Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
MTK Törökbálint | BUDAFOK | 2018. szeptember 14. | 17:00 | 72 - 74 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. szeptember 14. | 18:00 | 117 - 55 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | MEAFC-Miskolc | 2018. szeptember 14. | 19:00 | 54 - 79 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | MAFC | 2018. szeptember 15. | 17:00 | 83 - 102 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | BKG-Príma SE | 2018. szeptember 16. | 19:00 | 48 - 103 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | OSE Lions | 2018. szeptember 19. | 17:00 | 73 - 116 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nyilas István, Györfy Rúben (Farkas János) | |||||
MEAFC-Miskolc | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. szeptember 19. | 17:30 | 85 - 58 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Domán István, Horváth Csongor Béla (Hartyáni Zsolt) | |||||
MAFC | MTK Törökbálint | 2018. szeptember 20. | 17:30 | 74 - 66 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Nagy Viktor, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | Budapesti Honvéd SE | 2018. szeptember 20. | 18:00 | 72 - 64 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Major Ádám (Dernei Gábor) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. szeptember 21. | 19:00 | 70 - 86 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Radnóti Miklós, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Vasas Akadémia | BUDAFOK | 2018. szeptember 26. | 17:00 | 91 - 82 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
OSE Lions | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. szeptember 26. | 19:00 | 104 - 79 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy János) | |||||
BKG-Príma SE | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. szeptember 30. | 18:00 | 90 - 72 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István) |
OSE Lions | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. október 5. | 19:00 | 102 - 54 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Fekete László) | |||||
MTK Törökbálint | Vasas Akadémia | 2018. október 5. | 19:15 | 78 - 80 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Kruk Melinda (Bognár Tibor) | |||||
BUDAFOK | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. október 5. | 19:30 | 88 - 83 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Vadász Csaba, Oláh Márk (Bogárdi János) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. október 6. | 17:00 | 78 - 96 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | MEAFC-Miskolc | 2018. október 6. | 17:00 | 86 - 81 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Földi László, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MAFC | BKG-Príma SE | 2018. október 6. | 17:30 | 98 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jakab László, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Mocsai László) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Vasas Akadémia | 2018. október 8. | 20:00 | 73 - 66 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jakab László, Dr. Szakáll István Zoltán, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Budapesti Honvéd SE | 2018. október 11. | 19:00 | 70 - 80 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Reisz Péter (Téczely Tamás) | |||||
MEAFC-Miskolc | MAFC | 2018. október 12. | 17:30 | 75 - 90 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. október 12. | 18:00 | 127 - 65 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lövei László (Bognár Tibor) | |||||
BKG-Príma SE | MTK Törökbálint | 2018. október 13. | 18:00 | 96 - 61 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | OSE Lions | 2018. október 14. | 18:30 | 71 - 102 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Földi László (Fekete László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | BUDAFOK | 2018. október 14. | 19:00 | 82 - 80 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István (Balogh László György) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | Vasas Akadémia | 2018. október 16. | 16:30 | 71 - 50 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Földi László (Farkas János) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | OSE Lions | 2018. október 19. | 17:00 | 69 - 76 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
MTK Törökbálint | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. október 19. | 19:15 | 61 - 75 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kapusi Gábor, Nepp László Oszkár (Németh Csaba) | |||||
BUDAFOK | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. október 19. | 19:30 | 100 - 61 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy József) | |||||
Vasas Akadémia | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. október 20. | 16:00 | 97 - 75 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bagi Bálint, Földesi Ádám (Nagy János) | |||||
MAFC | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. október 20. | 17:30 | 80 - 85 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Jurák Krisztián, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) | |||||
Budapesti Honvéd SE | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. október 21. | 16:00 | 90 - 69 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Bogárdi János) | |||||
BKG-Príma SE | MEAFC-Miskolc | 2018. október 21. | 18:00 | 97 - 67 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sentényi Barna, Nepp László Oszkár (Dernei Gábor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. október 26. | 17:00 | 74 - 81 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Borgula György, Földi László (Kis Balázs Ferenc) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | BKG-Príma SE | 2018. október 26. | 18:00 | 89 - 78 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Válé Flórián, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
