Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 24. 17:30 108 - 82 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Gál János, Polonkai Balázs István, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert)
2021. szeptember 24. 18:00 82 - 75 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kéri István, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2021. szeptember 25. 17:00 89 - 84 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (HOFFMANN Gergely)
2021. szeptember 25. 18:00 85 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Reisz Péter, Szalai Zsolt (Domokos Lőrinc)
2021. szeptember 26. 17:00 73 - 84 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
2021. szeptember 27. 17:30 80 - 66 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Domokos Lőrinc)
2021. szeptember 28. 18:30 86 - 91 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2021. október
2021. október 2. 17:00 85 - 94 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Kapusi Gábor, Nagy-Pál Petra (Nagy János)
2021. október 2. 17:00 81 - 83 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2021. október 2. 17:30 52 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (HOFFMANN Gergely)
2021. október 2. 17:30 61 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Kéri István, Rózsavölgyi Alexandra (Bogárdi János)
2021. október 2. 18:00 56 - 54 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2021. október 3. 17:00 83 - 93 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Reisz Péter, dr. Németh Patrik (Téczely Tamás)
2021. október 3. 17:00 119 - 62 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Maár Gábor)
2021. október 8. 17:00 114 - 81 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Fekete László)
2021. október 8. 18:00 76 - 80 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Ádám, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2021. október 9. 15:30 94 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Drenyovszki Dániel (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. október 9. 17:00 73 - 87 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Gruber Nikolett Lilla (Farkas János)
2021. október 9. 17:30 81 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
2021. október 10. 17:00 68 - 63 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nepp László Oszkár, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
2021. október 11. 17:00 106 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla (Fekete László)
2021. október 15. 18:00 82 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Esztergályos Róbert, Polonkai Balázs István (HOFFMANN Gergely)
2021. október 16. 15:30 75 - 87 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Vághy Tamás János)
2021. október 16. 17:00 92 - 105 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gál János, Vida József, Földi László (Farkas János)
2021. október 16. 17:30 70 - 81 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2021. október 16. 18:30 102 - 98 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt (Mocsai László)
2021. október 17. 19:15 93 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2021. október 21. 18:30 80 - 92 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Reisz Péter, Gaál Norbert (Maár Gábor)
2021. október 22. 17:00 90 - 86 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2021. október 22. 18:00 106 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna, Csák Máté Károly (Bognár Tibor)
2021. október 24. 15:30 82 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt (Mocsai László)
2021. október 24. 17:30 74 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint, DR. MAGYARI TIBOR (Forrai Sámuel)
2021. október 24. 18:00 121 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Tóth Kálmán, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
2021. október 25. 17:00 85 - 62 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Reisz Péter, Földi László (Maár Gábor)
2021. október 27. 18:00 50 - 86 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
2021. október 30. 17:00 77 - 87 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Marton Péter (Farkas János)
2021. október 30. 17:00 83 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Ntasis Lazaros (Vághy Tamás János)
2021. október 30. 17:30 83 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Vida József, Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
2021. október 30. 18:30 82 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Németh Csaba János)
2021. október 31. 17:00 97 - 81 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2021. október 31. 17:00 43 - 121 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Nyilas István, Menyhárt Ferenc Tamás, Reisz Péter (Maár Gábor)
2021. október 31. 17:30 71 - 65 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Domán István (Zalai Ákos István)
2021. november
2021. november 5. 18:30 73 - 64 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Schäffer Béla Róbert)
2021. november 6. 17:00 65 - 101 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert (HOFFMANN Gergely)
2021. november 6. 17:00 109 - 71 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Jurák Krisztián, Gaál Norbert (Bognár Tibor)
2021. november 6. 17:00 84 - 107 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2021. november 6. 17:30 101 - 80 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Vida József (Dernei Gábor)
2021. november 6. 18:00 51 - 101 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla (dr. Gincsai János Péter)
2021. november 8. 20:15 107 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bagi Bálint, Kéri István (Dernei Gábor)
2021. november 12. 17:00 108 - 95 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2021. november 13. 17:00 92 - 73 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Varga Zoltán, Borgula György (Farkas Zoltán)
2021. november 13. 17:00 108 - 90 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, dr. Németh Patrik, Kruk Melinda (Fekete László)
2021. november 13. 17:30 76 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (Forrai Sámuel)
2021. november 13. 18:00 90 - 97 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Gaál Norbert (Bogárdi János)
2021. november 14. 17:30 111 - 81 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
2021. november 15. 17:00 53 - 97 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2021. november 18. 18:30 79 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt (Bognár Tibor)
2021. november 20. 17:00 92 - 103 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2021. november 20. 17:30 97 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Varga Zoltán, Reisz Péter (Domokos Lőrinc)
2021. november 20. 18:00 61 - 59 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2021. november 20. 19:15 68 - 54 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Nyilas István, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2021. november 21. 15:30 77 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Vida József (Bognár Tibor)
