(18-14, 26-19, 28-21, 16-22)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Ziga Mravljak : Elsőként Travishez hasonlóan én is szeretnék gratulálni az ellenfelünknek, keményen harcoltak, megmutatták, hogy igazi sportemberek. Ugyanakkor szeretném elmondani, hogy mindkét csapat hasonló problémával néz vagy nézett szembe. De örülök annak, hogy néhány nap alatt már a második mérkőzésünket tudtuk játszani, mert hosszú ideje tart a bajnokság, és mi összesen csak háromszor tudtunk pályára lépni. Nem könnyű a játékosoknak mindennap úgy érkezni az edzésekre és keményen dolgozni, hogy aztán törlik a mérkőzést. Ez az egyik dolog. A másik, hogy nagyon büszke vagyok a fiúkra, hogy gyorsan visszarázódtak a Kecskeméten elvesztett meccs után. Most pihennünk kell egy jót, aztán készülni a következő, szombati mérkőzésre, a Falco ellen. Még egyszer gratulálok mai ellenfelünknek, sok sikert kívánok a következő mérkőzésekhez, és remélem, hogy a hiányzó játékosaik minél hamarabb visszatérnek és játszhatnak a következő találkozókon.

Vendég edző nyilatkozata
Jan Pavlik : Én is gratulálok az ellenfélnek, ahogy a játékosunk is mondta, megérdemelten nyertek. Leginkább a 18 támadó lepattanó, ami megpecsételte a sorsunkat, mert ezt nem lehet, főleg idegenbeli mérkőzésen engedni az ellenfélnek. Nagyon büszke vagyok a csapatra, mivel nagyon nehéz helyzetben vagyunk, és nem csak a sportról szól ez az egész dolog, hanem hogy ki tudjunk állni a következő meccsre is. Mert ahogy láttuk, Valerio-Bodon Vincent megsérült, de remélem, hogy nem lesz ez komoly. Viszont pontosan ezért volt az a nem túl szerencsés kommunikáció, ami a múlt héten zajlott a két klub és a szövetség között. Történt, ami történt, mi természetesen betartottuk a szabályokat, de azt gondolom, hogy főleg ezekben az időkben, amikor tényleg nehéz bármit is tervezni, a kommunikáció tényleg sokkal jobb kell, hogy legyen. Ne vasárnap tudjuk meg, hogy tényleg lesz meccs. Ez más dolog, büszke vagyok a csapatra, mert a fiúk már harmadszor odatették magukat, nagyon nehéz ilyen szűk rotációval játszani. Megyünk tovább, remélem, hogy szombatra lesz egy vagy két plusz bevethető játékos. Gratulálok még egyszer!

Hazai játékos nyilatkozata
Travis Taylor : Először is gratulálok az ellenfelünknek, keményen játszottak! Mindig nagy kihívás ilyen hajtós, küzdelmes mérkőzést játszani, különösen egy olyan csapat ellen, amelyik biztosan ott lesz a rájátszásban. Valami hasonló mérkőzést szerettünk volna, mint amit láthattunk. Nagyon jól végrehajtottuk mindazt, amit az edzői stáb kért tőlünk egy ilyen atletikus, gyors indításokkal operáló csapat ellen. Nagy küzdelem volt, de ezért játsszuk a kosárlabdát! Végül mi nyertünk, amihez kellett, hogy a csapattársaim és az edzőink is jó döntéseket hoztak. Jó meccs volt, de most már a következőre figyelünk.

Vendég játékos nyilatkozata
Eilingsfeld János : Először is gratulálok a Körmendnek, megérdemelten nyertek, úgy gondolom, hogy mi is büszkék lehetünk magunkra, hiszen gyakorlatilag 7-8 játékossal ez már a harmadik mérkőzésünk volt. Végig partiban tudtunk maradni, a harmadik negyedet leszámítva. Ott már húsz pont körül is vezetett a Körmend, de szépen vissza tudtunk jönni és esetleg még fordítani is tudtunk volna. Sajnos nem tudtunk eléggé koncentrálni, sok támadó lepattanót szedett az ellenfél, Megyünk tovább, dolgozunk tovább, és megpróbálunk legközelebb győzni! Gratulálok a még egyszer a Körmendnek.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-