|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2024. január 13. szombat | 99 - 54 | Varga Sándor, Szabó Gréta |
Nyíkse Tűzgolyók/A - BC Uzhgorod | Egyeztetés alatt szerda | ||
BC Uzhgorod - Cívis KK Debrecen/A | Egyeztetés alatt szerda |
B csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. január 14. vasárnap | 58 - 40 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
Cívis KK Macskatigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. január 14. vasárnap | 24 - 68 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
NYÍKSE Tűzokádók - Cívis KK Macskatigrisek | 2024. január 14. vasárnap | 59 - 35 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Nyíri Péter Patrik |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Wildcats Baia Mare Feketék - ASBC Primo Carei Nagykároly | 2024. január 14. vasárnap | 55 - 38 | Varga Sándor, Mezei Dóra |
ASBC Primo Carei Nagykároly - CSS Sighet Máramaros Kék | 2024. január 14. vasárnap | 26 - 82 | Mezei Dóra, Wágner Ferenc |
CSS Sighet Máramaros Kék - Wildcats Baia Mare Feketék | 2024. január 14. vasárnap | 50 - 40 | Tóth Szabina Ibolya, Wágner Ferenc |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U12 - Cívis KK Debrecen/B | 2024. január 13. szombat | 67 - 20 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK Debrecen/B - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2024. január 13. szombat | 38 - 62 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - NYKK Eötvös U12 | 2024. január 13. szombat | 41 - 38 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
E csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - DIFE KK Derecske | 2024. január 14. vasárnap | 54 - 35 | Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté |
DIFE KK Derecske - CSS Sighet Máramaros Fehér | 2024. január 14. vasárnap | 38 - 41 | Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás |
CSS Sighet Máramaros Fehér - Zsákoló Zsiráfok | 2024. január 14. vasárnap | 50 - 70 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - TSK-Magiszter U12 | 2024. január 13. szombat | 75 - 7 | Torzsa Csaba Péter, Oláh Donát |
TSK-Magiszter U12 - Újfehértói Sportklub | 2024. január 13. szombat | 32 - 25 | Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát |
Újfehértói Sportklub - Hajdúböszörményi TE | 2024. január 13. szombat | 9 - 81 | Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát |
G csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzlabdák - Dife KK Berettyóújfalu | 2024. január 13. szombat | 53 - 24 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter |
Dife KK Berettyóújfalu - Mátészalkai VULE/A | 2024. január 13. szombat | 15 - 39 | Jánkfalvi Máté Péter, dr. Marjay Péter |
Mátészalkai VULE/A - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. január 13. szombat | 15 - 29 | dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter |
H csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzsárkányok - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 13. szombat | 32 - 33 | Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán |
Mátészalkai VULE/B - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2024. január 13. szombat | 0 - 65 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Tóth Tamás Zoltán |
NYÍKSE Tűzsárkányok - Mátészalkai VULE/B | 2024. január 13. szombat | 57 - 7 | Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán |
NYÍKSE Tűzvirágok - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2024. január 13. szombat | 51 - 29 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, dr. Marjay Péter |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - DVTK Tiszaújváros | 2024. január 13. szombat | 84 - 32 | Tòth Tamás, Gulyás Márton |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia/A | 2024. január 13. szombat | 64 - 60 | Tòth Tamás, Gulyás Márton |
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Cápakölykök | 2024. január 13. szombat | 34 - 63 | Tòth Tamás, Gulyás Márton |
B csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Zemplén | 2024. január 14. vasárnap | 49 - 52 | Domán István, Burján Márk |
MEAFC Basket Bulls U12 - Egri Kék Oroszlánok | 2024. január 14. vasárnap | 49 - 47 | Domán István, Szalontai Dorina Enikő |
DVTK Zemplén - MEAFC Basket Bulls U12 | 2024. január 14. vasárnap | 65 - 48 | Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Kossuth U12 | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Takács Zoltán, Supák Sára |
MEAFC Kossuth U12 - Salgótarjáni KI(F) | 2024. január 13. szombat | 0 - 2 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Salgótarjáni KI(F) - DVTK Akadémia/B | 2024. január 13. szombat | 17 - 74 | Vaszi Ádám, Supák Sára |
D csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Ózd | 2024. január 13. szombat | 142 - 4 | Béres Dávid, Hágen-Kovács Eszter |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. január 13. szombat | 33 - 99 | Béres Dávid, Petró Szilvia Erika |
DVTK Ózd - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2024. január 13. szombat | 15 - 74 | Petró Szilvia Erika, Bagdi Panna |
E csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE - DVTK Mezőcsát | 2024. január 13. szombat | 62 - 12 | Suhajda Levente Ákos, Sznagyik Roland |
DVTK Mezőcsát - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. január 13. szombat | 21 - 42 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - SLÁGER KKSE | 2024. január 13. szombat | 22 - 45 | Dr. Ormay Gábor, Varga Laura Klára |
A csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA - C.S. Vest Activ Timisoara fiú | 2024. január 14. vasárnap | 83 - 40 | Fenyvesi Zénó, Polyák Adrián |
C.S. Vest Activ Timisoara fiú - Karcagi SE Oroszlánok | 2024. január 14. vasárnap | 70 - 48 | Mezei Tibor, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Karcagi SE Oroszlánok - Szolnoki KA | 2024. január 14. vasárnap | 30 - 100 | Schönborn Tamás, Zsók Áron |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Sólymok - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2024. január 13. szombat | 56 - 52 | Paulik Benjámin, Bende Réka |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2024. január 13. szombat | 54 - 34 | Bende Réka, Paulik Benjámin |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Vásárhelyi Sólymok | 2024. január 13. szombat | 47 - 60 | Paulik Benjámin, Bende Réka |
C csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Szolnoki Sportcentrum | 2024. január 13. szombat | 34 - 56 | Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János |
Szolnoki Sportcentrum - Békési Gladiátorok | 2024. január 13. szombat | 52 - 58 | Pál-Szabó Sándor János, Polyák Adrián |
Békési Gladiátorok - Lehel Kosársuli U12 | 2024. január 13. szombat | 46 - 53 | Mezei Tibor, Polyák Adrián |
D csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. január 13. szombat | 64 - 40 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
Szarvas GFE Gyakorló - Szegedi Tigrisek | 2024. január 13. szombat | 79 - 36 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
Szegedi Tigrisek - Békéscsabai KK | 2024. január 13. szombat | 26 - 66 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
E csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Párducok - Vásárhelyi Palánták | 2024. január 13. szombat | 46 - 56 | Szabó László, Kozma Péter |
Vásárhelyi Palánták - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. január 13. szombat | 45 - 43 | Kozma Péter, Tóth Viktor |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szolnoki Párducok | 2024. január 13. szombat | 61 - 29 | Szabó László, Tóth Viktor |
F csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Bulldogok - Szentesi KK/A | 2024. január 14. vasárnap | 43 - 48 | Bartucz Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
Szentesi KK/A - MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) | 2024. január 14. vasárnap | 55 - 32 | Bartucz Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) - Szegedi Bulldogok | 2024. január 14. vasárnap | 36 - 61 | Bartucz Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
G csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Szedeák Csikók | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Rákóczifalvai Párducok - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Szedeák Csikók - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2024. január 13. szombat | 0 - 0 | Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Rákóczifalvai Párducok | 2024. január 13. szombat | 52 - 24 | Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2024. január 13. szombat | 90 - 31 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
Soproni Darazsak Akadémia - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2024. január 13. szombat | 53 - 72 | Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek SE U12/A - Soproni Darazsak Akadémia | 2024. január 13. szombat | 45 - 79 | Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
UNI Győr NKA/A - TSE Basket U12 Gyermek | 2024. január 13. szombat | 68 - 58 | Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - UNI Győr NKA/A | 2024. január 13. szombat | 77 - 70 | Káli Szabolcs, Tamás Anna |
TSE Basket U12 Gyermek - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2024. január 13. szombat | 62 - 86 | Káli Szabolcs, Nagy Péter |
C csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Esztergomi KE U12 | 2024. január 14. vasárnap | 67 - 64 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2024. január 14. vasárnap | 31 - 50 | Wischy Péter Ferenc, Horváth Márk |
Esztergomi KE U12 - Győri KC Zsiráfok | 2024. január 14. vasárnap | 65 - 22 | Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund |
D csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Mór U12 - MVM-OSE TKC U12L | 2024. január 13. szombat | 72 - 38 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
Sportdarázs/A - MVM-OSE Mór U12 | 2024. január 13. szombat | 42 - 64 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
MVM-OSE TKC U12L - Sportdarázs/A | 2024. január 13. szombat | 53 - 45 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek SE U12/B | 2024. január 14. vasárnap | 39 - 54 | Bende Zoltán, Tamás Anna |
Vidám Kenguruk - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2024. január 14. vasárnap | 47 - 39 | Nagy Péter, Bende Zoltán |
Győri KC Kenguruk - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2024. január 14. vasárnap | 46 - 55 | Tamás Anna, Nagy Péter |
Soproni Tigrisek SE U12/B - Vidám Kenguruk | 2024. január 14. vasárnap | 69 - 61 | Bende Zoltán, Tamás Anna |
F csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kapuvári Párducok - Sportdarázs/B | 2024. január 13. szombat | 27 - 19 | Dr Tallós Gábor, Dávid Viktória Katalin |
Téti Tigrisek - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2024. január 13. szombat | 33 - 42 | Dr Tallós Gábor, Dávid Viktória Katalin |
Sportdarázs/B - Téti Tigrisek | 2024. január 13. szombat | 37 - 22 | Söveges Tamás, Horváth Márk |
Kapuvári Párducok - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2024. január 13. szombat | 40 - 17 | Söveges Tamás, Horváth Márk |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U12 - RICSILLA Rakéta | 2024. január 14. vasárnap | 2 - 0 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök - ZTE KK U12 | 2024. január 14. vasárnap | 90 - 82 | Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
RICSILLA Rakéta - Körmendi Törpördögök | 2024. január 14. vasárnap | 0 - 2 | Bognár Tamás, Németh Balázs |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - ZTE NKK | 2024. január 13. szombat | 100 - 21 | Kovács Máté, Pesz Alexandra |
KWBC Körmend/Lányok - Ifjú Sólymok | 2024. január 13. szombat | 34 - 59 | Kovács Máté, Pesz Alexandra |
ZTE NKK - KWBC Körmend/Lányok | 2024. január 13. szombat | 44 - 65 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Vadmacskák - Sportiskolás Lányok | 2024. január 13. szombat | 45 - 61 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsai Vadmacskák | 2024. január 13. szombat | 64 - 52 | Schneider Bertold Antal, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Sportiskolás Lányok - Tapolcai Sárkányok | 2024. január 13. szombat | 50 - 47 | Németh Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Sólymok - Kanizsa KK | 2024. január 14. vasárnap | 75 - 13 | Benedek Zoltán, Kovács Marcell |
RICSILLA Becsehely - Hévíz SK | 2024. január 14. vasárnap | 37 - 54 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
Kanizsa KK - RICSILLA Becsehely | 2024. január 14. vasárnap | 31 - 39 | Kovács Marcell, Török Olivér |
Harcos Sólymok - Hévíz SK | 2024. január 14. vasárnap | 51 - 38 | Benedek Zoltán, Kovács Marcell |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. január 14. vasárnap | 57 - 55 | Farkas Roland, Pöttendi Gábor |
NKA Pécs u12 fiú/A - GYKSE Szekszárd/A | 2024. január 14. vasárnap | 72 - 31 | Mester Milán, Pöttendi Gábor |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2024. január 14. vasárnap | 30 - 62 | Mester Milán, Farkas Roland |
B csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 leány/A - PVSK NKA Fiú/A | 2024. január 13. szombat | 42 - 70 | Csontos Alex, Csatlós László |
TARR KSC Szekszárd - NKA Pécs u12 leány/A | 2024. január 13. szombat | 66 - 48 | Csontos Alex, Kovács Marcell |
PVSK NKA Fiú/A - TARR KSC Szekszárd | 2024. január 13. szombat | 37 - 67 | Kovács Marcell, Csatlós László |
C csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Kozármisleny SE/A | 2024. január 14. vasárnap | 38 - 50 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs u12 fiú/B | 2024. január 14. vasárnap | 67 - 35 | Kiss Zoltán, Barics Bálint |
NKA Pécs u12 fiú/B - PVSK NKA Leány/A | 2024. január 14. vasárnap | 49 - 67 | Csontos Alex, Barics Bálint |
D csoport | Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - GYKSE Szekszárd/B | 2024. január 13. szombat | 78 - 26 | Dávid Róbert, Lipovszky Dóra |
GYKSE Szekszárd/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. január 13. szombat | 55 - 33 | Dávid Róbert, Lipovszky Dóra |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2024. január 13. szombat | 41 - 80 | Dávid Róbert, Lipovszky Dóra |
E csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Gyakorlós Csibék | 2024. január 14. vasárnap | 0 - 2 | Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - KASI/B | 2024. január 14. vasárnap | 2 - 0 | Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Gyermek Leány/B | 2024. január 14. vasárnap | 39 - 37 | Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás |
F csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - PVSK NKA Fiú/B | 2024. január 13. szombat | 79 - 26 | Farkas Péter Gábor, Kollár Tamás |
Gyakorlós Mágusok - Kozármisleny SE/B | 2024. január 13. szombat | 46 - 57 | Haag Panna, Némedi Flóra Anna |
PVSK NKA Fiú/B - Gyakorlós Mágusok | 2024. január 13. szombat | 53 - 56 | Haag Panna, Némedi Flóra Anna |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - Kozármisleny SE/B | 2024. január 13. szombat | 91 - 24 | Haag Panna, Némedi Flóra Anna |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Szászvár - Monok SE | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Leutsch Liza, Mogyorósi Balázs Dávid |
Bonyhádi KSE U12 - PVSK NKA Leány/B | 2024. január 13. szombat | 38 - 30 | Leutsch Liza, Mogyorósi Balázs Dávid |
Monok SE - PVSK NKA Leány/B | 2024. január 13. szombat | 0 - 2 | Sellei Dalma Laura, Mogyorósi Balázs Dávid |
NKA Pécs Szászvár - Bonyhádi KSE U12 | 2024. január 13. szombat | 16 - 64 | Sellei Dalma Laura, Leutsch Liza |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - BasketBaja SE | 2024. január 13. szombat | 75 - 37 | Komáromi Péter, Szedmák Levente |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. január 13. szombat | 67 - 40 | Komáromi Péter, Papp Attila |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. január 13. szombat | 35 - 71 | Papp Attila, Szedmák Levente |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Pityke KSE (V) | 2024. január 13. szombat | 80 - 31 | Filep Áron Kálmán, Pettner Hanna |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2024. január 13. szombat | 33 - 53 | Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila |
Pityke KSE (V) - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. január 13. szombat | 42 - 57 | Kocsis Attila, Pettner Hanna |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi - FTSI Platán Iskola | 2024. január 14. vasárnap | 66 - 32 | Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Nagykőrösi Sólymok U12 - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi | 2024. január 14. vasárnap | 25 - 62 | Velkey István, Varga Sára |
FTSI Platán Iskola - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2024. január 14. vasárnap | 48 - 45 | Varga Sára, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
D csoport | Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth L. u. 24) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - FTSI Constantinum | 2024. január 13. szombat | 86 - 30 | Kónya Levente, Balla Zita |
Miklósi Kékrókák - FTSI József A. Iskola | 2024. január 13. szombat | 52 - 39 | Kónya Levente, Balla Zita |
FTSI Constantinum - FTSI József A. Iskola | 2024. január 13. szombat | 38 - 51 | Burján Bianka, Samu Petra |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - Miklósi Kékrókák | 2024. január 13. szombat | 59 - 56 | Burján Bianka, Samu Petra |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Hetény - Kécskei Vidrák | 2024. január 14. vasárnap | 79 - 18 | Horváth Barbara, Bán Péter |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - CEKK | 2024. január 14. vasárnap | 31 - 36 | Horváth Barbara, Bán Péter |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. január 14. vasárnap | 25 - 39 | Romhányi Mária, Csomor Laura |
KKC Hetény - CEKK | 2024. január 14. vasárnap | 50 - 26 | Romhányi Mária, Csomor Laura |
A csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U12 Oroszlánok - DKKA/Alligators | 2024. január 13. szombat | 37 - 76 | Fülöp András, Rácz István Zoltán |
DKKA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák | 2024. január 13. szombat | 67 - 64 | Fülöp András, Rácz István Zoltán |
Alba Fehérvár Cápák - VUKE U12 Oroszlánok | 2024. január 13. szombat | 73 - 37 | Fülöp András, Rácz István Zoltán |
B csoport | MKOSZ Edzőközpont (8000 Székesfehérvár, Ligetsor 50/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Pandák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2024. január 13. szombat | 47 - 87 | KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - Marcali Szürkefarkasok | 2024. január 13. szombat | 87 - 58 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Marcali Szürkefarkasok - DKKA/Pandák | 2024. január 13. szombat | 60 - 58 | Tóth Bence, Mészáros András |
C csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Cougars - Ajka | 2024. január 14. vasárnap | 70 - 35 | Poór Tamás, Hederics Fanni Rebeka |
Ajka - AF-Velencei Vadkacsák | 2024. január 14. vasárnap | 40 - 45 | Poór Tamás, Mohai Gergő |
AF-Velencei Vadkacsák - DKKA/Cougars | 2024. január 14. vasárnap | 50 - 68 | Mohai Gergő, Hederics Fanni Rebeka |
D csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosársuli 8600 Kft - DKKA/Bulls | 2024. január 13. szombat | 40 - 44 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
DKKA/Bulls - Pákozdi Kócsagok | 2024. január 13. szombat | 45 - 27 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Pákozdi Kócsagok - Kosársuli 8600 Kft | 2024. január 13. szombat | 34 - 55 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
E csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U11 Bikák - Várpalota Gepárdok | 2024. január 13. szombat | 22 - 62 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Várpalota Gepárdok - Fűzfői AK | 2024. január 13. szombat | 53 - 71 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Fűzfői AK - VUKE U11 Bikák | 2024. január 13. szombat | 102 - 17 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
F csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - VESC U12 | 2024. január 13. szombat | 39 - 74 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Várpalota Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2024. január 13. szombat | 0 - 2 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
VESC U12 - Várpalota Sárkányok | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Budapesti Honvéd SE/A | 2024. január 13. szombat | 69 - 56 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2024. január 13. szombat | 62 - 60 | Borsos Balázs, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd SE/A - Óbudai Kaszások/A | 2024. január 13. szombat | 69 - 68 | Borsos Balázs, Vass Dávid Áron |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Csata Csillagok | 2024. január 14. vasárnap | 53 - 36 | Varga Dániel Géza, Gere Kálmán Richárd |
KöLöKöS Fiúk/A - Vasas Akadémia U12 | 2024. január 14. vasárnap | 56 - 65 | Varga Dániel Géza, Gere Kálmán Richárd |
Csata Csillagok - KöLöKöS Fiúk/A | 2024. január 14. vasárnap | 57 - 44 | Bujtor Péter, Tóth Olivér |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Kőbányai Darázslányok/A | 2024. január 13. szombat | 43 - 60 | Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kőbányai Darazsak/A - Vasas Amazonok | 2024. január 13. szombat | 48 - 54 | Hőgerl Bence, Korpás Máté |
Kőbányai Darázslányok/A - Kőbányai Darazsak/A | 2024. január 13. szombat | 72 - 31 | Porkoláb Mercédesz Anett, Korpás Máté |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Zuglói Sasok | 2024. január 13. szombat | 57 - 47 | Petrik Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
Török Sasok - MAFC Heisler | 2024. január 13. szombat | 54 - 41 | Petrik Boglárka, Vigh Barnabás Dominik |
Zuglói Sasok - Török Sasok | 2024. január 13. szombat | 50 - 49 | Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik |
E csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Budafoki Bikák | 2024. január 13. szombat | 31 - 59 | Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka |
BEAC Újbuda KA/A - Óbudai Kaszások/B | 2024. január 13. szombat | 57 - 31 | Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka |
Budafoki Bikák - BEAC Újbuda KA/A | 2024. január 13. szombat | 56 - 46 | Kovács Róbert Márió, Kovács Gedeon |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - KöLöKöS Lányok | 2024. január 14. vasárnap | 54 - 64 | Győri Ferenc, Miháczi Ádám |
Vasas Akadémia U11 - TFSE | 2024. január 14. vasárnap | 101 - 27 | Győri Ferenc, Miháczi Ádám |
KöLöKöS Lányok - Vasas Akadémia U11 | 2024. január 14. vasárnap | 49 - 77 | Kara Zsombor, Brunner Brúnó |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Malév Kobrák | 2024. január 13. szombat | 37 - 43 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
Kaszás Girls - Újpest-MT/A | 2024. január 13. szombat | 22 - 61 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
Malév Kobrák - Kaszás Girls | 2024. január 13. szombat | 65 - 35 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
H csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/B - BLF SE U12 | 2024. január 14. vasárnap | 38 - 57 | Bujtor Péter, Tóth Olivér |
BLF SE U12 - BUDAFOKI BAKOK | 2024. január 14. vasárnap | 63 - 44 | Szőke Gábor, Konta Csanád János |
BUDAFOKI BAKOK - Kőbányai Darazsak/B | 2024. január 14. vasárnap | 33 - 50 | Szőke Gábor, Konta Csanád János |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Bolhák - Kaszás Boys | 2024. január 13. szombat | 26 - 44 | Kovács Róbert Márió, Kovács Gedeon |
MTK Budapest - Vasas Bolhák | 2024. január 13. szombat | 45 - 30 | Tóth Olivér, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Kaszás Boys - MTK Budapest | 2024. január 13. szombat | 58 - 47 | Tóth Olivér, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/B - Kőbányai Darázslányok/B | 2024. január 14. vasárnap | 53 - 42 | Kara Zsombor, Brunner Brúnó |
Kőbányai Darázslányok/B - KöLöKöS Fiúk/B | 2024. január 14. vasárnap | 54 - 50 | Kara Zsombor, Fulai Bátor Szebasztián |
KöLöKöS Fiúk/B - Budapesti Honvéd SE/B | 2024. január 14. vasárnap | 27 - 61 | Bárány Levente, Fulai Bátor Szebasztián |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Ziccer Tigrisek | 2024. január 14. vasárnap | 43 - 34 | Konta Csanád János, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
MAFC Mokos - Budai Aranysakálok | 2024. január 14. vasárnap | 56 - 47 | Konta Csanád János, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Ziccer Tigrisek - MAFC Mokos | 2024. január 14. vasárnap | 34 - 61 | Puskás Ágnes Réka, Miháczi Ádám |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - Városgazda UP Akadémia | 2024. január 14. vasárnap | 33 - 42 | Vigh Balázs, Koncz Ádám |
SZPA-HSE U12 - Keresztúri SE | 2024. január 14. vasárnap | 22 - 42 | Vigh Balázs, Koncz Ádám |
Városgazda UP Akadémia - SZPA-HSE U12 | 2024. január 14. vasárnap | 32 - 18 | Vigh Balázs, Koncz Ádám |
M csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - WSK U12 | 2024. január 14. vasárnap | 20 - 23 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
Török Sasmadarak - PSE Párducok | 2024. január 14. vasárnap | 41 - 16 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
WSK U12 - Török Sasmadarak | 2024. január 14. vasárnap | 28 - 35 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - BEAC Újbuda KA/B | 2024. január 14. vasárnap | 61 - 20 | Puskás Ágnes Réka, Miháczi Ádám |
Németvölgyi Bocsok - Csepel-Bontó KK | 2024. január 14. vasárnap | 11 - 74 | Horváth Petra, Kovács Gedeon |
BEAC Újbuda KA/B - Németvölgyi Bocsok | 2024. január 14. vasárnap | 73 - 22 | Horváth Petra, Kovács Gedeon |
O csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Sascsibék - TF-JAK-Tigrisek | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Renkecz Máté Gergő, Veres Zsombor |
TF-JAK-Tigrisek - Újpest-MT/B | 2024. január 13. szombat | 4 - 71 | Renkecz Máté Gergő, Veres Zsombor |
Újpest-MT/B - Törekvés Sascsibék | 2024. január 13. szombat | 68 - 16 | Renkecz Máté Gergő, Veres Zsombor |
P csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - Kéksárga Okapik | 2024. január 13. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Kovalcsik Emese Zsófia |
Ziccer Manók - KKS | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Bárány Levente, Kovalcsik Emese Zsófia |
Kéksárga Okapik - Ziccer Manók | 2024. január 13. szombat | 35 - 45 | Bárány Levente, Kovalcsik Emese Zsófia |
R csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE gyerek - HSE - Jaguárok | 2024. január 13. szombat | 24 - 50 | Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály |
TF - Cetek - FKE gyerek | 2024. január 13. szombat | 0 - 2 | Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály |
HSE - Jaguárok - Budapesti Bikák | 2024. január 27. szombat | 27 - 15 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Blaskovits Márk Mihály |
Budapesti Bikák - TF - Cetek | 2024. január 27. szombat | 36 - 32 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Blaskovits Márk Mihály |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - PILIS BASKET | 2024. január 13. szombat | 39 - 40 | Horváth Emese Kata, Beniczky Márton |
BSC Levi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2024. január 13. szombat | 44 - 48 | Horváth Emese Kata, Beniczky Márton |
PILIS BASKET - BSC Levi | 2024. január 13. szombat | 47 - 74 | Horváth Emese Kata, Beniczky Márton |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - Radobasket Oroszlánok | 2024. január 13. szombat | 34 - 70 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
Százhalombattai KSE - Gödi SE Gödények | 2024. január 13. szombat | 66 - 30 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
Radobasket Oroszlánok - Százhalombattai KSE | 2024. január 13. szombat | 62 - 58 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
C csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilots SE U12 - ICT Pilots U12 | 2024. január 14. vasárnap | 41 - 45 | Sértő Róbert, Beniczky Márton |
ICT Pilots U12 - BSC Leány/A | 2024. január 14. vasárnap | 41 - 53 | Sértő Róbert, Beniczky Márton |
BSC Leány/A - Pilots SE U12 | 2024. január 14. vasárnap | 66 - 53 | Czupi Márton, Balogh Csaba |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Szentendrei KSE/A | 2024. január 14. vasárnap | 53 - 63 | Horváth Emese Kata, Beniczky Tamás |
BL Basket SE U12/A - Vasas Áldás Basket | 2024. január 14. vasárnap | 83 - 40 | Paulik Benjámin, Beniczky Tamás |
Szentendrei KSE/A - BL Basket SE U12/A | 2024. január 14. vasárnap | 43 - 44 | Paulik Benjámin, Beniczky Tamás |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK fiú - ICT Pilots Farkasrét | 2024. január 14. vasárnap | 37 - 51 | Takács István, Jenei Zalán |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. január 14. vasárnap | 72 - 30 | Jenei Zalán, Upor Milán |
ICT Pilots Farkasrét - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2024. január 14. vasárnap | 54 - 66 | Jenei Zalán, Upor Milán |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton - Gyáli Apródok | 2024. január 13. szombat | 47 - 41 | Molnár Tamás, Beniczky Tamás |
BKG Veresegyház - BSC Bálint Márton | 2024. január 13. szombat | 63 - 32 | Molnár Tamás, Dévai Ádám Dániel |
Gyáli Apródok - BKG Veresegyház | 2024. január 13. szombat | 32 - 54 | Molnár Tamás, Dévai Ádám Dániel |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. január 13. szombat | 62 - 51 | Czupi Márton, Upor Milán |
Dunaharaszti MTK leány - Gödöllői Sport Klub | 2024. január 13. szombat | 40 - 52 | Czupi Márton, Upor Milán |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Dunaharaszti MTK leány | 2024. január 13. szombat | 37 - 35 | Czupi Márton, Beniczky Tamás |
H csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - CKE U12 | 2024. január 13. szombat | 29 - 42 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
CKE U12 - Monor SE (F) | 2024. január 13. szombat | 54 - 47 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
Monor SE (F) - Fót SE Leány/B | 2024. január 13. szombat | 59 - 32 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BDSE RADOBASKET - BSC Leány/B | 2024. január 13. szombat | 48 - 35 | Takács István, Gátas András |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - BDSE RADOBASKET | 2024. január 13. szombat | 23 - 51 | Takács István, Gátas András |
BSC Leány/B - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2024. január 13. szombat | 55 - 17 | Takács István, Gátas András |
J csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Dunaalmás - Optifit VKB Vác U12 | 2024. január 14. vasárnap | 40 - 51 | Czupi Márton, Balogh Csaba |
SZKHSE U12 - KLKS Dunaalmás | 2024. január 14. vasárnap | 65 - 29 | Paulik Benjámin, Csegény Csenge Janka |
Optifit VKB Vác U12 - SZKHSE U12 | 2024. január 14. vasárnap | 22 - 41 | Paulik Benjámin, Csegény Csenge Janka |
K csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - Parthus SE/A | 2024. január 13. szombat | 34 - 19 | Gyurkovics István János, Varga Panna |
Monor SE (L) - Fót SE Fiú/A | 2024. január 13. szombat | 32 - 61 | Gyurkovics István János, Varga Panna |
Parthus SE/A - Monor SE (L) | 2024. január 13. szombat | 2 - 0 | Gyurkovics István János, Varga Panna |
L csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gólyák - VMG DSE U12 | 2024. január 13. szombat | 77 - 6 | Csajági Laura Borbála, Szilágyi Krisztina |
BL Basket SE U12/B - Pilisi Mennydörgők | 2024. január 13. szombat | 80 - 22 | Csajági Laura Borbála, Szilágyi Krisztina |
VMG DSE U12 - Pilisi Mennydörgők | 2024. január 13. szombat | 34 - 58 | Sértő Róbert, Ács Zoltán |
Gödi SE Gólyák - BL Basket SE U12/B | 2024. január 13. szombat | 46 - 37 | Sértő Róbert, Ács Zoltán |