(14-9, 13-20, 16-24, 21-11, 14-6)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (Bogárdi János)

Hazai edző nyilatkozata
Sebastjan Krasovec : Először is gratulálok a csapatnak, és a szurkolóinknak is, igazán nagyszerűek voltak. Hiányoztak nekünk is ebben a hosszú szünetben. Nehezen indult számunkra a mérkőzés, sokat hibáztunk, kihagytunk, nem mentek az átlövések, odaadtunk 12 támadó lepattanót az első félidőben ami nagyon sok. A második félidőben a ezt 2-re tudtuk csökkenteni, ez volt a kulcs a jobb játékhoz. A 3. negyedben néhány átlövéssel, amit nem tudtunk kellően lereagálni tettek szert jelentős, 13 pontos előnyre, de a csapat erős maradt, és be tudtuk hozni a lemaradást. A hosszabításban Remy vette vállára a csapatot és majdnem annyi pontot dobott a hosszabításban mint az 1. és 2. negyedben összesen. Nagyon örülünk a győzelemnek, különösen, hogy nem tudtunk pár héttel ezelőttig 5-5 ellen edzeni sem. Gratulálok a csapatnak, és sok szerencsét kívánok a Sopron csapatának!

Vendég edző nyilatkozata
Konstantinos Flevarakis : Minden tisztelet az Ose lions edzőjének Sajnos reggelig nem tudtuk, hogy tudunk-e játszani. 3 sérültünk is volt. Hiányos csapattal játszottunk, Igaz, hogy Tyler elhibázott dobásokat ahogyan azt említette, de tulajdonképpen ez nem az ő hibája, hanem ezt csapat szinten kell kezelni. A csapatot lényegében új játékosokból kellett összerakni, ők még nem álltak készen. Ez olyan mint egy kevés benzinnel tankolt autóval útra kelni. 35 percig kontrolláltuk a játékot, 5 perccel a vége előtt még 7 ponttal vezettünk, aztán valahogy kiengedtünk. Ez a lecke amiből tanulnunk kell. Mint csapat tovább kell dolgoznunk együtt, és ha tanulunk ebből és teljes erővel tudunk játszani remélhetőleg másképpen alakulnak a dolgok. Gratulálok az Ose Lions csapatának, alégkör most is fantasztikus volt, nagyon szeretünk ide jönni, ez az egyik legjobb hangulatú csarnok a bajnokságban.

Hazai játékos nyilatkozata
Remy Abell : Azt hiszem jól kezdtük a mérkőzést, úgy érzem mindkét csapatnak megvolt az esélye. A második félidőben egy picit javultunk, és a végére nagyon erős maradt a csapat, szerintem ez döntött.

Vendég játékos nyilatkozata
Jól játszottunk, felelősséget vállalok a vereségért, 7 dobást is kihagytam. A nyilvánvaló hibák ellenére örülök, hogy a csapat jól működött együtt, és erős volt.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-