Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2022. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 23. 17:00 96 - 77 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gál János, Drenyovszki Dániel (Hartyáni Zsolt)
2022. szeptember 23. 18:00 72 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Hervay Tibor, Sentényi Barna (Schäffer Béla Róbert)
2022. szeptember 23. 18:00 101 - 53 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vadász Csaba, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2022. szeptember 24. 16:45 64 - 74 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Gaál Norbert (Mocsai László)
2022. szeptember 24. 18:00 66 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vida József, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2022. szeptember 24. 19:00 93 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2022. szeptember 25. 15:30 87 - 97 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Balogh László György)
2022. szeptember 30. 18:30 90 - 80 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint, Gaál Norbert (Balogh László György)
2022. október
2022. október 1. 17:30 95 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár (Fekete László)
2022. október 1. 18:00 74 - 87 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2022. október 1. 18:00 120 - 78 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Farkas Péter Gábor (Reisz Péter)
2022. október 1. 18:30 52 - 59 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Kéri István, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2022. október 2. 16:00 80 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2022. október 2. 17:00 81 - 87 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Nagy János)
2022. október 8. 17:00 75 - 96 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Polonkai Balázs István, Marton Péter (Farkas János)
2022. október 8. 17:00 80 - 61 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pécsi Zsolt, Tóth Kitti (Maár Gábor)
2022. október 8. 18:00 73 - 64 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2022. október 8. 18:45 74 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Jurák Krisztián, Tóth Bence (Nagy János)
2022. október 9. 17:00 101 - 114 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Földi László Tibor, Bagi Bálint (Dernei Gábor)
2022. október 9. 17:00 73 - 70 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Vida József, Kéri István, Földesi Marcell (Herczeg Ágoston)
2022. október 9. 19:00 121 - 80 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Maár Gábor)
2022. október 14. 18:30 68 - 98 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2022. október 15. 16:45 68 - 89 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Jurák Krisztián, Horváth Alajos (dr. Gincsai János Péter)
2022. október 15. 17:30 84 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Gaál Norbert (Bognár Tibor)
2022. október 15. 18:00 65 - 76 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Kéri István, Pécsi Zsolt (Domokos Lőrinc)
2022. október 15. 18:00 65 - 82 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László Tibor (Bogárdi János)
2022. október 15. 18:30 76 - 67 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk, Bagi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2022. október 16. 16:00 74 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2022. október 20. 16:00 59 - 58 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
2022. október 21. 18:45 94 - 101 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla, Gaál Norbert (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. október 22. 17:00 80 - 116 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár (Vághy Tamás János)
2022. október 22. 17:00 92 - 82 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Sallai István József, Vida József, Gergely Csaba (Balogh László György)
2022. október 22. 17:00 89 - 79 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Földi László Tibor, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2022. október 22. 18:00 87 - 62 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2022. október 22. 18:00 58 - 68 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2022. október 28. 18:15 84 - 60 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Gaál Norbert (HOFFMANN Gergely)
2022. október 29. 17:30 63 - 83 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)
2022. október 29. 18:00 54 - 101 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston)
2022. október 29. 18:00 105 - 58 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Józsa András Junior, Tóth Kitti (Mocsai László)
2022. október 29. 19:00 98 - 77 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2022. október 30. 15:30 105 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2022. október 30. 16:45 76 - 81 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gál János, Bagi Bálint (Farkas János)
2022. november
2022. november 2. 16:00 70 - 65 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Tóth Kitti (Zalai Ákos István)
2022. november 2. 17:00 62 - 84 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
2022. november 2. 18:00 79 - 95 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Földesi Marcell (Dernei Gábor)
2022. november 2. 18:30 94 - 77 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2022. november 2. 19:30 92 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Józsa András Junior, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert)
2022. november 3. 18:00 100 - 83 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Gaál István Tamás, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2022. november 3. 19:00 82 - 89 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Nyilas István, Dr. Varga Zoltán, Borgula György (Farkas Zoltán)
2022. november 5. 16:45 83 - 78 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jurák Krisztián, Gaál Norbert (Mocsai László)
2022. november 5. 18:00 59 - 81 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Földesi Ádám, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2022. november 5. 18:00 92 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor)
2022. november 6. 17:00 94 - 77 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Jankovics Viktor Zsolt, Novák Bence (Bodrogváry Iván József)
2022. november 6. 17:00 80 - 86 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Makrai Márton, Gergely Csaba, Utasi Balázs (Bogárdi János)
2022. november 6. 18:00 84 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. november 6. 19:00 101 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Farkas Gábor, Vadász Csaba, Fodor Sándor Balázs (Reisz Péter)
2022. november 11. 17:00 85 - 54 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Vida József, Gaál István Tamás (Schäffer Béla Róbert)
2022. november 11. 18:30 97 - 83 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vadász Csaba, dr. Németh Patrik, Utasi Balázs (Balogh László György)
2022. november 12. 17:30 94 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Jankovics Viktor Zsolt, Gaál Norbert (Vághy Tamás János)
2022. november 12. 18:00 111 - 70 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Földi László Tibor, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)
2022. november 18. 18:00 106 - 41 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2022. november 18. 18:45 87 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Vida József, Menyhárt Ferenc Tamás (dr. Gincsai János Péter)
2022. november 19. 17:00 79 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Gál János, Radnóti Miklós (Maár Gábor)
2022. november 19. 19:00 94 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Domokos Lőrinc)
2022. november 20. 17:00 78 - 69 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Balog György Attila, Horváth Csongor Béla, Józsa András Junior (Vághy Tamás János)
2022. november 20. 17:00 79 - 93 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nyilas István, Bagi Bálint (Farkas Zoltán)
2022. november 20. 18:00 96 - 76 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Domán István (Zalai Ákos István)
2022. november 24. 18:15 84 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk, Gruber Nikolett Lilla (HOFFMANN Gergely)
2022. november 25. 18:30 80 - 76 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2022. november 26. 16:45 87 - 75 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Földesi Marcell, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2022. november 26. 17:00 103 - 102 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra, Gál János (Mocsai László)
2022. november 26. 17:00 82 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Bognár Tibor)
2022. november 26. 18:00 68 - 93 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pécsi Zsolt, Tóth Kitti (Nagy János)
2022. november 26. 19:00 82 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs (Németh Csaba János)
2022. november 29. 18:00 79 - 62 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István)
2022. november 29. 18:15 67 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Forrai Sámuel)
2022. november 29. 19:00 59 - 85 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. december
2022. december 2. 18:30 93 - 101 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Marton Péter, Fülöp Ádám László (Zalai Ákos István)
2022. december 3. 17:00 70 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs (Reisz Péter)
2022. december 3. 18:00 112 - 54 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)
2022. december 3. 18:45 80 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Nepp László Oszkár, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert)
2022. december 4. 17:00 93 - 74 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Oláh Márk, Sentényi Barna (Maár Gábor)
2022. december 4. 17:00 87 - 75 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Bagi Bálint, Téczely Roland Balázs (Mocsai László)
2022. december 4. 18:30 58 - 55 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László Tibor (Bogárdi János)
2022. december 8. 18:00 110 - 89 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Balogh László György)
2022. december 10. 16:45 83 - 97 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Jurák Krisztián, Sentényi Barna (Schäffer Béla Róbert)
2022. december 10. 17:00 89 - 77 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László Tibor, Bagi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. december 10. 18:00 91 - 111 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2022. december 10. 18:30 92 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Marcell (Nagy János)
2022. december 10. 19:00 101 - 66 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti (Mocsai László)
2022. december 10. 19:00 83 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2022. december 14. 16:00 65 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2022. december 16. 18:30 67 - 84 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba (Bogárdi János)
2022. december 17. 17:00 79 - 82 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Földi László Tibor, Sentényi Barna, Utasi Balázs (Bogárdi János)
2022. december 17. 17:30 116 - 59 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár, Marton Péter (Mocsai László)
2022. december 17. 18:45 62 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra (Bognár Tibor)
2022. december 18. 17:00 58 - 75 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Kálmán, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2022. december 18. 18:30 97 - 63 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Szalai Zsolt, Józsa András Junior (Németh Csaba János)
2023. január
2023. január 7. 16:45 92 - 84 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gál János, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2023. január 7. 17:00 97 - 73 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. január 7. 18:45 88 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szalai Zsolt, Nepp László Oszkár (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. január 7. 19:00 84 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Reisz Péter)
2023. január 8. 17:00 112 - 79 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs (Domokos Lőrinc)
2023. január 8. 17:00 65 - 85 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2023. január 8. 18:00 84 - 93 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László Tibor, Domán István, Marton Péter (Bogárdi János)
2023. január 11. 18:00 80 - 60 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gál János, Földi László Tibor, Domán István (Bogárdi János)
2023. január 13. 18:30 90 - 72 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2023. január 14. 16:45 86 - 91 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)
2023. január 14. 17:30 101 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Esztergályos Róbert, Kéri István (Nagy János)
2023. január 14. 18:00 83 - 66 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Maár Gábor)
2023. január 14. 18:00 75 - 109 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Pécsi Zsolt, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2023. január 14. 18:30 82 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (Mocsai László)
2023. január 21. 17:00 65 - 58 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István)
2023. január 21. 18:00 93 - 90 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2023. január 21. 18:45 98 - 87 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra (Nagy János)
2023. január 21. 19:00 95 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs (Maár Gábor)
2023. január 22. 15:30 93 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Jankovics Viktor Zsolt, Földi László Tibor (Schäffer Béla Róbert)
2023. január 22. 17:00 84 - 96 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Jurák Krisztián, Bagi Bálint (Mocsai László)
2023. január 27. 18:30 71 - 80 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Drenyovszki Dániel, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
2023. január 28. 16:45 84 - 77 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Mocsai László)
2023. január 28. 18:00 96 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor, Nagy Bence László (Maár Gábor)
2023. január 28. 18:00 79 - 91 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. január 28. 18:30 73 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Bogárdi János)
2023. január 29. 18:00 72 - 57 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György, Utasi Balázs (Hartyáni Zsolt)
2023. január 29. 19:00 102 - 90 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Domokos Lőrinc)
2023. február
2023. február 1. 18:30 88 - 64 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2023. február 3. 18:30 68 - 70 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Utasi Balázs (Bogárdi János)
2023. február 4. 17:00 81 - 91 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Domán István (Schäffer Béla Róbert)
2023. február 4. 17:00 71 - 75 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Nepp László Oszkár, Drenyovszki Dániel (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2023. február 4. 18:00 116 - 80 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2023. február 4. 18:45 70 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál István Tamás (Bodrogváry Iván József)
2023. február 5. 17:00 85 - 79 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László Tibor (Vághy Tamás János)
2023. február 10. 18:15 - Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János)
2023. február 11. 16:45 - Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Tóth Kálmán, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2023. február 11. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Sentényi Barna (Schäffer Béla Róbert)
2023. február 11. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2023. február 11. 18:45 - Sport 11 Sportcentrum
2023. február 12. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Forrai Sámuel)
2023. február 12. 19:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba (Farkas Zoltán)
2023. február 17. 17:00 - Bercsényi tornacsarnok
2023. február 17. 18:30 - Tiszavirág Aréna
2023. február 17. 18:30 - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2023. február 18. 17:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2023. február 18. 18:00 - PVSK NKA Csarnok
2023. február 18. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2023. február 19. 17:00 - PHOENIX Sportcsarnok Fót
2023. február 24. 18:00 - Bercsényi tornacsarnok
2023. február 25. 18:45 - Ludovika Aréna, kis terem
2023. március
2023. március 4. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
2023. március 4. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2023. március 4. 19:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
2023. március 5. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2023. március 5. 17:00 - PHOENIX Sportcsarnok Fót
2023. március 5. 17:30 - Kossuth Lajos Általános Iskola
2023. március 10. 18:30 - Tiszavirág Aréna
2023. március 11. 17:00 - Bercsényi tornacsarnok
2023. március 11. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2023. március 11. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
2023. március 11. 18:30 - Sport 11 Sportcentrum
2023. március 11. 19:00 - Kaszások Sportcsarnok
2023. március 13. 16:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2023. március 18. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2023. március 18. 18:00 - PVSK NKA Csarnok
2023. március 18. 18:45 - Sport 11 Sportcentrum
2023. március 19. 16:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2023. március 19. 17:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2023. március 19. 17:00 - Kossuth Lajos Általános Iskola
2023. március 19. 17:15 - PHOENIX Sportcsarnok Fót
2023. március 24. 19:30 - Bercsényi tornacsarnok
2023. március 25. 16:45 - Kaszások Sportcsarnok
2023. március 25. 17:30 - Gabányi László Sportcsarnok
2023. március 25. 18:00 - Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2023. március 25. 18:00 - Vetési Albert Gimnázium
2023. március 25. 19:00 - Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
2023. március 26. 17:00 - Sport 11 Sportcentrum
2023. április
2023. április 2. 18:00 - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2023. április 2. 18:00 - Gabányi László Sportcsarnok
2023. április 2. 18:00 - PHOENIX Sportcsarnok Fót
2023. április 2. 18:00 - Sport 11 Sportcentrum
2023. április 2. 18:00 - PVSK NKA Csarnok
2023. április 2. 18:00 - Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2023. április 2. 18:00 - Tiszavirág Aréna

Megyei szövetségek