2021. november 21. 17:00 96 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Sallai István József, Bagi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2021. november 25. 18:30 74 - 63 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József)
2021. november 26. 17:00 118 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (Forrai Sámuel)
2021. november 26. 18:00 90 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapusi Gábor, Kéri István (Herczeg Ágoston)
2021. november 26. 19:00 89 - 87 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Tóth Kálmán, Reisz Péter (Németh Csaba János)
2021. november 27. 17:00 59 - 85 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence (Maár Gábor)
2021. november 27. 17:30 93 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Balogh László György)
2021. november 28. 19:15 70 - 101 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba (Farkas János)
2021. december
2021. december 2. 18:00 56 - 105 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Varga Zoltán, Farkas Péter Gábor (Téczely Tamás)
2021. december 3. 18:00 75 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Földi László (Farkas János)
2021. december 4. 17:30 94 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sörlei Attila, Földi László (Bogárdi János)
2021. december 4. 17:30 78 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Maár Gábor)
2021. december 4. 18:30 80 - 99 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Benczur Tamás, Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. december 5. 15:30 100 - 96 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Major Ádám, dr. Németh Patrik (Nagy János)
2021. december 8. 18:00 126 - 99 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (dr. Gincsai János Péter)
2021. december 10. 17:00 92 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Györfy Rúben, Reisz Péter, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2021. december 10. 18:00 63 - 81 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (HOFFMANN Gergely)
2021. december 10. 18:30 79 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Major Ádám, Gál János, Ntasis Lazaros (Farkas János)
2021. december 11. 17:30 74 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sallai István József, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2021. december 12. 15:30 73 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (HOFFMANN Gergely)
2021. december 12. 17:30 93 - 101 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Maár Gábor)
2021. december 17. 18:00 85 - 100 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (Vághy Tamás János)
2021. december 18. 17:00 69 - 86 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Fekete László)
2021. december 18. 17:00 89 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2021. december 18. 17:30 79 - 66 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
2021. december 18. 18:30 99 - 94 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Polonkai Balázs István (Schäffer Béla Róbert)
2021. december 19. 15:30 88 - 60 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Bagi Bálint (HOFFMANN Gergely)
2021. december 19. 19:15 88 - 66 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Balog György Attila, Drenyovszki Dániel, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2022. január
2022. január 5. 17:00 78 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2022. január 5. 17:30 87 - 123 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Reisz Péter, Borgula György, Utasi Balázs (Téczely Tamás)
2022. január 5. 18:30 77 - 52 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Polonkai Balázs István (Farkas Zoltán)
2022. január 6. 18:00 85 - 77 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Sentényi Barna (Forrai Sámuel)
2022. január 6. 18:30 67 - 95 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2022. január 6. 19:00 105 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kéri István, Gaál Norbert (Bognár Tibor)
2022. január 8. 18:30 56 - 53 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2022. január 9. 15:30 73 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár (Nagy János)
2022. január 9. 17:00 60 - 71 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2022. január 9. 18:00 72 - 82 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Tóth Kálmán, Kéri István (Forrai Sámuel)
2022. január 9. 18:30 96 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Földi László, Borgula György (Bogárdi János)
2022. január 9. 19:15 147 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Mocsai László)
2022. január 10. 16:30 85 - 86 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2022. január 12. 18:00 88 - 90 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sallai István József, Domán István (Zalai Ákos István)
2022. január 15. 17:30 97 - 80 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Marton Péter, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
2022. január 15. 17:30 81 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (HOFFMANN Gergely)
2022. január 15. 18:00 72 - 90 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2022. január 15. 18:30 82 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Ntasis Lazaros (Bogárdi János)
2022. január 16. 15:30 89 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
2022. január 17. 18:00 72 - 80 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Polonkai Balázs István, Nagy-Pál Petra (Farkas Zoltán)
2022. január 22. 17:00 90 - 84 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bagi Bálint, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
2022. január 22. 17:30 122 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2022. január 22. 18:30 101 - 77 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Alajos, Jankovics Viktor Zsolt (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. január 23. 15:30 66 - 63 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
2022. január 23. 19:00 97 - 95 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, DR. MAGYARI TIBOR (HOFFMANN Gergely)
2022. január 24. 17:00 69 - 92 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Sentényi Barna (Fekete László)
2022. január 28. 19:50 97 - 87 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2022. január 29. 17:00 82 - 112 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Reisz Péter, Vadász Csaba, Borgula György (Maár Gábor)
2022. január 29. 17:30 101 - 94 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Forrai Sámuel)
2022. január 29. 18:00 59 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Gergely Csaba (Balogh László György)
2022. január 29. 18:30 69 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László Oszkár, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2022. január 30. 19:15 95 - 72 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Bogárdi János)
2022. február
2022. február 2. 17:00 104 - 72 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Jurák Krisztián, Vida József (Schäffer Béla Róbert)
2022. február 4. 17:00 98 - 78 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Reisz Péter, Kéri István (Fekete László)
2022. február 5. 17:30 88 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
2022. február 5. 18:00 71 - 82 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
2022. február 5. 18:30 103 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Fodor Attila, Varga-Záray Katalin, Bagi Bálint (Mocsai László)
2022. február 6. 15:30 102 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Ntasis Lazaros (Nagy János)
2022. február 6. 17:00 84 - 94 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Sallai István József, Vida József (dr. Gincsai János Péter)
2022. február 7. 17:45 90 - 88 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Bagi Bálint, dr. Németh Patrik (Herczeg Ágoston)
2022. február 9. 19:15 56 - 84 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Marton Péter (Balogh László György)
2022. február 11. 17:30 71 - 63 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
2022. február 11. 18:00 92 - 79 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kéri István, Csák Máté Károly (Páli dr. Kálmán)
2022. február 12. 17:30 155 - 75 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Földi László, Jankovics Viktor Zsolt (Bogárdi János)
2022. február 12. 18:30 65 - 91 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Mocsai László)
2022. február 13. 17:00 69 - 80 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Hervay Tibor, Gaál Norbert (Farkas János)
2022. február 13. 17:30 84 - 79 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2022. február 16. 19:00 100 - 84 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Dr. Oláh Márk (Schäffer Béla Róbert)
2022. február 17. 18:00 79 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba (Farkas János)
2022. február 18. 18:00 82 - 77 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Gaál Norbert (Gorka Szabolcs Zsombor)
2022. február 18. 18:30 73 - 55 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2022. február 19. 17:00 80 - 98 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Téczely Roland Balázs, Propszt Amanda (Fekete László)
2022. február 19. 17:30 100 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Vida József (Vághy Tamás János)
2022. február 19. 18:30 72 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2022. február 20. 17:00 115 - 55 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Horváth Csongor Béla, Menyhárt Ferenc Tamás (HOFFMANN Gergely)
2022. február 22. 17:00 69 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor)
2022. február 25. 17:00 58 - 77 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Reisz Péter, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2022. február 25. 18:00 132 - 55 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
2022. február 26. 17:00 54 - 78 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Gaál István Tamás, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2022. február 26. 17:30 76 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Domán István (Balogh László György)
2022. február 26. 17:30 82 - 56 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapusi Gábor, Nepp László Oszkár (Nagy János)
2022. február 26. 18:30 79 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jurák Krisztián, Vida József (Fekete László)
2022. február 27. 17:00 62 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Maár Gábor)
2022. március
2022. március 1. 17:30 93 - 85 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
2022. március 2. 20:15 88 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter)
2022. március 4. 17:30 96 - 62 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gál János, Gergely Csaba (Farkas János)
2022. március 5. 17:00 95 - 118 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2022. március 5. 18:00 101 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor)
2022. március 5. 18:00 81 - 100 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Sallai István József, Domán István (Zalai Ákos István)
2022. március 5. 18:30 78 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Kapusi Gábor, dr. Németh Patrik (Herczeg Ágoston)
2022. március 6. 17:00 79 - 58 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (dr. Gincsai János Péter)
2022. március 9. 19:15 67 - 97 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Reisz Péter, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2022. március 11. 17:00 69 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter)
2022. március 11. 18:00 82 - 88 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Kéri István, Pécsi Zsolt (HOFFMANN Gergely)
2022. március 12. 17:30 111 - 82 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Varga Zoltán, Bagi Bálint (Balogh László György)
2022. március 12. 18:30 136 - 51 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Marton Péter, Nagy-Pál Petra (Mocsai László)
2022. március 13. 17:00 91 - 75 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Utasi Balázs (Schäffer Béla Róbert)
2022. március 13. 17:00 67 - 100 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Vadász Csaba, Dr. Oláh Márk (Németh Csaba János)
2022. március 19. 17:00 63 - 100 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Reisz Péter, Vadász Csaba, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2022. március 19. 17:00 96 - 78 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston)
2022. március 19. 17:30 92 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Marton Péter (Bogárdi János)
2022. március 19. 17:30 85 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert (Németh Csaba János)
2022. március 19. 18:30 82 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc Tamás, Gaál Norbert (HOFFMANN Gergely)
2022. március 20. 15:30 78 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gál János, Polonkai Balázs István (Vághy Tamás János)
2022. március 20. 19:00 78 - 68 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, Varga Zoltán, Bagi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. március 27. 18:00 92 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Vida József, Sentényi Barna, Csák Máté Károly (Mocsai László)
2022. március 27. 18:00 82 - 111 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás)
2022. március 27. 18:00 107 - 85 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, dr. Németh Patrik, Bagi Bálint (Dernei Gábor)
2022. március 27. 18:00 95 - 86 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kapusi Gábor, Gaál Norbert (Herczeg Ágoston)
2022. március 27. 18:00 66 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Benedek Zoltán, Farkas Péter Gábor (Németh Csaba János)
2022. március 27. 18:00 92 - 81 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sallai István József, Marton Péter (Zalai Ákos István)
2022. március 27. 18:00 87 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Földi László, Nepp László Oszkár (Nagy János)

Megyei szövetségek