|
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - KöLöKöS Fiúk/A | 2024. április 21. vasárnap | 91 - 31 | Hőgerl Bence, Varga Dániel Géza |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2024. április 21. vasárnap | 45 - 69 | Renkecz Máté Gergő, Puskás Ágnes Réka |
KöLöKöS Fiúk/A - Óbudai Kaszások/A | 2024. április 21. vasárnap | 28 - 62 | Renkecz Máté Gergő, Puskás Ágnes Réka |
B csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok/A - Vasas Amazonok | 2024. április 21. vasárnap | 75 - 34 | Kutrik Andrea, Vigh Balázs |
Csata Csillagok - Kőbányai Darázslányok/A | 2024. április 21. vasárnap | 61 - 65 | Kutrik Andrea, Vigh Balázs |
Vasas Amazonok - Csata Csillagok | 2024. április 21. vasárnap | 49 - 59 | Hőgerl Bence, Varga Dániel Géza |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Budafoki Bikák | 2024. április 20. szombat | 63 - 46 | Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Vasas Akadémia U11 - MAFC Heisler | 2024. április 20. szombat | 37 - 88 | Gere Kálmán Richárd, Brunner Brúnó |
Budafoki Bikák - Vasas Akadémia U11 | 2024. április 20. szombat | 44 - 56 | Szőke Gábor, Brunner Brúnó |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Malév Kobrák | 2024. április 20. szombat | 55 - 33 | Tóth Olivér, Vigh Balázs |
Kőbányai Darazsak/A - Újpest-MT/A | 2024. április 20. szombat | 60 - 72 | Varga Dániel Géza, Tóth Olivér |
Malév Kobrák - Kőbányai Darazsak/A | 2024. április 20. szombat | 59 - 60 | Varga Dániel Géza, Vigh Balázs |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - BEAC Újbuda KA/A | 2024. április 20. szombat | 41 - 52 | Porkoláb Mercédesz Anett, Renkecz Máté Gergő |
KöLöKöS Lányok - Török Sasok | 2024. április 20. szombat | 27 - 67 | Kutrik Andrea, Porkoláb Mercédesz Anett |
BEAC Újbuda KA/A - KöLöKöS Lányok | 2024. április 20. szombat | 68 - 39 | Renkecz Máté Gergő, Hőgerl Bence |
F csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - BLF SE U12 | 2024. április 20. szombat | 81 - 28 | Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka |
Budapesti Honvéd SE/B - Zuglói Sasok | 2024. április 20. szombat | 40 - 60 | Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka |
BLF SE U12 - Budapesti Honvéd SE/B | 2024. április 20. szombat | 42 - 51 | Tahin András, Vigh Barnabás Dominik |
Fiú Régiós Jamboree | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/A - BSC Levi | 2024. április 21. vasárnap | 103 - 25 | Tahin András, dr. Horváth Brúnó József |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - Vasas Akadémia U12 | 2024. április 21. vasárnap | 39 - 80 | Tahin András, dr. Horváth Brúnó József |
BSC Levi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2024. április 21. vasárnap | 41 - 55 | Kovács Róbert Márió, Fulai Bátor Szebasztián |
Budapesti Honvéd SE/A - Vasas Akadémia U12 | 2024. április 21. vasárnap | 78 - 32 | Kovács Róbert Márió, Fulai Bátor Szebasztián |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - TFSE | 2024. április 20. szombat | 60 - 19 | Bujtor Péter, Tahin András |
Kaszás Boys - Óbudai Kaszások/B | 2024. április 20. szombat | 47 - 50 | Tahin András, Bárány Levente |
TFSE - Kaszás Boys | 2024. április 20. szombat | 44 - 51 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
H csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Mokos - Kőbányai Darazsak/B | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 35 | Kovács Róbert Márió, Ablonczy Csaba |
Vasas Bolhák - MAFC Mokos | 2024. április 21. vasárnap | 36 - 54 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
Kőbányai Darazsak/B - Vasas Bolhák | 2024. április 21. vasárnap | 33 - 39 | Kovács Róbert Márió, Bíró Brigitta |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok/B - KöLöKöS Fiúk/B | 2024. április 20. szombat | 41 - 46 | Tóth Olivér, Vigh Balázs |
