|
A csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Debrecen/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. december 10. vasárnap | 90 - 40 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Debrecen/A | 2023. december 10. vasárnap | 43 - 101 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2023. december 10. vasárnap | 63 - 69 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Wildcats Baia Mare Feketék - Cívis KK Macskatigrisek | 2023. december 9. szombat | 41 - 43 | Mezei Dóra, Lakatos István |
BC Uzhgorod - Wildcats Baia Mare Feketék | 2023. december 9. szombat | 46 - 27 | Varga Sándor, Mezei Dóra |
Cívis KK Macskatigrisek - BC Uzhgorod | 2023. december 9. szombat | 22 - 56 | Varga Sándor, Lakatos István |
C csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - CSS Sighet Máramaros Kék | 2023. december 9. szombat | 72 - 67 | Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa |
CSS Sighet Máramaros Kék - Cívis KK Debrecen/B | 2023. december 9. szombat | 95 - 30 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK Debrecen/B - NYÍKSE Tűzokádók | 2023. december 9. szombat | 43 - 79 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - ASBC Primo Carei Nagykároly | 2023. december 9. szombat | 53 - 54 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló Zsiráfok - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2023. december 9. szombat | 24 - 77 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
ASBC Primo Carei Nagykároly - Zsákoló Zsiráfok | 2023. december 9. szombat | 58 - 42 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
E csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U12 - Hajdúböszörményi TE | 2023. december 9. szombat | 52 - 42 | Horányi András, Varga Bence |
Hajdúböszörményi TE - DIFE KK Derecske | 2023. december 9. szombat | 62 - 64 | Horányi András, Szulics Zsolt János |
DIFE KK Derecske - NYKK Eötvös U12 | 2023. december 9. szombat | 42 - 85 | dr. Marjay Péter, Varga Bence |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK Berettyóújfalu - TSK-Magiszter U12 | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya |
TSK-Magiszter U12 - CSS Sighet Máramaros Fehér | 2023. december 10. vasárnap | 10 - 79 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
CSS Sighet Máramaros Fehér - Dife KK Berettyóújfalu | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát |
G csoport | Kálvin János Református Általános Iskola (4700 Mátészalka Nagykárolyi út 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mátészalkai VULE/A - Mátészalkai VULE/B | 2023. december 10. vasárnap | 20 - 0 | dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté |
Mátészalkai VULE/B - Újfehértói Sportklub | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté |
Újfehértói Sportklub - Mátészalkai VULE/A | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté |
H csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzvirágok - NYÍKSE Tűzlabdák | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
NYÍKSE Tűzsárkányok - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2023. december 10. vasárnap | 35 - 27 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
NYÍKSE Tűzvirágok - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2023. december 10. vasárnap | 43 - 34 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
NYÍKSE Tűzlabdák - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2023. december 10. vasárnap | 45 - 22 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - Egri Kék Oroszlánok | 2023. december 9. szombat | 83 - 21 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia/A | 2023. december 9. szombat | 63 - 64 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Cápakölykök | 2023. december 9. szombat | 14 - 82 | Petró Szilvia Erika, Suhajda Levente Ákos |
B csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth U12 | 2023. december 10. vasárnap | 59 - 45 | Dr. Ormay Gábor, Szendrey Zsombor |
MEAFC Basket Bulls U12 - DVTK Tiszaújváros | 2023. december 10. vasárnap | 33 - 67 | Szendrey Zsombor, Molnár Zoltán |
MEAFC Kossuth U12 - MEAFC Basket Bulls U12 | 2023. december 10. vasárnap | 36 - 64 | Dr. Ormay Gábor, Molnár Zoltán |
C csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Akadémia/B | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Takács Zoltán, Bagdi Panna |
DVTK Zemplén - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Takács Zoltán, Hágen-Kovács Eszter |
DVTK Akadémia/B - DVTK Zemplén | 2023. december 10. vasárnap | 36 - 42 | Burján Márk, Szalontai Dorina Enikő |
D csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI(F) - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Salgótarjáni KI(F) | 2023. december 10. vasárnap | 42 - 48 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel |
E csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE - DVTK Ózd | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Vaszi Ádám, Sznagyik Roland |
DVTK Mezőcsát - SLÁGER KKSE | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 0 | Vaszi Ádám, Supák Sára |
DVTK Ózd - DVTK Mezőcsát | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Vaszi Ádám, Sznagyik Roland |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki KA | 2023. december 9. szombat | 52 - 76 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Szolnoki KA - C.S. Vest Activ Timisoara fiú | 2023. december 9. szombat | 80 - 51 | Barabás Dorina Mónika, Czékmán Csaba |
C.S. Vest Activ Timisoara fiú - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. december 9. szombat | 52 - 45 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
B csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánok - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2023. december 9. szombat | 68 - 47 | Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Lehel Kosársuli U12 | 2023. december 9. szombat | 49 - 30 | Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Lehel Kosársuli U12 - Karcagi SE Oroszlánok | 2023. december 9. szombat | 29 - 83 | Kovács Csaba, Schönborn Tamás |
C csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Békéscsabai KK | 2023. december 10. vasárnap | 77 - 41 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Sólymok | 2023. december 10. vasárnap | 21 - 82 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
Vásárhelyi Sólymok - Békési Gladiátorok | 2023. december 10. vasárnap | 57 - 42 | Farkas Barna, Kónya László Tamás |
D csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sportcentrum - Szegedi Tigrisek | 2023. december 10. vasárnap | 70 - 31 | Schönborn Tamás, Terjéki András |
Szegedi Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. december 10. vasárnap | 37 - 67 | Terjéki András, Zsók Áron |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szolnoki Sportcentrum | 2023. december 10. vasárnap | 46 - 51 | Schönborn Tamás, Zsók Áron |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Palánták - Szegedi Bulldogok | 2023. december 9. szombat | 65 - 32 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Szegedi Bulldogok - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. december 9. szombat | 45 - 69 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Szarvas GFE Gyakorló - Vásárhelyi Palánták | 2023. december 9. szombat | 58 - 53 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
F csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK/A - Szolnoki Párducok | 2023. december 9. szombat | 35 - 50 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Szolnoki Párducok - ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú | 2023. december 9. szombat | 71 - 22 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Szentesi KK/A | 2023. december 9. szombat | 33 - 51 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
G csoport | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (5650 Mezőberény Petőfi út 13-15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szedeák Csikók - MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Sajgó Lajos, Balog Sára |
Jump Baschet Timisoara vegyes - Rákóczifalvai Párducok | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Sajgó Lajos, Balog Sára |
Szedeák Csikók - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 0 | Sajgó Lajos, Balog Sára |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) - Rákóczifalvai Párducok | 2023. december 10. vasárnap | 86 - 17 | Sajgó Lajos, Balog Sára |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - UNI Győr NKA/A | 2023. december 9. szombat | 94 - 35 | Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás |
Soproni Darazsak Akadémia - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2023. december 9. szombat | 44 - 71 | Wischy Péter Ferenc, Dr Tallós Gábor |
UNI Győr NKA/A - Soproni Darazsak Akadémia | 2023. december 9. szombat | 40 - 75 | Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Oroszlánok U12 - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2023. december 9. szombat | 63 - 27 | Novák Bence, Varga Tamás |
Soproni Tigrisek SE U12/A - MVM-OSE Oroszlánok U12 | 2023. december 9. szombat | 83 - 57 | Novák Bence, Varga Tamás |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Soproni Tigrisek SE U12/A | 2023. december 9. szombat | 31 - 51 | Novák Bence, Varga Tamás |
C csoport | Kőkuti Általános Iskola (2890 Tata Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U12 Gyermek - Győri KC Zsiráfok | 2023. december 10. vasárnap | 72 - 34 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Lázár Alina |
MVM-OSE Mór U12 - TSE Basket U12 Gyermek | 2023. december 10. vasárnap | 21 - 58 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Lázár Alina |
Győri KC Zsiráfok - MVM-OSE Mór U12 | 2023. december 10. vasárnap | 49 - 44 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Lázár Alina |
D csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs/A - Esztergomi KE U12 | 2023. december 9. szombat | 36 - 66 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Győri KC Kenguruk - Sportdarázs/A | 2023. december 9. szombat | 44 - 63 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Esztergomi KE U12 - Győri KC Kenguruk | 2023. december 9. szombat | 83 - 21 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
E csoport | UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vidám Kenguruk - Téti Tigrisek | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Bende Réka, Farkas Roland |
MVM-OSE TKC U12L - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2023. december 9. szombat | 52 - 47 | Káli Szabolcs, Király Csaba Gergely |
Téti Tigrisek - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Bende Réka, Király Csaba Gergely |
Vidám Kenguruk - MVM-OSE TKC U12L | 2023. december 9. szombat | 45 - 62 | Káli Szabolcs, Farkas Roland |
F csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs/B - Soproni Tigrisek SE U12/B | 2023. december 9. szombat | 25 - 37 | Czinder Adrienn, Dávid Viktória Katalin |
Kapuvári Párducok - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Czinder Adrienn, Dávid Viktória Katalin |
Sportdarázs/B - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek SE U12/B - Kapuvári Párducok | 2023. december 9. szombat | 47 - 33 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - Ifjú Sólymok | 2023. december 9. szombat | 69 - 44 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
ZTE KK U12 - Körmendi Törpördögök | 2023. december 9. szombat | 80 - 72 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Ifjú Sólymok - ZTE KK U12 | 2023. december 9. szombat | 59 - 72 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KWBC Körmend/Lányok - Tapolcai Sárkányok | 2023. december 10. vasárnap | 64 - 45 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
RICSILLA Rakéta - KWBC Körmend/Lányok | 2023. december 10. vasárnap | 67 - 65 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
Tapolcai Sárkányok - RICSILLA Rakéta | 2023. december 10. vasárnap | 34 - 64 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE NKK - Harcos Sólymok | 2023. december 9. szombat | 76 - 29 | Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
Sportiskolás Lányok - ZTE NKK | 2023. december 9. szombat | 60 - 65 | Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
Harcos Sólymok - Sportiskolás Lányok | 2023. december 9. szombat | 48 - 63 | Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Becsehely - Kanizsa KK | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Kocsis Tamás, Kovács Marcell |
Hévíz SK - Kanizsai Vadmacskák | 2023. december 10. vasárnap | 27 - 56 | Kovács Marcell, Kiss Armand Péter |
Kanizsa KK - Hévíz SK | 2023. december 10. vasárnap | 13 - 71 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
RICSILLA Becsehely - Kanizsai Vadmacskák | 2023. december 10. vasárnap | 13 - 78 | Kocsis Tamás, Kovács Marcell |
A csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 fiú/A - KASI/A | 2023. december 9. szombat | 66 - 48 | Csatlós László |
KASI/A - PVSK NKA Fiú/A | 2023. december 9. szombat | 63 - 44 | Csatlós László, Csontos Alex |
PVSK NKA Fiú/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2023. december 9. szombat | 36 - 76 | Csatlós László, Csontos Alex |
B csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - Kozármisleny SE/A | 2023. december 9. szombat | 55 - 42 | Nagy Viktor, Haag Panna |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs u12 leány/A | 2023. december 9. szombat | 48 - 70 | Haag Panna, Nemes Hajnalka |
