Mérkőzések - 2020. 10. 21.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 18:00 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 16:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán)
2020. október 21. 18:30 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2020. október 21. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 20:40 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 20:30 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 17:30 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 16:00
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
2020. október 21. 17:30 Türr István Gazdasági Szakközépiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály (Faidt Mihály)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 18:00 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Domán István
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 15:30
2020. október 21. 18:30 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert)
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 15:00 Kaposvár Aréna
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 15:30
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Horányi András (KONCZ JÁNOS)
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 18:30 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2020. október 21. 19:45 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 20:10 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Bence, Kaposi Gábor
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 21. 16:30 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté

Megyei szövetségek