• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ. 88
    Mezõ Mezõberén. 79
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    FALC FALCO-VE KC/A 134
    Sopr Soproni Tig. 69
    40. perc
  • 63
    75
    40. perc
  • 2018. 10. 22.
  • Fiú Junior, Nyugat
    Zala Zalakerámi.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 22. 10:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Sopr Soproni Spo.
    Pápa Pápai KC
    2018. 10. 22. 19:30
Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 17:00 72 - 74 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Györfy Rúben
2018. szeptember 14. 18:00 117 - 55 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám
2018. szeptember 14. 19:00 54 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt
2018. szeptember 15. 17:00 83 - 102 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba
2018. szeptember 16. 19:00 48 - 103 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter
2018. szeptember 26. 19:00 104 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy János)
2018. október 8. 20:00 73 - 66 Kaszások Sportcsarnok
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 19. 17:00 73 - 116 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nyilas István, Györfy Rúben
2018. szeptember 19. 17:30 85 - 58 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Domán István, Horváth Csongor Béla
2018. szeptember 20. 17:30 74 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Nagy Viktor, Bagi Bálint
2018. szeptember 20. 18:00 72 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Major Ádám
2018. szeptember 21. 19:00 70 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Radnóti Miklós
2018. szeptember 26. 17:00 91 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. szeptember 30. 18:00 90 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 19:00 102 - 54 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Horváth Csongor Béla
2018. október 5. 19:15 78 - 80 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Kruk Melinda
2018. október 5. 19:30 88 - 83 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Vadász Csaba, Oláh Márk
2018. október 6. 17:00 86 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Földi László, Sentényi Barna
2018. október 6. 17:00 78 - 96 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám
2018. október 6. 17:30 98 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
2018. november 4. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 11. 19:00 70 - 80 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. október 12. 17:30 75 - 90 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 12. 18:00 127 - 65 Vetési Albert Gimnázium
2018. október 13. 18:00 96 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2018. október 14. 18:30 71 - 102 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. október 14. 19:00 82 - 80 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. október 16. 16:30 71 - 50 Continental Aréna
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 19. 17:00 69 - 76 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. október 19. 19:15 61 - 75 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. október 19. 19:30 100 - 61 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. október 20. 16:00 97 - 75 Sport 11 Sportcentrum
2018. október 20. 17:30 80 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
2018. október 21. 16:00 90 - 69 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. október 21. 18:00 97 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 26. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. október 26. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. október 26. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 26. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. október 27. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 19:15 Lauber Dezső Sportcsarnok
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 6. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. november 7. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2018. november 7. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. november 7. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. november 8. 17:00 Continental Aréna
2018. november 8. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. november 8. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 10. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. november 11. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. november 11. 18:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. november 11. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. november 11. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. november 13. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 15. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. november 16. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. november 16. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. november 18. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. november 18. 18:00 Continental Aréna
2018. november 18. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2018. november 21. 18:00 Sport 11 Sportcentrum
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 23. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. november 23. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. november 24. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 24. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. november 24. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. november 25. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2018. november 26. 19:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 4. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 6. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 7. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. december 7. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 7. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 8. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. december 9. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 14. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. december 15. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2018. december 15. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 15. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. december 16. 16:30 Continental Aréna
2018. december 16. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. december 16. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 19. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 21. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 21. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 21. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 21. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 22. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. december 22. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 4. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 5. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 5. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 5. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 6. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 8. 16:30 Continental Aréna
2019. január 11. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 18. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 18. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 18. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 19. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 19. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 19. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 20. 15:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 23. 17:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 23. 17:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 23. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 24. 17:00 Continental Aréna
2019. január 24. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 25. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 26. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 27. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 27. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 27. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 27. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 27. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 29. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 1. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 1. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 1. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 1. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 2. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 3. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 6. 17:00 Continental Aréna
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 8. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. február 9. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 9. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 9. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 9. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 10. 16:30 Continental Aréna
2019. február 10. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 22. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 23. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 23. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. február 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 27. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 27. 16:30 Continental Aréna
2019. február 27. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 27. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 27. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 27. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 28. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 2. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 2. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 3. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. március 3. 17:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 3. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 3. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 3. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 7. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 8. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 9. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 9. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 10. 16:30 Continental Aréna
2019. március 10. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 16. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 16. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 16. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 16. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. március 17. 16:30 Continental Aréna
2019. március 17. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 22. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 23. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 30. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 31. 18:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 31. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Continental Aréna
2019. március 31. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok

Megyei szövetségek