NKA Pécs u12 leány/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. december 9. szombat | 55 - 77 | Haag Panna, Nemes Hajnalka |
C csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/B | 2023. december 10. vasárnap | 89 - 33 | Kollár Tamás, Kovács Karina Eszter |
PVSK NKA Leány/A - TARR KSC Szekszárd | 2023. december 10. vasárnap | 38 - 65 | Kollár Tamás, Kovács Karina Eszter |
GYKSE Szekszárd/B - PVSK NKA Leány/A | 2023. december 10. vasárnap | 18 - 67 | Kollár Tamás, Kovács Karina Eszter |
D csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - NKA Pécs u12 fiú/B | 2023. december 10. vasárnap | 40 - 59 | Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid |
KASI/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2023. december 10. vasárnap | 37 - 82 | Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid |
NKA Pécs u12 fiú/B - KASI/B | 2023. december 10. vasárnap | 87 - 13 | Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid |
E csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs Gyermek Leány/B | 2023. december 9. szombat | 49 - 44 | Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |
F csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE U12 | 2023. december 10. vasárnap | 56 - 45 | Koncsek Balázs, Gyarmati Szabolcs |
Gyakorlós Mágusok - Kozármisleny SE/B | 2023. december 17. vasárnap | 44 - 16 | Farkas Roland, Sághy Tamás |
Bonyhádi KSE U12 - Kozármisleny SE/B | 2023. december 17. vasárnap | 0 - 20 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
Gyakorlós Csibék - Gyakorlós Mágusok | 2023. december 17. vasárnap | 38 - 22 | Farkas Roland, Sághy Tamás |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/B - PVSK NKA Leány/B | 2023. december 17. vasárnap | 2 - 0 | Sellei Dalma Laura, Barics Bálint |
Monok SE - NKA Pécs Szászvár | 2023. december 17. vasárnap | 0 - 2 | Sellei Dalma Laura, Barics Bálint |
Monok SE - PVSK NKA Leány/B | 2023. december 17. vasárnap | 0 - 0 | Leutsch Liza, Barics Bálint |
NKA Pécs Szászvár - PVSK NKA Fiú/B | 2023. december 17. vasárnap | 10 - 97 | Leutsch Liza, Sellei Dalma Laura |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U12 Csillagok - Kecskeméti KA U12 Párducok | 2023. december 10. vasárnap | 71 - 45 | Komáromi Péter, Baukó Ferenc |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2023. december 10. vasárnap | 38 - 47 | Komáromi Péter, Pettner Dávid |
Kecskeméti KA U12 Párducok - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2023. december 10. vasárnap | 48 - 80 | Baukó Ferenc, Pettner Dávid |
B csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Női Kosárlabda Klub - BasketBaja SE | 2023. december 9. szombat | 39 - 42 | Szöllősi Boglárka, Goldring Zsuzsanna |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. december 9. szombat | 34 - 50 | Pálfi Ágnes, Szöllősi Boglárka |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi | 2023. december 9. szombat | 52 - 45 | Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna |
C csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U12 - Pityke KSE (V) | 2023. december 9. szombat | 33 - 50 | Kónya Levente, Balla Zita |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2023. december 9. szombat | 30 - 33 | Kónya Levente, Filep Áron Kálmán |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA U12 Amazonok | 2023. december 9. szombat | 44 - 33 | Filep Áron Kálmán, Balla Zita |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Platán Iskola - KKC Hetény | 2023. december 9. szombat | 66 - 36 | Papp Attila, Bán Péter |
FTSI József A. Iskola - Miklósi Kékrókák | 2023. december 9. szombat | 42 - 58 | Papp Attila, Bán Péter |
KKC Hetény - FTSI József A. Iskola | 2023. december 9. szombat | 59 - 69 | Fehér Péter, Csomor Laura |
FTSI Platán Iskola - Miklósi Kékrókák | 2023. december 9. szombat | 57 - 34 | Fehér Péter, Csomor Laura |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - FTSI Constantinum | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Varga Sára, Szedmák Levente |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Varga Sára, Szedmák Levente |
CEKK - Kécskei Vidrák | 2023. december 9. szombat | 0 - 0 | Horváth Barbara, Turi Péter |
FTSI Constantinum - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. december 9. szombat | 62 - 50 | Horváth Barbara, Turi Péter |
A csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák | 2023. december 9. szombat | 52 - 61 | Koller István, Mészáros András |