OSE Lions | MAFC | 2018. október 26. | 19:00 | 69 - 75 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Gaál István, Lövei László (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Vasas Akadémia | 2018. október 26. | 19:00 | 58 - 61 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | Budapesti Honvéd SE | 2018. október 27. | 17:00 | 69 - 82 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Tóth Cecília (Farkas Zoltán) | |||||
MEAFC-Miskolc | MTK Törökbálint | 2018. október 27. | 17:30 | 70 - 67 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Bagi Bálint (Mocsai László) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | BUDAFOK | 2018. október 28. | 19:15 | 89 - 78 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Faidt Mihály) |
Budapesti Honvéd SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. november 4. | 16:00 | 89 - 60 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán (Hartyáni Zsolt) | |||||
BUDAFOK | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. november 6. | 18:30 | 97 - 89 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Vasas Akadémia | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. november 7. | 16:00 | 108 - 49 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Tóth Cecília (Dernei Gábor) | |||||
MEAFC-Miskolc | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. november 7. | 17:30 | 74 - 92 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
MTK Törökbálint | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. november 7. | 19:15 | 80 - 76 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Szilágyi Bálint (Nagy József) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. november 8. | 17:00 | 86 - 46 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MAFC | Budapesti Honvéd SE | 2018. november 8. | 17:30 | 85 - 70 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Vida József, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc) | |||||
BKG-Príma SE | OSE Lions | 2018. november 8. | 18:00 | 60 - 73 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | Vasas Akadémia | 2018. november 10. | 17:00 | 76 - 86 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Józsa András Junior (Mocsai László) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MTK Törökbálint | 2018. november 10. | 18:00 | 81 - 56 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán) | |||||
Budapesti Honvéd SE | BKG-Príma SE | 2018. november 11. | 16:00 | 67 - 76 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kéri István, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. november 11. | 18:30 | 88 - 96 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
OSE Lions | MEAFC-Miskolc | 2018. november 11. | 19:00 | 74 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. november 11. | 19:00 | 69 - 72 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás) | |||||
BUDAFOK | MAFC | 2018. november 13. | 18:30 | 87 - 109 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Földi László, Tóth Cecília (Valovics István) | |||||
MTK Törökbálint | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. november 15. | 19:15 | 82 - 67 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László, Stánicz Péter (Dernei Gábor) | |||||
MEAFC-Miskolc | Budapesti Honvéd SE | 2018. november 16. | 17:30 | 71 - 75 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Bernáth András) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | OSE Lions | 2018. november 16. | 18:00 | 85 - 77 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Praksch Péter, Vida József, Nagy Viktor (Fekete László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. november 18. | 17:00 | 74 - 71 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Borgula György (Farkas János) | |||||
BKG-Príma SE | BUDAFOK | 2018. november 18. | 18:00 | 90 - 65 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balog György Attila, Nepp László Oszkár, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
Vasas Akadémia | MAFC | 2018. november 21. | 18:00 | 83 - 100 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Frányó Péter, Hervay Tibor, Józsa András Junior (Fekete László) | |||||
OSE Lions | MTK Törökbálint | 2018. november 23. | 19:00 | 92 - 61 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Major Ádám, Kruk Melinda (Nagy János) | |||||
Budapesti Honvéd SE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. november 23. | 19:00 | 81 - 84 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Lengyel Ádám, Gaál István (Dernei Gábor) | |||||
BUDAFOK | MEAFC-Miskolc | 2018. november 23. | 19:30 | 89 - 67 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Reisz Péter, Mintál Csaba (Várhalmi Zsolt László) | |||||
MAFC | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. november 24. | 17:30 | 82 - 73 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Boros Tamás, Menyhárt Ferenc Tamás, Nagy Viktor (Bognár Tibor) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. november 25. | 15:00 | 89 - 99 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János) | |||||
Vasas Akadémia | BKG-Príma SE | 2018. november 25. | 16:00 | 77 - 92 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Jurák Krisztián, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. november 26. | 19:30 | 94 - 61 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert) |
OSE Lions | Budapesti Honvéd SE | 2018. december 4. | 19:00 | 86 - 69 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István) | |||||
MTK Törökbálint | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. december 6. | 19:15 | 66 - 58 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Nyilas István, Vadász Csaba (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MEAFC-Miskolc | Vasas Akadémia | 2018. december 7. | 17:30 | 76 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Farkas János) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | BUDAFOK | 2018. december 7. | 18:00 | 90 - 82 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. december 7. | 19:00 | 82 - 77 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MAFC | 2018. december 8. | 19:00 | 61 - 91 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Domán István, Szilágyi Bálint (Mocsai László) | |||||
BKG-Príma SE | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. december 9. | 18:00 | 75 - 72 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Györfy Rúben, Józsa András Junior (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. december 12. | 17:00 | 101 - 53 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MTK Törökbálint | 2018. december 14. | 19:00 | 64 - 58 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Nepp László Oszkár (Nagy János) | |||||
BUDAFOK | OSE Lions | 2018. december 14. | 19:30 | 70 - 81 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Józsa András Junior (Dernei Gábor) | |||||
Vasas Akadémia | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2018. december 15. | 16:00 | 72 - 84 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Jakab László, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György) | |||||
MAFC | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2018. december 15. | 19:00 | 125 - 58 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | MEAFC-Miskolc | 2018. december 16. | 16:30 | 75 - 52 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Horváth Csongor Béla (Mocsai László) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. december 16. | 17:00 | 76 - 70 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos István) | |||||
BKG-Príma SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. december 16. | 18:00 | 82 - 69 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Nagy József) | |||||
MTK Törökbálint | OMNIA Pub & Food Békés | 2018. december 19. | 19:15 | 85 - 79 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Vida József, Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MAFC | PVSK-Kronosz Kiadó | 2018. december 21. | 17:30 | 88 - 77 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, Benedek Zoltán (dr. Gincsai János Péter) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Nyíregyháza Blue Sharks | 2018. december 21. | 18:00 | 99 - 83 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Boros Tamás, Vida József, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) | |||||
OSE Lions | Vasas Akadémia | 2018. december 21. | 19:00 | 79 - 48 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Nagy József) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | BKG-Príma SE | 2018. december 21. | 19:00 | 87 - 94 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Reisz Péter (Téczely Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE | BUDAFOK | 2018. december 22. | 16:00 | 76 - 73 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MEAFC-Miskolc | 2018. december 22. | 17:00 | 72 - 84 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gál János, Maár Gábor, Mintál Csaba (Bernáth András) |
Vasas Akadémia | Budapesti Honvéd SE | 2019. január 5. | 16:00 | 71 - 78 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gelencsér György, Bagi Bálint, Maár Gábor (Téczely Tamás) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. január 5. | 17:00 | 84 - 89 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Páli dr. Kálmán) | |||||
MAFC | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. január 5. | 17:30 | 119 - 72 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Józsa András Junior (Kis Balázs Ferenc) | |||||
BKG-Príma SE | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. január 6. | 14:00 | 98 - 66 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Surányi Gábor, Nepp László Oszkár (Nagy János) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | OSE Lions | 2019. január 8. | 16:30 | 85 - 89 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Borgula György (Bernáth András) | |||||
BUDAFOK | MTK Törökbálint | 2019. január 8. | 18:30 | 67 - 82 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István, Horváth Csongor Béla (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MEAFC-Miskolc | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. január 11. | 17:30 | 74 - 76 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. január 17. | 18:00 | 100 - 82 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Nimród, Tóth Cecília, Pécsi Zsolt (Farkas Zoltán) | |||||
MTK Törökbálint | MAFC | 2019. január 17. | 19:15 | 64 - 72 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Boros Tamás, Major Ádám, Sentényi Barna (Nagy János) | |||||
OSE Lions | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. január 18. | 19:00 | 93 - 53 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vida József, Lövei László, Kruk Melinda (Nagy János) | |||||
BUDAFOK | Vasas Akadémia | 2019. január 18. | 19:30 | 60 - 62 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Vadász Csaba, Nepp László Oszkár (Dernei Gábor) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Nyíregyháza Blue Sharks | 2019. január 19. | 15:30 | 72 - 85 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Varga Zoltán, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | BKG-Príma SE | 2019. január 19. | 17:00 | 69 - 90 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | MEAFC-Miskolc | 2019. január 20. | 15:00 | 92 - 63 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
MEAFC-Miskolc | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. január 23. | 17:00 | 97 - 88 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia | MTK Törökbálint | 2019. január 23. | 17:00 | 84 - 79 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. január 23. | 18:00 | 89 - 76 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Budapesti Honvéd SE | 2019. január 23. | 19:00 | 71 - 95 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István, Nyilas István, Tóth Cecília (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | BUDAFOK | 2019. január 24. | 17:00 | 90 - 49 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Lengyel Ádám, Domán István (Bernáth András) | |||||
BKG-Príma SE | MAFC | 2019. január 24. | 18:00 | 89 - 100 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Györfy Rúben, Menyhárt Ferenc Tamás (Valovics István) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | OSE Lions | 2019. január 25. | 19:00 | 60 - 90 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Várhalmi Zsolt László) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. január 26. | 17:00 | 81 - 111 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Lövei László (Mocsai László) | |||||
Vasas Akadémia | Nyíregyháza Blue Sharks | 2019. január 27. | 16:00 | 80 - 82 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Kruk Melinda (Faidt Mihály) | |||||
MAFC | MEAFC-Miskolc | 2019. január 27. | 17:30 | 99 - 67 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint (Dernei Gábor) | |||||
BUDAFOK | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. január 27. | 18:00 | 85 - 66 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gelencsér György, Major Ádám, Maár Gábor (Téczely Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. január 27. | 18:00 | 91 - 80 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sentényi Barna (Nagy János) | |||||
MTK Törökbálint | BKG-Príma SE | 2019. január 27. | 19:15 | 59 - 76 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
OSE Lions | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. január 29. | 19:00 | 87 - 65 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Tóth Cecília, Major Ádám (Valovics István) |
MEAFC-Miskolc | BKG-Príma SE | 2019. február 1. | 17:30 | 83 - 79 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Balogh Gyula, Domán István (Bernáth András) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MAFC | 2019. február 1. | 18:00 | 98 - 90 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Horváth Csongor Béla (Farkas János) | |||||
OSE Lions | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. február 1. | 19:00 | 97 - 67 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | BUDAFOK | 2019. február 1. | 19:00 | 78 - 86 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | Budapesti Honvéd SE | 2019. február 3. | 18:00 | 102 - 78 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Vasas Akadémia | 2019. február 3. | 19:00 | 70 - 87 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | MTK Törökbálint | 2019. február 5. | 17:00 | 73 - 66 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Földi László (Farkas János) | |||||
BUDAFOK | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. február 8. | 19:30 | 80 - 81 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint, Nepp László Oszkár (Bognár Tibor) | |||||
Budapesti Honvéd SE | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. február 9. | 16:00 | 85 - 66 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) | |||||
MAFC | OSE Lions | 2019. február 9. | 17:30 | 83 - 73 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter, Kovács Nimród, Pécsi Zsolt (Fekete László) | |||||
Vasas Akadémia | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. február 9. | 18:15 | 94 - 72 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. február 10. | 16:30 | 89 - 58 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál István, Domán István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
BKG-Príma SE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. február 10. | 18:00 | 79 - 88 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László) | |||||
MTK Törökbálint | MEAFC-Miskolc | 2019. február 10. | 19:15 | 77 - 66 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Nagy János) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. február 16. | 17:00 | 110 - 81 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Makrai Márton (Zalai Ákos István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MEAFC-Miskolc | 2019. február 22. | 18:00 | 111 - 76 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Hervay Tibor, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt) | |||||
OSE Lions | BKG-Príma SE | 2019. február 22. | 19:00 | 80 - 82 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy János) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Nyíregyháza Blue Sharks | 2019. február 22. | 19:00 | 80 - 111 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MAFC | 2019. február 23. | 16:00 | 73 - 98 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Jurák Krisztián, Gaál István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | BUDAFOK | 2019. február 23. | 17:00 | 85 - 100 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | Vasas Akadémia | 2019. február 24. | 18:00 | 75 - 83 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Török Róbert, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Nagy József) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MTK Törökbálint | 2019. február 24. | 19:00 | 72 - 63 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Sörlei Attila (Farkas János) | |||||
Vasas Akadémia | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. február 27. | 16:00 | 99 - 69 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Földi László (Bodrogváry Iván József) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. február 27. | 16:30 | 104 - 70 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Balogh Gyula, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. február 27. | 17:00 | 102 - 73 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
MAFC | BUDAFOK | 2019. február 27. | 17:30 | 105 - 86 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter) | |||||
MEAFC-Miskolc | OSE Lions | 2019. február 27. | 17:30 | 77 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
MTK Törökbálint | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. február 27. | 19:15 | 64 - 72 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kéri István, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor) | |||||
BKG-Príma SE | Budapesti Honvéd SE | 2019. február 28. | 18:00 | 92 - 88 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Kis Balázs Ferenc) |
OMNIA Pub & Food Békés | Nyíregyháza Blue Sharks | 2019. március 2. | 17:00 | 75 - 92 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MAFC | Vasas Akadémia | 2019. március 2. | 17:30 | 92 - 87 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Vida József, Nagy Viktor (Mocsai László) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MEAFC-Miskolc | 2019. március 3. | 16:00 | 72 - 76 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Oláh Márk (Valovics István) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | MTK Törökbálint | 2019. március 3. | 17:30 | 76 - 85 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) | |||||
BUDAFOK | BKG-Príma SE | 2019. március 3. | 18:00 | 104 - 82 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Stánicz Péter (Nagy József) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. március 3. | 18:00 | 88 - 83 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
OSE Lions | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. március 3. | 19:00 | 89 - 84 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | PVSK-Kronosz Kiadó | 2019. március 7. | 19:00 | 69 - 108 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Reisz Péter (Fekete László) | |||||
MEAFC-Miskolc | BUDAFOK | 2019. március 8. | 17:30 | 95 - 85 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Budapesti Honvéd SE | 2019. március 8. | 18:00 | 97 - 93 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Menyhárt Ferenc Tamás, Földesi Ádám (Nagy József) | |||||
MTK Törökbálint | OSE Lions | 2019. március 9. | 19:15 | 73 - 70 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Boros Tamás, Bagi Bálint, Kapusi Gábor (Nagy János) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | MAFC | 2019. március 10. | 16:30 | 77 - 93 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Lengyel Ádám (Farkas János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. március 10. | 17:00 | 87 - 72 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás) | |||||
BKG-Príma SE | Vasas Akadémia | 2019. március 10. | 18:00 | 80 - 73 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
BUDAFOK | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. március 14. | 18:00 | 81 - 90 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sentényi Barna (Bognár Tibor) | |||||
Vasas Akadémia | MEAFC-Miskolc | 2019. március 16. | 16:00 | 90 - 76 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Dernei Gábor) | |||||
MAFC | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. március 16. | 17:30 | 76 - 61 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Budapesti Honvéd SE | OSE Lions | 2019. március 16. | 18:00 | 87 - 85 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | BKG-Príma SE | 2019. március 17. | 16:30 | 81 - 71 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Borgula György (Kis Balázs Ferenc) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | MTK Törökbálint | 2019. március 17. | 18:00 | 69 - 68 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Faidt Mihály) | |||||
MEAFC-Miskolc | Nyíregyháza Blue Sharks | 2019. március 22. | 17:30 | 72 - 89 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Vasas Akadémia | 2019. március 22. | 18:00 | 92 - 77 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Kéri István (Páli dr. Kálmán) | |||||
OSE Lions | BUDAFOK | 2019. március 22. | 19:00 | 87 - 58 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Esztergályos Róbert, Lövei László (Bodrogváry Iván József) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | MAFC | 2019. március 22. | 19:00 | 68 - 106 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília, Vadász Csaba (Téczely Tamás) | |||||
MTK Törökbálint | Budapesti Honvéd SE | 2019. március 22. | 19:15 | 66 - 71 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | BKG-Príma SE | 2019. március 23. | 17:00 | 91 - 102 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Földi László, Szilágyi Bálint, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | OMNIA Pub & Food Békés | 2019. március 24. | 18:00 | 92 - 80 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
PVSK-Kronosz Kiadó | MAFC | 2019. március 30. | 18:00 | 65 - 98 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Lovas Péter (Fekete László) | |||||
Vasas Akadémia | OSE Lions | 2019. március 31. | 18:00 | 81 - 90 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Gelencsér György, Mintál Csaba (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. március 31. | 18:00 | 94 - 75 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Major Ádám, Domán István (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BKG-Príma SE | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2019. március 31. | 18:00 | 126 - 89 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) | |||||
BUDAFOK | Budapesti Honvéd SE | 2019. március 31. | 18:00 | 70 - 78 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Bagi Bálint, Földi László (Mocsai László) | |||||
OMNIA Pub & Food Békés | MTK Törökbálint | 2019. március 31. | 18:00 | 60 - 91 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Farkas János) | |||||
MEAFC-Miskolc | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. március 31. | 18:00 | 86 - 94 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Gergely Csaba, Nepp László Oszkár (Zalai Ákos István) |