Mérkőzések - Tippmix Férfi NB I. A
2020. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 2. 18:00 97 - 90 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2020. október 3. 17:30 78 - 70 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (Bogárdi János)
2020. október 3. 19:30 97 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József)
2020. október 7. 18:00 88 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 7. 18:00 87 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2020. október 7. 20:00 92 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 10. 18:00 66 - 63 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László)
2020. október 10. 18:00 67 - 59 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
2020. október 11. 18:00 67 - 89 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Fekete László)
2020. október 14. 18:00 79 - 64 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán)
2020. október 14. 18:00 102 - 81 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Goda László (Téczely Tamás)
2020. október 17. 18:00 95 - 93 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
2020. október 18. 14:10 93 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. október 21. 18:00 51 - 64 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
2020. október 24. 18:30 79 - 63 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 24. 19:00 90 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
2020. október 27. 18:00 91 - 84 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Balogh László György)
2020. október 28. 18:00 80 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán)
2020. október 31. 17:15 91 - 72 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
2020. október 31. 18:00 82 - 69 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
2020. október 31. 18:00 76 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel)
2020. október 31. 19:15 90 - 92 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán)
2020. november
2020. november 3. 18:00 88 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor)
2020. november 7. 17:00 91 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Nyilas István (Bognár Tibor)
2020. november 8. 17:45 82 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. november 10. 17:30 81 - 86 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
2020. november 11. 18:00 93 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 14. 15:30 91 - 102 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2020. november 14. 18:00 79 - 74 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. november 14. 18:00 78 - 93 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Bogárdi János)
2020. november 29. 17:00 92 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2020. november 30. 17:00 79 - 97 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2020. november 30. 18:00 66 - 73 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 30. 18:00 117 - 63 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Németh Patrik (Fekete László)
2020. november 30. 18:00 78 - 84 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2020. december
2020. december 1. 18:00 83 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János (Bognár Tibor)
2020. december 2. 17:00 83 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
2020. december 2. 18:00 71 - 66 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Söjtöry Tamás Ferenc (Németh Csaba János)
2020. december 2. 18:00 91 - 86 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
2020. december 3. 17:00 64 - 90 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Minár László Balázs (Fekete László)
2020. december 3. 20:15 100 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 5. 16:00 64 - 93 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2020. december 5. 17:00 64 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 5. 18:00 97 - 104 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
2020. december 5. 18:00 97 - 83 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Sörlei Attila (Faidt Mihály)
2020. december 5. 18:00 93 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december 8. 18:00 120 - 102 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (Farkas János)
2020. december 8. 18:00 97 - 86 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december 8. 18:00 76 - 80 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 9. 16:30 74 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
2020. december 9. 18:00 66 - 93 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
2020. december 11. 18:00 68 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Farkas Gábor (Faidt Mihály)
2020. december 12. 17:15 81 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2020. december 12. 18:00 77 - 71 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT (Balogh László György)
2020. december 12. 18:00 69 - 76 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Kovács Nimród János (Bodrogváry Iván József)
2020. december 12. 18:00 115 - 72 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Sörlei Attila, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
2020. december 12. 19:30 89 - 83 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
2020. december 13. 18:00 89 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
2020. december 15. 18:00 110 - 62 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
2020. december 16. 17:00 91 - 82 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
2020. december 16. 18:00 102 - 85 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 18. 17:00 81 - 108 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
2020. december 19. 16:45 83 - 72 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Györfy Rúben (Fekete László)
2020. december 19. 17:00 85 - 83 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
2020. december 19. 18:00 88 - 81 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2020. december 19. 18:00 89 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
2020. december 22. 19:00 79 - 73 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
2020. december 23. 17:00 101 - 93 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 23. 18:00 56 - 103 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
2020. december 23. 18:30 82 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László)
2020. december 27. 17:00 73 - 85 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Téczely Tamás)
2020. december 27. 18:00 125 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2020. december 27. 18:00 86 - 81 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Faidt Mihály)
2020. december 27. 18:00 101 - 98 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József)
2020. december 27. 18:00 90 - 93 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel)
2020. december 27. 18:15 89 - 80 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. december 30. 17:00 72 - 67 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Szilágyi Bálint (Várhalmi Zsolt László)
2020. december 30. 18:00 71 - 88 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
2020. december 30. 18:00 83 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán)
2020. december 30. 18:00 67 - 101 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Papp Péter, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
2020. december 30. 18:00 75 - 70 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Bodrogváry Iván József)
2020. december 30. 18:30 75 - 80 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2020. december 30. 19:00 70 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor (Bognár Tibor)
2021. január
2021. január 2. 17:00 78 - 87 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László)
2021. január 3. 17:00 84 - 72 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
2021. január 4. 18:00 72 - 79 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 5. 18:00 90 - 49 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2021. január 5. 18:00 98 - 95 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
2021. január 6. 16:30 81 - 70 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 6. 17:00 66 - 60 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2021. január 6. 18:00 88 - 83 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Goda László (Fekete László)
2021. január 9. 17:00 97 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2021. január 9. 17:00 75 - 72 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2021. január 9. 17:45 89 - 86 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor)
2021. január 9. 18:00 82 - 80 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Fodor Attila (Téczely Tamás)
2021. január 9. 18:00 83 - 108 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Lengyel Ádám József, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt)
2021. január 9. 18:00 112 - 109 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán)
2021. január 10. 19:00 71 - 83 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 11. 17:00 96 - 82 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Makrai Márton (Nagy János)
2021. január 13. 17:00 82 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
2021. január 13. 17:00 76 - 96 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 13. 18:00 89 - 85 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Nyilas István (Faidt Mihály)
2021. január 13. 20:00 82 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
2021. január 15. 18:00 96 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2021. január 15. 18:00 73 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt)
2021. január 15. 18:00 77 - 74 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Bogárdi János)
2021. január 16. 18:00 54 - 72 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János)
2021. január 16. 18:00 81 - 101 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 16. 18:45 83 - 76 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Forrai Sámuel)
2021. január 19. 18:00 83 - 94 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
2021. január 19. 18:00 94 - 63 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 19. 19:00 67 - 107 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Ádám József, TÖRÖK RÓBERT, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János)
2021. január 20. 18:00 83 - 87 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor)
2021. január 20. 18:00 79 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
2021. január 22. 17:00 89 - 65 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
2021. január 23. 17:00 95 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2021. január 23. 18:00 106 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2021. január 23. 18:00 76 - 74 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2021. január 23. 18:00 87 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
2021. január 23. 18:00 81 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
2021. január 25. 18:00 81 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2021. január 26. 18:00 95 - 84 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
2021. január 27. 18:00 79 - 75 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Páli dr. Kálmán)
2021. január 27. 18:00 82 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
2021. január 28. 18:00 114 - 88 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 29. 18:00 94 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József)
2021. január 30. 18:00 90 - 93 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
2021. január 30. 18:00 76 - 64 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Pozsonyi László (Fekete László)
2021. január 30. 18:00 71 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Sörlei Attila (Forrai Sámuel)
2021. január 30. 18:00 88 - 68 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2021. február
2021. február 3. 17:00 95 - 99 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
2021. február 3. 18:00 92 - 69 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. február 3. 18:00 68 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
2021. február 3. 18:00 97 - 100 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Téczely Tamás)
2021. február 3. 18:00 85 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2021. február 5. 18:00 67 - 92 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor)
2021. február 6. 17:00 82 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Forrai Sámuel)
2021. február 6. 18:00 78 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bognár Tibor)
2021. február 6. 18:00 86 - 81 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Györfy Rúben (Bogárdi János)
2021. február 6. 18:00 88 - 90 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Fodor Attila (Fekete László)
2021. február 6. 18:00 77 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
2021. február 6. 19:00 93 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
2021. február 27. 17:00 74 - 92 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Balogh Gyula (Balogh László György)
2021. február 27. 18:00 61 - 82 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán)
2021. február 27. 18:00 85 - 78 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2021. február 27. 18:00 87 - 95 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László)
2021. február 27. 18:00 68 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2021. február 27. 18:00 91 - 71 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. február 27. 20:00 95 - 102 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt)
2021. március
2021. március 2. 19:00 110 - 117 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt)
2021. március 3. 17:00 70 - 85 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2021. március 3. 18:00 85 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Forrai Sámuel)
2021. március 3. 18:00 80 - 93 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán)
2021. március 6. 18:00 69 - 103 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
2021. március 6. 18:00 90 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
2021. március 6. 18:00 98 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Balogh László György)
2021. március 6. 18:00 68 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
2021. március 6. 18:00 122 - 116 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Farkas János)
2021. március 6. 18:00 89 - 87 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
2021. március 6. 18:00 87 - 66 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. március 9. 17:00 96 - 98 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)
2021. március 10. 18:00 97 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. március 12. 17:00 93 - 72 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (Dernei Gábor)
2021. március 13. 17:00 82 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2021. március 13. 18:00 82 - 89 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Fekete László)
2021. március 13. 18:00 91 - 83 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2021. március 13. 18:00 98 - 99 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
2021. március 13. 18:00 93 - 99 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
2021. március 13. 18:00 101 - 92 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
2021. március 17. 18:00 107 - 87 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor)
2021. március 17. 18:00 76 - 70 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Ádám József (Várhalmi Zsolt László)
2021. március 20. 15:00 79 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László)
2021. március 20. 18:00 84 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
2021. március 20. 18:00 83 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2021. március 23. 17:00 95 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2021. március 27. 18:00 87 - 92 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2021. március 27. 18:00 102 - 85 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Fodor Attila, Major Ádám (Bognár Tibor)
2021. március 27. 18:00 74 - 91 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)
2021. március 27. 18:00 74 - 90 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Boros Tamás (Balogh László György)
2021. március 27. 18:00 90 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
2021. március 27. 18:00 79 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. március 27. 18:00 96 - 80 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Farkas Zoltán)

Megyei szövetségek