• NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 80
    Tehe Tehetséges. 57
    28. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KTE- KTE-Duna As. 31
    PVSK PVSK U20 34
    20. perc
  • Leány Junior
    Nyír Nyíregyhá. 18
    Szol Szolnoki MÃ. 10
    11. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Serc Serco - TF-BP
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. A
    KTE- KTE-Duna As.
    PVSK PVSK
    2018. 10. 19. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    OMNI OMNIA Pub &.
    OSE OSE Lions
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyháza
    2018. 10. 19. 19:15
  • Férfi NB I. B Piros
    BUDA BUDAFOK
    Knip Knipl Kft. .
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Suns Sunshine-NY.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Mágu Mágusok-Zr.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    SZOE SZOESE
    2018. 10. 19. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 19. 19:45
  • Férfi NB II. Közép A
    MAFC MAFC Martos
    Biká Bikák KK U23
    2018. 10. 19. 20:45
  • Férfi NB II. Közép B
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA-Cserpe.
    Kand Kandó FSC
    2018. 10. 19. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme.
    Sopr Sopron KC U20
    2018. 10. 19. 19:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 16:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 16:30
  • NB I. B Piros, F U20
    Ford Ford Ivanic.
    Bony Bonyhádi K.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Call Calle Pubfo.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 10. 19. 19:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Baja Bajai NKK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Nyír Nyíregyhá.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Hepp Kupa, Női
    Baja Bajai NKK
    Kani Kanizsai Va.
    2018. 10. 19. 18:00
  • Kenguru Kupa
    Zsír Zsíros Aka.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Kölö Kölökös .
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 19. 17:15
  • Kenguru Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ.
    Kölö Kölökös .
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Fűzf Fűzfői AK
    FALC FALCO
    2018. 10. 19. 18:15
  • Fiú Junior, Regionális
    Duna Dunaújvár.
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Száz Százhalomb.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Nagyok Kupája
    KSE KSE Zomba
    Atom Atomerőmű.
    2018. 10. 19. 15:00
  • JNSZ Gyermek (U12)
    Tisz Tiszai VirÃ.
    Szol Szolnoki Le.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Somogy Megye
    Sióf Siófoki Ko.
    Tamá Tamási Dá.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    ZKK ZKK II
    2018. 10. 19. 19:00
  • Vas Megye
    BC O BC Olad
    Vasv Vasvári KSE
    2018. 10. 19. 19:15
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 10. 19. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    Kősz Kőszegi SE
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    ZKK ZKK Old Sch.
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Kert Kertvárosi.
    Héví Hévíz SK .
    2018. 10. 19. 21:30
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Buda Budapest Cs.
    2018. 10. 19. 18:45
Műsor
JP JP Auto - JKSE - Alba Fehérvár Alb
10. 20. / 18:00
4. forduló
Egi Egis Körmend - Sopron KC Sop
10. 20. / 14:45
4. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt - Pécsi VSK-VEOLIA Péc
10. 19. / 18:00
4. forduló
DEA DEAC - Serco - TF-BP Ser
10. 19. / 17:00
4. forduló
Zal Zalakerámia ZTE KK 74 - 57 Naturtex-SZTE-Szedeák Nat
10. 18. / 18:00
4. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
4 0 8 295 241
2 Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
3 0 6 268 226
3 Szolnoki Olaj KK
Szolnoki Olaj KK
2 1 5 261 219
4 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
2 1 5 259 218
5 JP Auto - JKSE
JP Auto - JKSE
2 1 5 237 233
6 Sopron KC
Sopron KC
2 1 5 243 241
7 Kaposvári KK
Kaposvári KK
1 2 4 223 222
8 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
1 2 4 226 226
9 Egis Körmend
Egis Körmend
1 2 4 241 244
10 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
1 2 4 224 234
11 DEAC
DEAC
1 2 4 236 253
12 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
1 2 4 217 246
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
1 3 5 271 293
14 Serco - TF-BP
Serco - TF-BP
0 3 3 187 292
Ranglista
#hunbasket

Megyei szövetségek