(23-17, 26-19, 11-21, 19-22, 7-12)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Bagi Bálint, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc)

Hazai edző nyilatkozata
Takács Máté : Nagyon keményen készültünk erre a mérkőzésre, mindenképpen szerettük volna megnyerni ezt a találkozót. Úgy gondolom, hogy az első félidőben állva hagytuk az ellenfelünket. A megbeszélt dolgokat meg tudtuk valósítani a pályán, ennek köszönhető volt a félidei előnyünk. A harmadik negyedben támadásban gyakorlatilag teljesen megálltunk, lelassultunk, 11 pontot dobtunk ebben a játékrészben. A negyedik negyed nagyon esemény és érzelemdús volt, melynek végén egált mutatott az eredményjelző. A hosszabbításban nagyon sok buta hibát vétettünk, amit ellenfelünk könyörtelenül megbüntetett. Ez van, megyünk tovább, edzünk tovább, meg szeretnénk mutatni, hogy ennek a csapatnak nem itt a helye és sokkal többet tudunk a jelenleginél!

Vendég edző nyilatkozata
Dániel Péter : Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Az hogy idegenben meg tudtunk nyerni egy ilyen típusú meccset hatalmas fegyvertény. Nem kezdtük jól a találkozót, álmosak, dekoncentráltak voltunk, ami a mérkőzés nagy részében jellemző is volt ránk. A második félidőben szerkezet váltottunk, amivel egy kicsit agresszívabb lett a védekezésünk, jobban működtek a 2-2 elleni védések, a gyenge oldali besegítések. Ennek köszönhetően tudtunk néhány könnyű kosarat szerezni és szép lassan ledolgoztuk a 14 pontos hátrányunkat. Azt gondolom, hogy annak ellenére, hogy meccs a nagy részében rosszul játszottunk a rendes játékidőben is lezárhattuk volna a találkozót. Utólag talán még édesebb egy ilyen győzelem, mert egy ilyen típusú idegenbeli mérkőzés megmutatja, hogy vannak olyan játékosaink, akik tudna nyerni, akik győztes karakterek és ilyenkor fel is tudnak lépni, gratulálok a csapatnak!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Dominik
Összesen 5 86 17 40 43 6 17 35 10 22 45 33 79 42 10 17 59 31 9 40 7 14 19 18 14 1 4 99 225

Jonatán
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás