|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. február 24. szombat | 88 - 33 | Varga Sándor, Wágner Ferenc |
DVTK Akadémia/A - Cívis KK Debrecen/A | 2024. február 24. szombat | 36 - 86 | Varga Sándor, Wágner Ferenc |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - DVTK Akadémia/A | 2024. február 24. szombat | 47 - 58 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
B csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2024. február 25. vasárnap | 48 - 76 | Tòth Tamás, Szalontai Dorina Enikő |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Wildcats Baia Mare Feketék | 2024. február 25. vasárnap | 61 - 46 | dr. Nagy Zsombor, Tòth Tamás |
Wildcats Baia Mare Feketék - MEAFC Cápakölykök | 2024. február 25. vasárnap | 68 - 65 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina Enikő |
C csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok | 2024. február 25. vasárnap | 59 - 30 | Burján Márk, Gulyás Márton |
Cívis KK Macskatigrisek - DVTK Tiszaújváros | 2024. február 25. vasárnap | 49 - 30 | Burján Márk, Béres Dávid |
Egri Kék Oroszlánok - Cívis KK Macskatigrisek | 2024. február 25. vasárnap | 25 - 77 | Béres Dávid, Gulyás Márton |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. február 24. szombat | 57 - 50 | Pettner Hanna, Bibok Liza |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - Szolnoki KA | 2024. február 24. szombat | 57 - 54 | Komáromi Péter, Pettner Hanna |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. február 24. szombat | 59 - 67 | Komáromi Péter, Bibok Liza |
B csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - BasketBaja SE | 2024. február 24. szombat | 72 - 47 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Kecskeméti KA U12 Párducok - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2024. február 24. szombat | 64 - 65 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2024. február 24. szombat | 59 - 61 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
C csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánok - Vásárhelyi Sólymok | 2024. február 25. vasárnap | 54 - 65 | Kovács Csaba, Kozma Péter |
Vásárhelyi Sólymok - Lehel Kosársuli U12 | 2024. február 25. vasárnap | 85 - 29 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet |
Lehel Kosársuli U12 - Karcagi SE Oroszlánok | 2024. február 25. vasárnap | 48 - 80 | Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - ZTE KK U12 | 2024. február 24. szombat | 80 - 84 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök | 2024. február 24. szombat | 42 - 85 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
ZTE KK U12 - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2024. február 24. szombat | 99 - 60 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia - UNI Győr NKA/A | 2024. február 24. szombat | 71 - 52 | Erős Florentina, Bende Réka |
Ifjú Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia | 2024. február 24. szombat | 66 - 40 | Bende Réka, Tamás Anna |
UNI Győr NKA/A - Ifjú Sólymok | 2024. február 24. szombat | 31 - 91 | Bende Réka, Tamás Anna |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek SE U12/A - KWBC Körmend/Lányok | 2024. február 24. szombat | 66 - 55 | Novák Bence, Varga Tamás |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2024. február 24. szombat | 68 - 60 | Novák Bence, Varga Tamás |
KWBC Körmend/Lányok - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2024. február 24. szombat | 49 - 75 | Novák Bence, Varga Tamás |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. február 24. szombat | 56 - 66 | Mester Milán, Pöttendi Gábor |
NKA Pécs u12 fiú/A - Alba Fehérvár Cápák | 2024. február 24. szombat | 55 - 46 | Mester Milán, Pöttendi Gábor |
Alba Fehérvár Cápák - KASI/A | 2024. február 24. szombat | 44 - 74 | Mester Milán, Pöttendi Gábor |
B csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - DKKA/Alligators | 2024. február 24. szombat | 25 - 64 | Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor |
DKKA/Alligators - PVSK NKA Fiú/A | 2024. február 24. szombat | 65 - 36 | Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor |
PVSK NKA Fiú/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2024. február 24. szombat | 65 - 60 | Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor |
C csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/A | 2024. február 24. szombat | 53 - 84 | Ács Dezső, Haag Panna |
DKKA/Pandák - TARR KSC Szekszárd | 2024. február 24. szombat | 34 - 49 | Ács Dezső, Haag Panna |
GYKSE Szekszárd/A - DKKA/Pandák | 2024. február 24. szombat | 82 - 22 | Ács Dezső, Haag Panna |