• SZOL
    Szolnoki Ol.
    5
    BÉKÉ
    Békés
    8
  • Szoln
    Szolnoki Ol.
    58
    Békés
    Békési SZ.
    53
  • KKC/B
    Kecskeméti.
    1
    DEBKA
    Debreceni KA
    2
  • TISZA
    Tiszaújvá.
    70
    LEHEL
    Lehel Kosá.
    115
    2019. 12. 09. 16:00
  • Férfi NB II. Közép A
    SZPA
    SZPA-HSE
    HONV
    Honvéd-NKE
    2019. 12. 09. 19:45
  • Fiú egyetemi Kelet
    ELTE
    ELTE BEAC
    AKE-B
    AKE-BGE
    2019. 12. 09. 18:50
  • Fiú egyetemi Kelet
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    Misko
    Miskolci Eg.
    2019. 12. 09. 19:00
  • Fiú egyetemi Kelet
    Szege
    Szegedi RSC
    TFSE
    TFSE
    2019. 12. 09. 19:45
  • Fiú egyetemi Nyugat
    Közgá
    Közgáz SC.
    BME-M
    BME-MAFC
    2019. 12. 09. 19:30
  • Fiú egyetemi Nyugat
    Szomb
    Szombathely.
    SMAFC
    SMAFC
    2019. 12. 09. 20:00
  • Fiú egyetemi Nyugat
    PTE-P
    PTE-PEAC
    PTE-P
    PTE-Petőfi.
    2019. 12. 09. 20:15
  • Leány egyetemi Kelet
    TFSE
    TFSE
    Szege
    Szegedi RSC
    2019. 12. 09. 18:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    BME-M
    BME-MAFC
    Közgá
    Közgáz SC.
    2019. 12. 09. 20:15
  • Fiú Junior, Regionális
    BFOK
    Budafoki KK
    ELITE
    ELITE Baske.
    2019. 12. 09. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    TATA
    Tatai SE
    GYŐR
    Győri KC
    2019. 12. 09. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    MONOR
    Monor SE
    2019. 12. 09. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    DIFE
    Dife KK
    NYSC
    Nyíregyhá.
    2019. 12. 09. 18:15
  • Fiú Junior, Regionális
    PAFC
    Pilis Basket
    BATTA
    Százhalomb.
    2019. 12. 09. 18:30
  • Fiú Kadett
    DOMB
    Dombóvári.
    KAP
    NKA Pécs/B
    2019. 12. 09. 18:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    MONOR
    Monori SE
    BIKÁK
    Bikák KK
    2019. 12. 09. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    MHÁCS
    Mohács GYKSE
    SIÓF
    Siófoki Ko.
    2019. 12. 09. 18:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    ZICCE
    Ziccer KS
    BCSEP
    Budapest Cs.
    2019. 12. 09. 19:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    BDSE
    Budaörsi D.
    KSE
    Keresztúri.
    2019. 12. 09. 20:15
  • Leány Kadett, Regionális
    PSE
    Pénzügyő.
    GSK
    Gödöllői.
    2019. 12. 09. 17:45
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    Szent
    Szentesi KK
    Szoln
    Szolnoki Ba.
    2019. 12. 09. 19:00
  • Fejér Megye
    Reál
    Reál Margit
    Várpa
    Várpalota
    2019. 12. 09. 19:10
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Barát
    Barátok
    Devil
    Devils
    2019. 12. 09. 19:15
  • Hajdú-Bihar Megye
    Zicce
    Ziccer U20
    Hajdú
    Hajdúbösz.
    2019. 12. 09. 19:45
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK
    ETIK Nyíl.
    MS-C
    MS-Club
    2019. 12. 09. 20:20
  • Budapest, Férfi A
    Centi
    Centi-Eötv.
    Budaf
    Budafok/A
    2019. 12. 09. 21:15
  • „Horváth Judit” Bajn.
    PVSK
    PVSK Ötye
    Komló
    Komló Spor.
    2019. 12. 09. 20:10
  • JNSZ Serdülő Leány
    Szege
    Szeged KE/B
    Pityk
    Pityke KSE
    2019. 12. 09. 15:30
  • Budapest, Fiú Serdülő C
    Józse
    Józsefvár.
    Újpes
    Újpest-MT/C
    2019. 12. 09. 18:20
  • JNSZ DSZE Középiskolás Fiú
    Karca
    Karcag Varró
    Kisúj
    Kisújszál.
    2019. 12. 09. 15:00
  • JNSZ DSZE Középiskolás Fiú
    Mezőt
    Mezőtúri .
    Kisúj
    Kisújszál.
    2019. 12. 09. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Parth
    Parthus SE
    PILIS
    PILIS BASKET
    2019. 12. 09. 18:15
Műsor
ZTE Zalakerámia ZTE KK 82 - 76 Egis Körmend KÖRM
12. 07. / 19:00
12. forduló
OSE OSE Lions 99 - 102 Alba Fehérvár ALBA
12. 07. / 18:00
12. forduló
SZEG Naturtex-SZTE-Szedeák 69 - 90 Szolnoki Olajbányász SZOLN
12. 06. / 18:00
12. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt 90 - 80 Sopron KC SOPR
12. 05. / 18:00
12. forduló
PVSK PVSK-VEOLIA 78 - 103 Atomerőmű SE ASE
12. 05. / 18:00
12. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
10 0 20 840 705
2 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
8 2 18 842 760
3 Egis Körmend
Egis Körmend
7 3 17 844 734
4 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
6 3 15 727 716
5 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
6 3 15 782 779
6 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
6 4 16 915 873
7 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
6 4 16 776 772
8 DEAC
DEAC
5 5 15 803 810
9 Kaposvári KK
Kaposvári KK
4 6 14 777 761
10 OSE Lions
OSE Lions
4 6 14 797 808
11 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
4 6 14 805 848
12 Sopron KC
Sopron KC
1 9 11 723 827
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
1 9 11 823 934
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
1 9 11 694 821
Ranglista
Tippmix

Megyei szövetségek