Mérkőzések - 2021. 01. 16.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János)
2021. január 16. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 16. 18:45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 17:00 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2021. január 16. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Kéri István, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 16. 17:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földi László (Maár Gábor)
2021. január 16. 18:30 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Györfy Rúben, Jurák Krisztián, Lövei László (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 17:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (Balogh László György)
2021. január 16. 18:30 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kruk Melinda, Tóth Kitti (Mocsai László)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 13:30 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 18:00 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek
2021. január 16. 18:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Csoma Viktor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
2021. január 16. 17:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Válé Flórián
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 08:30
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor (Éles Péter Emil)
2021. január 16. 10:00
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor (Éles Péter Emil)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 12:00 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István (Budai Csaba)
2021. január 16. 14:30
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba)
2021. január 16. 16:00 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 14:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Kollár Tamás)
2021. január 16. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba)
2021. január 16. 18:30 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 14:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Kincs Károly)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 14:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. január 16. 16:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:20
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Pál Roland
2021. január 16. 12:00 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
2021. január 16. 17:00
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:00 ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János
2021. január 16. 10:00 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
2021. január 16. 10:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2021. január 16. 11:00
Játékvezetők: Mosonyi József, Majkó Ádám
2021. január 16. 12:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2021. január 16. 12:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
2021. január 16. 14:00 Csermák József Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2021. január 16. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 09:30
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2021. január 16. 10:00
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Kincső (Kovács Gyula Attila)
2021. január 16. 11:00
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kovács Gedeon (Schwarz Mária)
2021. január 16. 11:30
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2021. január 16. 12:00
Játékvezetők: Kovács Kincső, Nagy Viktor (Kovács Gyula Attila)
2021. január 16. 12:45
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba (Schwarz Mária)
2021. január 16. 13:30
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Hegedűs Imre (Torzsa Csaba Péter)
2021. január 16. 14:00
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Kovács Gyula Attila)
2021. január 16. 14:00
Játékvezetők: Tahin András, Hegedűs Attila (Budayné Tóth Rozália)
2021. január 16. 14:30
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Gedeon (Schwarz Mária)
2021. január 16. 16:00
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Hegedűs Attila (Budayné Tóth Rozália)
2021. január 16. 18:00
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba (Budayné Tóth Rozália)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
2021. január 16. 19:25 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január 16. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland
2021. január 16. 19:30 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 12:00 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma
2021. január 16. 12:30 BEAC I. pálya
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Zakár Adrienn
2021. január 16. 14:00 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 15:00 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Szőcs Béla
2021. január 16. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2021. január 16. 15:45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor
2021. január 16. 10:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
2021. január 16. 12:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Molnár Krisztián
2021. január 16. 14:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor
2021. január 16. 14:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 13:15
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Iski Zsolt István (Farkas László)
2021. január 16. 15:15
Játékvezetők: Iski Zsolt István, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László)
2021. január 16. 17:15
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett (Farkas László)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 16:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2021. január 16. 19:00 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Szűcs Tamás
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 19:00 Telki
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Hamzi Virág
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:00 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tanuló Játékvezető
2021. január 16. 17:00 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Barnabás Dominik
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 11:30 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Horváth Péter
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 12:00 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Tanuló Játékvezető
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:00 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál Norbert, Győri Ferenc
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Horváth Péter
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 09:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Terjéki András, Kara Zsombor
2021. január 16. 10:15 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Terjéki András, Kara Zsombor
2021. január 16. 11:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet
2021. január 16. 12:45 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet
Veszprém Megye U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 16. 09:00 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2021. január 16. 10:15 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella
2021. január 16. 11:30 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
2021. január 16. 12:45 Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály

Megyei szövetségek