Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2023/2024
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Locke Noah Jamei

Locke

Noah Jamei
2 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 25 23.36
2 Brown Isiah Gerald

Brown

Isiah Gerald
2-1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 24 22.00
3 Abell Remy

Abell

Remy
2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 25 21.36
4 Woolridge Ryan Nicholas

Woolridge

Ryan Nicholas
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 20.57
5 Riddley Kyle Destin

Riddley

Kyle Destin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 24 20.00
6 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 25 19.72
7 Nichols David Christopher

Nichols

David Christopher
1 Sopron KC Sopron KC 26 19.62
8 Gholston Deandre

Gholston

Deandre
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 25 19.08
9 Hicks Tony Hollis

Hicks

Tony Hollis
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 25 19.08
10 Nicholson Kassim Juan

Nicholson

Kassim Juan
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 20 18.55
11 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 18.12
12 Manjgafic Fahrudin

Manjgafic

Fahrudin
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 23 17.96
13 Durmo Ibrahim

Durmo

Ibrahim
3-4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 26 17.50
14 Drenovac Dorde

Drenovac

Dorde
3 DEAC DEAC 26 17.39
15 Thomas Khalid Lethaniel

Thomas

Khalid Lethaniel
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 22 17.23
16 Paige Jeremiah Daniel

Paige

Jeremiah Daniel
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 16.57
17 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 16.46
18 Eaddy Tahj Jerome

Eaddy

Tahj Jerome
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 16.44
19 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 16.29
20 Tolbert Iii Anderson Sage

Tolbert Iii

Anderson Sage
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 23 15.91
21 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 15.69
22 Bogues Jr Shannon

Bogues Jr

Shannon
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 25 15.68
23 Lukovic Marko

Lukovic

Marko
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 13 15.39
24 Morgan Malik Julian

Morgan

Malik Julian
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 23 15.30
25 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 14.67
26 Jovanovic Strahinja

Jovanovic

Strahinja
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 13 14.31
27 Philmore Isaiah Lemart

Philmore

Isaiah Lemart
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 24 14.21
28 Wiggins Demajeo Willie

Wiggins

Demajeo Willie
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 19 14.21
29 Roberts Anthony Joshua

Roberts

Anthony Joshua
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 17 14.00
30 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 13.92
31 Nikolic Nemanja

Nikolic

Nemanja
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 19 13.90
32 Wesson Jr Keith Andre

Wesson Jr

Keith Andre
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 15 13.67
33 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1 DEAC DEAC 26 13.65
34 Eads Iii James

Eads Iii

James
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 26 13.58
35 Griffin Dayon Lynn

Griffin

Dayon Lynn
2-3 Sopron KC Sopron KC 25 13.52
36 Henry Jalen Joseph

Henry

Jalen Joseph
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 26 13.19
37 Dokovic Ilija

Dokovic

Ilija
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 25 12.92
38 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 24 12.92
39 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 23 12.87
40 Thomas Dustin De Wayne

Thomas

Dustin De Wayne
4 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 25 12.56
41 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 26 12.54
42 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4 DEAC DEAC 26 12.39
43 Dogo Nicola

Dogo

Nicola
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 21 12.38
44 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 24 12.17
45 Meleg Gergő Zoárd

Meleg

Gergő Zoárd
4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 17 12.06
46 Polutak Imran

Polutak

Imran
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 26 11.96
47 Dickey III James L

Dickey III

James L
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 25 11.72
48 Sinik Marko

Sinik

Marko
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 11.35
49 Mishula Oleksandr

Mishula

Oleksandr
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 11.30
50 Luzaic Milan

Luzaic

Milan
1-2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 11.29
51 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 24 11.29
52 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 26 11.27
53 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 20 11.15
54 Da Silva Tulio Henrique

Da Silva

Tulio Henrique
4-5 Sopron KC Sopron KC 21 11.05
55 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 23 10.83
56 Jackson Jr. Ronald Eugene

Jackson Jr.

Ronald Eugene
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 25 10.80
57 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 26 10.73
58 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 25 10.60
59 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5 DEAC DEAC 25 10.20
60 Wright Jr. Keith Andre

Wright Jr.

Keith Andre
5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 10.00
61 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 9.95
62 Jean-Marie James

Jean-Marie

James
4-5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 13 9.92
63 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 24 9.33
64 Koprivica Milos

Koprivica

Milos
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 24 9.00
65 Sidibe Amadou

Sidibe

Amadou
5 Sopron KC Sopron KC 15 9.00
66 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 22 8.64
67 Pot Stefan

Pot

Stefan
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 8.62
68 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 8.08
69 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 26 7.89
70 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 25 7.64
71 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Sopron KC Sopron KC 25 7.60
72 Jordano Antonio

Jordano

Antonio
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 7.39
73 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 7.35
74 Tadic Tadija

Tadic

Tadija
1 DEAC DEAC 15 7.00
75 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 25 6.88
76 Wooten Kenneth Dwayne

Wooten

Kenneth Dwayne
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 6.25
77 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 6.23
78 Paár Márk

Paár

Márk
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 6.19
79 Pallai Tamás Ottó

Pallai

Tamás Ottó
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 23 6.04
80 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 6.00
81 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 26 5.96
82 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 5.81
83 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
2-1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 5.73
84 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 5.54
85 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 26 5.46
86 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 26 5.35
87 Krivacevic Markó

Krivacevic

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 23 5.00
88 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 24 4.75
89 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 25 4.68
90 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 24 4.42
91 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 16 4.38
92 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 25 4.36
93 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 4.11
94 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 25 4.08
95 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 20 4.00
96 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 25 3.92
97 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 23 3.91
98 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19 3.74
99 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 3.73
100 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 26 3.73
101 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 22 3.55
102 Ruják András Baldvin

Ruják

András Baldvin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 25 3.52
103 Fazekas Máté

Fazekas

Máté
4-5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 13 3.46
104 Csendes Péter

Csendes

Péter
1 Sopron KC Sopron KC 26 3.46
105 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 26 3.46
106 Tóth Barna

Tóth

Barna
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 23 2.96
107 Bazsó Brúnó Tamás

Bazsó

Brúnó Tamás
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 25 2.88
108 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1 Egis Körmend Egis Körmend 15 2.87
109 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 22 2.86
110 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 19 2.84
111 Takács Milán

Takács

Milán
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 2.77
112 Balogh Máté

Balogh

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 26 2.77
113 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 25 2.76
114 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 22 2.73
115 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 2.53
116 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 23 2.52
117 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 25 2.52
118 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 22 2.50
119 Meszlényi Róbert Vilmos

Meszlényi

Róbert Vilmos
1-2 Sopron KC Sopron KC 26 2.46
120 Kékesi Kolos

Kékesi

Kolos
2-1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 2.46
121 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 25 2.36
122 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
1 DEAC DEAC 23 2.30
123 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 25 2.28
124 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 26 2.27
125 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 19 2.11
126 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 2.10
127 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 25 2.04
128 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 26 2.04
129 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
4 Egis Körmend Egis Körmend 13 2.00
130 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 1.90
131 Fazekas Csaba Balázs

Fazekas

Csaba Balázs
2-3 Sopron KC Sopron KC 20 1.85
132 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
3 DEAC DEAC 18 1.83
133 Herger Salamon

Herger

Salamon
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 25 1.80
134 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 1.71
135 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 18 1.61
136 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 1.57
137 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
5 Sopron KC Sopron KC 14 0.79
138 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 13 0.62

Vármegyei szövetségek