|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2024. április 21. vasárnap | 69 - 62 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Oroszvári Tamás |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - BC Uzhgorod | 2024. április 21. vasárnap | 44 - 56 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, dr. Marjay Péter |
BC Uzhgorod - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. április 21. vasárnap | 59 - 37 | dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás |
B csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U12 - CSS Sighet Máramaros Fehér | 2024. április 21. vasárnap | 46 - 56 | Horányi András, Jánkfalvi Máté Péter |
CSS Sighet Máramaros Fehér - ASBC Primo Carei Nagykároly | 2024. április 21. vasárnap | 50 - 57 | Horányi András, Szulics Zsolt János |
ASBC Primo Carei Nagykároly - NYKK Eötvös U12 | 2024. április 21. vasárnap | 70 - 55 | Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter |
C csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DIFE KK Derecske - Hajdúböszörményi TE | 2024. április 28. vasárnap | 2 - 0 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
Hajdúböszörményi TE - Cívis KK Debrecen/B | 2024. április 28. vasárnap | 0 - 2 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
Cívis KK Debrecen/B - DIFE KK Derecske | 2024. április 28. vasárnap | 38 - 52 | Wágner Ferenc, Oláh Donát |
D csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzlabdák - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2024. április 20. szombat | 28 - 46 | Zalai Ákos István, Darkó Attila |
Dife KK Berettyóújfalu - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. április 20. szombat | 48 - 40 | dr. Marjay Péter, Darkó Attila |
Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra - Dife KK Berettyóújfalu | 2024. április 20. szombat | 50 - 44 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
E csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzvirágok - TSK-Magiszter U12 | 2024. április 20. szombat | 16 - 30 | dr. Marjay Péter, Tóth Tamás Zoltán |
TSK-Magiszter U12 - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. április 20. szombat | 2 - 0 | KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán |
NYÍKSE Tűzsárkányok - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. április 20. szombat | 0 - 2 | KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán |
F csoport | Kálvin János Református Általános Iskola (4700 Mátészalka Nagykárolyi út 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mátészalkai VULE/A - Mátészalkai VULE/B | 2024. április 21. vasárnap | 25 - 0 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
Mátészalkai VULE/B - Újfehértói Sportklub | 2024. április 21. vasárnap | 5 - 99 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
Újfehértói Sportklub - Mátészalkai VULE/A | 2024. április 21. vasárnap | 49 - 19 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
A csoport | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola (3300 Eger Bem tábornok utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. április 21. vasárnap | 102 - 29 | Takács Zoltán, Lónáth László |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Cápakölykök | 2024. április 21. vasárnap | 28 - 74 | Takács Zoltán, Lónáth László |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok | 2024. április 21. vasárnap | 46 - 45 | Takács Zoltán, Lónáth László |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth U12 - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2024. április 20. szombat | 61 - 70 | Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Basket Bulls U12 - SLÁGER KKSE | 2024. április 20. szombat | 64 - 25 | Molnár Zoltán, Molnár Zorka |
SLÁGER KKSE - MEAFC Kossuth U12 | 2024. április 20. szombat | 66 - 61 | Petró Szilvia Erika, Molnár Zorka |
MEAFC Basket Bulls U12 - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2024. április 20. szombat | 71 - 59 | Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika |
C csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Ózd | 2024. április 20. szombat | 49 - 13 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
Salgótarjáni KI(F) - DVTK Mezőcsát | 2024. április 20. szombat | 55 - 23 | Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel |
DVTK Ózd - DVTK Mezőcsát | 2024. április 20. szombat | 32 - 9 | Somoskői Zalán Tibor , Szabó Dániel |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Salgótarjáni KI(F) | 2024. április 20. szombat | 34 - 42 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
A csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. április 20. szombat | 47 - 62 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - C.S. Vest Activ Timisoara fiú | 2024. április 20. szombat | 40 - 52 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
C.S. Vest Activ Timisoara fiú - Békési Gladiátorok | 2024. április 20. szombat | 56 - 37 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
B csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK - Szentesi KK/A | 2024. április 21. vasárnap | 64 - 37 | Sajgó Lajos Fülöp , Kiszely Zoltán |
Szentesi KK/A - Szolnoki Párducok | 2024. április 21. vasárnap | 56 - 45 | Sajgó Lajos Fülöp , Kiszely Zoltán |
Szolnoki Párducok - Békéscsabai KK | 2024. április 21. vasárnap | 54 - 64 | Sajgó Lajos Fülöp , Kiszely Zoltán |
C csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szedeák Csikók - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. április 20. szombat | 32 - 58 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
Szarvas GFE Gyakorló - MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) | 2024. április 20. szombat | 2 - 0 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) - Szedeák Csikók | 2024. április 20. szombat | 0 - 2 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
D csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Palánták - Szegedi Tigrisek | 2024. április 21. vasárnap | 45 - 31 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
Szegedi Bulldogok - Vásárhelyi Palánták | 2024. április 21. vasárnap | 59 - 43 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
Szegedi Tigrisek - Szegedi Bulldogok | 2024. április 21. vasárnap | 40 - 43 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
E csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Rákóczifalvai Párducok - ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú | 2024. április 20. szombat | 0 - 0 | Drenyovszki Dániel, Terjéki András |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2024. április 20. szombat | 0 - 0 | Schönborn Tamás, Faragó Márton |
Jump Baschet Timisoara vegyes - Rákóczifalvai Párducok | 2024. április 20. szombat | 0 - 0 | Schönborn Tamás, Faragó Márton |
A csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U12 Gyermek - Győri KC Zsiráfok | 2024. április 21. vasárnap | 55 - 27 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - TSE Basket U12 Gyermek | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 60 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2024. április 21. vasárnap | 46 - 45 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
B csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8060 Mór, Szent István tér 9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Mór U12 - Esztergomi KE U12 | 2024. április 20. szombat | 49 - 72 | Borsos Miklós, Mészáros András |
Soproni Tigrisek SE U12/B - MVM-OSE Mór U12 | 2024. április 20. szombat | 49 - 61 | Borsos Miklós, Mészáros András |
Esztergomi KE U12 - Soproni Tigrisek SE U12/B | 2024. április 20. szombat | 107 - 28 | Borsos Miklós, Mészáros András |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U12L - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2024. április 20. szombat | 73 - 34 | Varga Tamás, Lázár Alina |
Vidám Kenguruk - Győri KC Kenguruk | 2024. április 20. szombat | 0 - 2 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Soproni Tigrisek Kőszeg U12 - Vidám Kenguruk | 2024. április 20. szombat | 2 - 0 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
MVM-OSE TKC U12L - Győri KC Kenguruk | 2024. április 20. szombat | 62 - 64 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
D csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs/B - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2024. április 20. szombat | 51 - 43 | Bende Réka, Markó Milán |
Kapuvári Párducok - Téti Tigrisek | 2024. április 20. szombat | 31 - 66 | Farkas Roland, Mészáros Botond |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Kapuvári Párducok | 2024. április 20. szombat | 73 - 18 | Bende Réka, Mészáros Botond |
Sportdarázs/B - Téti Tigrisek | 2024. április 20. szombat | 51 - 39 | Farkas Roland, Markó Milán |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportiskolás Lányok - Harcos Sólymok | 2024. április 20. szombat | 55 - 27 | Novák Marcell, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Tapolcai Sárkányok - RICSILLA Rakéta | 2024. április 20. szombat | 38 - 68 | Novák Marcell, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Harcos Sólymok - Tapolcai Sárkányok | 2024. április 20. szombat | 46 - 60 | Kiss Márton Balázs, Bognár Tamás |
Sportiskolás Lányok - RICSILLA Rakéta | 2024. április 20. szombat | 58 - 56 | Kiss Márton Balázs, Bognár Tamás |
B csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Kanizsa KK | 2024. április 21. vasárnap | 82 - 8 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA Becsehely | 2024. április 21. vasárnap | 81 - 27 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Kanizsa KK - RICSILLA Becsehely | 2024. április 21. vasárnap | 14 - 57 | Horváth Alajos, Imre Márk |
Hévíz SK - Kanizsai Vadmacskák | 2024. április 21. vasárnap | 61 - 51 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
A csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - Kozármisleny SE/A | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 89 | Lovász Balázs, Győr Marcell István |
NKA Pécs u12 fiú/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2024. április 21. vasárnap | 63 - 45 | Lovász Balázs, Barics Bálint |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs u12 fiú/B | 2024. április 21. vasárnap | 66 - 49 | Győr Marcell István, Barics Bálint |
B csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2024. április 20. szombat | 50 - 44 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
Gyakorlós Csibék - GYKSE Szekszárd/B | 2024. április 20. szombat | 22 - 64 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - Gyakorlós Csibék | 2024. április 20. szombat | 63 - 33 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
C csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. április 20. szombat | 51 - 45 | Märcz Péter, Zsigár Zsófia Brigitta |
KASI/B - NKA Pécs Gyermek Leány/B | 2024. április 20. szombat | 71 - 46 | Märcz Péter, Csatlós László |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - KASI/B | 2024. április 20. szombat | 50 - 65 | Csatlós László, Zsigár Zsófia Brigitta |
D csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Mágusok - Bonyhádi KSE U12 | 2024. április 20. szombat | 0 - 2 | Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás |
Bonyhádi KSE U12 - Kozármisleny SE/B | 2024. április 20. szombat | 59 - 40 | Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás |
Kozármisleny SE/B - Gyakorlós Mágusok | 2024. április 20. szombat | 2 - 0 | Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás |
E csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/B - NKA Pécs Szászvár | 2024. április 21. vasárnap | 20 - 0 | Csontos Alex, Zsigár Zsófia Brigitta |
PVSK NKA Fiú/B - Monok SE | 2024. április 21. vasárnap | 91 - 21 | Märcz Péter, Csontos Alex |
NKA Pécs Szászvár - Monok SE | 2024. április 21. vasárnap | 0 - 20 | Märcz Péter, Zsigár Zsófia Brigitta |
PVSK NKA Leány/B - PVSK NKA Fiú/B | 2024. április 21. vasárnap | 40 - 46 | Csontos Alex, Zsigár Zsófia Brigitta |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi | 2024. április 21. vasárnap | 51 - 67 | Komáromi Péter, Lengyel Dorka |
FTSI Platán Iskola - Pityke KSE (V) | 2024. április 21. vasárnap | 52 - 40 | Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi - FTSI Platán Iskola | 2024. április 21. vasárnap | 58 - 41 | Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka |
B csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U12 - FTSI József A. Iskola | 2024. április 21. vasárnap | 61 - 41 | Kovács Máté László, Bán Péter |
Miklósi Kékrókák - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2024. április 21. vasárnap | 55 - 42 | Papp Attila, Kovács Máté László |
FTSI József A. Iskola - Miklósi Kékrókák | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 51 | Papp Attila, Bán Péter |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum - Kécskei Vidrák | 2024. április 21. vasárnap | 2 - 0 | Kovács Máté László, Varga Sára |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KKC Hetény | 2024. április 21. vasárnap | 32 - 61 | Kovács Máté László, Varga Sára |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. április 21. vasárnap | 0 - 2 | Kocsis Attila, Samu Petra |
FTSI Constantinum - KKC Hetény | 2024. április 21. vasárnap | 50 - 63 | Kocsis Attila, Samu Petra |
A csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U12 Oroszlánok - Ajka | 2024. április 20. szombat | 81 - 47 | Sebesi Gábor, Mónus Péter |
Marcali Szürkefarkasok - VUKE U12 Oroszlánok | 2024. április 20. szombat | 60 - 70 | Sebesi Gábor, Bagó László |
Ajka - Marcali Szürkefarkasok | 2024. április 20. szombat | 67 - 75 | Mónus Péter, Bagó László |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Cougars - AF-Velencei Vadkacsák | 2024. április 21. vasárnap | 60 - 48 | Horváth Andreasz, Borsos Miklós |
AF-Velencei Vadkacsák - Fűzfői AK | 2024. április 21. vasárnap | 74 - 26 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
Fűzfői AK - DKKA/Cougars | 2024. április 21. vasárnap | 25 - 74 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
C csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA/Bulls - VESC U12 | 2024. április 21. vasárnap | 96 - 37 | Molnár Krisztián, Jüngling Ákos |
Kosársuli 8600 Kft - DKKA/Bulls | 2024. április 21. vasárnap | 54 - 79 | Molnár Krisztián, Molnár Dóra |
VESC U12 - Kosársuli 8600 Kft | 2024. április 21. vasárnap | 48 - 83 | Jüngling Ákos, Molnár Dóra |
D csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Várpalota Gepárdok | 2024. április 20. szombat | 72 - 36 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |
Pákozdi Kócsagok - VUKE U11 Bikák | 2024. április 20. szombat | 76 - 12 | Nagy Viktor, Nemes Hajnalka |
Várpalota Gepárdok - VUKE U11 Bikák | 2024. április 20. szombat | 59 - 38 | Kovács Karina Eszter, Nemes Hajnalka |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Pákozdi Kócsagok | 2024. április 20. szombat | 49 - 71 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |