|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. április 25. csütörtök | 60 - 40 | KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Debrecen/A | 2024. április 25. csütörtök | 48 - 63 | Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2024. április 25. csütörtök | 56 - 76 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Szulics Zsolt János |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2024. április 20. szombat | 103 - 33 | Velkey István, Csomor Laura |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - Szolnoki KA | 2024. április 20. szombat | 55 - 64 | Velkey István, Fehér Péter |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. április 20. szombat | 52 - 66 | Fehér Péter, Csomor Laura |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Sólymok - BasketBaja SE | 2024. április 20. szombat | 71 - 25 | Barabás Dorina Mónika, Paulik Benjámin |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Lehel Kosársuli U12 | 2024. április 20. szombat | 66 - 38 | Barabás Dorina Mónika, Paulik Benjámin |
BasketBaja SE - Lehel Kosársuli U12 | 2024. április 20. szombat | 82 - 19 | Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba |
Vásárhelyi Sólymok - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2024. április 20. szombat | 70 - 51 | Bartucz Csaba, Paulik Benjámin |
A csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U12 - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2024. április 21. vasárnap | 79 - 73 | Czinder Adrienn, Wischy Péter Ferenc |
Körmendi Törpördögök - ZTE KK U12 | 2024. április 21. vasárnap | 74 - 90 | Czinder Adrienn, Wischy Péter Ferenc |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök | 2024. április 21. vasárnap | 83 - 87 | Czinder Adrienn, Wischy Péter Ferenc |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2024. április 20. szombat | 93 - 39 | Kovács Máté, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek SE U12/A - Ifjú Sólymok | 2024. április 20. szombat | 48 - 84 | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2024. április 20. szombat | 58 - 65 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
A csoport | MKOSZ Edzőközpont (8000 Székesfehérvár, Ligetsor 50/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - Alba Fehérvár Cápák | 2024. április 21. vasárnap | 57 - 51 | Poór Tamás, Borsos Miklós |
NKA Pécs u12 fiú/A - DKKA/Alligators | 2024. április 21. vasárnap | 58 - 57 | Poór Tamás, Hederics Fanni Rebeka |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA/Alligators | 2024. április 21. vasárnap | 67 - 76 | Szőcs Péter, Mészáros András |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. április 21. vasárnap | 62 - 54 | Szőcs Péter, Mészáros András |
B csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - PVSK NKA Fiú/A | 2024. április 20. szombat | 56 - 60 | Szücs Szabolcs, Finta Zétény |
PVSK NKA Fiú/A - GYKSE Szekszárd/A | 2024. április 20. szombat | 70 - 61 | Szücs Szabolcs, Finta Zétény |
GYKSE Szekszárd/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2024. április 20. szombat | 54 - 56 | Szücs Szabolcs, Finta Zétény |