Élő mérkőzések
Jelenleg nincs élő közvetítés
Befejezett mérkőzések
Tippmix Női NB I. A
Hazai Vendég Eredmény Perc
PINKK Pécsi 424 KSC-Szekszárd 53 - 92 Befejezett Közvetítés
Vasas Akadémia TFSE-MTK 66 - 69 Befejezett Közvetítés
Férfi NB I. B Piros
Hazai Vendég Eredmény Perc
Jászberényi KSE Pécsi VSK-CARGATE 94 - 75 Befejezett Közvetítés
NKA Pécs Veszprém 78 - 70 Befejezett Közvetítés
TF-BP MAFC 80 - 99 Befejezett Közvetítés
Női Amatőr NB I. Piros
Hazai Vendég Eredmény Perc
ZTE NKK MAFC 66 - 53 Befejezett Közvetítés
Női Amatőr NB I. Zöld
Hazai Vendég Eredmény Perc
Kecskeméti KC Nyíregyházi Kosársuli 60 - 80 Befejezett Közvetítés
Férfi NB II. Kelet
Hazai Vendég Eredmény Perc
Békéscsaba Gyulai Color 124 - 53 Befejezett Közvetítés
Mezőberényi KK Cívis KK U23 59 - 88 Befejezett Közvetítés
PRIMA SE II. Tiszakécske VSE 72 - 88 Befejezett Közvetítés
Férfi NB II. Közép B
Hazai Vendég Eredmény Perc
ELTE BEAC Pénzügyőr SE II. 80 - 81 Befejezett Közvetítés
Szentendrei KSE Zuglói Sasok 71 - 62 Befejezett Közvetítés
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Eredmény Perc
TSK-Magiszter Nyíkse Tűzgolyók/B 8 - 34 Befejezett Közvetítés
Pénzügyőr SE Párducok TFSE 31 - 54 Befejezett Közvetítés
Budapesti Honvéd SE/A Csata Csillagok 44 - 59 Befejezett Közvetítés
Ziccer Tigrisek Zuglói Sasok 53 - 57 Befejezett Közvetítés
Józsefvárosi KC MAFC 15 - 112 Befejezett Közvetítés
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Darazsak Akadémia 65 - 42 Befejezett Közvetítés
Soproni Tigrisek/A Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 93 - 12 Befejezett Közvetítés
Tapolcai Gepárdok Tapolcai Sárkányok 46 - 58 Befejezett Közvetítés
Hévíz SK Kanizsai Vadmacskák 59 - 62 Befejezett Közvetítés
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F Viadukt SE 107 - 29 Befejezett Közvetítés
Gödi Gödények Repülő Mókusok 59 - 27 Befejezett Közvetítés
MEAFC Kossuth Salgótarjáni KI 26 - 40 Befejezett Közvetítés
Salgótarjáni KSE Szécsény Pásztó 96 - 16 Befejezett Közvetítés
SZEDEÁK Ezüstrókák SZEDEÁK Kiscsikók 59 - 26 Befejezett Közvetítés
FTSI Fiú Kecskeméti KA Vadmacskák 26 - 73 Befejezett Közvetítés
Atomerőmű-KSC Szekszárd Dombóvári Kosársuli KE/A 75 - 50 Befejezett Közvetítés
PVSK Nemzeti Akadémia/A NKA Pécs Leány/A 51 - 34 Befejezett Közvetítés
Gyakorlós Csibék NKA Pécs Fiú/B 33 - 73 Befejezett Közvetítés
Alba Fehérvár Cápák Fűzfői AK 93 - 38 Befejezett Közvetítés
Sportiskolás Csajok Harcos Sólyomfiókák 72 - 39 Befejezett Közvetítés
DVTK-ÉLKSK Zemplén MEAFC Struccolók 58 - 54 Befejezett Közvetítés
Nyíkse Tűzgolyók/C Hadházi Farkasok 12 - 39 Befejezett Közvetítés
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök Soproni Tigrisek Orsolya 37 - 55 Befejezett Közvetítés
GYKC Oroszlánok Mezőörsi Hangyák 61 - 12 Befejezett Közvetítés
Ajka Dávid Kornél KA/B 52 - 45 Befejezett Közvetítés
Szolnoki Leopárdok Lehel Kosársuli 87 - 38 Befejezett Közvetítés
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 29 - 73 Befejezett Közvetítés
