(23-22, 20-29, 29-17, 26-19)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Vida József, Gaál Norbert, Nagy-Pál Petra (Nagy János)

Hazai edző nyilatkozata
Beák Gábor : Nyilván a Veszprém a sereghajtó,és, ha nekünk vannak céljaink, egyértelmű az, hogy itt ma nyerni kellett. Az első félidőben borzalmas játékot mutattunk. Olyan hibáink voltak, amikre álmomban sem gondolnék. Éreztem én is a csapatban, hogy megfordíthatjuk, át kell lendülmi egy holtponton. A félidőben próbáltam felrázni a srácokat, sikerült is, kicsit közelebb tudtunk jönni, a 3. negyedben fordítottunk. A negyedikben aztán kijöttek az előnyük. Centerposzton hamar beszedték a faultokat, próbáltuk kihasználni gyors játékkal, és hál'Istennek ültek a dobások is végre

Vendég edző nyilatkozata
Horváth Ákos : Volt egy elég rossz, 3-4 perces periódusunk a 3. negyedben, ez utána rendeződött, de elfogytunk szerkezetben. Vannak azért taktikai fegyelmezetlenségeink, nem rossz értelemben, csak nagyon akar a játékos, újra faultproblémába kerül. Amúgy sem vagyunk nagyon sokan, most a Vértes Zsombival nagyon sokat erősödtünk, ami sokat számít, a fiatal posztot ritkán sikerül ilyen jól időzítve megerősíteni, az átigazolási időszak vége előtt vagyunk. Ma nem volt Orgona Gergő, elsőszámú center, Ratiani sokat fejlődött 2 hónap alatt, ő is bokasérülésből jött vissza. Nagyon vékonyak voltunk centerben, faultban is elfogytunk, és ez kijött a végén. De 25 percig ritmust, hozzáállást nézve, van mire építenünk. Sokkal inkább azon kell gondolkoznunk, hogy a bajnokság kiírása szerint a végén dől el, hogy ki marad bent. Akkorra kell készen állnunk, hogy az odavezető út mennyire rögös, mennyire kövezi ki győzelem, az sokat számít, de az ilyen 25 percekből is nagyot lehet meríteni.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 98 25 37 68 1 6 17 11 32 34 37 75 49 13 16 81 30 10 40 6 12 22 17 26 1 0 135 200

Ádám
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás