(19-23, 18-13, 23-24, 21-28)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Horváth Csongor Béla, Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)

Hazai edző nyilatkozata
Károly Máté : Gratulálok a Salgótarjánnak, abszolút megérdemelten nyerték meg a mérkőzést, nagyon jól kihasználták a védekezési hibáinkat. Rosszul kezdtünk, aztán a második negyedben vissza tudtuk fordítani az eredményt, a szünetre előnnyel mentünk. Átbeszéltük, hogy mi az, ami a győzelemhez kell, mire kell figyelni, főleg a védekezéssel kapcsolatban. Sajnos a második félidőben kapott 52 pont azt jelenti, hogy ezt nem tudtuk megvalósítani, rengeteg figyelmetlenség, egyéni felelősségbeli hiba eredményezte azt, hogy sok könnyű gólt kaptunk. Összeségében megérdemelten nyert ellenfelünk. Dolgozunk tovább, bár mi továbbra is heti 2-3 edzéssel próbáljuk felvenni a 8-10-et edző ellenfelekkel szemben a harcot.

Vendég edző nyilatkozata
Dániel Péter : Gratulálok a csapatomnak! Tisztában voltunk azzal, hogy ez nem az a meccs lesz, ahol 25-30 ponttal lehet nyerni, hiszen Budafokon a legerősebb csapatok is évről évre megizzadnak, akár Zöld csoportról, akár Piros csoportról van szó. Nagyon büszke vagyok arra, hogy volt tartása a csapatnak, és a második félidőben, mikor kicsit úgy nézett ki, hogy átbillen a mérleg nyelve a Budafok oldalára, akkor is meg tudtuk mutatni, hogy van tartásunk, van önbizalmunk és olyan szinten vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, hogy az utolsó néhány percet már teljes mértékben mi irányítottuk. Most már csak azt kell megtalálnunk, hogy hazai pályán hogyan tudnánk áttörni a gátat, de ha így tudunk kosárlabdázni, és hétről hétre így tudunk előre lépni, akkor nem kell sokat várni az első hazai győzelemre sem.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-