Bajai Bácska Kecskeméti KA Mitugrász 36 - 54 Befejezett Közvetítés
Tatai Mosómedvék MVM-OSE Vadmacskák 32 - 70 Befejezett Közvetítés
Németvölgyi Bocsok Pénzügyőr SE Párducok 43 - 30 Befejezett Közvetítés
BLF KK/A Ziccer Tigrisek 33 - 41 Befejezett Közvetítés
Keresztúri SE/A Józsefvárosi KC 65 - 19 Befejezett Közvetítés
Vasas Akadémia U12 Budapesti Honvéd SE/A 52 - 59 Befejezett Közvetítés
Széchenyi KA/A Soproni Sportiskolás Bivalyok 40 - 66 Befejezett Közvetítés
MVM-OSE Oroszlánok Soproni Tigrisek/A 37 - 91 Befejezett Közvetítés
RICSILLA Rakéták Tapolcai Gepárdok 51 - 39 Befejezett Közvetítés
Zalaegerszegi KTE Hévíz SK 17 - 60 Befejezett Közvetítés
BSC BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 82 - 65 Befejezett Közvetítés
Százhalombattai KSE Gödi Gödények 41 - 53 Befejezett Közvetítés
Miskolci Sportiskola Kossuth Fürge Gyik DSE 46 - 52 Befejezett Közvetítés
SLÁGER Kazincbarcikai KSE Beszterce KK 72 - 27 Befejezett Közvetítés
SZEDEÁK Kiscsikók SZECSKA Szöcskék 48 - 70 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti KA Vadmacskák Bajai NKK 118 - 22 Befejezett Közvetítés
Dombóvári Kosársuli KE/A PVSK NKA Leány/A 46 - 31 Befejezett Közvetítés
NKA Pécs Leány/A GYKSE Szekszárd/B 51 - 47 Befejezett Közvetítés
KASI Delfinek/C Mohácsi Torna Egylet 1888 13 - 53 Befejezett Közvetítés
Fűzfői AK Dávid Kornél KA/A 47 - 100 Befejezett Közvetítés
Zalakerámia ZTE Sportiskolás Csajok 97 - 29 Befejezett Közvetítés
TSK-Magiszter Nyíkse Tűzgolyók/C 9 - 15 Befejezett Közvetítés
Alba Fehérvár Zsiráfok AF-Tatabányai Medvék 22 - 62 Befejezett Közvetítés
Győri KC Zsiráfok CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 49 - 60 Befejezett Közvetítés
Esztergom U12 GYKC Oroszlánok 48 - 31 Befejezett Közvetítés
Lehel Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 21 - 83 Befejezett Közvetítés
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Szolnoki Fekete Párducok 72 - 86 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti KA Párducok Bajai Bácska 37 - 45 Befejezett Közvetítés
TFSE Németvölgyi Bocsok 17 - 50 Befejezett Közvetítés
Zuglói Sasok BLF KK/A 101 - 27 Befejezett Közvetítés
MAFC Keresztúri SE/A 100 - 10 Befejezett Közvetítés
MVM-OSE TKC U12 Tatai Mosómedvék 58 - 52 Befejezett Közvetítés
Csata Csillagok Vasas Akadémia U12 62 - 49 Befejezett Közvetítés
Soproni Darazsak Akadémia Széchenyi KA/A 63 - 28 Befejezett Közvetítés
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok MVM-OSE Oroszlánok 48 - 76 Befejezett Közvetítés
Dávid Kornél KA/A Alba Fehérvár Cápák 59 - 49 Befejezett Közvetítés
Tapolcai Sárkányok RICSILLA Rakéták 71 - 60 Befejezett Közvetítés
Kanizsai Vadmacskák Zalaegerszegi KTE 67 - 52 Befejezett Közvetítés
Viadukt SE BSC 49 - 114 Befejezett Közvetítés
Repülő Mókusok Százhalombattai KSE 58 - 48 Befejezett Közvetítés
MEAFC Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 55 - 46 Befejezett Közvetítés
Salgótarjáni KSE Szécsény SLÁGER Kazincbarcikai KSE 75 - 38 Befejezett Közvetítés
