|
A csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2024. március 16. szombat | 103 - 38 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
DVTK Akadémia/A - Cívis KK Debrecen/A | 2024. március 16. szombat | 42 - 98 | dr. Nagy Zsombor, Szendrey Zsombor |
Nyíkse Tűzgolyók/A - DVTK Akadémia/A | 2024. március 16. szombat | 49 - 68 | Szendrey Zsombor, Molnár Krisztián |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Macskatigrisek | 2024. március 16. szombat | 75 - 46 | Nyíri Péter Patrik, Pokoraczky Máté |
Wildcats Baia Mare Feketék - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. március 16. szombat | 50 - 73 | KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán |
Cívis KK Macskatigrisek - Wildcats Baia Mare Feketék | 2024. március 16. szombat | 64 - 45 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
C csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Egri Kék Oroszlánok | 2024. március 23. szombat | 88 - 24 | Dr. Ormay Gábor, Bagdi Panna |
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Cápakölykök | 2024. március 23. szombat | 19 - 58 | Dr. Ormay Gábor, Molnár Zoltán |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Tiszaújváros | 2024. március 23. szombat | 37 - 47 | Molnár Zoltán, Bagdi Panna |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2024. március 16. szombat | 84 - 41 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Szolnoki KA - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. március 16. szombat | 71 - 51 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki KA | 2024. március 16. szombat | 27 - 103 | Kovács Csaba, Terjéki András |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Vásárhelyi Sólymok | 2024. március 17. vasárnap | 74 - 51 | Lengyel Dorka, Samu Petra |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. március 17. vasárnap | 60 - 71 | Lengyel Dorka, Fehér Péter |
Vásárhelyi Sólymok - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2024. március 17. vasárnap | 49 - 59 | Fehér Péter, Samu Petra |
C csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Karcagi SE Oroszlánok | 2024. március 17. vasárnap | 42 - 100 | Terjéki András, Polyák Adrián |
Karcagi SE Oroszlánok - BasketBaja SE | 2024. március 17. vasárnap | 89 - 63 | Kovács Csaba, Terjéki András |
BasketBaja SE - Lehel Kosársuli U12 | 2024. március 17. vasárnap | 67 - 26 | Kovács Csaba, Polyák Adrián |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U12 - Ifjú Sólymok | 2024. március 17. vasárnap | 77 - 50 | Novák Marcell, Pesz Alexandra |
Körmendi Törpördögök - ZTE KK U12 | 2024. március 17. vasárnap | 79 - 85 | Novák Marcell, Németh Balázs |
Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök | 2024. március 17. vasárnap | 34 - 72 | Németh Balázs, Pesz Alexandra |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2024. március 17. vasárnap | 85 - 48 | Horváth Márk, Kulik Rajmund |
Soproni Darazsak Akadémia - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2024. március 17. vasárnap | 36 - 61 | Horváth Márk, Kulik Rajmund |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - Soproni Darazsak Akadémia | 2024. március 17. vasárnap | 55 - 60 | Horváth Márk, Kulik Rajmund |
C csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
UNI Győr NKA/A - KWBC Körmend/Lányok | 2024. március 16. szombat | 50 - 71 | Czinder Adrienn, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek SE U12/A - UNI Győr NKA/A | 2024. március 16. szombat | 90 - 55 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
KWBC Körmend/Lányok - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2024. március 16. szombat | 51 - 73 | Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. március 17. vasárnap | 47 - 66 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
DKKA/Alligators - KASI/A | 2024. március 17. vasárnap | 46 - 61 | Kiss Zoltán, Barics Bálint |
NKA Pécs u12 fiú/A - DKKA/Alligators | 2024. március 17. vasárnap | 65 - 43 | Csontos Alex, Barics Bálint |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - GYKSE Szekszárd/A | 2024. március 17. vasárnap | 50 - 47 | Szőcs Péter, Mohai Gergő |
GYKSE Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú/A | 2024. március 17. vasárnap | 35 - 59 | Szőcs Péter, Mészáros András |
PVSK NKA Fiú/A - Alba Fehérvár Cápák | 2024. március 17. vasárnap | 59 - 66 | Mészáros András, Mohai Gergő |
C csoport | MKOSZ Edzőközpont (8000 Székesfehérvár, Ligetsor 50/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - DKKA/Pandák | 2024. március 16. szombat | 60 - 40 | Horváth Andreasz, Mészáros András |
TARR KSC Szekszárd - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2024. március 16. szombat | 55 - 66 | Poór Tamás, Tóth Bence |
DKKA/Pandák - TARR KSC Szekszárd | 2024. március 16. szombat | 39 - 77 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |