(23-20, 18-22, 26-33, 20-9)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)

Hazai edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Először is, gratulálok a csapatnak. Visszahoztuk a tíz pontos hátrányunkat, nem adtuk fel, ahogy CJ is mondta. Mindenki nagyon küzdött, hogy visszajöjjünk a meccsbe. A végén tulajdonképpen azt használtuk, amink volt, a sebességet és jó kinti dobókat és aztán betörtünk és a végén szereztünk néhány fontos pontot és végül előnnyel zártuk a mérkőzést. Nem volt könnyű ellenfél, szóval ez egy hatalmas győzelem számunkra. Most van másfél hetünk edzeni, készülni és megyünk Szolnokra.

Vendég edző nyilatkozata
Dzunic Branislav : Én is szeretnék először gratulálni a hazai csapatnak, azt gondolom, hogy megérdemelten nyerték meg a meccset. A végén úgy gondolom, úgy nézett ki, hogy több energiával, akarattal játszottak és ebben az esetben kiválóan. Úgy nézett ki, mintha kontrollálnánk a játékot három negyeden keresztül, meg a negyedik negyedben is, aztán nagyon sok hibát követtünk el először a védekezésben, utána a támadásban, és érthetetlen eladott labdákból az ellenfél pontokat szerzett. Végülis egy labdás meccs volt, az OSE megcsinálta, amit mi nem tudtunk, gratulálunk nekik. Meg kell nézni egy kicsit, hogyan tudunk jobban játszani.

Hazai játékos nyilatkozata
CJ Anderson : Nagyszerű mérkőzés volt, sok viszontagsággal. Próbáltunk végig pozitívan hozzáállni, sokat védekeztünk, a srácok nem adták fel. A csapat izgatottsága és az, hogy Eric csatlakozott hozzánk, Remyvel együtt kezébe vette a csapat irányítását és én is nagyon sok pozitív energiát tettem hozzá, nagyon örülök, hogy nyertünk!

Vendég játékos nyilatkozata
Eilingsfeld János : Először is gratulálok az Oroszlánynak, úgy gondolom, hogy ezt a mérkőzést meg kellett volna nyertünk mindenféleképpen, vezettünk is nem tudom 13-14 ponttal. Ott sajnos hagytuk visszajönni őket. Nem tudok mit mondani igazából, egy megnyert mérkőzést buktunk el. Az utolsó 5 percben alig tudtunk kosarat dobni. Úgy gondolom, hogy sokszor jól védekeztünk, de a kulcs pillanatokban az Oroszlány mindig be tudott találni. Tényleg nem tudok mit mondani, gratulálok az Oroszlánynak.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-