A.S. Baschet Star Oradea Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 68 - 27 Befejezett Közvetítés
SZECSKA Szöcskék SZEDEÁK Ezüstrókák 41 - 77 Befejezett Közvetítés
Bajai NKK FTSI Fiú 64 - 51 Befejezett Közvetítés
PVSK NKA Leány/A Atomerőmű-KSC Szekszárd 30 - 55 Befejezett Közvetítés
GYKSE Szekszárd/B PVSK Nemzeti Akadémia/A 27 - 83 Befejezett Közvetítés
Gyakorlós Csibék KASI Delfinek/C 32 - 25 Befejezett Közvetítés
Nyíkse Tűzgolyók/B Hadházi Farkasok 52 - 25 Befejezett Közvetítés
Dávid Kornél KA/B AF-Tatabányai Medvék 14 - 58 Befejezett Közvetítés
Harcos Sólyomfiókák Zalakerámia ZTE 19 - 115 Befejezett Közvetítés
KÖLÖKÖS FIÚK/B BLF KK/B 95 - 8 Befejezett Közvetítés
SZPA-HSE Vasas Bolhák 65 - 35 Befejezett Közvetítés
Soproni Tigrisek Orsolya Győri KC Zsiráfok 63 - 27 Befejezett Közvetítés
Mezőörsi Hangyák Esztergom U12 19 - 78 Befejezett Közvetítés
Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Szolnoki Leopárdok 68 - 45 Befejezett Közvetítés
Szolnoki Fekete Párducok Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 58 - 29 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Párducok 81 - 31 Befejezett Közvetítés
MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE TKC U12 80 - 42 Befejezett Közvetítés
Kanizsa Kosárlabda Klub CVSE Vulkán Fürdő 45 - 8 Befejezett Közvetítés
Vasas Áldás Basket Gödi Gólyák 63 - 50 Befejezett Közvetítés
Gödöllői SK Diósdi Sasok 38 - 65 Befejezett Közvetítés
Salgótarjáni KI Fürge Gyik DSE 74 - 42 Befejezett Közvetítés
Miklósi Kékrókák FTSI Gyermek 2. 63 - 38 Befejezett Közvetítés
NKA Pécs Fiú/B Mohácsi Torna Egylet 1888 34 - 21 Befejezett Közvetítés
Ajka Alba Fehérvár Zsiráfok 42 - 48 Befejezett Közvetítés
Újpest-MT/A Kőbányai Darazsak/B 52 - 37 Befejezett Közvetítés
KKS-Tigers KÖLÖKÖS FIÚK/B 39 - 52 Befejezett Közvetítés
Budapest Csepel SZPA-HSE 33 - 77 Befejezett Közvetítés
CVSE Vulkán Fürdő Körmendi Törpördögök/B 2 - 99 Befejezett Közvetítés
PILIS Basket Vasas Áldás Basket 62 - 59 Befejezett Közvetítés
ELITE Basket Parthus SE/B 14 - 98 Befejezett Közvetítés
Gerje-CEKK Miklósi Kékrókák 63 - 36 Befejezett Közvetítés
Vasas Akadémia U11 Újpest-MT/A 60 - 36 Befejezett Közvetítés
BLF KK/B KKS-Tigers 19 - 44 Befejezett Közvetítés
Vasas Bolhák Budapest Csepel 50 - 43 Befejezett Közvetítés
Török Sasok Óbudai Kaszások Girls 55 - 34 Befejezett Közvetítés
Körmendi Törpördögök/B Kanizsa Kosárlabda Klub 74 - 17 Befejezett Közvetítés
Gödi Gólyák PILIS Basket 58 - 68 Befejezett Közvetítés
Gödöllői SK ELITE Basket 52 - 31 Befejezett Közvetítés
FTSI Gyermek 2. Gerje-CEKK 13 - 63 Befejezett Közvetítés
Kőbányai Darazsak/B Vasas Akadémia U11 62 - 69 Befejezett Közvetítés
Óbudai Kaszások Girls Budai Aranysakálok 35 - 50 Befejezett Közvetítés
Diósdi Sasok Parthus SE/B 50 - 52 Befejezett Közvetítés
Budai Aranysakálok Török Sasok 63 - 68 Befejezett Közvetítés
Fiú Kadett
Hazai Vendég Eredmény Perc
NKA Pécs/B Vasas Akadémia/B 52 - 48 Befejezett Közvetítés