Alba Fehérvár Cápák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2023. december 9. szombat | 64 - 74 | Koller István, Mészáros András |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - DKKA/Alligators | 2023. december 9. szombat | 51 - 75 | Koller István, Mészáros András |
B csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Cougars - VUKE U12 Oroszlánok | 2023. december 10. vasárnap | 55 - 57 | Mónus Péter, Molnár Krisztián |
Marcali Szürkefarkasok - DKKA/Cougars | 2023. december 10. vasárnap | 59 - 51 | Mónus Péter, Molnár Krisztián |
VUKE U12 Oroszlánok - Marcali Szürkefarkasok | 2023. december 10. vasárnap | 56 - 46 | Mónus Péter, Molnár Krisztián |
C csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - DKKA/Pandák | 2023. december 9. szombat | 42 - 61 | Kovátsné Fekete Csilla, Szabó Csillag |
DKKA/Bulls - Ajka | 2023. december 9. szombat | 65 - 78 | Kovátsné Fekete Csilla, Hederics Fanni Rebeka |
DKKA/Pandák - DKKA/Bulls | 2023. december 9. szombat | 60 - 10 | Hederics Fanni Rebeka, Szabó Csillag |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Pákozdi Kócsagok | 2023. december 10. vasárnap | 80 - 34 | Horváth Andreasz, Mohai Gergő |
Pákozdi Kócsagok - VUKE U11 Bikák | 2023. december 10. vasárnap | 80 - 33 | Mészáros András, Hederics Fanni Rebeka |
VUKE U11 Bikák - AF-Velencei Vadkacsák | 2023. december 10. vasárnap | 3 - 126 | Mészáros András, Szabó Csillag |
E csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosársuli 8600 Kft - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Horváth Andreasz, Nagy Patrik Milán |
Várpalota Gepárdok - Kosársuli 8600 Kft | 2023. december 9. szombat | 37 - 63 | Horváth Andreasz, Nagy Patrik Milán |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Várpalota Gepárdok | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Horváth Andreasz, Nagy Patrik Milán |
F csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Sárkányok - Fűzfői AK | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Béndek Gábor Miklós, KOCSIS JÓZSEF |
Fűzfői AK - VESC U12 | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Béndek Gábor Miklós, KOCSIS JÓZSEF |
VESC U12 - Várpalota Sárkányok | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 0 | Béndek Gábor Miklós, KOCSIS JÓZSEF |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Vasas Akadémia U12 | 2023. december 9. szombat | 85 - 31 | Korpás Máté, Petrik Boglárka |
MAFC Gabányi - Óbudai Kaszások/A | 2023. december 9. szombat | 79 - 69 | Porkoláb Mercédesz Anett, Petrik Boglárka |
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi | 2023. december 9. szombat | 31 - 83 | Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE/A - Vasas Amazonok | 2023. december 10. vasárnap | 81 - 31 | Földesi Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
KöLöKöS Fiúk/A - Budapesti Honvéd SE/A | 2023. december 10. vasárnap | 22 - 73 | Kutrik Andrea, Korpás Máté |
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk/A | 2023. december 10. vasárnap | 58 - 70 | Kutrik Andrea, Korpás Máté |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Csata Csillagok | 2023. december 10. vasárnap | 19 - 77 | B. Németh Kristóf, Petrik Boglárka |
Kőbányai Darazsak/A - Zuglói Sasok | 2023. december 10. vasárnap | 74 - 44 | B. Németh Kristóf, Petrik Boglárka |
Csata Csillagok - Kőbányai Darazsak/A | 2023. december 10. vasárnap | 66 - 50 | Földesi Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
D csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Kőbányai Darázslányok/A | 2023. december 10. vasárnap | 29 - 73 | Porkoláb Mercédesz Anett, Petrik Boglárka |
MAFC Heisler - Óbudai Kaszások/B | 2023. december 10. vasárnap | 51 - 29 | Renkecz Máté Gergő, Petrik Boglárka |
Kőbányai Darázslányok/A - MAFC Heisler | 2023. december 10. vasárnap | 50 - 42 | Porkoláb Mercédesz Anett, Renkecz Máté Gergő |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - BEAC Újbuda KA/A | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Komáromi Brigitta Tünde |
Török Sasok - TFSE | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde |
BEAC Újbuda KA/A - Török Sasok | 2023. december 10. vasárnap | 47 - 68 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bikák - Vasas Akadémia U11 | 2023. december 10. vasárnap | 39 - 38 | Vigh Balázs, Puskás Ágnes Réka |
Újpest-MT/A - Budafoki Bikák | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Győri Ferenc, Puskás Ágnes Réka |
Vasas Akadémia U11 - Újpest-MT/A | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Győri Ferenc, Vigh Balázs |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF SE U12 - KöLöKöS Lányok | 2023. december 9. szombat | 38 - 56 | Kovalcsik Emese Zsófia, Komáromi Brigitta Tünde |
Kaszás Girls - BLF SE U12 | 2023. december 9. szombat | 66 - 59 | Kovalcsik Emese Zsófia, Komáromi Brigitta Tünde |
KöLöKöS Lányok - Kaszás Girls | 2023. december 9. szombat | 54 - 28 | Kovalcsik Emese Zsófia, Komáromi Brigitta Tünde |
H csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/B - Vasas Bolhák | 2023. december 9. szombat | 56 - 37 | Bujtor Péter, Brunner Brúnó |
Malév Kobrák - Kőbányai Darazsak/B | 2023. december 9. szombat | 52 - 28 | Bujtor Péter, Kovács Róbert Márió |
Vasas Bolhák - Malév Kobrák | 2023. december 9. szombat | 47 - 72 | Kovács Róbert Márió, Brunner Brúnó |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BUDAFOKI BAKOK - MTK Budapest | 2023. december 9. szombat | 32 - 31 | Tóth Olivér, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
KöLöKöS Fiúk/B - BUDAFOKI BAKOK | 2023. december 9. szombat | 27 - 29 | Tóth Olivér, Miháczi Ádám |
MTK Budapest - KöLöKöS Fiúk/B | 2023. december 9. szombat | 38 - 32 | Tóth Olivér, Miháczi Ádám |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Kőbányai Darázslányok/B | 2023. december 9. szombat | 28 - 49 | Marjai Réka, Bíró Brigitta |
Kaszás Boys - Budai Aranysakálok | 2023. december 9. szombat | 51 - 11 | Porkoláb Mercédesz Anett, Bíró Brigitta |
Kőbányai Darázslányok/B - Kaszás Boys | 2023. december 9. szombat | 30 - 52 | Porkoláb Mercédesz Anett, Bíró Brigitta |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Mokos - Keresztúri SE | 2023. december 9. szombat | 53 - 44 | Vigh Balázs, Nagy Soma |
Budapesti Honvéd SE/B - MAFC Mokos | 2023. december 9. szombat | 58 - 36 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Puskás Ágnes Réka |
Keresztúri SE - Budapesti Honvéd SE/B | 2023. december 9. szombat | 18 - 59 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Puskás Ágnes Réka |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - PSE Párducok | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Bíró Brigitta |
SZPA-HSE U12 - Ziccer Tigrisek | 2023. december 10. vasárnap | 34 - 39 | Waigand Ágoston, Bíró Brigitta |
PSE Párducok - SZPA-HSE U12 | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Waigand Ágoston, Bíró Brigitta |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - Városgazda UP Akadémia | 2023. december 9. szombat | 38 - 45 | Bujtor Péter, Brunner Brúnó |
Török Sasmadarak - Csepel-Bontó KK | 2023. december 9. szombat | 56 - 45 | Bujtor Péter, Brunner Brúnó |
Városgazda UP Akadémia - Török Sasmadarak | 2023. december 9. szombat | 71 - 28 | Marjai Réka, Bíró Brigitta |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - WSK U12 | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Győri Ferenc, Boros Dániel |
TF-JAK-Tigrisek - Németvölgyi Bocsok | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Győri Ferenc, Boros Dániel |
WSK U12 - TF-JAK-Tigrisek | 2023. december 9. szombat | 34 - 23 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente |
O csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/B - Törekvés Sascsibék | 2023. december 10. vasárnap | 34 - 10 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon |
Józsefvárosi KC - BEAC Újbuda KA/B | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon |
Törekvés Sascsibék - Józsefvárosi KC | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József |
P csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - KKS | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Kovalcsik Emese Zsófia, Veres Zsombor |
KKS - Kéksárga Okapik | 2023. december 9. szombat | 58 - 44 | Kovalcsik Emese Zsófia, Veres Zsombor |
Ziccer Manók - Újpest-MT/B | 2023. december 9. szombat | 28 - 35 | Kovalcsik Emese Zsófia, Veres Zsombor |
Kéksárga Okapik - Ziccer Manók | 2023. december 9. szombat | 37 - 47 | Szilágyi Zsolt József, Veres Zsombor |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TF - Cetek - FKE gyerek | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Vigh Balázs, Nagy Soma |
Budapesti Bikák - TF - Cetek | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Vigh Balázs, Nagy Soma |
FKE gyerek - HSE - Jaguárok | 2024. január 4. csütörtök | 0 - 0 | Petrik Boglárka, Bíró Brigitta |
HSE - Jaguárok - Budapesti Bikák | 2024. január 4. csütörtök | 0 - 0 | Petrik Boglárka, Bíró Brigitta |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - Radobasket Oroszlánok | 2023. december 9. szombat | 70 - 33 | Paulik Benjámin, Varga Panna |
