|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Debrecen/A | 2023. november 18. szombat | 64 - 71 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
Cívis KK Debrecen/A - Wildcats Baia Mare Feketék | 2023. november 18. szombat | 99 - 32 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
Wildcats Baia Mare Feketék - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2023. november 18. szombat | 39 - 67 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/B - Cívis KK Macskatigrisek | 2023. november 19. vasárnap | 28 - 45 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis KK Macskatigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. november 19. vasárnap | 12 - 65 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Debrecen/B | 2023. november 19. vasárnap | 65 - 6 | Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya |
C csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - BC Uzhgorod | 2023. november 18. szombat | 52 - 60 | Molnár Péter Zoltán, Varga Bence |
BC Uzhgorod - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - NYÍKSE Tűzokádók | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös U12 | 2023. november 19. vasárnap | 60 - 54 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
NYKK Eötvös U12 - CSS Sighet Máramaros Kék | 2023. november 19. vasárnap | 29 - 66 | Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté |
CSS Sighet Máramaros Kék - Zsákoló Zsiráfok | 2023. november 19. vasárnap | 78 - 34 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
E csoport | Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - ASBC Primo Carei Nagykároly | 2023. november 18. szombat | 46 - 56 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
ASBC Primo Carei Nagykároly - CSS Sighet Máramaros Fehér | 2023. november 18. szombat | 55 - 39 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
CSS Sighet Máramaros Fehér - Hajdúböszörményi TE | 2023. november 18. szombat | 29 - 39 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
F csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK Berettyóújfalu - DIFE KK Derecske | 2023. november 18. szombat | 18 - 97 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
Újfehértói Sportklub - Dife KK Berettyóújfalu | 2023. november 18. szombat | 42 - 44 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
DIFE KK Derecske - Újfehértói Sportklub | 2023. november 18. szombat | 91 - 7 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
G csoport | Kálvin János Református Általános Iskola (4700 Mátészalka Nagykárolyi út 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mátészalkai VULE/A - TSK-Magiszter U12 | 2023. november 26. vasárnap | 8 - 16 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
TSK-Magiszter U12 - Mátészalkai VULE/A | 2023. november 26. vasárnap | 10 - 7 | Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter |
A csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Tiszaújváros | 2023. november 19. vasárnap | 79 - 24 | Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Cápakölykök | 2023. november 19. vasárnap | 69 - 30 | Lónáth László, Szalontai Dorina Enikő |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/A | 2023. november 19. vasárnap | 18 - 81 | Lónáth László, Gulyás Márton |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Gulyás Márton, Bilkay Hanna |
MEAFC Basket Bulls U12 - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Gulyás Márton, Bilkay Hanna |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Basket Bulls U12 | 2023. november 18. szombat | 53 - 51 | Gulyás Márton, Bilkay Hanna |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI(F) - MEAFC Kossuth U12 | 2023. november 19. vasárnap | 52 - 76 | Petró Szilvia Erika, Szegeczki Nóra |
DVTK Zemplén - Salgótarjáni KI(F) | 2023. november 19. vasárnap | 51 - 46 | Dr. Ormay Gábor, Szegeczki Nóra |
MEAFC Kossuth U12 - DVTK Zemplén | 2023. november 19. vasárnap | 50 - 49 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2023. november 18. szombat | 42 - 50 | Béres Dávid, Szegeczki Nóra |
DVTK Akadémia/B - SLÁGER KKSE | 2023. november 18. szombat | 82 - 35 | Béres Dávid, Szegeczki Nóra |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - DVTK Akadémia/B | 2023. november 18. szombat | 35 - 69 | Béres Dávid, Szegeczki Nóra |
E csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Ózd | 2023. november 19. vasárnap | 105 - 3 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
DVTK Mezőcsát - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. november 19. vasárnap | 35 - 75 | Trizna Pál Krisztián, Deák Máté |
DVTK Ózd - DVTK Mezőcsát | 2023. november 19. vasárnap | 12 - 54 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
A csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Szolnoki KA | 2023. november 18. szombat | 17 - 115 | Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János |
Szolnoki KA - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. november 18. szombat | 71 - 40 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Lehel Kosársuli U12 | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Mezei Tibor, Terjéki András |
B csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánok - Vásárhelyi Sólymok | 2023. november 19. vasárnap | 60 - 57 | Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Vásárhelyi Sólymok - C.S. Vest Activ Timisoara fiú | 2023. november 19. vasárnap | 54 - 60 | Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő |
C.S. Vest Activ Timisoara fiú - Karcagi SE Oroszlánok | 2023. november 19. vasárnap | 94 - 55 | Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő |
C csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Békéscsabai KK | 2023. november 19. vasárnap | 59 - 45 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2023. november 19. vasárnap | 27 - 42 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Békéscsabai KK - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. november 19. vasárnap | 38 - 47 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
D csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Bulldogok - Szegedi Tigrisek | 2023. november 19. vasárnap | 27 - 47 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
Békési Gladiátorok - Szegedi Bulldogok | 2023. november 19. vasárnap | 70 - 28 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
Szegedi Tigrisek - Békési Gladiátorok | 2023. november 19. vasárnap | 17 - 46 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Palánták - Szolnoki Sportcentrum | 2023. november 18. szombat | 11 - 70 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
Szolnoki Sportcentrum - ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú | 2023. november 18. szombat | 43 - 21 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Vásárhelyi Palánták | 2023. november 18. szombat | 37 - 39 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
F csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Párducok - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. november 18. szombat | 56 - 60 | Tóth Viktor, Kozma Péter |
Szarvas GFE Gyakorló - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2023. november 18. szombat | 89 - 37 | Kozma Péter, Polyák Adrián |
Jump Baschet Timisoara vegyes - Szolnoki Párducok | 2023. november 18. szombat | 34 - 77 | Tóth Viktor, Polyák Adrián |
G csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK/A - MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) | 2023. november 19. vasárnap | 73 - 40 | Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Rákóczifalvai Párducok - Szedeák Csikók | 2023. november 19. vasárnap | 16 - 62 | Fehérvári Gergely, Kozma Péter |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) - Rákóczifalvai Párducok | 2023. november 19. vasárnap | 59 - 34 | Tóth Viktor, Polyák Adrián |
Szentesi KK/A - Szedeák Csikók | 2023. november 19. vasárnap | 51 - 38 | Tóth Viktor, Polyák Adrián |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2023. november 19. vasárnap | 97 - 33 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - Soproni Darazsak Akadémia | 2023. november 19. vasárnap | 40 - 62 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
Soproni Darazsak Akadémia - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2023. november 19. vasárnap | 43 - 69 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek SE U12/A - UNI Győr NKA/A | 2023. november 18. szombat | 61 - 62 | Bende Réka, Bakó László Ferenc |
TSE Basket U12 Gyermek - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2023. november 18. szombat | 54 - 67 | Bakó László Ferenc, Nagy Péter |
UNI Győr NKA/A - TSE Basket U12 Gyermek | 2023. november 18. szombat | 66 - 30 | Bende Réka, Nagy Péter |
C csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Sportdarázs/A | 2023. november 19. vasárnap | 84 - 22 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
Sportdarázs/A - MVM-OSE Mór U12 | 2023. november 19. vasárnap | 37 - 65 | Herczeg Ágoston, Szlávik Botond |
MVM-OSE Mór U12 - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2023. november 19. vasárnap | 33 - 68 | Herczeg Ágoston, Szlávik Botond |
D csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - Vidám Kenguruk | 2023. november 19. vasárnap | 104 - 36 | Tamás Anna, Bende Zoltán |
Győri KC Kenguruk - Győri KC Zsiráfok | 2023. november 19. vasárnap | 42 - 104 | Erős Florentina, Tamás Anna |
Vidám Kenguruk - Győri KC Kenguruk | 2023. november 19. vasárnap | 32 - 69 | Erős Florentina, Bende Zoltán |
E csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergomi KE U12 - MVM-OSE TKC U12L | 2023. november 18. szombat | 63 - 39 | Burai Róbert, Varga Tamás |
Téti Tigrisek - Esztergomi KE U12 | 2023. november 18. szombat | 30 - 83 | Burai Róbert, Varga Tamás |
MVM-OSE TKC U12L - Téti Tigrisek | 2023. november 18. szombat | 69 - 38 | Burai Róbert, Varga Tamás |
F csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Kapuvári Párducok | 2023. november 18. szombat | 56 - 39 | Kapusi Gábor, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek Kőszeg U12 - Sportdarázs/B | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Kapusi Gábor, Kulik Rajmund |
Kapuvári Párducok - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Sportdarázs/B | 2023. november 18. szombat | 49 - 23 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - KWBC Körmend/Lányok | 2023. november 19. vasárnap | 75 - 20 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
ZTE KK U12 - Körmendi Törpördögök | 2023. november 19. vasárnap | 81 - 90 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
KWBC Körmend/Lányok - ZTE KK U12 | 2023. november 19. vasárnap | 15 - 66 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
B csoport | Egervári László Altalános Iskola (8913 Egervár József Attila u 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - ZTE NKK | 2023. november 19. vasárnap | 110 - 37 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
RICSILLA Rakéta - Ifjú Sólymok | 2023. november 19. vasárnap | 52 - 106 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
ZTE NKK - RICSILLA Rakéta | 2023. november 19. vasárnap | 59 - 101 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
C csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Sportiskolás Lányok | 2023. november 18. szombat | 67 - 62 | Fülöp András, Kiss István |
Sportiskolás Lányok - RICSILLA Becsehely | 2023. november 18. szombat | 64 - 50 | Fülöp András, Kiss István |
RICSILLA Becsehely - Tapolcai Sárkányok | 2023. november 18. szombat | 35 - 70 | Fülöp András, Kiss István |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Kanizsa KK | 2023. november 18. szombat | 61 - 11 | Horváth Alajos, Imre Márk |
Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok | 2023. november 18. szombat | 32 - 48 | Horváth Alajos, Imre Márk |
Kanizsa KK - Kanizsai Vadmacskák | 2023. november 18. szombat | 14 - 92 | Horváth Alajos, Kovács Marcell |
Hévíz SK - Harcos Sólymok | 2023. november 18. szombat | 37 - 53 | Imre Márk, Kovács Marcell |
A csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 fiú/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. november 19. vasárnap | 65 - 45 | Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2023. november 19. vasárnap | 81 - 63 | Nemes Hajnalka, Némedi Flóra Anna |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2023. november 19. vasárnap | 62 - 77 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/A - NKA Pécs u12 leány/A | 2023. november 19. vasárnap | 66 - 43 | Csontos Alex, Barics Bálint |
TARR KSC Szekszárd - PVSK NKA Fiú/A | 2023. november 19. vasárnap | 55 - 39 | Csontos Alex, Barics Bálint |
NKA Pécs u12 leány/A - TARR KSC Szekszárd | 2023. november 19. vasárnap | 62 - 42 | Csontos Alex, Barics Bálint |
C csoport | Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - PVSK NKA Leány/A | 2023. november 18. szombat | 48 - 60 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
PVSK NKA Leány/A - Kozármisleny SE/A | 2023. november 18. szombat | 39 - 58 | Bálind Attila, Kovàcs Balàzs |
Kozármisleny SE/A - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2023. november 18. szombat | 65 - 53 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
D csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - GYKSE Szekszárd/B | 2023. november 18. szombat | 39 - 64 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
KASI/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. november 18. szombat | 53 - 39 | Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
GYKSE Szekszárd/B - KASI/B | 2023. november 18. szombat | 68 - 54 | Lipovszky Nóra, Kovács Karina Eszter |
E csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 fiú/B - Gyakorlós Csibék | 2023. november 18. szombat | 75 - 17 | Mándity Marko, Győr Marcell István |
Gyakorlós Csibék - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2023. november 18. szombat | 52 - 59 | Mándity Marko, Barics Bálint |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - NKA Pécs u12 fiú/B | 2023. november 18. szombat | 27 - 65 | Győr Marcell István, Barics Bálint |
F csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - Kozármisleny SE/B | 2023. november 18. szombat | 62 - 35 | Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos |
Gyakorlós Mágusok - Monok SE | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos |
Kozármisleny SE/B - Monok SE | 2023. november 18. szombat | 0 - 0 | Győr Marcell István, Barics Bálint |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - Gyakorlós Mágusok | 2023. november 18. szombat | 64 - 32 | Győr Marcell István, Barics Bálint |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/B - PVSK NKA Leány/B | 2023. november 19. vasárnap | 35 - 32 | Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura |
Bonyhádi KSE U12 - NKA Pécs Szászvár | 2023. november 19. vasárnap | 63 - 8 | Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura |
PVSK NKA Leány/B - NKA Pécs Szászvár | 2023. november 19. vasárnap | 55 - 14 | Győr Marcell István, Leutsch Liza |
PVSK NKA Fiú/B - Bonyhádi KSE U12 | 2023. november 19. vasárnap | 26 - 60 | Győr Marcell István, Leutsch Liza |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2023. november 18. szombat | 58 - 41 | Pettner Hanna, Horváth Alexandra |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - BasketBaja SE | 2023. november 18. szombat | 82 - 20 | Velkey István, Pettner Hanna |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2023. november 18. szombat | 29 - 75 | Velkey István, Horváth Alexandra |
B csoport | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. november 18. szombat | 48 - 27 | Pálfi Ágnes, Dóka Márton |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2023. november 18. szombat | 46 - 84 | Szöllősi Boglárka, Dóka Márton |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Pityke KSE (V) | 2023. november 18. szombat | 73 - 32 | Szöllősi Boglárka, Pálfi Ágnes |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi | 2023. november 18. szombat | 40 - 71 | Kocsis Attila, Turi Péter |
Nagykőrösi Sólymok U12 - FTSI Platán Iskola | 2023. november 18. szombat | 44 - 56 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Turi Péter |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2023. november 18. szombat | 40 - 41 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Turi Péter |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - CEKK | 2023. november 19. vasárnap | 2 - 0 | Burján Bianka, Csomor Laura |
FTSI József A. Iskola - Miklósi Kékrókák | 2023. november 19. vasárnap | 40 - 33 | Burján Bianka, Csomor Laura |
CEKK - Miklósi Kékrókák | 2023. november 19. vasárnap | 0 - 2 | Bibok Liza, Fehér Nóra |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - FTSI József A. Iskola | 2023. november 19. vasárnap | 52 - 20 | Bibok Liza, Fehér Nóra |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum - KKC Hetény | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Varga Sára, Romhányi Mária |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 18. szombat | 38 - 31 | Varga Sára, Romhányi Mária |
FTSI Constantinum - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Kocsis Attila, Szedmák Levente |
KKC Hetény - Kécskei Vidrák | 2023. november 18. szombat | 103 - 17 | Kocsis Attila, Szedmák Levente |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák | 2023. november 19. vasárnap | 80 - 66 | Szőcs Péter, Szabó Csillag |
DKKA/Cougars - DKKA/Alligators | 2023. november 19. vasárnap | 23 - 95 | Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA/Cougars | 2023. november 19. vasárnap | 65 - 16 | Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka |
B csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - VUKE U12 Oroszlánok | 2023. november 19. vasárnap | 79 - 30 | Nagy Viktor, Lipovszky Dóra |
VUKE U12 Oroszlánok - Ajka | 2023. november 19. vasárnap | 71 - 39 | Nagy Viktor, Finta Zétény |
Ajka - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2023. november 19. vasárnap | 29 - 138 | Finta Zétény, Lipovszky Dóra |
C csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok - Pákozdi Kócsagok | 2023. november 19. vasárnap | 84 - 36 | Szecsődi Richárd Attila, Gyarmati Szabolcs |
Pákozdi Kócsagok - DKKA/Pandák | 2023. november 19. vasárnap | 47 - 81 | Boros Gyevi Ádám, Sághy Tamás |
DKKA/Pandák - Marcali Szürkefarkasok | 2023. november 19. vasárnap | 43 - 56 | Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
D csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Bulls - VUKE U11 Bikák | 2023. november 18. szombat | 110 - 6 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - DKKA/Bulls | 2023. november 18. szombat | 15 - 38 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
VUKE U11 Bikák - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
E csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Várpalota Gepárdok | 2023. november 19. vasárnap | 77 - 21 | Szőcs Péter, Mohai Gergő |
Várpalota Gepárdok - Fűzfői AK | 2023. november 19. vasárnap | 2 - 0 | Pécsi Zsolt, Mohai Gergő |
Fűzfői AK - AF-Velencei Vadkacsák | 2023. november 19. vasárnap | 33 - 98 | Pécsi Zsolt, Szabó Csillag |
F csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Sárkányok - Kosársuli 8600 Kft | 2023. november 18. szombat | 31 - 47 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
VESC U12 - Várpalota Sárkányok | 2023. november 18. szombat | 52 - 32 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Kosársuli 8600 Kft - VESC U12 | 2023. november 18. szombat | 55 - 54 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/A - Óbudai Kaszások/A | 2023. november 18. szombat | 54 - 75 | Hőgerl Bence, Vigh Balázs |
MAFC Gabányi - Budapesti Honvéd SE/A | 2023. november 18. szombat | 82 - 45 | Korpás Máté, Petrik Boglárka |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2023. november 18. szombat | 76 - 72 | Korpás Máté, Petrik Boglárka |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Zuglói Sasok | 2023. november 19. vasárnap | 79 - 29 | Földesi Boglárka, Petrik Boglárka |
KöLöKöS Fiúk/A - Vasas Akadémia U12 | 2023. november 19. vasárnap | 53 - 74 | Győri Ferenc, Földesi Boglárka |
Zuglói Sasok - KöLöKöS Fiúk/A | 2023. november 19. vasárnap | 54 - 82 | Győri Ferenc, Petrik Boglárka |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/A - Vasas Amazonok | 2023. november 18. szombat | 40 - 64 | Szabó István, Porkoláb Mercédesz Anett |
Óbudai Kaszások/B - Kőbányai Darazsak/A | 2023. november 18. szombat | 38 - 62 | Szabó István, Porkoláb Mercédesz Anett |
Vasas Amazonok - Óbudai Kaszások/B | 2023. november 18. szombat | 70 - 55 | Hőgerl Bence, Vigh Balázs |
D csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - MAFC Heisler | 2023. november 19. vasárnap | 16 - 84 | Vigh Balázs, Miháczi Ádám |
Csata Csillagok - TFSE | 2023. november 19. vasárnap | 91 - 12 | Vigh Balázs, Miháczi Ádám |
MAFC Heisler - Csata Csillagok | 2023. november 19. vasárnap | 36 - 83 | Vigh Balázs, Marjai Réka |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok/A - Török Sasok | 2023. november 19. vasárnap | 65 - 44 | Waigand Ágoston, Fulai Bátor Szebasztián |
Budafoki Bikák - Kőbányai Darázslányok/A | 2023. november 19. vasárnap | 16 - 89 | Brunner Brúnó, Fulai Bátor Szebasztián |
Török Sasok - Budafoki Bikák | 2023. november 19. vasárnap | 61 - 38 | Waigand Ágoston, Brunner Brúnó |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - BLF SE U12 | 2023. november 18. szombat | 50 - 49 | Marjai Réka, Kovács Róbert Márió |
BEAC Újbuda KA/A - Újpest-MT/A | 2023. november 18. szombat | 53 - 25 | Marjai Réka, Kovács Róbert Márió |
BLF SE U12 - BEAC Újbuda KA/A | 2023. november 18. szombat | 47 - 52 | Marjai Réka, Boros Dániel |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Girls - Vasas Akadémia U11 | 2023. november 14. kedd | 18 - 61 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak/B | 2023. november 16. csütörtök | 77 - 10 | Boros Krisztina, Renkecz Máté Gergő |
Kőbányai Darazsak/B - Kaszás Girls | 2023. november 19. vasárnap | 34 - 42 | Földesi Boglárka, Petrik Boglárka |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - KöLöKöS Lányok | 2023. november 18. szombat | 36 - 56 | Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel |
BUDAFOKI BAKOK - Malév Kobrák | 2023. november 18. szombat | 27 - 68 | Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel |
KöLöKöS Lányok - BUDAFOKI BAKOK | 2023. november 18. szombat | 77 - 32 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kara Zsombor |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Fiúk/B - Budai Aranysakálok | 2023. november 18. szombat | 38 - 25 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kara Zsombor |
Vasas Bolhák - KöLöKöS Fiúk/B | 2023. november 18. szombat | 38 - 28 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
Budai Aranysakálok - Vasas Bolhák | 2023. november 18. szombat | 36 - 35 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
J csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Kaszás Boys | 2023. november 18. szombat | 44 - 30 | Győri Ferenc, Fulai Bátor Szebasztián |
Ziccer Tigrisek - MTK Budapest | 2023. november 18. szombat | 29 - 40 | Győri Ferenc, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Kaszás Boys - Ziccer Tigrisek | 2023. november 18. szombat | 46 - 18 | Fulai Bátor Szebasztián, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U12 - Kőbányai Darázslányok/B | 2023. november 18. szombat | 28 - 38 | Vigh Barnabás Dominik, Petrik Boglárka |
Csepel-Bontó KK - SZPA-HSE U12 | 2023. november 18. szombat | 33 - 36 | Vigh Barnabás Dominik, Petrik Boglárka |
Kőbányai Darázslányok/B - Csepel-Bontó KK | 2023. november 18. szombat | 68 - 34 | Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - PSE Párducok | 2023. november 18. szombat | 0 - 0 | Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
Török Sasmadarak - Németvölgyi Bocsok | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
PSE Párducok - Török Sasmadarak | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/B - Városgazda UP Akadémia | 2023. november 19. vasárnap | 28 - 42 | Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
TF-JAK-Tigrisek - BEAC Újbuda KA/B | 2023. november 19. vasárnap | 19 - 49 | Gere Kálmán Richárd, Puskás Ágnes Réka |
Városgazda UP Akadémia - TF-JAK-Tigrisek | 2023. november 19. vasárnap | 58 - 7 | Gere Kálmán Richárd, Puskás Ágnes Réka |
N csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Józsefvárosi KC - WSK U12 | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Fulai Bátor Szebasztián, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Keresztúri SE - Józsefvárosi KC | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Bárány Levente, Mészáros Nándor Lajos |
WSK U12 - Keresztúri SE | 2023. november 18. szombat | 17 - 57 | Bárány Levente, Mészáros Nándor Lajos |
O csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/B - Újpest-MT/B | 2023. november 19. vasárnap | 2 - 0 | Porkoláb Mercédesz Anett, Nagy Soma |
Törekvés Sascsibék - Budapesti Honvéd SE/B | 2023. november 19. vasárnap | 10 - 103 | Porkoláb Mercédesz Anett, Nagy Soma |
Újpest-MT/B - Törekvés Sascsibék | 2023. november 19. vasárnap | 0 - 2 | Porkoláb Mercédesz Anett, Nagy Soma |
P csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE gyerek - MAFC Mokos | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Nagy Soma |
KKS - FKE gyerek | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Földesi Boglárka, Nagy Soma |
MAFC Mokos - KKS | 2023. november 18. szombat | 72 - 26 | Földesi Boglárka, Nagy Soma |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Manók - HSE - Jaguárok | 2023. november 19. vasárnap | 2 - 0 | Komáromi Brigitta Tünde, Renkecz Máté Gergő |
HSE - Jaguárok - Budapesti Bikák | 2023. november 19. vasárnap | 0 - 20 | Komáromi Brigitta Tünde, Renkecz Máté Gergő |
TF - Cetek - Ziccer Manók | 2023. november 19. vasárnap | 0 - 2 | Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta |
Budapesti Bikák - TF - Cetek | 2023. november 19. vasárnap | 0 - 0 | Marjai Réka, Bíró Brigitta |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - BSC Levi | 2023. november 18. szombat | 56 - 40 | Ábrahám Soma, Ilyés Levente Ákos |
BSC Levi - Gödi SE Gödények | 2023. november 18. szombat | 62 - 49 | Ábrahám Soma, Ilyés Levente Ákos |
Gödi SE Gödények - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2023. november 18. szombat | 30 - 90 | Váczi Mihály, Ilyés Levente Ákos |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Radobasket Oroszlánok | 2023. november 18. szombat | 27 - 64 | Váczi Mihály, Upor Milán |
PILIS BASKET - Vasas Áldás Basket | 2023. november 18. szombat | 70 - 38 | Váczi Mihály, Upor Milán |
Radobasket Oroszlánok - PILIS BASKET | 2023. november 18. szombat | 72 - 46 | Váczi Mihály, Upor Milán |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK fiú - Pilots SE U12 | 2023. november 19. vasárnap | 36 - 86 | Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert |
BSC Leány/A - Dunaharaszti MTK fiú | 2023. november 19. vasárnap | 67 - 18 | Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert |
Pilots SE U12 - BSC Leány/A | 2023. november 19. vasárnap | 61 - 57 | Agócs Gábor Mihály, Csajági Laura Borbála |
D csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Szentendrei KSE/A | 2023. november 18. szombat | 81 - 43 | Nagy László, Varga Panna |
Szentendrei KSE/A - BL Basket SE U12/A | 2023. november 18. szombat | 49 - 51 | Nagy László, Varga Panna |
BL Basket SE U12/A - Százhalombattai KSE | 2023. november 18. szombat | 35 - 89 | Nagy László, Varga Panna |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - ICT Pilots U12 | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Nagy Dániel Zoltán, Nagy Csenge |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - BKG Veresegyház | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Nagy Dániel Zoltán, Nagy Csenge |
ICT Pilots U12 - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2023. november 18. szombat | 68 - 51 | Nagy Dániel Zoltán, Nagy Csenge |
F csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - BSC Bálint Márton | 2023. november 19. vasárnap | 45 - 57 | Takács István, Ilyés Levente Ákos |
Fót SE Leány/B - Gödöllői Sport Klub | 2023. november 19. vasárnap | 40 - 58 | Takács István, Borbély Nándor Tibor |
BSC Bálint Márton - Fót SE Leány/B | 2023. november 19. vasárnap | 43 - 31 | Váczi Mihály, Borbély Nándor Tibor |
G csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE (F) - ICT Pilots Farkasrét | 2023. november 19. vasárnap | 30 - 57 | Váczi Mihály, Beniczky Márton |
Dunaharaszti MTK leány - Monor SE (F) | 2023. november 19. vasárnap | 51 - 46 | Váczi Mihály, Beniczky Márton |
ICT Pilots Farkasrét - Dunaharaszti MTK leány | 2023. november 19. vasárnap | 57 - 41 | Váczi Mihály, Ilyés Levente Ákos |
H csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gólyák - Gyáli Apródok | 2023. november 19. vasárnap | 21 - 40 | Czupi Márton, Pozsgai Márta |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gödi SE Gólyák | 2023. november 19. vasárnap | 38 - 13 | Czupi Márton, Neubrandt Roland |
Gyáli Apródok - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. november 19. vasárnap | 49 - 44 | Czupi Márton, Neubrandt Roland |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - BDSE RADOBASKET | 2023. november 18. szombat | 0 - 2 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - Fót SE Fiú/A | 2023. november 18. szombat | 2 - 0 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
BDSE RADOBASKET - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2023. november 18. szombat | 34 - 22 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
J csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZKHSE U12 - Optifit VKB Vác U12 | 2023. november 19. vasárnap | 31 - 19 | Horváth Máté, Pozsgai Márta |
Optifit VKB Vác U12 - CKE U12 | 2023. november 19. vasárnap | 20 - 62 | Nagy Dániel Zoltán, Horváth Máté |
CKE U12 - SZKHSE U12 | 2023. november 19. vasárnap | 64 - 25 | Nagy Dániel Zoltán, Neubrandt Roland |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Parthus SE/A - BSC Leány/B | 2023. november 19. vasárnap | 14 - 70 | Agócs Gábor Mihály, Csajági Laura Borbála |
BSC Leány/B - VMG DSE U12 | 2023. november 19. vasárnap | 109 - 19 | Szántó Dénes, Jenei Zalán |
VMG DSE U12 - Parthus SE/A | 2023. november 19. vasárnap | 23 - 63 | Szántó Dénes, Jenei Zalán |
L csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE (L) - KLKS Dunaalmás | 2023. november 18. szombat | 25 - 55 | Neubrandt Roland, Szilágyi András |
Pilisi Mennydörgők - BL Basket SE U12/B | 2023. november 18. szombat | 24 - 53 | Neubrandt Roland, Szilágyi Krisztina |
Monor SE (L) - Pilisi Mennydörgők | 2023. november 18. szombat | 26 - 38 | Neubrandt Roland, Szilágyi András |
KLKS Dunaalmás - BL Basket SE U12/B | 2023. november 18. szombat | 25 - 50 | Neubrandt Roland, Szilágyi Krisztina |