Kaszás Girls - Kőbányai Darázslányok/B | 2024. április 20. szombat | 52 - 48 | Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
KöLöKöS Fiúk/B - Kaszás Girls | 2024. április 20. szombat | 41 - 51 | Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - BUDAFOKI BAKOK | 2024. április 21. vasárnap | 48 - 42 | Vigh Barnabás Dominik, Miháczi Ádám |
MTK Budapest - Budai Aranysakálok | 2024. április 21. vasárnap | 50 - 55 | Vigh Barnabás Dominik, Miháczi Ádám |
BUDAFOKI BAKOK - MTK Budapest | 2024. április 21. vasárnap | 39 - 42 | Bujtor Péter, Erős Dániel |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Keresztúri SE | 2024. április 21. vasárnap | 57 - 40 | Bujtor Péter, Erős Dániel |
Városgazda UP Akadémia - Újpest-MT/B | 2024. április 21. vasárnap | 28 - 47 | Nagy Soma, Ablonczy Csaba |
Keresztúri SE - Városgazda UP Akadémia | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 53 | Nagy Soma, Ablonczy Csaba |
L csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - Csepel-Bontó KK | 2024. április 21. vasárnap | 48 - 46 | Kovalcsik Emese Zsófia, Koncz Levente |
Ziccer Tigrisek - Török Sasmadarak | 2024. április 21. vasárnap | 60 - 39 | Konta Csanád János, Koncz Levente |
Csepel-Bontó KK - Ziccer Tigrisek | 2024. április 21. vasárnap | 53 - 58 | Kovalcsik Emese Zsófia, Konta Csanád János |
Leány Régiós Jamboree | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia | 2024. április 20. szombat | 68 - 51 | Kutrik Andrea, Fulai Bátor Szebasztián |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - DVTK Akadémia/A | 2024. április 20. szombat | 60 - 52 | Kutrik Andrea, Fulai Bátor Szebasztián |
Soproni Darazsak Akadémia - DVTK Akadémia/A | 2024. április 20. szombat | 33 - 57 | Földesi Boglárka, Horváth Alexandra |
TARR KSC Szekszárd - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. április 20. szombat | 50 - 54 | Földesi Boglárka, Horváth Alexandra |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
WSK U12 - BEAC Újbuda KA/B | 2024. április 20. szombat | 44 - 56 | Petrik Boglárka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
SZPA-HSE U12 - WSK U12 | 2024. április 20. szombat | 47 - 31 | Brunner Brúnó, Petrik Boglárka |
BEAC Újbuda KA/B - SZPA-HSE U12 | 2024. április 20. szombat | 36 - 38 | Brunner Brúnó, Petrik Boglárka |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Okapik - TF-JAK-Tigrisek | 2024. április 20. szombat | 51 - 28 | Győri Ferenc, Erős Dániel |
TF-JAK-Tigrisek - Németvölgyi Bocsok | 2024. április 20. szombat | 48 - 49 | Győri Ferenc, Erős Dániel |
Ziccer Manók - Kéksárga Okapik | 2024. április 20. szombat | 66 - 32 | Győri Ferenc, Nagy Soma |
Németvölgyi Bocsok - Ziccer Manók | 2024. április 20. szombat | 29 - 65 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Nagy Soma |
O csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Bikák - KKS | 2024. április 20. szombat | 36 - 34 | Gere Kálmán Richárd, Renkecz Máté Gergő |
KKS - Törekvés Sascsibék | 2024. április 20. szombat | 22 - 51 | Gere Kálmán Richárd, Hőgerl Bence |
TF - Cetek - Budapesti Bikák | 2024. április 20. szombat | 50 - 24 | Nagy Lili, Kovács Tamás |
Törekvés Sascsibék - TF - Cetek | 2024. április 20. szombat | 16 - 28 | Nagy Lili, Kovács Tamás |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - Százhalombattai KSE | 2024. április 20. szombat | 56 - 70 | Dr. Gombos Ádám Attila, Egri Norbert |
Százhalombattai KSE - PILIS BASKET | 2024. április 20. szombat | 84 - 70 | Dr. Gombos Ádám Attila, Borbély Nándor Tibor |
PILIS BASKET - Gödi SE Gödények | 2024. április 20. szombat | 43 - 49 | Dr. Gombos Ádám Attila, Borbély Nándor Tibor |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots U12 - BSC Leány/A | 2024. április 20. szombat | 48 - 41 | Agócs Gábor Mihály, Ábrahám Soma |
Radobasket Oroszlánok - ICT Pilots U12 | 2024. április 20. szombat | 47 - 52 | Agócs Gábor Mihály, Ábrahám Soma |
BSC Leány/A - Radobasket Oroszlánok | 2024. április 20. szombat | 49 - 55 | Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - BL Basket SE U12/A | 2024. április 21. vasárnap | 54 - 50 | Molnár Tamás, Laman Richard |
Pilots SE U12 - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2024. április 21. vasárnap | 61 - 57 | Molnár Tamás, Laman Richard |
BL Basket SE U12/A - Pilots SE U12 | 2024. április 21. vasárnap | 55 - 45 | Csegény Csenge Janka, Szécsi Adrián |
D csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - CKE U12 | 2024. április 20. szombat | 66 - 42 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Szentendrei KSE/A - BKG Veresegyház | 2024. április 20. szombat | 63 - 62 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
CKE U12 - Szentendrei KSE/A | 2024. április 20. szombat | 58 - 60 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton - Gödöllői Sport Klub | 2024. április 21. vasárnap | 46 - 70 | Sértő Róbert, Gátas András |
ICT Pilots Farkasrét - BSC Bálint Márton | 2024. április 21. vasárnap | 53 - 36 | Sértő Róbert, Gátas András |
Gödöllői Sport Klub - ICT Pilots Farkasrét | 2024. április 21. vasárnap | 55 - 47 | Sértő Róbert, Gátas András |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. április 21. vasárnap | 51 - 46 | Balogh Csaba, Bognár Mátyás |
Dunaharaszti MTK leány - Vasas Áldás Basket | 2024. április 21. vasárnap | 43 - 49 | Balogh Csaba, Bognár Mátyás |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Dunaharaszti MTK leány | 2024. április 21. vasárnap | 45 - 49 | Balogh Csaba, Bognár Mátyás |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE (F) - Gyáli Apródok | 2024. április 21. vasárnap | 56 - 45 | Csegény Csenge Janka, Szécsi Adrián |
BDSE RADOBASKET - Monor SE (F) | 2024. április 21. vasárnap | 48 - 50 | Szundy Gábor, Pintér András József |
Gyáli Apródok - BDSE RADOBASKET | 2024. április 21. vasárnap | 72 - 50 | Szundy Gábor, Pintér András József |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Leány/B - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2024. április 21. vasárnap | 66 - 23 | Czupi Márton, Dévai Ádám Dániel |
Dunaharaszti MTK fiú - BSC Leány/B | 2024. április 21. vasárnap | 39 - 43 | Czupi Márton, Dévai Ádám Dániel |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. április 21. vasárnap | 36 - 37 | Czupi Márton, Dévai Ádám Dániel |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - Parthus SE/A | 2024. április 21. vasárnap | 87 - 20 | Magda János József, Miklósi László |
SZKHSE U12 - Fót SE Leány/B | 2024. április 21. vasárnap | 32 - 67 | Magda János József, Miklósi László |
Parthus SE/A - SZKHSE U12 | 2024. április 21. vasárnap | 37 - 56 | Magda János József, Miklósi László |
J csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket SE U12/B - Gödi SE Gólyák | 2024. április 20. szombat | 16 - 76 | Bognár Mátyás, Szilágyi András |
Fót SE Fiú/A - Monor SE (L) | 2024. április 20. szombat | 29 - 64 | Bognár Mátyás, Szilágyi Krisztina |
BL Basket SE U12/B - Fót SE Fiú/A | 2024. április 20. szombat | 62 - 24 | Magda János József, Szilágyi Krisztina |
Gödi SE Gólyák - Monor SE (L) | 2024. április 20. szombat | 68 - 25 | Magda János József, Szilágyi András |
K csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Optifit VKB Vác U12 - VMG DSE U12 | 2024. április 20. szombat | 30 - 45 | Neubrandt Roland, Nagy Csenge |
KLKS Dunaalmás - Pilisi Mennydörgők | 2024. április 20. szombat | 59 - 40 | Neubrandt Roland, Nagy Csenge |
Optifit VKB Vác U12 - Pilisi Mennydörgők | 2024. április 20. szombat | 52 - 47 | Jenei Zalán, Pintér András József |
VMG DSE U12 - KLKS Dunaalmás | 2024. április 20. szombat | 22 - 53 | Jenei Zalán, Pintér András József |