Műsor - MKOSZ
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Eszterházy SC |
NKA Universitas Pécs II. |
2024. április 26. |
18:30:00 |
74 - 96
|
Eszterházy Károly Egyetem Leányka Utcai Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
BEAC Újbuda |
MAFC |
2024. április 26. |
19:00:00 |
85 - 53
|
Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint |
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Bajai Női Kosárlabda Klub |
PINKK Pécs |
2024. április 26. |
17:00:00 |
80 - 63
|
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fleischmann Krisztián |
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Monori SE |
Közgáz SC és DSK/B |
2024. április 26. |
19:00:00 |
86 - 83
|
Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György |
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
ELTE Fortis |
MAFC Martos |
2024. április 26. |
20:15:00 |
74 - 89
|
ELTE Sporttelep 3. pálya |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szatmári Roland |
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Gödöllői SK |
SZPA-HSE |
2024. április 26. |
19:30:00 |
83 - 89
|
Petőfi Sándor Általános Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kozma Balázs |
Fiú Junior
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Dávid Kornél KA/A |
MAFC |
2024. április 26. |
10:00:00 |
67 - 82
|
Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Buzai Patrik (Szabadvári János László) |
Kecskeméti KA |
DEAC KA U18/A |
2024. április 26. |
10:00:00 |
65 - 57
|
Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Utasi Balázs, Váczi Mihály (Téczely Tamás) |
Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/A |
Szolnoki KA/A |
2024. április 26. |
12:30:00 |
57 - 67
|
Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Imre Márk (Szűcs József) |
Soproni SI KA SKC/A |
SZEDEÁK U18A |
2024. április 26. |
12:30:00 |
81 - 75
|
Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Szőts Dávid István, Nyíri Péter Patrik (Dr. Gencsev Plámen) |
Zalakerámia ZTE KK U18 |
Atomerőmű SE U18A |
2024. április 26. |
15:00:00 |
91 - 48
|
Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Hőgerl Bence (Szabadvári János László) |
Budapesti Honvéd SE/A |
Vasas Akadémia |
2024. április 26. |
15:30:00 |
85 - 76
|
Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Földesi Marcell, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A |
Kiss Lenke KA/A |
2024. április 26. |
17:30:00 |
98 - 69
|
Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Borsos Balázs (Szűcs József) |
NKA Pécs/A |
KASI/A |
2024. április 26. |
18:00:00 |
96 - 49
|
Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, dr. Nagy Zsombor, Fülöp Ádám László (Balogh László György) |
Fiú Kadett
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
PVSK NKA/A |
Budapesti Honvéd SE/B |
2024. április 26. |
18:30:00 |
81 - 70
|
PVSK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Kovács Marcell (Várhalmi Zsolt László) |
Leány Kadett
Gyermek Kupa
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
PVSK NKA Leány/A |
NKA Pécs u12 leány/A |
2024. április 26. |
14:30:00 |
53 - 72
|
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csatlós László (Csatlós Ivett) |
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Józsefvárosi KC |
Ludovika SE |
2024. április 26. |
20:15:00 |
53 - 94
|
Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Fajszi Zsombor Levente |
Vas Megye
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
9700.hu Ingatlaniroda |
Büki-TK |
2024. április 26. |
19:45:00 |
57 - 35
|
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs |
Komárom-Esztergom Megye
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
MTE 1888 |
Kozármisleny SE |
2024. április 26. |
18:30:00 |
63 - 78
|
Kisfaludy csarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Csongrád-Csanád Megye
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
SZEDEÁK U23 |
ParaFenomén |
2024. április 26. |
20:15:00 |
83 - 62
|
SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes Ilma) |
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Szinyei KC |
BEAC Kobak |
2024. április 26. |
20:00:00 |
65 - 60
|
Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán |
Budai Bikák |
7 + SC |
2024. április 26. |
20:10:00 |
80 - 55
|
Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kara Zsombor |
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Törökszentmiklósi KSE |
Karcagi SE |
2024. április 26. |
20:00:00 |
85 - 48
|
Bercsényi Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kozma Péter (Szabó László) |
Dr. Villányi Antal Bajnokság
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
JNSZ Kadett fiú U16
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Szolnoki KA/B |
Szentesi KK/B |
2024. április 26. |
17:30:00 |
22 - 110
|
Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András, Polyák Adrián |
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
GYKSE Szekszárd |
Mohácsi TE 1888 |
2024. április 26. |
17:30:00 |
|
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola |
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
Csepel-Bontó |
Törekvés SE |
2024. április 26. |
19:15:00 |
62 - 57
|
Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Porkoláb Mercédesz Anett |
Pest Megye - Tini
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
BSC Levi |
Gödi SE |
2024. április 26. |
17:30:00 |
72 - 66
|
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi András , Plajos Zsuzsa Mária |
BLF |
Miklósi KékRókák KE |
2024. április 26. |
18:30:00 |
74 - 70
|
Hanga Ádám Terem |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Pintér András József |
Regionális Fiú Junior, Baranya
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Regionális Leány Kadett, Pest
Regionális Fiú Kadett, HB
Regionális Fiú Junior, Budapest
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
KKS |
Óbudai Kaszások/B |
2024. április 26. |
18:15:00 |
60 - 75
|
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Földesi Boglárka |
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Hazai |
Vendég |
Dátum |
Időpont |
Eredmény |
Csarnok |
BLF SE U16 |
Zuglói Sasok/B |
2024. április 26. |
16:50:00 |
78 - 68
|
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Kara Zsombor |