• Veszp
    PE Veszpré.
    63
    MTK
    MTK Elite B.
    51
  • KVÁR
    Kaposvári KK
    23
    KAP
    NKA Pécs/A
    70
  • KDKK
    Kanizsai DKK
    46
    KAP
    NKA Pécs/A
    46
  • KTE
    KTE-Duna As.
    79
    ZTE
    Zalakerámi.
    63
    2019. 11. 22. 15:00
  • Ajka
    Ajka Bródy
    15
    Ajka
    Ajka Bánki
    61
    2019. 11. 22. 14:00
  • Ajka
    Ajka Bródy
    24
    Tapol
    Tapolcai Sa.
    77
    2019. 11. 22. 15:00
  • Férfi NB I. A
    KTE
    KTE-Duna As.
    ZTE
    Zalakerámi.
    2019. 11. 22. 18:00
  • Női NB I. A
    PEAC
    PEAC-Pécs
    CEKK
    VBW CEKK Ce.
    2019. 11. 22. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    VESZP
    PE Veszprém
    MTK
    MTK-Elite B.
    2019. 11. 22. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    GYŐR
    SZE Győri KC
    BÉKÉ
    Békés
    2019. 11. 22. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    MOSO
    MOGAAC
    CVSE
    CVSE Vulká.
    2019. 11. 22. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    PEAC
    PTE-PEAC
    SOP2
    Ifjú Tigri.
    2019. 11. 22. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    HONV
    Honvéd-NKE
    TFBP
    TF-BP SE
    2019. 11. 22. 18:30
  • Férfi NB II. Közép B
    BRAVO
    BRAVOS
    BKG
    BKG PRIMA A.
    2019. 11. 22. 20:20
  • Hepp Kupa, Női
    DVTK
    Aluinvent D.
    DEAC
    DEAC DSI
    2019. 11. 22. 19:00
  • Fiú Junior, Regionális
    GYKSE
    GYKSE Szeks.
    KANIZ
    Kanizsa KK
    2019. 11. 22. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    SOPR
    Soproni Spo.
    PÁPA
    Pápai KC
    2019. 11. 22. 19:00
  • Fiú Junior, Regionális
    SZEK
    Szekszárdi.
    SIÓFO
    Siófoki KE
    2019. 11. 22. 19:00
  • Fiú Junior, Regionális
    BFOK
    Budafoki KK
    KKS
    KKS
    2019. 11. 22. 19:15
  • Fiú Junior, Regionális
    SZENT
    Szentesi KK
    BCSAB
    Békéscsab.
    2019. 11. 22. 19:20
  • Fiú Kadett
    SOPR
    Soproni Spo.
    DOMB
    Dombóvári.
    2019. 11. 22. 17:30
  • Fiú Kadett
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    ZTE
    Zalakerámi.
    2019. 11. 22. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    LEHEL
    Lehel Kosá.
    SALGÓ
    Salgótarj.
    2019. 11. 22. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE
    OSE Lions/A
    VESZP
    VUKE - Vesz.
    2019. 11. 22. 18:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    SALGÓ
    Salgótarj.
    LEHEL
    Lehel Kosá.
    2019. 11. 22. 18:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    KKS
    KKS
    BASK
    Budapest Ba.
    2019. 11. 22. 18:30
  • Leány Kadett, Regionális
    ASE
    Atomerőmű.
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    2019. 11. 22. 18:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mikló
    Miklósi K.
    Gödöl
    Gödöllői.
    2019. 11. 22. 17:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajdú
    Hajdúbösz.
    Debre
    Debreceni F.
    2019. 11. 22. 18:30
  • BAZ megye
    Club
    Club 96 Tis.
    Misko
    Miskolci Eg.
    2019. 11. 22. 18:45
  • Zala Megye
    Hévíz
    Hévíz SK .
    Rebel
    Rebels
    2019. 11. 22. 19:00
  • Budapest, Férfi B
    SZPA-
    SZPA-HSE Le.
    Eldor
    Eldorádó KE
    2019. 11. 22. 19:30
  • Vas Megye
    BC Ol
    BC Olad
    Cosmo
    Cosmos Home
    2019. 11. 22. 19:45
  • Fejér Megye
    Várpa
    Várpalota
    Ôsfeh
    Ôsfehérvár
    2019. 11. 22. 19:50
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    Török
    Törökszen.
    Tisza
    Tiszakécsk.
    2019. 11. 22. 20:00
  • Zala Megye
    Pelé
    Pelé KK
    Ricsi
    Ricsilla Sp.
    2019. 11. 22. 20:10
  • Vas Megye
    9700.
    9700.hu Ing.
    Büki
    Büki TK
    2019. 11. 22. 20:15
  • Budapest, Férfi B
    MVSE
    MVSE KSE
    Budai
    Budai Vasö.
    2019. 11. 22. 20:15
  • Budapest, Férfi C
    Sziny
    Szinyei KC
    Szaba
    Szabadtéri.
    2019. 11. 22. 20:40
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Barát
    Barátok
    U99
    U99
    2019. 11. 22. 20:45
  • Vas Megye
    Vasvá
    Vasvári KSE
    Kősze
    Kőszegi SE
    2019. 11. 22. 20:45
  • Budapest, Férfi D
    QPAC
    QPAC
    Budai
    Budai Mind1
    2019. 11. 22. 20:20
  • Budapest, Női B
    BEAC
    BEAC Dzsoni.
    Józse
    Józsefvár.
    2019. 11. 22. 18:15
  • „Horváth Judit” Bajn.
    Petőf
    Petőfi SE .
    PVSK
    PVSK Ötye
    2019. 11. 22. 19:45
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szand
    Szandai Far.
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2019. 11. 22. 16:15
  • Veszprém Megye U18
    Várpa
    Várpalotai.
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 11. 22. 16:00
  • Veszprém Megye U18
    Tapol
    Tapolcai Sa.
    Várpa
    Várpalotai.
    2019. 11. 22. 17:00
  • Veszprém Megye U18
    Ajka
    Ajka Bánki
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 11. 22. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Százh
    Százhalomb.
    BKG P
    BKG PRIMA A.
    2019. 11. 22. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikló
    Miklósi K.
    Gödöl
    Gödöllői.
    2019. 11. 22. 19:15
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Nagyk
    Nagykőrös.
    Monor
    Monor SE
    2019. 11. 22. 19:30
Műsor
KÖRM Egis Körmend - Jászberényi KSE JKSE
11. 23. / 18:00
9. forduló
FALCO Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olajbányász SZOLN
11. 23. / 18:00
9. forduló
OSE OSE Lions - PVSK-VEOLIA PVSK
11. 23. / 18:00
9. forduló
ALBA Alba Fehérvár - DEAC DEAC
11. 23. / 14:30
9. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK ZTE
11. 22. / 18:00
9. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
6 0 12 498 420
2 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
6 1 13 635 585
3 Egis Körmend
Egis Körmend
6 2 14 681 599
4 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
6 2 14 657 602
5 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
4 2 10 476 468
6 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
5 3 13 623 622
7 DEAC
DEAC
5 3 13 643 623
8 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
4 4 12 714 687
9 Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 5 11 627 623
10 OSE Lions
OSE Lions
3 5 11 607 637
11 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
3 5 11 648 692
12 Sopron KC
Sopron KC
1 6 8 495 575
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
1 7 9 685 762
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
0 8 8 572 666
Tippmix

Megyei szövetségek