• Női NB I. A
    DVTK
    Aluinvent D.
    94
    MTK
    MTK
    57
    2018. 12. 16. 17:00
  • Női NB I. A
    GYÕR
    CMB CARGO U.
    92
    CSATA
    NKE-Csata
    60
    2018. 12. 16. 17:00
  • Női NB I. A
    SZEK
    KSC-Szeksz.
    87
    CEKK
    VBW CEKK Ce.
    77
    2018. 12. 16. 17:00
  • Női NB I. A
    SOPR
    Sopron Basket
    96
    BEAC
    ELTE BEAC .
    45
    2018. 12. 16. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    NYKK
    Nyíregyháza
    75
    MEAFC
    MEAFC-Miskolc
    52
    2018. 12. 16. 16:30
  • Férfi NB I. B Piros
    BÉKÉS
    OMNIA Pub &.
    76
    PVSK
    PVSK-Kronosz
    70
    2018. 12. 16. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    BKG
    BKG-Príma SE
    82
    NAGYK
    Nagykõrös
    69
    2018. 12. 16. 18:00
  • Tolna megye - U11
    Csíko
    Csíkos Tig.
    48
    Tamás
    Tamási Dá.
    36
    2018. 12. 16. 08:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Tatab
    Tatabányai.
    52
    Széch
    Széchenyi .
    54
    2018. 12. 16. 08:30
  • Somogy Megye
    Monok
    Monok SE I.
    61
    Meló-
    Meló-Diák.
    58
    2018. 12. 16. 09:00
  • Tolna megye - U11
    Tamás
    Tamási Dá.
    12
    Zomba
    Zombasket
    30
    2018. 12. 16. 09:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Oláh
    Oláh Bau
    42
    80
    80
    35
    2018. 12. 16. 09:45
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    Beszt
    Beszterce K.
    150
    BKG-V
    BKG-Vereseg.
    45
    2018. 12. 16. 10:00
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    Bikák
    Bikák KK
    49
    PSK
    PSK
    38
    2018. 12. 16. 10:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    DMTK
    DMTK Harasz.
    47
    Monor
    Monor SE - .
    81
    2018. 12. 16. 10:00
  • Tolna megye - U11
    Zomba
    Zombasket
    22
    Csíko
    Csíkos Tig.
    48
    2018. 12. 16. 10:00
  • Somogy Megye
    Henge
    Henger KK
    84
    Tamás
    Tamási Dá.
    65
    2018. 12. 16. 10:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    MOGAA
    MOGAAC
    70
    VM Ra
    VM Ravens
    53
    2018. 12. 16. 11:00
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Lehel
    Lehel Kosá.
    109
    Szoln
    Szolnoki Ol.
    96
    2018. 12. 16. 11:00
  • Tolna megye - U11
    GYKSE
    GYKSE Szeks.
    31
    PVSK
    PVSK U11 B .
    21
    2018. 12. 16. 11:00
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    PSK
    PSK
    20
    DMTK
    DMTK Harasz.
    117
    2018. 12. 16. 11:45
  • Somogy Megye
    Zríny
    Zrínyi KK
    91
    Tüske
    Tüskevári.
    48
    2018. 12. 16. 12:00
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    KLIKK
    KLIKK Zsir.
    30
    Herce
    Herceghalmi.
    92
    2018. 12. 16. 12:00
  • Tolna megye - U11
    ASE U
    ASE U11 le.
    52
    GYKSE
    GYKSE Szeks.
    32
    2018. 12. 16. 12:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    QPAC
    QPAC Pannon.
    66
    Tatab
    Tatabányai.
    62
    2018. 12. 16. 12:15
  • Tolna megye - U11
    PVSK
    PVSK U11 B .
    22
    ASE U
    ASE U11 le.
    55
    2018. 12. 16. 13:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    80
    80
    51
    MOGAA
    MOGAAC
    61
    2018. 12. 16. 13:30
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    DMTK
    DMTK Harasz.
    102
    Bikák
    Bikák KK
    36
    2018. 12. 16. 13:30
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    Herce
    Herceghalmi.
    34
    OSE L
    OSE Lions U.
    103
    2018. 12. 16. 13:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    BKG-V
    BKG-Vereseg.
    96
    KVSE
    KVSE KÉMÉ.
    73
    2018. 12. 16. 14:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    IKC
    IKC
    44
    Aktív
    Aktív SE
    101
    2018. 12. 16. 14:45
  • Pest Megye - Fiú Serdülő
    OSE L
    OSE Lions U.
    120
    KLIKK
    KLIKK Zsir.
    47
    2018. 12. 16. 15:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Tetra
    Tetra Basket
    50
    Gyürü
    Gyűrűk Urai
    57
    2018. 12. 16. 16:00
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    VM Ra
    VM Ravens
    36
    Oláh
    Oláh Bau
    58
    2018. 12. 16. 17:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Aktív
    Aktív SE
    100
    Tetra
    Tetra Basket
    51
    2018. 12. 16. 18:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Gyürü
    Gyűrűk Urai
    76
    IKC
    IKC
    47
    2018. 12. 16. 19:45
Műsor
Ser Serco - TF-BP - Naturtex-SZTE-Szedeák Nat
12. 22. / 18:30
11. forduló
Sop Sopron KC - DEAC DEA
12. 22. / 18:00
11. forduló
Ato Atomerőmű SE - Pécsi VSK-VEOLIA Péc
12. 22. / 18:00
11. forduló
Kap Kaposvári KK - Egis Körmend Egi
12. 22. / 18:00
11. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt 70 - 71 Szolnoki Olaj KK Szo
12. 07. / 18:00
11. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Szolnoki Olaj KK
Szolnoki Olaj KK
10 1 21 990 824
2 Egis Körmend
Egis Körmend
7 3 17 893 816
3 Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
7 3 17 809 733
4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
6 4 16 784 765
5 JP Auto - JKSE
JP Auto - JKSE
6 4 16 780 762
6 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
6 4 16 784 790
7 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
5 5 15 832 801
8 Sopron KC
Sopron KC
5 5 15 808 802
9 DEAC
DEAC
5 5 15 809 820
10 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
5 6 16 835 828
11 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
4 6 14 783 768
12 Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 7 13 757 780
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
2 8 12 739 815
14 Serco - TF-BP
Serco - TF-BP
0 10 10 639 938
Ranglista
#hunbasket

Megyei szövetségek