Szombathelyi SI KA/A Vasas Akadémia/A 49 - 84 Befejezett Közvetítés
Fiú Junior
Hazai Vendég Eredmény Perc
Atomerőmű GYKSE U18/A Kiss Lenke KS/A 94 - 79 Befejezett Közvetítés
Kecskeméti KA PVSK NKA 84 - 45 Befejezett Közvetítés
MVM-OSE Lions U18 MEAFC/A 89 - 46 Befejezett Közvetítés
Alba Fehérvár Félegyházi TSI 111 - 33 Befejezett Közvetítés
Debreceni KA U18/A Budapesti Honvéd SE/A 74 - 61 Befejezett Közvetítés
Dávid Kornél KA/A Soproni SI KA SKC/A 88 - 100 Befejezett Közvetítés
Leány Junior
Hazai Vendég Eredmény Perc
NKA Pécs u17/B Vasas Akadémia/A 42 - 86 Befejezett Közvetítés
Szegedi KE/A Török F.-Törekvés SE/A 66 - 63 Befejezett Közvetítés
Miskolci SI Vadmacskák BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 39 - 57 Befejezett Közvetítés
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
Siófoki KE Monok SE 81 - 79 Befejezett Közvetítés
FALCO-VE KC/B Ajka 92 - 52 Befejezett Közvetítés
Vásárhelyi Kosársuli Békési SzSK 95 - 62 Befejezett Közvetítés
Szentendrei KSE Gödöllői SK 66 - 97 Befejezett Közvetítés
VMG DSE Beszterce KK 52 - 103 Befejezett Közvetítés
Dávid Kornél KA/B Soproni SI KA SMAFC/B 62 - 50 Befejezett Közvetítés
TFSE Parthus SE 67 - 95 Befejezett Közvetítés
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
Újpest-MT/B Budapest Basket/A 57 - 79 Befejezett Közvetítés
Gödöllői SK Zuglói Sasok 43 - 126 Befejezett Közvetítés
BKG PRIMA AKADÉMIA U16F Esztergomi KE 78 - 43 Befejezett Közvetítés
AF-Dunaújvárosi Sárkányok/B Fűzfői AK 63 - 62 Befejezett Közvetítés
Siófoki Kosársuli NKA Pécs/RCS 38 - 88 Befejezett Közvetítés
Kiss Lenke KA/B Radobasket/A 50 - 78 Befejezett Közvetítés
TFSE Pilots Basket 45 - 51 Befejezett Közvetítés
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely U16 Dávid Kornél KA/C 66 - 60 Befejezett Közvetítés
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
Radobasket/A Gödi SE 97 - 47 Befejezett Közvetítés
Óbudai Kaszások/A BUDAFOK/B 52 - 56 Befejezett Közvetítés
BUDAFOK-PSE/A Ziccer KS 12 - 70 Befejezett Közvetítés
SZPA-HSE WSK 71 - 35 Befejezett Közvetítés
Bajai Bácska FKE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 102 - 33 Befejezett Közvetítés
Monor SE BKG-Veresegyház 74 - 41 Befejezett Közvetítés
MEAFC - Jezsuita/B MEAFC/C 110 - 37 Befejezett Közvetítés
Budapesti Honvéd/B MAFC/B 75 - 60 Befejezett Közvetítés
BLF KK Keresztúri SE 48 - 69 Befejezett Közvetítés
Budapest Basket/A Budapesti Honvéd/C 29 - 51 Befejezett Közvetítés
Soproni SI KA SMAFC/B Győri KC/A 77 - 57 Befejezett Közvetítés
Parthus SE/A DMTK 51 - 65 Befejezett Közvetítés
Újpest-MT/B Budapest Csepel/B 25 - 116 Befejezett Közvetítés
WSK Óbudai Kaszások/B 23 - 84 Befejezett Közvetítés
Salgótarjáni KI Radobasket/B 91 - 16 Befejezett Közvetítés
Dombóvári Kosársuli KE/A KASI Delfinek/B 85 - 108 Befejezett Közvetítés
Gödöllői Sport Klub BTDSE Taksonyi Ördögök 31 - 75 Befejezett Közvetítés
Vasas Áldás Basket MAFC/B 80 - 67 Befejezett Közvetítés
Óbudai Kaszások/A BLF KK 117 - 36 Befejezett Közvetítés
Ziccer KS Budapesti Honvéd/C 72 - 18 Befejezett Közvetítés
Zuglói Sasok/B TFSE 18 - 64 Befejezett Közvetítés
Alba Fehérvár/A Dávid Kornél KA /B 73 - 88 Befejezett Közvetítés
Gödi SE Parthus SE/A 71 - 47 Befejezett Közvetítés
Óbudai Kaszások/B SZPA-HSE 49 - 64 Befejezett Közvetítés
KASI Delfinek/B Bajai Bácska FKE/A 33 - 96 Befejezett Közvetítés
Gödöllői Sport Klub BKG-Veresegyház 69 - 49 Befejezett Közvetítés
Sunshine-NYIKSE/A Debreceni Sportcentrum SI/A 49 - 77 Befejezett Közvetítés
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Budapesti Honvéd/B 92 - 55 Befejezett Közvetítés
BUDAFOK/B Keresztúri SE 87 - 67 Befejezett Közvetítés
Újpest-MT/B Zuglói Sasok/B 44 - 48 Befejezett Közvetítés
Győri KC/A Alba Fehérvár/A 76 - 80 Befejezett Közvetítés
Radobasket/A DMTK 80 - 64 Befejezett Közvetítés
Debreceni Sportcentrum SI/A NYKK-Eötvös/A 35 - 55 Befejezett Közvetítés
BTDSE Taksonyi Ördögök Monor SE 85 - 60 Befejezett Közvetítés
MEAFC - Jezsuita/B Egri VSI KOK/A 64 - 42 Befejezett Közvetítés
Budapest Csepel/B TFSE 83 - 32 Befejezett Közvetítés
Soproni SI KA SMAFC/B Dávid Kornél KA /B 63 - 72 Befejezett Közvetítés
NYKK-Eötvös/A Sunshine-NYIKSE/A 86 - 45 Befejezett Közvetítés
NB I. B Piros, F U20
Hazai Vendég Eredmény Perc
Bajai Bácska FKE U20 Vasas Akadémia U20 47 - 95 Befejezett Közvetítés
TF-BP U20 MAFC U20 78 - 89 Befejezett Közvetítés
NKA Pécs U20 Veszprém Kosárlabda KFT. U20 133 - 77 Befejezett Közvetítés
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
Ceglédi EKK Szegedi KE/B 32 - 79 Befejezett Közvetítés
Gödöllői Sport Klub Radobasket 70 - 75 Befejezett Közvetítés
Vasas Akadémia/B BKG Prima Akadémia 57 - 61 Befejezett Közvetítés
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Eredmény Perc
BEAC-Újbuda KA/B Vasas Akadémia/B 59 - 64 Befejezett Közvetítés
Pilis Basket KKS 53 - 50 Befejezett Közvetítés
MTK Budapest Óbudai Kaszások 63 - 66 Befejezett Közvetítés
Kanizsai DKK MVM-OSE Oroszlányok 76 - 49 Befejezett Közvetítés
Darazsak Sportakadémia/D Atomerőmű SE 45 - 53 Befejezett Közvetítés
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Vasas Akadémia/C 53 - 48 Befejezett Közvetítés
Csata DSE/B BKG PRIMA AKADÉMIA U16LV 126 - 8 Befejezett Közvetítés
Radobasket BEAC-Újbuda KA/C 72 - 73 Befejezett Közvetítés
VUKE U16 Darazsak Sportakadémia/C 32 - 133 Befejezett Közvetítés
Somogy Megye
Hazai Vendég Eredmény Perc
Azúr Drogéria KK Meló-Diák KK 77 - 96 Befejezett Közvetítés
Zrínyi KK Tamási Dámok 82 - 62 Befejezett Közvetítés
Tüskevári SE Táncsics-Gyakorló 71 - 77 Befejezett Közvetítés
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Eredmény Perc
Ceglédi KE II. Szolnoki Baglyok SE 83 - 62 Befejezett Közvetítés
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Eredmény Perc
Tapolcai Párducok AJKA 70 - 12 Befejezett Közvetítés
AJKA Fűzfői AK 5 - 73 Befejezett Közvetítés
Fűzfői AK Tapolcai Párducok 27 - 65 Befejezett Közvetítés

Megyei szövetségek