Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 17:00 72 - 74 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2018. szeptember 14. 18:00 117 - 55 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám (Schäffer Béla Róbert)
2018. szeptember 14. 19:00 54 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán)
2018. szeptember 15. 17:00 83 - 102 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
2018. szeptember 16. 19:00 48 - 103 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály)
2018. szeptember 19. 17:00 73 - 116 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nyilas István, Györfy Rúben (Farkas János)
2018. szeptember 19. 17:30 85 - 58 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Domán István, Horváth Csongor Béla (Hartyáni Zsolt)
2018. szeptember 20. 17:30 74 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Nagy Viktor, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2018. szeptember 20. 18:00 72 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Major Ádám (Dernei Gábor)
2018. szeptember 21. 19:00 70 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Radnóti Miklós, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László)
2018. szeptember 26. 17:00 91 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. szeptember 26. 19:00 104 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy János)
2018. szeptember 30. 18:00 90 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István)
2018. október
2018. október 5. 19:00 102 - 54 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Fekete László)
2018. október 5. 19:15 78 - 80 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. október 5. 19:30 88 - 83 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Vadász Csaba, Oláh Márk (Bogárdi János)
2018. október 6. 17:00 86 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Földi László, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 6. 17:00 78 - 96 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. október 6. 17:30 98 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jakab László, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Mocsai László)
2018. október 8. 20:00 73 - 66 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jakab László, Dr. Szakáll István Zoltán, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 11. 19:00 70 - 80 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Reisz Péter (Téczely Tamás)
2018. október 12. 17:30 75 - 90 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2018. október 12. 18:00 127 - 65 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. október 13. 18:00 96 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2018. október 14. 18:30 71 - 102 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Földi László (Fekete László)
2018. október 14. 19:00 82 - 80 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István (Balogh László György)
2018. október 16. 16:30 71 - 50 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Domán István, Földi László (Farkas János)
2018. október 19. 17:00 69 - 76 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
2018. október 19. 19:15 61 - 75 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kapusi Gábor, Nepp László Oszkár (Németh Csaba)
2018. október 19. 19:30 100 - 61 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy József)
2018. október 20. 16:00 97 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bagi Bálint, Földesi Ádám (Nagy János)
2018. október 20. 17:30 80 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Jurák Krisztián, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel)
2018. október 21. 16:00 90 - 69 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Bogárdi János)
2018. október 21. 18:00 97 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sentényi Barna, Nepp László Oszkár (Dernei Gábor)
2018. október 26. 17:00 74 - 81 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Borgula György, Földi László (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 26. 18:00 89 - 78 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Válé Flórián, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. október 26. 19:00 69 - 75 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Gaál István, Lövei László (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 26. 19:00 58 - 61 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán)
2018. október 27. 17:00 69 - 82 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
2018. október 27. 17:30 70 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Bagi Bálint (Mocsai László)
2018. október 28. 19:15 89 - 78 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Faidt Mihály)
2018. november
2018. november 4. 16:00 89 - 60 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán (Hartyáni Zsolt)
2018. november 6. 18:30 97 - 89 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert)
2018. november 7. 16:00 108 - 49 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Tóth Cecília (Dernei Gábor)
2018. november 7. 17:30 74 - 92 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Domán István (Zalai Ákos István)
2018. november 7. 19:15 80 - 76 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Szilágyi Bálint (Nagy József)
2018. november 8. 17:00 86 - 46 Continental Aréna
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2018. november 8. 17:30 85 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Vida József, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 8. 18:00 60 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
2018. november 10. 17:00 76 - 86 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Józsa András Junior (Mocsai László)
2018. november 10. 18:00 81 - 56 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán)
2018. november 11. 16:00 67 - 76 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kéri István, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
2018. november 11. 18:30 88 - 96 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. november 11. 19:00 69 - 72 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2018. november 11. 19:00 74 - 72 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2018. november 13. 18:30 87 - 109 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Földi László, Tóth Cecília (Valovics István)
2018. november 15. 19:15 82 - 67 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László, Stánicz Péter (Dernei Gábor)
2018. november 16. 17:30 71 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Bernáth András)
2018. november 16. 18:00 85 - 77 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Praksch Péter, Vida József, Nagy Viktor (Fekete László)
2018. november 18. 17:00 74 - 71 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Borgula György (Farkas János)
2018. november 18. 18:00 90 - 65 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Nepp László Oszkár, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. november 21. 18:00 83 - 100 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Frányó Péter, Hervay Tibor, Józsa András Junior (Fekete László)
2018. november 23. 19:00 92 - 61 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Major Ádám, Kruk Melinda (Nagy János)
2018. november 23. 19:00 81 - 84 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Lengyel Ádám, Gaál István (Dernei Gábor)
2018. november 23. 19:30 89 - 67 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Reisz Péter, Mintál Csaba (Várhalmi Zsolt László)
2018. november 24. 17:30 82 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Menyhárt Ferenc Tamás, Nagy Viktor (Bognár Tibor)
2018. november 25. 15:00 89 - 99 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
2018. november 25. 16:00 77 - 92 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Jurák Krisztián, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2018. november 26. 19:30 94 - 61 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2018. december
2018. december 4. 19:00 86 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István)
2018. december 6. 19:15 66 - 58 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Nyilas István, Vadász Csaba (Kis Balázs Ferenc)
2018. december 7. 17:30 76 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Farkas János)
2018. december 7. 18:00 90 - 82 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás)
2018. december 7. 19:00 82 - 77 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József)
2018. december 8. 19:00 61 - 91 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Domán István, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
2018. december 9. 18:00 75 - 72 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Györfy Rúben, Józsa András Junior (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. december 12. 17:00 Continental Aréna
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2018. december 14. 19:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Nepp László Oszkár (Nagy János)
2018. december 14. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Nagy Viktor, Józsa András Junior (Dernei Gábor)
2018. december 15. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jakab László, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György)
2018. december 15. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István)
2018. december 16. 16:30 Continental Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Horváth Csongor Béla (Mocsai László)
2018. december 16. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2018. december 16. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Nagy József)
2018. december 19. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 21. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 21. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 21. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 21. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 22. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. december 22. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. január
2019. január 4. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 5. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 5. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 5. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 6. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 8. 16:30 Continental Aréna
2019. január 11. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 17. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 18. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 18. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 19. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 19. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 19. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 20. 15:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 23. 17:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 23. 17:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 23. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 24. 17:00 Continental Aréna
2019. január 24. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 25. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 27. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 27. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 27. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 27. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 27. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 29. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február
2019. február 1. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 1. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 1. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 1. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 2. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 3. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 6. 17:00 Continental Aréna
2019. február 8. 19:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. február 9. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 9. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 9. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 9. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 10. 16:30 Continental Aréna
2019. február 10. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 22. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 23. 15:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 23. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. február 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 27. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 27. 16:30 Continental Aréna
2019. február 27. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 27. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 27. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 27. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 28. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március
2019. március 2. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 2. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 3. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. március 3. 17:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 3. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 3. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 3. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 7. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 8. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 9. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 9. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 10. 16:30 Continental Aréna
2019. március 10. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 14. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 16. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 16. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 16. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 16. 18:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. március 17. 16:30 Continental Aréna
2019. március 17. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 22. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 22. 19:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 22. 19:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 23. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Continental Aréna
2019. március 31. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 31. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 31. 18:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok

Megyei szövetségek