(22-21, 25-15, 32-10, 18-27)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)

Hazai edző nyilatkozata
Miljan Rakics : Gratulálok a fiúknak, mert nagyon elégedett vagyok a látottakkal. Kellő koncentrációval és erőbedobással játszottak, s ez meglátszott a támadó- és a védekező játékunkban is. Összesen 23 aszisztünk is volt. Mindenkit pályára tudtam küldeni, s mindenkivel elégedett vagyok. Gratulálok ellenfelünknek, mert az utolsó pillanatig nem adták fel, s további sok sikert kívánok nekik.

Vendég edző nyilatkozata
Surmann Gábor : Mindenek előtt gratulálok a Jászberénynek és kollégámnak, azt gondolom teljesen megérdemelten nyertek, még ilyen különbséggel is. Az első negyedig vagyis a 9. percig egy abszolút kompetitív kosárlabdát mutattunk be. A játékot mi i nyítottuk, és csak saját magunknak köszönhetjük, hogy a 6-7 pontos vezetésünk megtartása helyett egy perc alatt leépítettük magunkat, s mint később kiderült magát a mérkőzést is. A folytatásban a mi ősszezuhanásunk mellett sajnos minden a házigazdák elképzelése szerint alakult, akik kihasználva magassági, mennyiségi, és minőségbeli előnyüket magabiztosan győzedelmeskedtek. Sajnáltam a fiatal Kékesi sérülés miatti korai kiválását csapatomból, hiszen saját nevelésű játékosom komoly produktumot nyújtva játszott az első negyedben. Végezetül szeretném megköszönni a kedves fogadtatás a hazai szurkolóktól, ott dolgozóktól. Jó érzés volt tapasztalni hogy nem felejtették el a már ugyan több mint 12 évvel ezelőtti, de sokunk számára felejthetetlen sikert amit anno közösen arattunk még JKSE színekben. Csakis a legjobbakat tudom kívánni nekik, ahogy a jelenlegi csapatuknak is. Mi pedig megyünk tovább, és továbbra is gőzerővel azon leszünk hogy a meglévő hiányosságainkat vagy így vagy úgy de pótoljuk. Köszönöm szimpatizánsainknak a helyszíni biztatást.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 97 21 29 72 5 9 56 12 29 41 38 67 57 9 12 75 24 8 32 8 17 19 18 23 0 2 129 200

0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 -1 5 -1
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás