|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - DVTK Akadémia/A | 2024. február 4. vasárnap | 92 - 48 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Debrecen/A | 2024. február 4. vasárnap | 0 - 20 | Horányi András, Molnár Péter Zoltán |
DVTK Akadémia/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2024. február 4. vasárnap | 43 - 69 | dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter |
B csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Tiszaújváros | 2024. február 4. vasárnap | 78 - 21 | Vaszi Ádám, Burján Márk |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - MEAFC Cápakölykök | 2024. február 4. vasárnap | 44 - 41 | Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk |
DVTK Tiszaújváros - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. február 4. vasárnap | 13 - 75 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina Enikő |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri Kék Oroszlánok - Cívis KK Macskatigrisek | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
Wildcats Baia Mare Feketék - Egri Kék Oroszlánok | 2024. február 3. szombat | 2 - 0 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
Cívis KK Macskatigrisek - Wildcats Baia Mare Feketék | 2024. február 3. szombat | 39 - 60 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. február 4. vasárnap | 68 - 58 | Fenyvesi Zénó, Kozma Péter |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki KA | 2024. február 4. vasárnap | 56 - 70 | Mezei Tibor, Kozma Péter |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2024. február 4. vasárnap | 59 - 53 | Fenyvesi Zénó, Mezei Tibor |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2024. február 3. szombat | 68 - 38 | Komáromi Péter, Lengyel Dorka |
Karcagi SE Oroszlánok - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. február 3. szombat | 31 - 64 | Baukó Ferenc, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Karcagi SE Oroszlánok | 2024. február 3. szombat | 69 - 61 | Komáromi Péter, Baukó Ferenc |
C csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BasketBaja SE - Vásárhelyi Sólymok | 2024. február 3. szombat | 52 - 50 | Goldring Zsuzsanna, Szöllősi Boglárka |
Vásárhelyi Sólymok - Lehel Kosársuli U12 | 2024. február 3. szombat | 2 - 0 | Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő |
Lehel Kosársuli U12 - BasketBaja SE | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | Goldring Zsuzsanna, Goldring Gergő |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök | 2024. február 4. vasárnap | 32 - 65 | Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston |
Soproni Darazsak Akadémia - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2024. február 4. vasárnap | 38 - 49 | Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston |
Körmendi Törpördögök - Soproni Darazsak Akadémia | 2024. február 4. vasárnap | 66 - 30 | Kapusi Gábor, Wischy Péter Ferenc |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2024. február 3. szombat | 62 - 57 | Horváth Márk, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek SE U12/A - ZTE KK U12 | 2024. február 3. szombat | 42 - 99 | Rokob Krisztián, Horváth Márk |
ZTE KK U12 - Ifjú Sólymok | 2024. február 3. szombat | 91 - 58 | Rokob Krisztián, Kulik Rajmund |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KWBC Körmend/Lányok - UNI Győr NKA/A | 2024. február 3. szombat | 52 - 55 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - KWBC Körmend/Lányok | 2024. február 3. szombat | 58 - 45 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
UNI Győr NKA/A - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2024. február 3. szombat | 54 - 52 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
A csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Alligators - KASI/A | 2024. február 3. szombat | 48 - 83 | Poór Tamás, Tóth Bence |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. február 3. szombat | 45 - 68 | Tóth Bence, Mészáros András |
NKA Pécs u12 fiú/A - DKKA/Alligators | 2024. február 3. szombat | 88 - 47 | Poór Tamás, Mészáros András |
B csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2024. február 4. vasárnap | 70 - 54 | Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna |
GYKSE Szekszárd/A - Alba Fehérvár Cápák | 2024. február 4. vasárnap | 34 - 64 | Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - GYKSE Szekszárd/A | 2024. február 4. vasárnap | 53 - 49 | Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra |
C csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd - PVSK NKA Fiú/A | 2024. február 4. vasárnap | 49 - 81 | Kiss Zoltán, Kovács Marcell |
DKKA/Pandák - TARR KSC Szekszárd | 2024. február 4. vasárnap | 29 - 85 | Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura |
PVSK NKA Fiú/A - DKKA/Pandák | 2024. február 4. vasárnap | 102 - 20 | Sellei Dalma Laura, Kovács Marcell |