BSC Levi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2023. december 9. szombat | 50 - 83 | Magda János József, Egri Norbert |
Radobasket Oroszlánok - BSC Levi | 2023. december 9. szombat | 44 - 62 | Magda János József, Egri Norbert |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - Pilots SE U12 | 2023. december 9. szombat | 74 - 57 | Molnár Tamás, Varga Panna |
PILIS BASKET - Gödi SE Gödények | 2023. december 9. szombat | 63 - 52 | Molnár Tamás, Varga Panna |
Pilots SE U12 - PILIS BASKET | 2023. december 9. szombat | 46 - 56 | Paulik Benjámin, Varga Panna |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Százhalombattai KSE | 2023. december 10. vasárnap | 37 - 92 | Váczi Mihály, Upor Milán |
BSC Leány/A - Vasas Áldás Basket | 2023. december 10. vasárnap | 68 - 29 | Váczi Mihály, Upor Milán |
Százhalombattai KSE - BSC Leány/A | 2023. december 10. vasárnap | 54 - 52 | Ábrahám Soma, Upor Milán |
D csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK fiú - ICT Pilots U12 | 2023. december 10. vasárnap | 24 - 67 | Sértő Róbert, Pozsgai Márta |
BL Basket SE U12/A - Dunaharaszti MTK fiú | 2023. december 10. vasárnap | 72 - 26 | Sértő Róbert, Pozsgai Márta |
ICT Pilots U12 - BL Basket SE U12/A | 2023. december 10. vasárnap | 71 - 43 | Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei KSE/A - BSC Bálint Márton | 2023. december 9. szombat | 55 - 52 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
BSC Bálint Márton - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2023. december 9. szombat | 53 - 59 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - Szentendrei KSE/A | 2023. december 9. szombat | 46 - 65 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
F csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - ICT Pilots Farkasrét | 2023. december 9. szombat | 41 - 48 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
Gödöllői Sport Klub - BKG Veresegyház | 2023. december 9. szombat | 38 - 39 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
ICT Pilots Farkasrét - Gödöllői Sport Klub | 2023. december 9. szombat | 37 - 34 | Sersovszky Gergely Péter, Jenei Zalán |
G csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - Gyáli Apródok | 2023. december 10. vasárnap | 40 - 28 | Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka |
Dunaharaszti MTK leány - Fót SE Leány/B | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Balogh Csaba, Egri Norbert |
Gyáli Apródok - Dunaharaszti MTK leány | 2023. december 10. vasárnap | 64 - 40 | Balogh Csaba, Egri Norbert |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE (F) - BDSE RADOBASKET | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Monor SE (F) | 2023. december 9. szombat | 53 - 41 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
BDSE RADOBASKET - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Szundy Gábor, Ilyés Levente Ákos |
I csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - KLKS Dunaalmás | 2023. december 9. szombat | 46 - 27 | Váczi Mihály, Szilágyi Krisztina |
KLKS Dunaalmás - CKE U12 | 2023. december 9. szombat | 16 - 67 | Váczi Mihály, Szilágyi András |
CKE U12 - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2023. december 9. szombat | 41 - 29 | Váczi Mihály, Szilágyi Krisztina |
J csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - BSC Leány/B | 2023. december 9. szombat | 0 - 2 | Nagy Dániel Zoltán, Szilágyi András |
BSC Leány/B - SZKHSE U12 | 2023. december 9. szombat | 42 - 20 | Nagy Dániel Zoltán, Rákos Samu |
SZKHSE U12 - Fót SE Fiú/A | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Nagy Dániel Zoltán, Rákos Samu |
K csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Optifit VKB Vác U12 - Monor SE (L) | 2023. december 9. szombat | 45 - 24 | Neubrandt Roland, Horváth Máté |
Parthus SE/A - BL Basket SE U12/B | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Neubrandt Roland, Horváth Máté |
Monor SE (L) - BL Basket SE U12/B | 2023. december 9. szombat | 2 - 0 | Neubrandt Roland, Horváth Máté |
Optifit VKB Vác U12 - Parthus SE/A | 2023. december 9. szombat | 35 - 20 | Neubrandt Roland, Horváth Máté |
L csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gólyák - VMG DSE U12 | 2023. december 10. vasárnap | 2 - 0 | Ábrahám Soma, Upor Milán |
Pilisi Mennydörgők - Gödi SE Gólyák | 2023. december 10. vasárnap | 26 - 45 | Agócs Gábor Mihály, Varga Panna |
VMG DSE U12 - Pilisi Mennydörgők | 2023. december 10. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Varga Panna |