(31-12, 19-19, 22-29, 22-20)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Kapusi Gábor, Rózsavölgyi Alexandra, Nepp László Oszkár (Herczeg Ágoston)

Hazai edző nyilatkozata
Stephen Arigbabu : Gratulálok a fiúknak. Legutóbbi gyenge teljesítényünk után, talpra álltunk és megmutattuk mit tudunk. Támadásban és védekezésben egyaránt megfelelő mentalitással léptünk pályára. A kényelmes vezetés megszerzését követően egy kicsit lazítottunk, amit a BKG azonnal megbüntetett. De nyugodtak maradtunk és ismét átvettük a mérkőzés irányítását. Készülünk a következő kihívásra, ami a következő fordulót jelenti.

Vendég edző nyilatkozata
Dr. Nagy Ágoston : Rosszul kezdtünk, aztán rosszul is folytattuk. Voltak olyan periódusok, amikor majdnem sikerült átbilleni a 14 pontos különbségen. Későbbiekben nem éltünk azzal hogy 10-11 pontos volt a különbség, hanem sorban adtuk el a labdákat, aminek az lett a következménye, hogy lényegében kivégeztek bennünket 1 perc alatt. 22 eladott labdával és 50% alatti közelivel nem lehet mérkőzést nyerni.

Hazai játékos nyilatkozata
Cseh Botond : A mérkőzést nagyon energikusan kezdtük, úgy ahogyan azt az öltözőben megbeszéltük. Az első félidőben végig semlegesíteni tudtuk az ellenfél kulcsjátékosát. A harmadik negyedben kicsit lazítottunk a védekezésen, összességében azonban még így is végig a kezünkben tartottuk a mérkőzés sorsát.

Vendég játékos nyilatkozata
Nagy Botond Ágoston : Nagyon nehéz mérkőzésre készültünk, már jól ismerjük a Vasast hisz már évek óta játszunk ellenük . Tavaly ráadásul egy rájátszásos párharc volt egymás ellen, így kifejezetten jól ismerjük egymást. Az elmúlt időszakban több betegséggel és sérüléssel küszködtünk, ráadásul az egyik kulcs játékosunk már mérkőzések óta hiányzik, nagyban befolyásolja ez a játékot elől és hátul is egyaránt, de ahhoz képest, hogy mekkora előnyt adtunk az első negyedbe, amikor 18-20 pont is volt közte, úgy gondolom elég szépen vissza tornáztunk magunkat, még olyan érzése is lehetett az embernek, hogy kisebb szerencsével ez egál meccs is lehetett volna. Sajnos ez a végjátékban elmaradt, próbálunk jövő héten javítani.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 4 -13
Összesen 5 94 24 42 57 2 4 50 8 18 44 34 64 53 18 23 78 18 6 24 10 15 21 24 30 4 2 136 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás