(15-19, 18-20, 18-21, 28-17)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László)

Hazai edző nyilatkozata
Gasper Potocnik : Gratulálok a fiúknak! Nem csak a ma esti teljesítményükhöz, hanem ahhoz a kiváló hozzáálláshoz, amit edzésről-edzésre, mérkőzésről-mérkőzésre mutatnak. Példa értékű! Ez a nagyszerű csapat büszkévé tesz bennünket! A magyar bajnokság egyik legjobb gárdáját fogadtuk ma este, akik szintén sérülésekkel bajlódtak, de mindezt túlélték. Biztosak lehetünk benne, joggal tartják őket bajnokesélyesnek. Ahogy a mérkőzés előtt is mondtam, ez a meccs fontos nekünk, de nem ez a mindent eldöntő találkozó. Meg tudtuk állítani a Falcot 77 ponton, úgy, hogy átlagban 90 fölött dobnak. Ez is mutatja, hogy nagyszerű munkát végeztünk. Egyet kell értenem szombathelyi kollégámmal, hogy a mérkőzés jó részében jobban játszottak nálunk! A mi egyik nagy erősségünk, ahogy azt már többször is megmutattuk a szezonban, hogy sohasem adjuk fel! Köszönettel tartozunk a klub vezetésének, támogatóinknak és nem utolsó sorban a szurkolóinknak, akik ma is megmutatták, hogy nem vagyunk egyedül! Ahogy mondani szoktam, most nézzünk előre, mert még rengeteg tennivaló áll előttünk!

Vendég edző nyilatkozata
Gasper Okorn : Először is gratulálok a Szolnoknak! Azzal elégedettek lehetünk, hogy 34-35 percig jól kontrolláltuk a mérkőzést. Védekezésben is irányítani tudtunk. Aztán a kritikus ponton jött Badzim extra teljesítménye, amikor is nagyon nehéz távoli dobásokat értékesített. Balszerencsénkre a mérkőzés 40 percig tart, nem csak 35-ig. Alapvetően két nagyon egyenlő erő csapott össze, és biztos, hogy a jövőben is hasonlóan jó mérkőzéseket hoz a két csapat párharca.

Hazai játékos nyilatkozata
Angelo Warner : Kemény játszma volt, de tudtuk is, hogy az lesz. Jól felkészültünk. Mindkettőnknek nagyszerű csapata van. Mi újra megmutattuk, milyen tartásunk van. A második sportszerűtlen hibát nehezen lehet vitatni, de az első alkalommal sokkal inkább szerettem volna a Falco játékosát megóvni attól, hogy nagy lendülettel a lelátóra zuhanjon és megsérüljön. A játékvezetők ezt nem érezték, és az a döntés a hiteles, amit ők hoznak. Ennél sokkal fontosabb, hogy amikor egy játékosunk kiszállt, nem hagytuk, hogy elveszítsük az erőnket, lendületünket. Nagy izgatottsággal néztem az öltözőből, és remek volt látni, hogy nem adtuk alább! Boldog vagyok!

Vendég játékos nyilatkozata
Perl Zoltán : Jó mérkőzés volt, mindkét csapat jól játszott. Küzdelmes volt elejétől a végéig. Sokáig kézben tudtuk tartani a meccset, de a végére a Szolnok felülkerekedett, és erre már nem volt válaszunk. Volt pár extra kinti dobásuk, míg mi ugyanekkor nem tudtunk betalálni. Sajnáljuk, hogy nem sikerült nyernünk!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 79 17 32 53 0 1 0 12 29 41 29 62 47 9 13 69 24 7 31 6 12 22 20 20 1 1 108 200