1.886 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 6 | 1 | 16 | 4.829 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 0.32 | 00 | 00 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 65 | 5 | 1.9102 | 7.5421 | 0.529 | 1.265 | 40.844.6 | 0.19 | 0.847 | 1619.1 | 0.517 | 133 | 50.551.5 | 0.742 | 0.421 | 1.163 | 0.18 | 0.422 | 0.956 | 0.623 | 0.515 | 03 | 03 | 1.9102 | ||||||